Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Školní trest a fantazie erotické povídky

Už v dětství jsem pochopil, že mám silně submisivní povahu a nejvíc ze všeho mě lákala nadvláda ženy či dívky.Má touha byla tak silná, že jsem dokonce v 10ti letech přemluvil svou o rok starší spolužačku, abychom si hráli na dominu a jejího otroka.Zhostila se této úlohy vskutku bravurně a bez Dlouhého přemlouvání.Odehrávalo se to u ní doma, jelikož oba její rodiče bývali dlouho v práci.

Vešli jsme do jejího pokojíku, zavřela dveře, zamkla je a jakmile cvaknul klíč v zámku, křikla na mě abych se koukal pěkně svléknout do naha, což mi nedělalo zas až takové problémy. Usadila se na posteli, svlékla se do kalhotek a začala rozkazovat. Nejdřív jsem si musel kleknout na čtyři a dolézt k jejím nohám, kde mi dovolila si kleknout.

Následovalo líbání jejích nože🡕 k až ke kalhotkám a zase zpět, ocucávání jejích prstíků jak na nohou tak na rukách, dělání podnožky, kdy si četla časopis. Pak se mě zeptala, o čem sním, co bych rád vyzkoušel.Odvětil jsem, že cokoliv ji napadne, že jsem jen její hračka a splním jakékoliv její přání. Kývla hlavou a přikázala mi abych se ohnul o postel a roztáhl nohy co to půjde, udělal jsem to bez řečí.Otevřela skříň s oblečením a vyndala tenký lakovaný pásek🡕 , sundala si kalhotky a nacpala mi je do pusy, abych tolik nekřičel, prý mi seřeže zadek.S těmito slovy začaly dopadal rány na mé holé a vystavené pozadí.Asi u 30té rány jsem už začal tiše křičet, tedy spíš jsem se snažil, bylo to spíš jakési mumlání díky kalhotkách v mých ústech, nedbala toho a pokračovala asi do 50té rány.To už jsem měl zadek v jednom ohni a značně jsem to pociťoval. Stoupla si za mne a pro jistotu mi dala ještě 10 ostrých ran přes pytlík, to už jsem se skoro počůral bolestí, abych si to prý dobře zapamatoval.Nechala mě chvíli ssi oddechnou na posteli, pak mě vzala za ruku a odvedla si mě do koupelny, kde jsem si musel lehnou do vany, postavila se nade mě, vytáhla své kalhotky z mých úst a začala na mě čůrat, především na obličej.Křikla abych otevřel pusu, což jsem po prošlapání mých citlivých kulek udělal. Když skončila, přitáhla si mou hlavu do svého klína a musel sem ji osušit jazykem. Poté mě odvedla zpět do pokoje, kde jsme se oba oblékli a šli si ven hrát. Tuto vzpomínku mám dodnes v paměti, i když už mi je 30 let, ale to není to hlavní o čem jsem chtěl psát. Stalo se to, když mi bylo 19 let a byl jsem v 1. ročníku na vysoké škole.Jednoho dne jsme měli přednášku z ekonomie a naše profesorka byla nemocná, takže jsme měli supla. Byla to slečna, celkem pohledná a přitažlivá.Takže každý kluk koukal se zaujetím na ni, jen já ne. Já byl myšlenkami někde úplně jinde, a to u mé hry s kamarádkou o které jsem psal před chvílí, a začal jsem si sepisovat, co bych chtěl v životě ještě zažít týkajícího se tohoto tématu. Byl jsem tím tak zaujatý, že jsem si ani nevšiml ani neslyšel kroky profesorky, která se stála nade mnou zrovna ve chvíli kdy jsem tento seznam dokončil a chtěl jssem začít malovat.Mlčky mi ho vyrhla z ruky, nevím zda ho hned četla nebo ne, ale koukla ne něj a řekla, abych se za ní zastavil po hodině v kabinetu.Do konce přednášky jsem musel dávat pozor a odhánět zvědavé spolužáky, kteří chtěli vědět co na tom papíru bylo. Zazvonil zvonek a já se pomalu došoural ke dveřím jejího kabinetu. Zaklepal jsem a vstoupil.Seděla za stolem a cosi četla, po chvilce jsem pochopil, že můj papír. Zvedla hlavu, prohlédla si mě a jediná věta co řekla byla abych přišel ve 4 hodiny na adresu, kterou mi i se svým jménem podala napsanou na papírku.

Nevěděl jsem co mám dělat, tak jsem kývnul, poděkoval a odešel. Chvilku před čtvrtou hodinou jsem stál před domem jehož adresu jsem dostal.Dokouřil jsem cigaretu, vzal si žvýkačku a zazvonil na zvonek, po chvilce mi odzvonila, slyšel jsem jdi do třetího patra, je otevřeno a vešel jsem do domu, vyšel do třetího patra a vešel do pootevřených dveří.Dobrý den, řekl jsem, když jsem stál v předsíni a zouval si tenisky. Ahoj, ozvalo se, nech si boty v předsíni a pojď za mnou do obýváku. Měla malý, ale hezky a vkusně zařízený byt.Jakmile jsem došel do obýváku, všiml jsem si ji, jak sedí na gauči s mým papírem v ruce, měla na sobě černé tílko, černé krajkové kalhotky a podvazky, na nohou lodičky taktéž černé barvy a její druhá ruka ji bloudila po celém jejím sexy těle. Vyzvala mne abych si k ní přisedl, byl jsem trochu v rozpacích, ale nakonec jsem překonal obavy a sedl si vedle ní.Docela zajímavé čtení, nechceš ty být spisovatel, usmála se na mě. Jsou tu velmi zajímavé a vzrušující věci, s těmito slovy zajely její prsty do kalhotek. Tak to všechno by jsi asi rád zažil co?koukla na mě a já jen přikývl, byl jsem stále v šoku. No dobrá, tak s tím něco zkusíme udělat, svlékni se dohana a počkej na mě tady, s těmito slovy odešla do vedlejšího pokoje.Já se začal pomalu svlékat a skládat si věci na postel, když už nebylo co sundat ani složit, sedl jsem si na gauč a čekal na ni. Za chvilku přišla a na rameni nesla velkou sportovní tašku, klekla si k ní, rozepnula ji a něco tam začala hledat, pak po kolenou přilezla ke gauči, kde jsem seděl a natáhla se pro můj papír.

Tak co tu máme jako první, řekla a po chvilce čtení přečetla první bod na seznamu a to Sezení na obličeji. Tak si tady lehni na zem chlapče ať můžeme začít.Bez řečí jsem si lehnul, ona si stáhla kalhotky a pomalu se mi posadila na obličej.Lízej mě a pořádně, křikla na mě, a pokud se mi to nebude líbit, poznáš peklo, dodala a já začal lízat její čerstvé oholenou mušličku.Během usilovné práce mého jazyka vyndala z tašky svíčku, kterou zapálila a začala kapat horký vosk na mé vzrušené přirození a koule, což byl druhý bod na mém seznamu.Trvalo asi 10 minut než dosáhla bouřlového orgasmu, během kterého ji vypadla svíčka z ruky přímo na můj penis, takže byl lechce osmahlý.Když se uklidnila vstala a přikázala mi abych si sedl na gauč s rostaženýma nohama, z tašky vytáhla kožené důtky a začala mě bít přes navoskovaná místa, dost to bolelo takže jsem po chvilce začal nejdřív tiše a poté hlasitěji sténat bolestí, ale rovněž i vzrušením.Když inkriminovaná místa zcela očistila od vosku, odložila důtky a znovu se podívala na můj seznam. Vzala do ruky cigaretu, kterou si zapálila a začala mi ji přikládat po celém těle, ani nevím kolik cigaret vykouřila, ale bylo jich hodně, celé mé tělo bylo popálené, hlavně hrud, na bradavkách, vnitřní strana stehen a samozřejmé koule.

Poslední bod na mém seznamu bylo bičování, bez konkrétního určení nástroje či místa na těle. No bič teda nemám, ale poradíme si, vzala do ruky pouta🡕 , která mi nasadila na ruce a přivázala na něj provaz jehož druhý konec, sedící mi na ramenech, provlékla okem na stropě a opět mi ho přivázala za pouta🡕 , stál jsem na špičkách a docela se děsil co přijde.Vytáhla ze zásuvky tenký elektrický kabel, částečně si ho omotala kolem zápěstí a druhým komcem mě začala švihat kamkoliv ji napadlo, záda, stehna, zadek, předek....zkrátka kamkoliv, i přes nádobíčko jsem jich několik dostal.Celé bičování trvalo cca 15-20 minut a když skončila byl jsem totálně vyčerpaný, až jsem to nevydržel, ač jsem se hodně snažil, a začal chcát, okamžitě ke mně přiskočila, klekla na kolena a otevřela pusu tak, abych chcal přímo do ní.Když jsem skončil, ještě m ho párkrát olízla, odvázala mě, lehla si na gauč a křikla Vezmi si mě.Nikdo mě nemusel pobízet, byla nádherná, tak jsem ji ho tam vrazil a tvrdě přirážel, netrvalo dlouho a byl tu její další bouřlivý orgasmus, a po chvilce i můj, avšak ne do její sladké mušličky, ale do pusy.

Když jsem se pak osprchoval s ní ve sprše a oblékal se, zeptala se jak se mi to líbilo? Odpověď byla zcela jasná, Bylo to dokonalé.Chceš to zopakovat?ptala se a já odvětil samozřejmě že ano a usmál se. Když jsme se loučili ve dveřích, dala mi papírek se svým číslem a řekla, ať zase ozvu, až budu mít zas choutky. Takto se scházíme dodnes a máme za sebou skoro vše, co může člověka napadnout nebo kdy napadlo.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: BDSM

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře