Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sladká Hermiona 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

. ..znavená z nádherného vrcholu Hermiona ležela, tak jak prožila svůj orgasmus na posteli - udýchaná, lehce zpocená, stehýnka široce roztažená. Rozkoš pomalu odeznívala a Hermiona si uvědomila že její jeskyňka je stále chtivá a nadržená. .. Přímo cítila jak chce být něčím pořádným vyplněná. .. Hermiona dostala nápad, možná by mohla něco zkusit. ..

Po paměti sáhla po svojí hůlce, její rukojeť byla docela tlustá, pro začátek by to mělo postačit - a už putovala hermoinina hůlka k její dychtivé a žádoucí kundičce, stýkající šťávičky stékaly po štěrbince na zadeček a vytvářely na posteli stále větší, ale také stále voňavější flek. .. Hermiona zhluboka nasála nádhernou vůni svého rozvášněného těla, jednou ručkou roztáhla svojí kundičku a druhou se začala pomalu šukat svojí hůlkou, celá se vlnila v rytmu hůlky jež skoro sama rejdila v její mokré kundičce stále rychleji. Hermiona si užívala potěšení jež dopřávala svojí kundičce jež pod náporem Hermioniny touhy po rozkoši rozkošně čvachtala, to už ale hermík uznal, že samotná hůlka na ukojení její touhy nestačí - vytáhla ze sebe ulepenou hůlku a lehce mávla. Vibraatum Perfektum!, ukázala na svojí kundičku a doufala že se kouzlo povede, přece jen ho vyslovila trochu udýchaně. ..

Ale kouzlo se podařilo, hůlka se v hermionině ručce začala měnit - rostla a tloustla, pořád víc a víc až Hermík na okamžik myslela jestli kouzlo nepřehnala, ale kdepak - po chvilce měla v ručce místo hůlky nádhernou, žilnatou a především pěkně rostlou kládu - Hermiona chvíli zálibně prohlížela růžovou kládu, tmavě rudý žalud, fascinovalo jí jak se celá kláda lehce klepa a nádherně hřeje, pomalinku do seba začala kládou zajíždět, ale v okamžiku, kdy se jí poprvé dotka promážené kundičky do umělýma vjel vlastní život - začal se vrtět, vrnět a pomalinku, kousek po kousku sám dobývat do Hermioniny jeskyňky. Ta nejdřív vyjekla překvapením - něco takového nečekala - ale pak už si začala naplno užívat jak do ní umělák něžnými přírazy proniká, roztahuje její kundičku, vrní a nádherně hřeje. .. jednou ručkou si mnula jednu ze vztyčených bradavek a druhou divoce kmitala na svém poštěváčku, celá se kroutila, vzdychala a prohýbala pod vší tou nádhernou rozkoší. Když umělák dorazil až na dno její kundičky vyjekla Hermiona hlasitě podruhé - tentokrát už čirou rozkoší. Umělák začal divoce přirážet, skoro celý vyjel z Hermíka ven a hluboce přirážel, chvíli pomalu a chvíli rychle, jindy jen zajel až na dno kundičky a začal divoce vrnět, kroutil s sebou a dráždil každičký kousek hermioniny kundičky, které se pod vší tou nádherou jen kroutila, prohýbala a divoce vzdychala, cítila že její vrchol už se zase blíží, cítila bouři rozkoše jež se z jejího klína šíří do podbřišku a výš a výš. .. Ručku, celou ulepenou od jejích šťáv už zase cumlala. .. Až se vlna rozkoše převalila a přelila se přes celé její tělo, Hermioně se na okamžik vší tou rozkoší zatmělo před očima, nevnímala okolí, jen svojí rozkoš jak v ní pomalu odeznívá. ..

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Pohádky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře