Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Prsatá mamina a mladý exekutor erotické povídky

Isabela, které už od školy neřekl nikdo jinak než "Izi" nebo "Belo," seděla na židli🡕 v kuchyňském koutu a skládala vyprané prádlo do úhledných komínků na zašlý ubrus nízkého jídelního stolu. Tlumeně vzlykala a každou chvíli si utřela oči a nos do papírového kapesníku🡕 , zmuchlaného ve své malé pěsti. Tmu v místnosti ředila pouze jedna blikající žárovka se zčernalou skleněnou baňkou na zakrouceném drátu nevzhledně trčícím z omítky u stropu a podle monotónního bzučení, které vyplňovalo okolní prostor, už delší dobu přesluhovala. Když složila poslední kousek oblečení, rozsvítila si v chodbě a naskládala prádlo do poliček vysokých vesta🡕 věných skříní, přesvědčila se, že vchodové dveře jsou zamčené, zajistila je řetízkem a pak se krátce zastavila u prosklených dveří pokoje po své levé ruce a chvíli se zatajeným dechem poslouchala. Žádný hluk ale neslyšela, a tak s úlevou postavila koš na prádlo do rohu koupelny vedle pračky a na kuchyňské lince sebrala krabičku cigaret. Otevřela okno, škrtla zapalovačem a vydechla tenký sloup kouře k obloze. Večerní vítr jí zlehka přeběhl po tváři a odfoukl jí z čela dlouhé prameny vlasů. Podepřela si loktem ruku, která v útlých prstech svírala cigaretu a mimoděk pohlédla na své dokonale upravené gelové nehty. Jediný luxus, který si s výčitkami svědomí dopřávala. Poté vzhlédla k obálce se zeleným pruhem ležící na rohu kuchyňské linky. V tom okamžiku uslyšela slabé zapraskání a žárovka u stropu se definitivně poroučela. V nastálé tmě spatřila jen žhnoucí konec zapálené cigarety a potichu se rozplakala.

Isabela byla ve svých necelých osmadvaceti letech dvojnásobnou matkou a bydlela v malém bytě 2+kk na sídlišti na pražském předměstí. Byt nebyl zcela podle jejích představ a ona tu žila pouze kvůli své neutěšené finanční situaci. Nevzhledný a svépomocí opravený byt vypadal jako z dob raného socialismu, včetně umakartového jádra v koupelně s rezavou stopou na vaně způsobenou odkapávající vodou z hlavice předpotopní sprchy a staré rohové lavice v kuchyni, kde už celé měsíce tekl čůrkem kohoutek. Nájemce jí ho sice sliboval opravit, ale toho se zatím nedočkala a sehnat instalatéra se zdálo téměř nemožné. Obě děti měla ze svých předchozích vztahů, ani jeden z bývalých partnerů s ní nežil a ani se s ní trvale nestýkali. Alimenty jí platil pouze jeden z nich a to zřejmě díky špatnému svědomí, protože byl ženatý a její mlčenlivost si vykoupil částečně i tím, že jí pravidelně přispíval na nájem. Nešlo sice o žádnou horentní sumu, ale bez jeho podpory by asi skončila s oběma dětmi na ulici nebo v maličké garsonce své matky, která bydlela jen o několik vchodů dál. Její matka pocházela z Maďarska a díky ní měla Isabela snědší odstín pleti, velké hnědé oči a výrazně hezkou tvář s jemnými ženskými rysy, malým nosíkem a plnými rty. Do stosedmdesáti centimetrů jí chyběla dvě čísla, byla štíhlá, měla úzká ramena a sama o sobě tvrdila, že má mamkovské tvary, což v praxi znamenalo, že na svou postavu měla až abnormálně velká prsa, oblé boky a pěkný kulatý zadek. Její tvář rámovaly dlouhé tmavé vlasy se sytě rudými odrosty a její pravou lopatku a levé předloktí pokrývalo rozměrné tetování, které si odnesla ze své bouřlivější životní etapy, kde také vznikly problémy, se kterými se momentálně ne zcela úspěšně potýkala. Díky bývalému příteli se dostala do platební neschopnosti a čelila soudní exekuci.

V zamilovaném opojení si na sebe vzala několik půjček, které s mateřskou a alimenty nedokázala včas splácet a byla několik měsíců pozadu. Zatímco neúprosně nabíhaly úroky. Nějakou dobu sice načerno pracovala jako recepční v autosalonu, ale musela tam skončit, když se odmítla vyspat s manažerem pobočky. Její krása se tak pro ni stávala devizou i prokletím zároveň. Nový den ji zastihl při přípravě snídaně pro obě děti. Spěchala, protože už za půldruhé hodiny čekala návštěvu z exekutorské komory. Hrdlo měla sevřené a žaludek jako na vodě. Sice se na své dva malé syny snažila usmívat a žertem si je dobírala, ale zároveň jí bylo do pláče a obávala se toho, co jí dnešek přinese. A přitom za panelákovými okny začínal tak nádherný jarní den. První polovinu května předznamenaly kvetoucí stromy a jako každou ženu ji v tomto poetickém období tížila samota. Postavila na stůl dva buclaté hrnky🡕 s kakaem a dva talířky s chlebem, máslem a marmeládou a pak se opřela zády o kuchyňskou linku a dlouze vydechla. Chvíli pozorovala své dva syny u snídaně, než ji přemohl záchvat pláče, rychle přešla k oknu v provizorním obýváku a zapálila si cigaretu, aby neviděli, jak se dusí zadržovanými vzlyky.

Po snídani odvedla děti k matce a pak rychle spěchala zpět do svého bytu. Osprchovala se, oblékla si bělostný krajkový komplet, tílko s tenkými červenými proužky s knoflíčky ve výstřihu a přes něj tmavé těhotenské šaty🡕 s hluboko vykrojenou přední částí na pásková ramínka, sahající jí sotva nad kolena. Vlasy si stáhla do culíku, posadila se ke stolu v kuchyni a s nohou přes nohu odevzdaně čekala. Chvílemi nervózně očima cukala k hodinám na stěně a když se ozval zvuk domovního zvonku, rychle vstala a spěchala k velkému zrcadlu v chodbě. Vědoma si svých předností, rozepnula si knoflíčky ve výstřihu a stáhla tílko z ramen. Přitom odhalila krajkové košíčky podprsenky, ve kterých se tísnily její nalité prsy. V tu chvíli to byl z její strany čirý akt zoufalství, nadechla se a rázně otevřela dveře od bytu. Přirozeně čekala dvoumetrového chlapa se silnými brýle🡕 mi a přísným výrazem, ale skutečnost ji zbavila slov. Na chodbě stál vysoký blonďák v dobře padnoucím obleku, zhruba v jejím věku, možná o něco málo mladší. Hladce oholený, s krátce střiženými vlasy a mile se na ni usmíval. Pod paží nesl elegantní úřednickou tašku. Představil se jako exekutorský koncipient a zdvořile se jí zeptal, jestli smí dál. Isabela mlčky ustoupila a pustila ho do bytu. Když ji míjel, ucítila jeho parfém🡕 a právem si připadala jako ve snu, zřejmě jí ho sem poslali jako poslední ránu z milosti.

Představil se jako Tomáš, příjmení přeslechla, vlastně ji ani nezajímalo a když mu třesoucím se hlasem přiznala, že někoho jako je on tady rozhodně nečekala, s úsměvem ji o své profesi poučil. A plynule přešli k méně příjemnějším věcem. Vytáhl z tašky tmavé kožené desky a rozevřel je před Isabelou na kuchyňském stole. Nervózně se nad nimi naklonila a v tu chvíli znejistěl i mladý koncipient, protože při pohledu do jejího výstřihu začal ztrácet svou původní jistotu a ona to z něj přirozeně vycítila. On jí mezitím vysvětloval, že situace, ve které se nachází není neřešitelná a že když bude spolupracovat, dokáže jí pomoct a navrch předložil několik alternativ. Isabele se v ten moment viditelně ulevilo, zvedla k němu vděčné oči a dlouze se na něj zadívala. Pak se náhle zarazila a omluvila se, že mu ani nenabídla vodu nebo kávu🡕 a rychle přistoupila ke kuchyňské lince. Požádal ji o kávu🡕 , svlékl si sako a uvolnil kravatu a pak přešel přes místnost k oknu a zadíval se ven. Výhled na panorama několika panelákových ostrůvků ho sice neokouzlil, ale o něj stejně nešlo. Když konvice s hvízdáním upozornila na vařící se vodu, otočil hlavu zpět do kuchyně a zvědavě pozoroval Isabelu, jak nalévá vodu do hrnků. Když skončila, opřela se ležérně o kuchyňskou linku, založila si ruce na hrudníku a tázavě zvedla obočí. Zdálo se, že vzduch v místnosti elektrizoval a v příštím okamžiku se k sobě vrhli. Vzrušeně proti sobě vyráželi ústy ovládáni vzájemným chtíčem a horečně se přitom zbavovali oblečení. Isabela mu prudce strhla košili z ramen až knoflíčky odlétly do stran, tmavý kožený pásek🡕 vytáhla z poutek na kalhotách🡕 a odhodila ho za sebe. Pomohla mu z dlouhých nohavic a sama už měla na sobě pouze krajkový komplet, Tomáš ji vzal do náručí a odnesl ji na světle modrou semišovou pohovku pod oknem, kde trvale přespávala. Položil ji na ni zády a Isabela se rychle zbavila podprsenky i kalhotek a poskytla mu tak pohled na svou nahou kůži. Mladý koncipient ztěžka oddechoval, když vzal do dlaní její obrovské prsy a přisál se ústy na ztopořené bradavky trčící k němu z ostrůvků oblých tmavých dvorců. Poté sjel jazykem po břiše až do jejího hladce vyholeného klína a Isabela pronikavě zasténala, když jí ho nedočkavě vrazil mezi roztažené pysky. Dychtivě ji ochutnával a přitom svíral její prsy, které mu překypovaly z dlaní. Mladá mamina ho obejmula stehny, zaklonila hlavu a se zavřenýma očima si vychutnávala slast, kterou jí tak ochotně poskytoval.

Po chvíli se napřímila a uvelebila se na všech čtyřech u jeho rozkroku, kde se pod tenkou látkou trenýrek rýsoval jeho ztopořený klacek. Pomalu mu je stáhla a vzápětí se spokojeně uculila. Jeho čurák byl příjemně horký a tvrdý, několikrát s ním zapumpovala v dlani a pak mu důkladně přelízla oholená varlata. Tomáš ji nedočkavě popadl za temeno hlavy a prudce jí ho nacpal do pusy až překvapeně vyjekla, ale hned ho začala poslušně sát a olizovat a zuřivě ho masírovala v sevřené dlani. Mladý koncipient jí přitom prsty penetroval mokrou kundu a následně zamířil i do její uzounké zadní dírky. Isabela tlumeně vrněla a chtivě kroužila zadkem, a tak přidal další prst a po chvíli už s potěšením cítil, že může dovnitř. Rychle se za ni přesunul a pak několikrát přejel žaludem přes její tmavou řiťku a ona ho prosila, aby už ho konečně strčil dovnitř, že už to déle nevydrží. Přitom si masírovala klitoris a svíjela se pod ním na pohovce jako had. Tomáš ji ochotně vyhověl, chytil ji pevně za boky a pomalu jí ho natlačil mezi půlky, uvelebil se v ní a pak začal přirážet. Nejdřív dlouze a pomalu, ale postupně přidával na intenzitě, až mladá mamina vřískala jako pominutá a s hlavou otočenou k němu ho pobízela, aby ještě přitvrdil. Chtivě vyrážela proti Tomášovým bokům a přitom cítila, jak jí jeho varlata narážejí do vyholeného klína. Po chvíli ji strhl na sebe, protože si chtěl užít pohled na její prsa, která se jí divoce tloukla o sebe na hrudi, když mu monotónně zasedávala zadkem rozkrok a křičela, aby nepřestával. Rajtovala na něm jako šílená a v příštím okamžiku mu zmáčkla ramena, až ho to zabolelo, ale výraz její tváře hovořil za vše. Několikrát ještě pohnula pánví, než na něj dopadla celou svou vahou a přerývaně oddechovala. Líbala ho na krk a na ústa a objímala ho tak silně, že skoro nemohl dýchat. Ještě chvíli na něm ležela nehybně, než zvedla hlavu a upřeně na něj pohlédla. V očích jí hráli všichni čerti. Nechala ho trpět až do úplného konce a ještě to schválně prodlužovala. A když mu nakonec milostivě dovolila pokrýt její poprsí horkými cákanci semene, skryl ji ve svém náručí a pevně přitiskl k sobě. Omamná vůně jejích vlasů ho dráždila v nose. Někde v koutku duše si vroucně přál, aby ji už nikdy nemusel pustit.

Uběhlo několik dní a Isabela už měla opět nepatrný důvod k radosti. Nejenže jí Tomáš pomohl vyřešit její zdánlivě bezvýchodnou situaci, ale navrch zajistil, aby se soudní řízení s jejím bývalým přítelem urychlilo a ona tak měla naději, že konečně získá i nezaplacené alimenty. A začali se scházet. Dnes ráno jí poslíček doručil velkou kytici růží s krátkým vzkazem. Už se nemohl dočkat, až ji zase uvidí.

🕙 Přidáno 7.4.2024
📂 Kategorie: Anál, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře