Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

První sex jako znásilnění erotické povídky

Bylo mi tehdy 15 a chodil jsem do devítky. Konkrétně se to stalo jednoho dne tělocviku byl konec a my se šly převlékat, jako vždy mi to trvalo ze všech nejdéle, všichni už odešly jen já se ještě sprchoval. Sprchy byly docela zajímavě udělané, jelikož holky měly šatnu vedle tak sprchy byly oddělené pouhou zdí jež spodní část měla společnej kanálek a tak tam byla taková díra, kterou bylo vše slyšet.

Končím s koupáním a chystám se na odchod do šatny a najednou slyším ze sprch holek tak zatím Terko, za chvíli je hodina tak makej. Tereza byla nejhezčí holka ze třídy, dlouhé hnědé vlasy, krásná štíhlá postava a vždy krásně namalovaná ani přehnaně moc ani málo, prostě jen zakryla tu trochu chybiček na svém obličeji a zvýraznila svoje nádherné oči. Vždy když jsem honil představoval jsem si, že to dělám s ní. Fakt byla hodně pěkná a ani nebyla namyšlená i když by mohla být. Mno prostě to byl nějákej zkrat a mě napadlo co kdybych ji v té sprše překvapil a splnil si svůj sen. Ihned se mi jako na rozkaz postavil při tom pomyšlení a začalo mi bušit srdce a dodával si odvahy. Dodal jsem si kuráže a vylétl z chlapecké šatny a rovnou do holčičích byla ještě ve sprše ještě o mě nevěděla šlo to vzít zpět. Byl jsem tak blízko a odhodlal se toho využít. Vešel jsem do místnosti se sprchami byla zády ke mě, prohlídl jsem si její zadeček byl nádherný kulaťoučký. Přístoupil jsem k ní a dal ji na pusu ruku aby nemohla křičet a druhou rukou ji chytl za pas, začala křičet tlumeně přes mou ruku a bránila se, řekl jsem jí, že si pěkně užijeme a pokud nechce aby jí to bolelo tak ať nekřičí a spolupracuje.

Ještě chvíli se zmítala ale jak zjistila, že nemá šanci tak to vzdala a přistoupila na mé pravidla hry. Když jsem i tak držel přitisklou k sobě tak se její zadeček třel o můj ztopořený penis, byl nalitej k prasknutí. Položil jsem ji na záda na podlahu a stále ji držel ruce a prohlížel si ji. Měla nádherné tělo kozičky a na kundičce vyholenou čárku. Zjistila kdo jsem a tak projevila ještě trochu nespokojenosti ale netrvalo to dlouho začal jsem olizovat její bradavky a to ji částečně utišilo, zavřela oči a vychutnávala si to, co ji taky zbývalo neměla proti mě šanci. Pustil jsem její ruce a přesunul se k její kundičce a začal ji dráždit jazykem. Bylo to moje poprvé ale podle jejího zrychleného nepravidelného dechu mi to asi i docela šlo. Ještě chvíli jsem ji jazykem přejížděl kundičku a když jsem si byl jistej že její odpor jej tu tam přiložil jsem svůj penis na její rty ona pochopila co chci a začala mě kouřit, mno spíš jsem přirážel proti její pusince. Byl jsem v sedmém nebi zanedlouho jsem do ní stříkal obrovskou dávku. Ona potom jako zhypnotizovaná dělala co jsem chtěl. Řekl jsem jí aby si klekla na všechny čtyři a já ji zezadu začal jezdit žaludem po vstupu do její dirky nevím jestli to mám jenom já ale každý dotyk na mojem žaludu mě tak jako že nepříjemně bolel tzn. že mě její kouření způsobovalo nádherné ale i trochu bolestivé pocity. I když jsem jí jezdil žaludem po buchtičce tak mi to bylo lehce nepříjemné ale to mě nemohlo ani přibrzdit a začal do ní pomalu vnikat. Bolelo to víc než sem čekal a tak jsem přirazil rychle a začal jsem ji šoustat co jsem mohl. Byla dost mokrá a já v ní jezdil jak dobře promazaný stroj.

Užíval jsem si každý příraz stříkal jsem snad pořád jeden orgasmus za druhým a ona přicházela ke svému prvnímu. Už jsem byl docela vyčerpaný, taky bylo zrovna po tělocviku ale bylo vidět že pár vteřin a bude hotová i ona. Těsně před orgasmem se začala ještě dráždit na bradavkách jednou rukou. Řvala už docela nahlas a když se začala třepat a svíjet v orgastických křečích odpadla na zem jak se jí podlomila ruka kterou se držela země a já spadl vedle ní vyčerpaný. Nevím jestli omdlela nebo jen se zavřenýma očima vychutnávala doznívající orgasmus ale já měl v plánu se osprchovat a zmizet na hodinu pokud jí ještě stihnu. Došel jsem do hodiny, byla zrovna fyzika a kdo jiný ji vedl než náš třídní. Dostal jsem kapky kde že jsem a podobně, řekl jsem že mi bylo špatně a byl jsem na záchodě a celý den jsem byl jako zdrogovaný tím co jsem prožil. Na další hodinu přišla i Terka když o přestávce vcházela střetly se naše pohledy trochu se pousmála a dále dělal jako by se nic nestalo.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Znásilnění, Sperma

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře