Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Slevy do sexshopů

Když jste nově ve vztahu, je vcelku snadné se vzrušit. Doma, v kině, v divadle, na ulici, u večeře. Všude srší jiskry a oba se nemůžete dočkat až na to později vlétnete. Nebo třeba okamžitě. Čas je ale neúprosný nepřítel a do vztahu se vloudí rutina. Nuda. Zase ten stejný sex. Přestane to být zajímavé a akční. Konečná je pak 30 let manželství. Nemusí to tak ale být. Jsou různé zajímavé způsoby, jak si sex zpříjemnit.

Začít můžete pomalu. Podíváte se na nějaké ty dospělácké filmy, vyzkoušíte si pár technik. Možná přizvete někoho třetího. Ale pokud tohle není váš šále🡕 k kávy, jsou na řadě hračky🡕 . Opět můžete začít nevinně. Nějaké to dildo, Venušiny kuličky, vibrátory, anální kolíky a možná alespoň pouta🡕 nebo páska přes oči. Sexshopy jsou všeho plné. A většinu těchhle hraček můžete koupit za pár desítek až stovek korun. Jsou to super dárky k narozeninám nebo k valentýnu. To všechno hezky doplníme krásným sexy prádlem a na škodu nebudou ani nějaká ta afrodiziaka.

Když jste spolu déle, nejspíš si budete schopni navzájem říct své fetiše. V téhle fázi vztahu se to pak může opravdu rozjet. Experimenty s latexem, elektrošoky, roleplayingem nebo možná natáčení a focení. Je toho opravdu dost.

A proč Vám o tom píšeme? Chceme abyste za tyhle věci neplatili víc, než je potřeba. Některé potřeby pro erotické hrátky mohou jít do tisíců korun. A každá koruna se hodí. Stovku taky na ulici válet nenecháte. Před odesláním objednávky v e-shopu se stavte na stránkách slevového portálu SlevovyKupon.net. tam najdete profily různých sexshopů.

Mezi nimi:
Beate-uhse.cz
Sexshopik.cz
Sexicekshop.cz
Ruzovyslon.cz
Erostar.cz
Lovesexshop.cz
Caslasky.cz
Vibratory.net

a další.

Pravidelně v nich můžete najít slevové kupóny🡕 na celou objednávku v hodnotě do 20 %, výjimečně i více. Při akcích typu Ona Dnes, Dny Marianne nebo černý pátek se hodnota kupón🡕 u může vyšplhat ještě výše. V případě obchodu Beate-Uhse.cz není výjimkou ani časově omezená nabídka na 50 % slevu na celý sortiment.

Všechny tyto sexshopy z nabídky slevového portálu SlevovyKupon.net jsou vyzkoušené mnoha zákazníky prověřené sexshopy, které nabízejí kvalitní zboží od certifikovaných dodavatelů. Na kvalitě zboží v tomto případě opravdu záleží, protože případně špatně konstruované hračky🡕 nebo nevhodné použité materiály by mohly být zdraví škodlivé.

Vyzýváme Vás: hrajte si, experimentujte, testujte se, věřte si a nenechte svůj vztah upadnout jenom kvůli tomu, že jste se báli něco spolu vyzkoušet. Sex k člověku prostě patří. Je to zábava, která sama o sobě nic nestojí. A nemusí stát moc, ani když si nějakou tu věcičku přikoupíte.

Věříme, že Vás bude nakupování se slevami🡕 bavit a že si sex budete užívat jako v těch prvních chvílích, kdy jste se poznali a hormony z vás přímo létaly.

🕙 Přidáno 27.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře