Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Rozlučka se svobodou a šukání erotické povídky

Byl jsem v klubu a zklamaný, žádné hezké holky tu tentokrát nebyly, jen parta chlapů, která se loučila se svobodou jednoho z nich. Panáky a pivem se nešetřilo, a protože mám rád zábavu a nudil jsem se, tak jsem se k nim přidal. Skupinka to byla zábavná a dobře jsem se s nimi bavil, jen se mi trochu posmívali, že chlastám málo. Když už se přiblížila druhá hodina ranní, tak se zbytky rozpadlé party rozhodly zábavu ukončit, nastávající ženich byl, jak dělo, já byl naproti tomu relativně střízlivý a pro své dobré srdce jsem se rozhodl, že ho dostanu domů, když se na něj jeho "kamarádi" vykašlali. Zaplatil jsem taxíka a vytahal ho postupně až k bytu, ještě že byl při vědomí dost na to, aby mě navigoval.

Odemknul jsem jeho klíčem, vyzul mu boty a začal hledat ložnici, v té spala jeho snoubenka, probudil jsem jí, spala jen v tričku bez kalhotek a v teplých ponožkách, omluvil jsem se jí, že jí ruším a řekl, že jí z párty vedu její drahou polovičku, chudák holka se styděla: "Děkuji, že jste ho přivedl, jen mě omluvte najdu si kalhotky." "Ty nebudou potřeba." Odpověděl jsem vtipem, jak to mám ve zvyku, zrudla v obličeji, usmála se a řekla "Dobře" a kalhotky přestala hledat, podle jejího chování jsem vytušil, že se jí líbím. Ještě jsme společně dostali jejího snoubence do postele, pak jsem si sedl na okraj postele.

"Mám žízeň, přines mi prosím sklenici vody, než odejdu." Potom, co se vrátila se posadila vedle mě na postel a chvíli jsme si tiše povídali, občas se smáli, použil jsem veškerý šarm, kterého jsem byl schopen. "Děkuji Vám, že jste mi ho přivedl domů, jste dobrý kamarád." "To si nemyslím." Odpověděl jsem jí a ruku jsem jí položil na koleno a pomalu ní začal přejíždět po vnitřku jejího stehna nahoru k rozkroku bez kalhotek. "Znám ho sotva pět hodin a už se nevhodně dotýkám jeho snoubenky, to by dobrý kamarád neudělal, už vůbec by to neudělal hned vedle něj, když spí." Začala zhluboka dýchat vzrušením, "to je pravda" odpověděla. Moje ruka už dosáhla na její rozkrok a prsty se pustily do díla, začala zhluboka dýchat vzrušením, cítil jsem jak jí teplá a vlhne, oba jsme se začali třást vzrušením.

"Klekni si přede mě." "Dobře", odpověděla a já si rozepnul poklopec a za vlasy ji přitáhl ke svému rozkroku a penis jí nacpal do pusy. Její snoubenec chrápal a ona mi zatím dávala nejlepší kuřbu, jakou jsem kdy zažil, celá situace mě tak vzrušila, že jsem už po chvíli mocnými výstřiky plnil její pusu, semene bylo hodně, protože jsem byl už nějakou dobu bez sexu i honění. "Polkni to jako hodná holka. Chutnala ti moje mrdka?" "Moc!" Podívala se mi do očí a usmála se na mě.

"Lehni si do postele." Lehla si vedle svého chrnícího snoubence, pevně jsem jí chytil za pusu a začal jí líbat přitom mě objala nohama kolem pasu a já cítil, jak mi zase tvrdne penis. Zašeptal jsem jí do ucha: "Teď je na řadě tvoje pipina." Slyšel jsem jak vzdechla vzrušení. Její kotníky jsem si opřel o ramena a tvrdým pérem začal projíždět vlhkou škvírku v jejím rozkroku. "Šukej mě! Už to chci!" Žalud jsem strčil do její vagíny a začal pomalu centimetr po centimetru zasouvat péro, "tvoje frnda je nějak úzká." "Je velký..." na delší odpověď se při vzdychání nezmohla. Kotníky měla pořád opřené o má ramena, já byl tělem nakloněný nad jejím tělem a rukama ji držel za zadek a pánev vytáčel do polohy, při které penis během projíždění její vagíny dřel svým hřbetem o její klitoris "Miluju tvoje péro." Hekala pode mnou. Její tělo se otřásalo pod mými přírazy, které dokonce houpaly s jejím na mol ožralým snoubencem. Rukama svírala polštář pod svou hlavou sténala vzdychala a cítila, jak se blíží orgasmus pod nemilosrdným náporem mého péra, pak začala zatínat svaly, přišel její orgasmus, ale já v mrdání pokračoval, když odezníval její první orgasmus, tak jí do očí vtrhly slzy a trochu se rozbrečela "Děkuji, prosím pokračuj, prosiiiiim, potřebuju pořádně vymrdat." Ještě jsem trochu přitlačil a přidal na tempu, zvuky mrdání zahrnující pleskání a její sténání naplnily místnost, z posledních sil ze sebe dostala "udělej se do mě". Přišel její druhý orgasmus, to už jsem nevydržel a vystříkal se přímo do její frndy a pevně ji objal zatímco jsem ji plnil mrdkou. "Děkuji, děkuji, ..." opakovala se slzami a lehkým popotahováním, "pérem mě zatím nikdo neudělal", "Rádo se stalo, ale už budu muset jít." "Dobře, nech mě tu ležet a pak zabouchni." Ještě jsem se podíval, že její snoubenec opravdu spí, odešel jsem z bytu a šel se vyspat.

🕙 Přidáno 8.5.2022
📂 Kategorie: Šukání, Párty, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře