Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Přespávačka u kamarádky erotické povídky

Bylo mi něco přes 13 let když se tohle stalo . Jednoho dne jsem šla spát ke kamarádce na 2 noci. 1 DEN Když jsme se nudily domluvili jsme se že se půjdeme koukat na film a její táta řekl, že se půjde koukat s námi . Tak jsme šli do ložnice lehli jsme si na manželskou postel ( já byla uprostřed a kamarádka s jejím tátou na kraji ) film začal a my se uvelebili a koukali se a najednou cítím doteky na svém bříšku a já na jejího tátu koukám co dělá a on mi šeptá do ouška "pšššt věř mi" tak jsem to neřešila a koukala dál.

Viděla jsem že kamarádka usínala tak jsem si řekla že budu taky usínat . Najednou jsem cejtila jak se snaží prstíkama dostat k mojí štěrbince a já na něj koukám a on se furt pokouší dostat ke štěrbince . Druhou rukou hledá mou ruku a pokládá mi jí na jeho penis . Potom když kamarádka úplně usla tak se schoval pod peřinku a začal si svítit mobilem a líznul si . . Potom jsem už byla skoro v orgasmu a začal mi zacpávat pusu abych neprobudila svou kamarádku . Když už jsem byla hotová šli jsme spát . 2 DEN Ona byla ještě ve škole ale já k nim domů šla a zazvonila . Sedla jsem si do obýváku na gauč . Její táta se mi zeptal jestli už jsem někdy měla něco s klukem odpověděla jsem že ne . A on se mi zeptal jestli už mi ji nekdy vylízal pes a jelikož měli doma Maltezáčka tak mi řekl at to zkusím . Připravil si mě na to . Svléknul mě promasíroval i kozičky a nastříkall na ní šle🡕 hacku potom zavolal psíka a začal mi ji strašně rychle lízat jeko kmitavim a drsným jazíčkem . Dozoroval na to aby se mi nic nestalo myslím, že si to i vyfotil . Když jsem už byla začala jsem hekat z plných plic a vystříkala se, ale pejsek to stihnul všechno spolykat . Večer Když jsme šli večer koukat znovu na film proběhlo to samé.

Film začal a my se uvelebili a koukali se a najednou cítím doteky na svém bříšku . Kamarádka usla . Najednou jsem cejtila jak se snaží prstíkama dostat k mojí štěrbince a já na něj koukám a on se furt pokouší dostat ke štěrbince . Druhou rukou hledá mou ruku a pokládá mi jí na jeho penis . Začínám mu honit jako v pornu . Když cítil, že už bude, tak mi odtrhl ruku a odnesl si mě do jejího pokoje sedla jsem si na postel a pokouřila jsem mu ho a udělal se mi do pusinky . Řekl mi, že to nemusím polykat, že možná až budu větší . Šla jsem si lehnout a řekl mi že to ještě není konec, že je ještě řada na mě odnesl si mě do kuchyně posadil na linku a začal mi jí nevrle lízat . Když jsem byla v tom nejlepším, tak mi nacpal utěrku do pusy abych neprobudila nikoho z bytu . . Začala jsem stříkat a on to všechno zpolykal . . Potom jsme šli spát a doufala jsem že si to ještě někdy zopakujeme . . Vždy když u kamarádky spím nechávám se pejskem vylízat. Ale už bez ostatních věcí.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře