Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex se zkušeným cizincem erotické povídky

Dělám každý léto v jednom campu a je tam mnoho šancí na flirty a taky toho dostatečně využívám, ale nikdy jsem nečekala, že to bude takové. Abych řekla pravdu, tak jsem o toho kluka neměla nijak zvlášť zájem, jelikož měl vousy kolem úst a já jsem na to dosti háklivá, ale prostě mě nějak přitahoval. Kecali jsme s ním plus s kamarádkou a byla docela sranda, jelikož byl němec a obě umíme poněkud dobře německy.

Neustále jsme si z něho dělali srandu, že bude spát s námi ve stanu🡕 a tak (ale já měla spát v chatce), takže jsem to nebrala nijak vážně. Pak chtěla jít kámoška spát, tak jsem jí šla doprovodit a on samozřejmě s námi. To už byla jak si ruka v rukávě, jenže jsme se nějak zastavili a začalo to. Líbali jsme se a přitom naše ruce šmátrali pod věci toho druhého. Opřel si mě o strom a začal si hrát s mou kozičkou-hezky mi jí promačkával, žmoulal bradavku a chvílemi i stlačil a mě začali krásně tvrdnout, samozřejmě se dostatečně věnoval i druhé. Já jsem mu prozatím hezky kolínkem a drobnými posuvy dráždila jeho dosti vzrušeného ptáka. Bylo jasné, že ten klučina chce ven, tak jsem ho dlouho netrápila a hezky rozepnula. Vzala jsem si ho hezky do ručky a pomalinku sjela jeho délku. Jak krásně zasténal a kousl mě do rtu. To mě dokáže vždy nažhavit, takže jsem jak si přitvrdila ve stisku a začala mu ho hezky honit. Nezahálel a přesunul svou ruku do mých kalhotek. Ach bože, jak byla krásně vlhká. Nejprve hezky projel po celý její kráse, roztáhl pysky a zasunul jemně ledový prst a pak druhý...jak jsem krásně zasténala a tu samou rozkoš mu vracela v podobě kvalitního honění...hezky mi rajcoval v dírce a já přestala pomalu vnímat svět kolem nás. Nikdy bych nevěřila, že se někdy někdo řídí pravidlem v nejlepším přestat...když jsem se pomalu blížila k vrcholu, najednou vyndal svou ruku, pak i mou, chytl mě za ní a řekl, že jdeme. Byla jsem z toho úplně v šoku, naštvaná a nedodělaná, ale šla jsem. Došli jsme ke stanu🡕 mé kámošky (ta se mezitím vrátila do hospody) a zalezli do vnitř. Čekala jsem, že půjdeme hned na věc, ale spletla jsem se. Měl to hezky promyšlené. Začal mě pomalu svlékat a přitom mi zulíbal každé místečko na těle, které mi odkryl. Sundal mi mikinu🡕 a tričko, začal mě kousat do ucha, krku a já tekla o život. Potom mi rozepnul podprsenku a vzal obě mé kozičky do ruky. K jedné se pak přisál a hrál si s ní, hezky jí objížděl jazýčkem, kousal do ní a já sténala rozkoší. Samozřejmě to dopřál i druhé a s druhou si hrál aspoň rukou. Potom si mě hezky položil a vzal si mou nohu do ruky...nevěděla jsem, co se bude dít. Začal mi olizovat prsty na nohou, hezky je cucat, žužlat a celým mým tělem projížděla husina (nikdy bych neřekla, že jsou prsty u nohou tak citlivé), bylo to úžasné...mezitím mi svlékl i kalhoty🡕 a kalhotky. Nyní se pošoupával pomalu výš, roztáhla jsem krásně nohy, co to jen dalo a netrpělivě čekala, až si s ní pohraje. Jenže on to zdržoval, dělal si pomalinku cestičku nahoru, už byl kousek od ní a já myslela, že snad vyteču. Hezky se uvelebil a projel mi celou kundičku jazýčkem, hezky si roztáhl pysky a zabořil svůj jazýček, zasouval ho pak do mě a já cítila napětí v celém těle.

Hezky jsem přitom hekala a hrála si se svými kozičkami, hladila se a jeho to ještě víc rajcovalo, proto přidal prstíky a zabořil je krásně do mě. Prozkoumával mojí kundičku a narazil na můj G bod, který začal dostatečně dráždit. Aby toho nebylo málo, zabořil prstík i do mého análku a to se nedalo již vydržet. Otřásla jsem se v základech a řvala na celý camp a to byl jen začátek. Spokojeně vylízal všechnu mou šťávičku, olízl se a přesunul se k mým rtům, abych i já něco měla ze své chutě. Nyní jsem chtěla to samé vrátit i já jemu. Začala jsem si ho taky svlékat a kousala do každého místečka na jeho těle, které jsem odkryla, jelikož kousání miluji, ale samozřejmě to něžné. Hezky jsem si mezi zoubky pohrála z jeho bradavkami a jemu ztuhly jako před tím mě. Cítila jsem, jak jsem opět vlhká..ach můj bože. Pomalu jsem se posouvala níž, rozepnula kalhoty🡕 , sundala i s trenkami a nechala do výšky vystřelit jeho naběhlého ptáka, musela jsem ochutnat. Ale chtěla jsem ho trochu potrápit, vzala jsem jeho ruku a strčila si do úst jeden prst a jeho druhu ruku si přiložila do klína jen aby cítil, jak krásné mám stahy (nesměl zasouvat, jen prostě držet, což ho ještě více rajcovalo), když pomýšlím na to, co budu za chvíli dělat s jeho ptákem, hezky jsem prstík dráždila jazýčkem, sála a on sténal rozkoší a prosil. Musela jsem jít dolů, hezky jsem si ho špičkou jazýčka olízala a nevynechala jsem ani kuličky, pak si pohrála s jeho žaludem, vzala ho na okraj do úst a jazýčkem mu dávala co proto a poté pomalounku zasunula do úst, stáhla je a začala pořádně kouřit. On už nevydržel mít mou ruku v klíně a prudce si přitáhl mou kundičku k ústům a dal jí co proto, s jakou verbou on lízal mě, tak s takovou já kouřila jemu a přitom mu krásně drtila koule.

Blížili jsme se oba k vrcholu, oba dva jsme se začali klepat a zároveň se oba udělali, stříkal mi to až do krku a já myslela, že se takovým množstvím semene udusím, i když nejsem polykačka, s nechutí jsem to do sebe kopla přičemž on do sucha vylízával mou kundičku. Poté se ke mně otočil a slízal zbytek sperma, co jsem měla na tváři, přišlo mi to dosti vzrušující a i já toužila ochutnat sebe....asi to vycítil, zabořil prstíky do mě, malinko si pohrál a celou dobu mi hleděl do očí, po chvilce vyndal a přibližoval se s nimi k mým ústům, objel mi rty a zasunul do úst (chutnala jsem skvěle) a nás to opět začalo rajcovat, začali jsme se líbat, hladit a za chvilku byl jeho pták zas připraven do boje. Lehl si na záda a já si krásně pomalu na něj nasedla, předklonila jsem se mírně dopředu, aby měl možnost si hrát s mými kozičkami, hezky jsem pulzovala a určovala si sama tempo, nakonec se krásně zaklonila co nejvíc dozadu a nechala jeho ptáka narážet do strany v mé kundičce, což mě ještě víc rajcovalo, po chvilce jsem si klekla jak kočička a on ho do mě strčil hezky ze zadu, cpal ho do mě a já ho cítila snad i v krku, ohýbala jsem se a sténala, co jen moje hlasivky mohly, pak jsem si krásně lehla na záda, dala nohy na jeho hruď a nechala jsem, aby mě krásně zaplnil svým ptákem.....rval ho do mě co to dalo a já si při tom hezky dráždila bradavky, tempo začalo zrychlovat, on vykřikl a vystříkal to hezky na mé bríško a spokojeně na mě padl. Oba jsme byli spocení a oddechovali jak nějací býci, oba napatláni jeho šťávičkou....začal jí pomalu ze mě slízávat a já mu na oplátku udělala to samé a pták byl opět v pozoru.

Nemohli jsme to nadále vydržet a už byl zas ve mě, vrážel ho do mě, přitom jsme se líbali a k tomu dráždil mé kozičky, dával si je hezky k sobě a mě bylo jasné, co nastane. Když se pomalu blížil k vrcholu, vyndal ho a napral mi ho hezky mezi kozy, tiskla jsem je co nejvíc k sobě a stísňovalo mu to prostor, což nemohlo zůstat bez orgasmu (musím uznat, že mě to dosti rajcovalo), který jsem vyfasovala opět do úst (po pravdě jsem nebyla nadšená, ale nechtěla jsem to kazit). Abych si i já vychutnala orgasmus, dodělal si mě krásně rukou a já padla únavou. Naše akci🡕 čka trvala 4 hodiny a pak nám přišla kamarádka. Vlezla do stanu🡕 a nakonec po půl hodině šla spát před stan🡕 , jelikož nemohla poslouchat naše hekání a mlaskaní. No jo no, jsem prostě nenasytná holčina a musím říci, že čeští kluci se mají ještě co hodně učit a nebo jsem ještě nenarazila na toho pravého.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře