Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sobotní odpoledne u pana božského erotické povídky

Konečně jsem se dočkala sobotního rána. Celý týden jsme se neviděli a dnes jsme byli domluvení na poledne. Ráno jsem začala pracovat na zevnějšku. Už z večera umyté vlasy jsem perfektně vyžehlila, oholila jsem potřebné partie a dala si sprchu. Tričko s výstřihem, do batohu🡕 roušku přes oči a dva litry Irsai Oliver. Za pár desítek minut už jsem seděla u pana božského v křesle, poslouchala naši oblíbenou muziku, popíjela Semtex a vyprávěla zážitky z práce. Matrace byly na zemi během chvilky, na nic jsme nečekali a začali se svlékat. Ještě polooblečená jsem si ho kompletně svlékla a věnovala mu krásnej orálek.

Miluju jeho péro, chtěla jsem ho vysát! Jeho zrychlený dech a hlasové projevy mi dělaly hodně dobře v kalhotkách. Půlhodina utekla rychle. Užívala jsem si jeden jeho orgasmus za druhým a líbilo se mi ho trápit, když mě chtěl ošukat a já řekla ne. Pak už jsem to ale sama nemohla vydržet, kalhotky odletěly kamsi v dál a já na něj vystrčila zadeček. Chvilku mě dráždil, ale nebylo potřeba, byla jsem už dávno připravená na jeho kládu. Zasunul a já slastí chytla polštář do dlaní. Pevně a přitom něžně chytl moje boky a začal přirážet. Bušili jsme do sebe oba, chtěla jsem ho v sobě mít až po koule. Cítila jsem, jak se moje vzrušení začíná stupňovat... Položila jsem se na záda a on mě začal tvrdě šukat abych se mu udělala. Promluvil a moje tělo bylo snad u stropu. Taková nádhera. "Máš ji pěkně úzkou, zlato. Udělej se, pěkně mě postříkej" říkal. Ponořila jsem se do jeho slov a udělala se. Poprvé po týdnu jsem cítila jak jeho péro klouže po mých kundích šťávách. Líbal mě na krku a po pár vteřinách se začal snažit o další orgasmus. Tentokrát se ale udělal dřív než já. Střídali jsme se, neměla jsem ani pomyšlení na to to počítat, ale každý jsme měli orgasmus nejméně pětkrát. Nejdřív já, potom on a takhle pořád dokola. Až přišel ten nejkrásnější okamžik, kdy jsme se udělali společně. Znala jsem to dřív jen z filmů, ale opravdu to jde. Po asi hodině intenzivního sexu jsme si lehli vedle sebe a oddechovali. Ale dlouho jsme se jen tak hladit a povídat si nevydrželi.

Najednou jsem měla jeho péro zase v puse a zkoušela jsem, co oba vydržíme. 7 výstřiků a už mě zas prosil ať si lehnu. Šukal mě jako zvíře, nemyslela jsem na nic jinýho než na něj a jeho ocas. Celá deka🡕 byla mokrá, ale to nám nebránilo užívat si sebe navzájem dál...Blížil se západ slunce a pan božský dostal perfektní nápad. Z okna podkrovního bytu je super výhled ven, koukali jsme se ruku v ruce na zapadající slunce a na rudě zbarvené mraky. Ten výhled musel zdokumentovat. Když slunce zcela zapadlo a byla skoro tma, zavřeli jsme okno, zapálili svíčku a šli se mazlit .. Jen hudba, světlo svíčky a my dva. Naše propletené prsty, naše vzájemné horké polibky, .. Šeptám mu do ouška, že jsem zase hrozně nadržená a tak mi nabízí svůj jazyk k ukojení mé aktuální potřeby. Rukama si rozevírám pysky, aby měl dost místa na svoje kouzlení. Když po pár minutách cítím stahy, jako bych vybuchla .. Těsně po orgasmu mě ještě chvilku krásně šuká, než jsem celá vystříkaná. Je po deváté večer a musím domů k pejskovi. Poslední sladký polibek když přijíždí autobus a zase někdy pa.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře