Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

S černochem v Egyptě erotické povídky

Na svou poslední dovolenou s rodiči nezapomenu. Jsme čtyřčlenná rodina, mě tenkrát bylo 21 a mé sestře 15. Byli jsme na dovolené v Egyptě v nádherném hotelu přímo na pláži. Pokoje jsme měli dva, rodiče svůj a my se sestrou svůj. Jsme na sebe zvyklé, sdílíme spolu i pokojíček doma. Má to své klady i zápory, konec konců jako všechno.

V hotelu jsme bydleli teprve třetí den a na nástěnce se objevil půldenní výlet do vedlejšího resortu, kde se jde proletět na padáku taženém za lodí. Mám panickou hrůzu z výšek, strpím letadlo, ale jak nemám podlahu pod nohama, panikařím. Tato atrakce nepatřila k nejlevnějším a tak jsme se dohodli, že já zůstanu v hotelu a zbytek rodiny se půjde proletět. Absolvovali jsme společně snídani, od sestry jsem si nechala namazat záda a nechali mě tam samotnou. Namazala jsem si i zbytek těla, oblékla plavky, přes ně šaty🡕 , nasadila jsem si sluneční brýle🡕 , pod paži vzala rohožku a vyrazila k vodě. Byla pokročilejší dopolední hodina, pláž se pomalu ale jistě plnila, avšak výhoda jednotlivce je, že se vždy někam vleze. Našla jsem si místo dále od moře a blízko u hotelu a lehla si na břicho, zavřela jsem oči a užívala si slunění. Po možná hodince takového lenošení slyším hlas: "Drinks, souvenirs." Chodil tam urostlý svalnatý černoch ověšený různými cetkami a přenosnou ledničkou. Dala jsem si hlavu na bok a koukala na něj. Přišel ke mně, čapnul si a začal mi tam ukazovat šátky🡕 . Usmála jsem se a kývala hlavou, že nechci. V tom mi nabídnul sluneční brýle🡕 . Má reakce byla stejná. Následovalo pití. "Nemám u sebe peníze," odpověděla jsem. Na pláž chodím vždy buď úplně bez peněženky nebo jen s nějakou malou hotovostí. "Máš žízeň?" ptal se mě anglicky a strkal mi vychlazenou vodu. Znovu jsem mu s úsměvem na rtu zopakovala, že mu nemám čím zaplatit. "Žádný problém, zdarma pro tebe," nabídnul mi třetinku vody zadarmo. Žízeň jsem docela měla, tak jsem poděkovala, sedla si, pití si vzala a napila se. Všechny ty serepetičky si odložil a sednul si vedle mě. Odkud jsem, zeptal se. Česká republika, odpovím. "Víš, kde to je?" ptám se dodatečně. "Střední Evropa, Praha🡕 ," zopakoval dvakrát. "Jsi tu sama?" otázal se, když se rozhlédnul a viděl, že kolem mě žádná jiná osuška není. Toto je přesně ta nepříjemná chvíle, kterou zažila snad každá holka. Zjevně lhát a vymýšlet si pohádku, že přítel tu bude coby dup nebo se přiznat, že sama a nezbavím se ho. Jako vzorně vychovaná dívka jsem vyklopila celou pravdu, že zbytek rodiny je na výletě. Začal mi až trapně lichotit. "Máš krásné plavky," řekl. "Děkuji," odpověděla jsem. V další větě mi stejně pochválil rohožku, odpověděla jsem totožně. To se ještě opakovalo se slunečními brýle🡕 mi a žabkami. Ještě že toho víc nemám, pomyslela jsem si. Pak mi pochválil postavu. Chtěla jsem být zdvořilá a pochválila jsem mu svaly. "Sáhni si," nastavil mi ruku. Sáhla jsem mu na ni a pochválila. "Cvičím i nohy, sáhni si," řekl a nastavil nohu. To už mi bylo trochu divné, ale sáhla jsem si a zhodnotila: "Hmm, hezky tvrdé." "Jsem celý tvrdý. Všude. Chápeš?" zeptal se.

No naběhla jsem si sama. "Jo," řekla jsem. Vytáhnul mobil a ukazoval mi své fotky z posilovny, před zrcadlem, jak prodával na pláži a ejhle, jedna hanbatá fotka, druhá, třetí. Odvrátila jsem oči a naznačila jsem, že takto teda ne. Jen mezi námi, byl to kus nejen nahoře, ale všude, takový tlustý, dlouhý, černý, jako z videa pro dospělé. Otevřel Facebook a chtěl, abych se tam našla. "Ne," kroutila jsem hlavou. Nechci mít plný Facebook Egypťanů. Nakonec mě ukecal na Instagram, kde mám veřejné fotky a konec konců mě tam sleduje kde kdo. Co chvíli jsem mu koukala mezi nohy, zda se obr nebude v šortkách rýsovat. Marně, byly příliš volné. Po studené vodě se mi chtělo na záchod, proto jsem se vydala do hotelu. Hodila jsem na sebe šaty🡕 , do ruky rohožku, aby neuletěla a odešla jsem. Černoch zůstal na místě a něco křičel na kolegu. Nevšímala jsem si ho. Těsně před hotelem mě doběhnul, že taky potřebuje na toaletu. Vešli jsme do hotelu. Připadala jsem si nepřístojně, že s někým cizím jdu na ubytování, bála jsem se reakce na recepci. Obě recepční byly však zaneprázdněné. Vešla jsem do výtahu a jela do třetího patra, kde máme pokoje. Na recepci jsou taky toalety, nechtěla jsem se tam ale motat s rohoží. Prodejce zůstal v přízemí. Než jsem přišla k hotelovým dveřím a vešla do pokoje, vyběhnul do patra po schodech. Koukla jsem na něj, vstoupila a zavřela za sebou. Sotva jsem dosedla na záchod, slyším ťukání. "Haló, to jsem já, ten z pláže," volal. Neodpovídala jsem a vykonávala potřebu. Byl docela neodbytný, stál tam i co jsem vše dokončila a myla si ruce. Hodně jsem váhala, zda čekat, až odejde nebo otevřít. Bylo mi jasné, že pokud otevřu, nakvartýrujeme se mi tam. Samozřejmě mi bylo jasné, že se se mnou nechce dívat na filmy, chtěla jsem ho tak nějak vidět naživo, jestli to nebyla fotomontáž nebo tak něco. A bezpochyby by bylo zajímavé ho i vyzkoušet. Na druhou stranu jsem v sobě měla nějakého andělíčka, který mě přesvědčoval, že jsem přeci rozumná holka, že mě nakazí nebo zamorduje a kdo ví co ještě. Kdyby byl jen o pár vteřin méně urputný, skončilo by to jinak. Otevřela jsem dveře, on už byl u dveří vedlejšího pokoje cestou ke schodům. Otočil se na mě a já se usmála. Zvesela přiběhnul nazpátek a že ho vždy zajímalo, jaké jsou výhledy z těchto hotelů.

No jasně, řekla jsem si, ale než jsem cokoliv udělala, už byl uvnitř. Nejistě se díval na obě postele a oblečení všude kolem, vše dámské. "Tvá přítelkyně?" ptal se nejistě. "No, sestra, říkala jsem, že jsem tady s rodinou," odpovím. Díval se z okna a povídal docela nezajímavý příběh, jak se stal prodavačem suvenýrů. Pak se mě zeptal, jestli už nějaký suvenýr mám koupený. Řekla jsem že mám a začala ho lovit v kufru. Jak jsem byla ohnutá, dal mi ruku na zadek. Narovnala jsem se a řekla: "Co to děláš?" Zřejmě jsem nezvládla tón hlasu nebo to v Egyptě mají jinak, ale zatvářil se nejistě a řekl: "Já myslel, že to chceš." Teď jsem popravdě nevěděla, co dělat. Říct, že to chci, připadala bych si tak nějak lacině, říct, že to nechci, neuvidím ho. Neřekla jsem nic. Chytila jen ho za kalhoty🡕 a koukla dovnitř. Trenýrky neměl, celého jsem ho ale neviděla, snad končil až někde v nohavici. Svléknul si je a pohodil na zem. Jako značně nezkušená Evropanka jsem z něj nemohla spustit zrak, do toho všeho se ještě zvětšoval. Visel tam jako stojánek u kola. Svléknul mi šaty🡕 . Měla jsem na sobě stále ještě bikiny, on nic. Sednul si na postel a já si sedla mu na klín čelem k němu. Líbali jsme se. Tím svým bambusem mě tlačil v rozkroku. Rozvázal mi podprsenku🡕 a zahodil ji. Zabořil hlavu mezi mé dvojky, jako by to byly alespoň pětky. Hrál si s nimi. Chytila jsem ho za tu jeho hadici a pomalinku honila. Bylo to jako pumpovat kolo pumpičkou. Rozvázal mi plavečky na jedné straně, po chvíli i na druhé. Na to, že to mám pro jistotu na tři uzly mu to netrvalo dlouho. Plavky pode mnou podvléknul a seděla jsem na něm nahatá. I když bylo asi plus sto stupňů, běhal mi mráz po zádech. Taková nervozita spojená s napětím, adrenalinem, strachem, odhodláním a rebelií. Klekla jsem si k posteli a začala ho kouřit. Spíše jsem žužlala žalud, většinu jsem do pusy nedala. Bylo to skoro neuvěřitelné, připomínal ty obří dilda vystavená v sexshopech. Můj strach, zda na něj bude stačit evropská šprčka, byla docela na místě. Naštěstí měl v kalhotách🡕 i své, zřejmě zkušený chlapík. Rozvinutý kondom od špičky dolů a končící několik centimetrů od koulí jsem ještě neviděla. Položil mě na záda na kraj postele, chytila jsem se za nohy pod koleny, roztáhla je, aby to tolik nebolelo a čekala. Bylo to jako tlačit do sebe celou okurku hadovku. Bylo to tlusté a dlouhé. Samozřejmě ho do mě nedostal, tedy jen část a já byla hotová. Jak jsem v sexu obvykle tichá, teď to nešlo. Opatrně začal přirážet a to byla teprve jízda. Hekala jsem jako poprvé, to už jsem si myslela, že jsem roztáhlá, no pro Afričana zřejmě ne. Byl vcelku něžný, jsem zvyklá i na divočejší chlápky, tady jsem však byla ráda, že jsem ráda. Přes to všechno to byla slast. Lehnul si a já bez váhání nasedla. Regulovala jsem si to sama a hopsala dost obezřetně.

Afričánek mi však chtěl ukázat, jak to dělají na černém kontinentu. Objal mě, přitisknul k sobě, pokrčil kolena, lehce mě nazvednul a spustil plnou kanonádu. Já nevěděla co dělat první. Křičela jsem blahem i bolestí, prsa nevěděla, zda zrovna mají letět nahoru či dolů, nevěděla jsem, kdy se za neustálého sténání nadechnout, byla to nezapomenutelná jízda. Toto vydržel celou půl minutu v maximálním rytmu. Šílela jsem, chtěla ho zastavit a přitom dostat ještě. Naprosto se mi odkrvil mozek, nemyslelo mi to. Řvala jsem z plných plic, kundička pulzovala jako srdce po maratonu. Když přestal, nebyla jsem schopná ničeho, ani z něho slézt, ani cokoliv říct, jen jsem dole cítila děsný tlak. Převalila jsem se na bok, držela se za ni a třepala se. Takový orgasmus jsem nikdy nezažila. Ležela jsem jako panenka, naprosto jsem neovládala jediný sval, byla jsem v transu. Takto jsem se nějakou chvíli válela, on honil. Trvalo to chvíli, sotva jsem si ho vzala do pusy, začal cákat. A ani zde mě nešetřil. Bylo to jako dát si do pusy zahradní hadici, naprosto jsem nestíhala polykat, teklo mi to odevšad. A tím to tak nějak skončilo. On odešel, já si dala sprchu a ještě několik desítek minut relaxovala.

Naši se vrátili z podle nich nezapomenutelným zážitkem. No však já se taky neflákala. Chvíli jsem ze sebe byla zklamaná, že jsem podlehla, na druhou stranu, kdy jindy, když ne teď jako nezadaná a ukažte mi turistu, co do ciziny nejezdí za poznáním. Asi si otevřu cestovní kancelář...

🕙 Přidáno 28.11.2021
📂 Kategorie: Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře