Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sladká Hermiona erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Bylo ponuré, listopadové nedělní ráno. Přesně takové kdy se člověku vůbec ale vůbec nechce z postele. A přesně tak se cítila i Hermiona. Jen matně vnímala ostatní dívky jak vstaly a odešly na ranní hygienu, zatímco se Hermík slastně protahovala v měkkých a vyhřátých peřinách. Při jednom takovém protáhnutí peřina trochu sklouzla z postele a odhalila světu na odiv Hermionin nádherný hrudník, dokonalé tělo bez špetky tuku, lehounce opálené a korunované nádhernými a pevnými kopečky hermioniných prsou.

Lehký chladný vánek který se o její nádherné tělo zlehka otřel vykouzlil na hermionině tváři nádherný a slastný úsměv, jakoby někdo zlehounka pošimral její bříško, prsíčka, krček... Kdyby byl někdo v pokoji s Hermionou mohl by se kochat tím nádherným pohledem, smyslným úsměvem jak si Hermík představuje imaginární ruce hladící její tělo, které na tyto představy dychtivě reaguje - nádherné, drobné tmavé bradavky se staly tvrdými jak zareagovaly původně na chladivý vánek a následně na hermioniny vzrušivé představy. Úplně sama, vedena neskutečnou žádostivostí, se vydala jedna z hermioniných drobných ruček hladit a laskat ta dvě úžasná prsíčka, dmoucí se dle hlubokých hermioniných vzdechů. To už se i zbytek hřející deky🡕 stal zbytečným, protože Hermiona, čím dál více vzrušená se pomalu začala rozpalovat... navíc věděla že kamarádky před chvíli odešly a vrátí se nanejvýš za půl hodiny, možná za dýl... původně matné představy začaly nabývat stále jasnějších tvarů a tak letěl i zbytek už zbytečná deky🡕 na podlahu. Hermiona na okamžik zvedla hlavu a zálibně si prohlédla své nádherné tělo, na ručku pilně laskající jedno z dokonalých, neskutečně pevných prsíček a dráždící citlivou bradavku, na vypracované a ploché bříško a především - na úžasnou, mezi roztaženými stehny se skvějící růžovoučkou a hlaďoučkou broskvičku o kterou se Hermiona s takovou pečlivostí starala. To už zavřela očička, ještě více se uvelebila v měkké postýlce, slastně se prohnula a vyslala i druhou ručka laskat její nádherné a dychtící tělo, nejdřív si chvíli jen cumlala prstíky - to aby mohla vlhkými prstíky hladit i druhou citlivou bradavku, pak chvějící se bříško... Hermiona schválně oddalovala chvíli kdy se její prstíky šikovně rozeběhnou po roztoužené škebličce, která jí už začala nádherně vlhnout prvními kapičkami její milostné šťávy. Když už byl chtíč po rozkoši k neukojení pustila Hermiona svojí šikovnou ručičku na její už po rozkoši dychtící kundičku. Nejdřív jen labužnicky celou dlaní vychutnávala její hebkost a něžně se hladila, už po chvilce však zajela do citlivějších partií - minula chtivý poštěvaček a začala hladit svojí růžovoučkou, už lehce vlhkou jeskyňku. Mnula své lehce se nalévající a citlivé vnější závojíčky, zajížděla prstíky do své chtivé jeskyňky, lehkými přírazy šukala svojí chtivou kundičku až začala pánví sama proti své ručce přirážet.

To už i palcem lehce mnula a přejížděla přes svůj naběhlý poštěváček, druhou rukou mnula a mačkala prsíčka, která se v rytmu jejích slabých vzdechů stále rychleji a rychleji mohutně vzdouvala. Náhle však dostala Hermiona chuť na svojí kundičku a její božskou šťávu - rychle si tedy už ulepené prstíky začala hrát se svojí tlamičkou a slastně je cucala, aby však její chtívá kundička nezůstala osamocena začala se jí s nadšením věnovat druhou ručkou. To už ale nebylo slastné a procítěné hlazení a laskaní, chuť její vlastní prcinky Hermionu neskutečně vzrušila a vyrajcovala - divoce kmitala ručkou a dráždila naběhlý poštěváček, prohnula se a kroutila, pak už nevydržela touhu něčím si vyplnit kundičku a zaplnila je dvěma prstíky jež si doteď cumlala. Divoce je do sebe vrážela, přirážela proti ním, šukala až jí její mokrá kundička čvachtala... jen o chvíli později se její tělo začlo klepat v drobných křečích rozkoše, cítila jak jí kundička pulzuje a svírá její hluboko zanořené prstíky a přes Hermionu se převalila nádherná vlna uspokojení a rozkoše...

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Pohádky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře