Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

S agentkou v posteli erotické povídky

Byla krásná, tak jak jsem jí znal. Po mnoha letech zase nablízku, na dosah ruky. Jen v jiné roli, už nebyla mojí přítelkyní ale pojišťovací agentkou. Vdanou, s dětmi. Mluvila, nebyl jsem však schopný jí vnímat, koukal jsem jen na ní.

Konečně bylo hotovo, smlouva podepsaná. Sedíme spolu u televize, kde běží program, který mne zajímal asi tolik co globální oteplování.

Po chvíli jsem si uvědomil, že jí sahám na prsa, na ty malá, roztomilá kůzlátka. Nebránila se, bral jsem to jako signál k pokračování. Vzpomínal jsem, co měla ráda a celkem automaticky jí přejel prsty po uších, jen zlehka, téměř bez tlaku.

Uslyšel jsem staré známé zavrnění, pohyb těla mi dal najevo, že jsem si vzpomněl správně. Lehce navlhčenými prsty jsem jí pomačkal bradavky. Políbila mne, elektřina projela tělem až kamsi k sousedům v přízemí. S podprsenkou jsem chvíli zápasil, protože měla speciální uzlovou úpravu, nakonec se však zadařilo, brzy byla dole i s tričkem. Líbal jsem jí ňadra, pomalými, krouživými pohyby, ze stran k bradavce, kterou jsem zlehka pokousal. Vrněla, hýbala zadečkem. Ani ten neušel mojí pozornosti.

Po chvíli se to už nedalo vydržet, ležel jsem na zádech s hlavou v jejím klíně. Brzy přešla od vískání vlasů k mačkání mých bradavek. Krev z mozku semi přelila o metr níž. Chytla mi ho lehce, jen náznakem. Jako kdyby se ho bála. Později přitlačila, aby mi ho honila pomalými ale pravidelnými pohyby. Myslel jsem, že se zblázním. Hrál jsem na prsa jako na klavír, chvíli jsem si hrál s jedním, chvíli s druhým.

Na ocasu jsem ucítil teplo a vlhko, vtáhla ho nedočkavě, jako kdyby měl utéct. Kouřila skvěle, pomalu ale hluboko, nikam nespěchala. Ucítil jsem ruce na varlatech. Pomalu mi je mačkala a převalovala v dlani. Přiváděla mne k šílenství. Když se nabažila varlat, sjela níž. Ucítil jsem navlhčený prst na hrázi, připadal jsem si že vybouchnu.

Ucítil jsem známé škubání v tříslech, šlo to na mne. Nechtěl jsem se ale udělat moc rychle, proto jsem se na na chvilku odtrhnul. Nastal čas sundat její kalhoty🡕 . Ty byly v mžiku dole, stejně jako kalhotky se vtipnou pavučinou. Zlehka jsem jí zatlačil na záda a přinutil jí kleknout na všechny čtyři. Pomalu jsem jí hladil na zadečku, jakoby náhodou jsem jí občas přejel po kundičce. Prohnula se jako kočka a zavrněla. S dlaní na zadečku jsem se začal palcem dobývat tam, kam jsem později chtěl strčit i ocas a zlehka kmital prstem nahoru a dolu. Mimoděk jsem palcem zaklepal na poštěváček. Dlouho to nevydržela, když jsem jí druhou rukou zakroužil po zadní dírce, udělala se. Cítil jsem, jak se mi stahuje kolem palce. Nastal čas jednat, prst jsem vyměnil za ocas. Nespěchal jsem, stále jsem měl na krajíčku. Protahoval jsem jí v pravidelném rytmu, s ocasem vždy skoro vyndaným ven. Její šťávy mi tekly po varlatech na stehna. Když jsem přidal na rytmu, udělala se podruhé. Zastavil jsem a čekal, až orgasmus odezní. Vychutnával jsem její křeče. Už jsem to ale nemohl vydržet, rychle jsem párkrát tvrdě přirazil a vyndal ho. Mezi půlky jsem jí ho strčil jako mezi prsa, prstem přitlačil na kůži a párkrát přirazil, potom to přišlo i na mne. Stříkal jsem v krátkém intervalu, na záda i všude okolo. Poslední kapky se leskly na zadečku.

Jí to však ještě nestačilo. Lehla si na záda a s levou rukou roztahující závojíčky si pravou zuřivě začala kmitat po poštěváčku. Vytékající šťávy zajistily příjemnou lubrikaci. Sedl jsem si na okraj postele a nechal jí, ať mi olizuje varlata, které střídavě brala do pusy a zlehka kousala.

V kombinaci s podívanou která se mi naskytla, mi zachvíli zase stál jako kámen. Stoupl jsem si z boku a špičku jí strčil do pusy. Dělal jsem si to ve stejně zuřivém tempu jako ona. Když se udělala, vystříkl jsem další dávku životadárné tekutiny. Sperma jí teklo po krku až na prsa.

Teplá sprcha byla příjemným zakončením divoké hry, usnuli jsme v objetí. Když jsem se ráno probudil, nebyla tam. Na stole vizitka s datumem, kdy máme podepsat další smlouvu...

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře