Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex se sestřenicí mojí milenky erotické povídky

Už je tomu víc jak deset let, co se tohle odehrálo. Tenkrát mi mohlo být něco kolem osmnácti a nějaký ten rok jsem chodil se Verunkou. Jednoho dne jsme byli na návštěvě u její sestřenice Svatavy, která byla asi tak rok vdaná za Romana. V té době jim mohlo být tak 19. - 20. let. Všichni jsme si dobře rozuměli a tak jsme se domluvili, že bychom někdy mohli všichni spolu zajít někam na diskotéku.

Verunka navrhla, že by to mohlo být tenhle víkend, protože její rodiče odjíždějí na chalupu a Svatava s Romanem by mohli u nich přespat s čím oba souhlasili. Byl pátek a k večeru přijela Svatava s manželem jak jsme byli domluveni. Chvilku jsme poseděli u Verunky než jsme vyrazili do místního diskoklubu. Celý večer jsme se všichni skvěle bavili skoro až do ranních hodin než nás vyhnali mezi posledními návštěvníky. Silně opojený alkohol🡕 em jsem se vydali k Verunce. Nevím čím to, zřejmě špatnou konstelací hvězd jsem se pohádal s Verunkou. Náhoda tomu zřejmě chtěla a Svatava s Romanem se pohádali po pár minutách po nás. Svatava nešťastná a naštvaná si sedla na lavičku v autobusové zastávce. Roman s Verunkou lhostejně pokračovali dál v cestě domů. Bylo mi Svatavy líto a tak jsem se posadil k ní a začal ji utěšovat. Svatava po chvilce přestala brečet. Chvilku si vylívala srdíčko. Pak jsme se bavili o všem možném až jsme najednou skončili u sexu. Svatava se mě ptala co používáme za ochranu. Podíval jsem se na ni nechápavě. Zcela bez rozpaků mi přiznala, že Roman ho má tak malého, že mu prezervativ z něho sjíždí. Chvilku jsem na ni koukal a pak se přiznal, že já má spíše opačný problém. Vyzkoušel jsem všechny značky prezervativů na našem trhu až nakonec našel jeden. Ne, že by nějak vyhovoval, ale byl jediný, který jsem na ptáka nasadil. Je pravdou, že jsem musel být u toho značně trpělivý, protože jsem se v něm cítil jako o číslo menších botách. Hlavně jsem se musel dost kontrolovat. Někoho prezervativ znecitliví u mě tomu bylo naopak. Jak mi byl jen tak tak, byl strašně citlivý. To moje stěžování u Svatavy probudilo zájem a začala tak nějak vyzvídat o našem sexuálním vztahu Verunkou. Nějakou dobu jsem se držel o krok zpět. Svatava z Verunkou jsou přece jen sestřenice a jak to většinou bývá holky si ledacos v soukromí řeknou a tak jsem se bál, abych pak neměl od Verunky peklo. Zatím co já sem mlžil Svatava mluvila otevřeně nebo tak mi to alespoň přišlo. Přiznala, že když je hodně vzrušená, tak Romana v sobě necítí a to jí vede k tomu, že musí předstírat orgasmus, i když nerada. Pak si to potají musí udělat sama. Vyzvídala po mě jestli si to Verunka taky dělá sama i přede mnou. Odpověděl jsem ji, to co mi řekla Verunka, když jsem se jí na to ptal. Chtěl jsem po ni, aby si to někdy udělala přede mnou, ale nevěděl jak jí to říci a tak jsem ji zkusil naklepnout, jestli si hraje někdy sama se sebou. Uraženě mi odpověděla, že takové věci nikdy nedělala a nikdy dělat nebude. To mě tak uzemnilo, že už jsem nikdy neměl odvahu se jí na to ještě zeptat. Věř mi, že to dělá, odpoví mi Svatava. Jak to můžeš vědět?

Divil jsem se. Přiznala, že někdy v patnácti letech se o tom spolu bavily, jak si to každá dělá a sdělovaly si svoje techniky, způsoby a pocity. Svatava to spíše přirovnala k tom, že Verunku zaučovala jak si má klikat na myšku. Byl jsem z toho nějak přešlí nebo mi to lépe řečeno přišlo líto. A ty by sis to udělal před ní? vyzvídá Svatava. Když ona, tak já taky, odpovídám popravdě. Tak to bych chtěla taky zažít, posteskla si. Proč? Roman nechce? Ptám se. Víš, no je trochu jiný. Jednou jsem to tak trochu nadhodila a on mě pomalu seřval. Myslím si, že by měl asi mindráky, že mě nedokáže uspokojit, proto se mu to bojím říci, odpovídá sklesle. A jaká je Verunka v posteli, když už si tady vyléváme srdíčka? povídá po chvilce ticha. Tak trochu váhám. Nevím, přijde mi taková tvrdá, neuvolněná jako by se něčeho bála, odpovídám. Ty, jak ho máš vůbec velkého? vychrlí na mě. Nestyď se. Já se s tebou bavím otevřeně a to co si řekneme doufám, že zůstane mezi námi? dodává, když vidí, že se k tomu nějak nemám. Asi tak, odpovídám a ukazuji rozměr svého přirození odhadem mezi prsty. Si děláš ze mě prdel? Vyjekne na mě udiveně. Nějakou dobu kroutí nevěřícně hlavou a raději mě zvedá, abychom se vydali na cestu za nimi. Co máš rád v sexu? Probudí se po pár metrech chůze znovu její zvědavost. Skoro všechno, odpovídám vyhýbavě, protože po tom našem rozhovoru začínám mít choutky na sex. A co ty? Obrátím její otázku proti ní. Nejvíc ze všeho miluji orál. Ráda ho dělám, ale také si ho ráda nechávám dělat, odpoví a uculí se na mě.

Tak to jsme na tom stejně, přitakávám ji. Jen škoda, že Roman na to moc není, dodává v zápětí smutně. Jo, Verunka taky moc ne. Někdy mi to připadá, že to dělá z donucení jen kvůli mně, protože ví, že se mi to líbí, stěžuji si a Svatava se mnou souhlasí. To už jsme u domu Verunčiných rodičů. Jsem překvapen, že se nikde nesvítí. Že by na nás nečekali? Povídám a Svatava pokrčí jen rameny. Až když jsme na schodech u hlavních dveří, vidíme, že se svítí v malém okně v koupelně. Zkusím vzít za kliku. Je odemčeno tak jdeme dál. V celém domě je tma. Brzy nás upoutá smích z koupelny. Koukáme na sebe se Svatavou nechápavě než otevřeme dveře od koupelny. Oba ztuhneme překvapením. Verunka s Romanem jsou nazí a leží naproti sobě ve vaně. Každý drží v ruce sklenici s vínem a náramně se baví. Se Svatavou stojíme mezi dveřmi jako opařený a oba nevěříme vlastním očím. Verunka s Romanem se na nás podívají a oba se rozesmějí nezadržitelným smíchem. Podíval jsem se na Svatavu, ta zase nechápavě na mě. Jestli chcete, vemte si ve sklepě flašku vína a můžete jít do vany nahoru, povídá Veruna potom, co se trochu z toho smíchu zklidnila. Podíval jsem se na Svatavu. Ta jako by mi pohledem řekla jdeme. Podívala se na Romana jako by žádala o jeho svolení. Jenže ten se tvářil jako kdyby tam nebyla. Svatava mě naštvaně vystrčila z koupelny. Šel jsem do sklepa pro víno, zatím co Svatava šla hledat skleničky a pak se společně vydali do horního patra do koupelny. Zašpuntoval jsem vanu a otočil kohoutky a pomalu se začal vysvlékat. Svatava byla rychlejší. Než jsem se svlékl už byla ve vaně i s nalitými skleničkami.

Chystal jsem se vlést za ni, když jsem ztuhnul. Najednou mě praštil do očí ten ohromný černý drn mezi jejíma nohama. Tak mohutně chlupatou píču jsem snad v životě neviděl. Měla chlupy pomalu až do půli stehen. Co je? Si nikdy neviděl nahou holku? Probere mě Svatava. Viděl, ale ne s takovým bobrem, ujelo mi. Se ti to nelíbí? Usměje se na mě Svatava. Právě že jo, odpovídám popravdě. Musím uznat, že máš pěkný péro, uculuje se na mě. Instinktivně jsem se podíval mezi nohy. V tom šoku jsem se nějak zapomněl kontrolovat a péro se mi viditelně natáhlo. Moc mu nechybělo a stál by jako stožár vysokého napětí. Cítil jsem jak rudnu studem a raději si rychle sedám do vody naproti Svatavě, která mi vzápětí podává skleničku. Po tom, co si jen tak symbolicky přiťukneme zabloudí moje oči na její kozy. Řekl bych, že jsou skoro stejný, možná nepatrně vetší jako Verunky, která měla slušný čtyřky. Dvorce bradavek měla zato menší, ale s většími špunty. Raději jsem se jí díval do očí, abych se neztrapnil ještě více. Chvilku jsme rozebírali ty dvě naše drahé polovičky a přitom ucucávali víno. Svatava s přívalem vína se sunula níž a níž až se moje hadice pohybem vody začala otírat o její chlupatou kočku. Ocas začal být neklidný stejně jako já. Jak jsem tak pozoroval Svatavu zřejmě jí to dělalo dobře nebo si to možná ani neuvědomovala, co dělá. V jednu chvíli se trochu přizvedla a voda rozhalila černé ochlupení. Málem jsem z toho rozdrtil skleničku jaký krásný pohled se mi naskytl na její rozchlíplou díru. Nevím, jestli začínala být vzrušená nebo jestli už byla vzrušena a nebo jestli to bylo tou horkou vodou?

Měla velké stydké pysky a nad nimi vyčníval veliký poštěváček. Byl daleko větší než Verunky, u které jsem měl vždy problémy najít ho. Ty máš ale péro, vyhrkla najednou. Podíval jsem se. Mezi nohama jsem měl z toho všeho pěkně napružený stožár. Studem jsem celý zkoprněl. Nemusíš se za nic stydět, je úžasný, sykla tiše a rukou si přejela z jednoho prsu na druhý a přitom nedokázala odpoutat zrak z mého vzrušeného přirození. Jako smyslu zbavená si pořád přejížděla po kozách. Můžu si ho pohladit? Špitne najednou a hluboce se mi podívá do očí, ze kterých jsem četl tu velkou chuť. V duchu jsem si to moc přál, ale v tu chvíli jsem ji nedokázal ani odpovědět natož se vůbec pohnout, jak jsem se před ní styděl. Chvilku se na mě dívala až jsem najednou ucítil sevření ocasu v dlani. Viditelně se zachvěla. Nevím, jestli to bylo alkohol🡕 em nebo byla tak unešená z mého ptáka. Nějakou dobu ho jen tak mnula v dlani jako by nevěděla, co s ním má dělat. Ale i to málo stačilo, aby ztvrdnul jako kámen. Jemným tahem obnažila předkožku ze žaluda. V očích se jí zajiskřilo a zuby se zakousla do spodního rtu. Je krásný, špitne tiše a trochu ho pohoní, až mi vytryskne kapička touhy. Rukou vyšplhá po ocase nahoru, aby palečkem rozetřela maz po žaludu. Dělá to se zaujetím. Pak se s ním mazlí rukama. Chvilku jednou, pak zase druhou, někdy i oběma současně. Jsem z ní maximálně vzrušený. Ani nevím, jak se moje ruka ocitla na jejím stehně. Ucítil jsem pod rukou malou vibraci a silný stisk na ocase. Sjíždím pomalu po stehně.

Po chloupkách narážím na rozevřenou díru. Dva prsty mi slupne jako malinu. Něžně ji šukám prsty a palcem kroužím po naběhlým poštěváčku. Svatava skučí slastí. Nemá sílu ani mi honit klacek, jen se ho pevně drží. Ten po chvilce pouští a šplhá po vaně, až se ocitá v koutě na rantlu vany. Ideální poloha, abych si lízl. Nořím hlavu do jejího klína. Uhlazuji zplihlé chloupky, abych měl přístup ke kundě. Divoce lížu. Chvilku poštěváček, chvilku kmitám v díře. Svatavy kunda roní ohromné množství šťávy. To u Verunky nejsem zvyklí. Mám, co dělat, abych se neutopil. Svatava syčí jako parní lokomotiva. Máš šprcku? Chci píchat, žadoní. V rychlosti pátrám v paměti, jestli mám nějakou v kapse kalhot. Nezbývá mi nic jiného, než se jít podívat. Vyskakuji z vany a šacuji kapsy. Málem jsem zařval radostí, když moje prsty nahmataly tvrdý igelitový obal. Trhám obal a vyndávám gumovou ochranu. Stáňa se natahuje z vany a vzrušeného ptáka si mě přitahuje k sobě. S velikou chutí si mě bere do pusy. S ohromnou vervou mi kouří ptáka, až se mi podlamují kolena. Tohle jsem u Verunky nezažil. Cítil jsem, jak se mi koule stahují s blížícím se výstřikem. Svatava jako kdyby věděla, co by následovalo, kdyby nepřestala. Vzala mi z ruky šprcku a jedním zkušeným pohybem mi oblíkla ptáka do pláštěnky. Vyskočila z vany. Posadila se na rantl. Zaklonila se do zadu, kde se rukama zapřela o další rantl vany a široce roztáhla nohy. Do růžového cíle v černém koláči jsem zamířil svoje vzrušený dělo. Vjel jsem do ni jako po másle až koule pleskly o zadek. Svatava přes zuby přecedila hlasitý sten. Bože, ten je, zasípala.

Cítil jsem jak mě sevřela. Chvilku jsem v ní nehybně zůstal, dokud sevření nepolevilo. Pak jsem ji začal pěkně mrdat. To bylo něco. Na takovou mrdačku jsem se těšil celou dobu. Svatavy kunda tekla, až to pomalu stříkalo. To mě dostávalo a musel jsem se začít krotit, abych se neudělal dřív než ona. Dělej. Šoustej mě. Už budu, skučela Svatava a za několik málo okamžiků byla. Musel jsem z ní ven a přidržet ji, aby nespadla do vany. Koukala na mě nepřítomně. Pomohl jsem ji postavit se na nohy. Přišla mohutná líbačka. Jazyky jsme se šermovaly. Pak jsem Svatavu otočil a foukl jí ho tam ze zadu. Přišla další divoká jízda, kterou jsem ustál jen tak tak. Svatava se najednou sesunula na kolena. Razným pohybem mě zbavila pláštěnky a už měla čůráka v puse a zuřivě mě kouřila. To už se nedalo vydržet. Ohromný tlak a pnutí v ptáku jsem uvolnil a začal stříkat. Měl jsem zatmění, ale i přes to jsem viděl, jak semeno lítá po celý koupelně. Občas Svatava nastavila pusu a pár kapek spolykala. Pak se trochu přizvedla a nechala těžké kapky dopadat na svoje kozy. Když už jsem byl dokonale vyprázdněný, vzala si mě Svatava zpět do pusy. Zatím, co z ocasu olizovala poslední zbytky semene rukou si roztírala po kozách semeno, které si tam nastříkala. Unaveni po sexu a alkohol🡕 ovém opojení jsme se dostali nejdál do Verunky pokoje, kde jsme usnuli. Zřejmě jsme nikomu celou noc nechyběli, když jsme se ráno probudili se Svatavou v náručí. Čůrák mi opět stál jako svíčka. Podíval jsem se na Svatavu. Nemusela nic říkat a věděl jsem, že to chce stejně jako já. Natáhl jsem se do nočního stolku pro gumu a podal ji Svatavě.

Ne, chci vidět jak si ho honíš, špitla prosebně. Vzal jsem si ho tedy do ruky a začal si s ním hrát. Svatava se přizvedl a otočila se, aby dobře viděla. Její ruce pozvolna bloudili a mazlily se s jejím tělem. Střídavě si laskala bradavky, zatím, co její ruka zabloudila mezi stehna. Jen tak lehce si načechrávala kožíšek. V obličeji ji narůstalo vzrušení. Druhá ruka ji sklouzla do klína. Široce roztáhla na mě mušličku, naslinila prstík, kterým začala kroužit po naběhlé poštěváčku. Pojď a postříkej mě, začala najednou mezi slabými steny vzlykat. To mě nakoplo. Postavil jsem se nad ní a po pár tazích na čůránu jsem cákal jako vodovodní hadice. V tu chvíli se udělala i Svatava. Z kundy ji vytryskl malý pramínek, který udělal loužičku na prostěradle. Zkropil jsem ji semenem od hlavy až ke kundě. Sama začala kmitat vyplazeným jazýčkem. Pochopil jsem, že chce slízat z uvadajícího ptáka zbytky semene a tak jsem jí ho strčil do pusy. Když jsme potom sešli dolu naše drahé polovičky se na nic neptali a chovali se jako by se nic nestalo. Do dnes nevím, jestli Verunka něco měla s Romanem nebo ne. A snad i ona takhle tápe. Dnes už je to každopádně jedno. Já si Verunku asi po roce vzal a za čtyři roky se s ní rozvedl. Svatava mi ukázala, že se dá prožít sex i jinak, než aby pořád člověk bral ohledy na toho druhého. Se Svatavou jsme si to dovádění ještě párkrát zopakovali, když se našla příležitost a mě nakonec vítr odvál na druhou stranu republiky. Dnes neví, co s ní je. Jestli je šťastná s Romanem a jestli s ním vůbec je.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře