Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Prodavač v obchodě erotické povídky

Blížila se zavíračka a já se hrozně nudil. Pracuju jako shop asistent (ano, zní to honosně, ale jsem obyčejný prodavač) v obchodě se spodním prádlem. Není to žádná super placená práce, ale potřeboval jsem rychle něco sehnat, alimenty se totiž neptají, tak mi jeden kamarád dohodil tohle. Prodáváme ledacos, jak pro pány, tak i dámy a dětičky, ale moc lidí k nám osobně nezavítá, neboť si dnes všichni raději zboží nechají poslat domů, kde si vše v pohodlí vyzkoušejí a popřípadě se v klidu poradí se svými polovičkami.

Byl pátek, něco lehce po páté hodině a já čekal, až padne. Zboží z e-shopu jsem měl přichystané k expedici, tržbu spočítanou a zpoza pultu jsem hypnotizoval velkou hodinovou ručičku, aby už konečně bylo šest. Nuda! Pomalu mi začala padat hlava a cítil jsem, že snad i usínám, když mě probral zvuk otevírajících se dveří. Sakra, kdo to sem ještě leze! Doufám, že nebude chtít nakupovat!Co pro vás můžu udělat? ptám se a zvedám hlavu směrem ke dveřím. Ale když se můj zrak zastaví na zákazníkovi, zkoprním. Stojí tam holka. Ale jaká! Krásné lehce vlnité tmavě hnědé vlasy jí padají přes ramena, která jsou holá. Jsou holá proto, protože má na sobě černé lehce průhledné minišaty, které začínají kousek nad jejími bradavkami a končí kousek pod krásným malým zadečkem. Venku se zřejmě ochladilo, protože ty její bradavky stojí a nedávají mi ani trochu prostoru si něco přimyslet. Její trojky jsou prostě luxusní! Holka jen tak postává a pobaveně na mne kouká. Sjíždím pohledem dál a přemýšlím, jestli má kalhotky. Když zkouknu její dlouhé štíhlé nohy, zastavím se u letních střevíčků na vysokém podpatku a polknu na prázdno. Ona se stále pobaveně usmívá a přichází blíž k pultu. Ucítím, jak voní. Dobrý večer, omlouvám se, že sem vpadám tak na poslední chvíli, ale zítra se vdávám a potřebovala bych nějaké pěkné spodní prádlo na svatební noc, je to všechno tak narychlo... říká s úsměvem a začíná se na mne vyzývavě dívat a ještě se ke mně nakloní přes pult, abych měl dobrý výhled na její nádherný kozy. Nevadí, samozřejmě vám rád pomohu, říkám už s opětovně nabytou sebedůvěrou zkušeného prodavače a hrnu se ke stojanům, kde jí začínám ukazovat zboží. Ona se jím ležérně probírá a nakonec si vybírá jeden bílý sexy korzet s podvazky a miniaturními kalhotkami. Kde máte kabinku? Potřebovala bych si to vyzkoušet, zeptá se a lehce si olízne rty. Nasměruju ji k ní a dívám se, jak se pomalou houpavou chůzí přesunuje ke kabince a zatahuje za sebou závěs. Chvíli je úplné ticho a pak na mne zavolá - Prosím vás, můžete jít sem za mnou? Potřebovala bych pomoc...! Jdu. Zastavím se u závěsu. Ten závěs můžete odhrnout, jsem oblečená. Odhrnuju závěs a vstoupím do kabinky. A opravdu. Je stále oblečená. Potřebovala bych pomoct ze šatů, mám obě ruce plné, říká smyslně a stojí s lehce rozpaženýma rukama; v jedné drží korzet a ve druhé ty supr mini kalhotky. Dívám se jí do tváře a nemůžu se nabažit jejího krásného obličeje. Ona tiše vzdychne a lehce zakloní hlavu. Pomalu jí začínám stahovat šaty🡕 přes prsa, až na mne ty její krásné trojky vykouknou. Ona začíná vzdychat a já se už neudržím a začnu ty její luxusně pevné kozy lízat. Bradavky jí stojí, jsou úplně tvrdé a já cítím, jak moc je vzrušená. Já taky a šíleně, pták mi stojí v kalhotách🡕 tak, že mi je málem prorve. Chytnu ji lehce za hlavu a zakloním jí pořádně, aby ty krásné kozy na mne vyšpulila ještě víc. Přitisknu si ji k sobě a nemilosrdně jí cpu svůj jazyk do pusy.

Je sladká a nádherně chutná. Rukama stále zpracovávám její božské kozy. Musím ji ošukat, bleskne mi hlavou! Prudce ji otočím a přitisknu prsama na studené zrcadlo. Ona se vzrušením ani nehýbá. Svoji nohu nacpu mezi její stehna a donutím ji pěkně je roztáhnout. Kleknu si, ať mám její zadeček ve výši svých očí. Vyhrnu jí minišaty nahoru do pasu a vidím, že má na sobě přesně takové mini kalhotky, které si chtěla vyzkoušet. Přičichnu si k nim a cítím nejen, že voní, ale taky jak jsou úplně mokré. Pomalu jí je začínám stahovat, jí se to líbí a špulí na mě zadeček. Musím ji ochutnat taky dole! Nemilosrdně jí nacpu svůj jazyk do mušličky a začínám ji zezadu lízat. Ona vzdychá hlasitěji a hlasitěji a začíná i lehce přirážet. Přidám i svůj prst a dráždím ji ještě víc. Pak přidám další a další a ona je úplně mokrá. Nádherně se vrtí a vzdychá. Už to nevydržím! Prudce vstanu, jedním pohybem si rozepnu kalhoty🡕 a svoje péro jí rovnou vrazím do té její vlhké nádherné kundy. Cítím vůni jejích vlasů a měkkost jejích prsou, kterých se majetnicky dotýkám. Přirážím jako blázen a ona drží jako nadržená klisnička, která to hrozně chce. Slyším naše vzdechy a cítím, jak to na mě jde. Začnu přirážet ještě prudčeji, až začne sténat bolestí. Exploze! Udělám se do ní. Cítím, jak z ní moje semeno vytéká, ale stále chci být v ní, chci se jí ještě dotýkat a cítit její vůni.... Najednou slyším něco divného, jako by z dálky, píp, píp, píp, píp, ... Co to, sakra... Cože? No to snad ne! Tahle skvostná baba a tohle všechno, to byl jen sen! Kalhoty mám úplně mokré od spermatu a taky tu řve budík, který si od té doby, co jsem několikrát zaspal zavíračku, pravidelně v pátek natáčím, abych zase nepřišel za klukama do hospody pozdě...

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Nevěra, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře