Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Soulož z cizím klukem erotické povídky

Když jsem přijela domů z internátu, mé představy o dvou dnech volna se rozplynuly. Budeš spát dole v pokoji s Hankou, " sdělila mi maminka. "Přijela teta, a tak jsem jí ustlala v tvém pokoji." Byla to hrozná představa, dva dny se sestrou v malém pokojíku. Naše teta je moc hlučná, bolí mě z ní pokaždé hlava, i tentokrát hned po večeři začala hlasitě vyprávět své zážitky z mládí, které jsme už dávno znaly. Radši jsme se rozloučily a šly spát. Hanko, máš telefon, " volala máma z pokoje. "Volají ti z práce." Hanka pracuje jako sestřička na dětském oddělení. Nepřišla kolegyně, a tak pro mě přijedou, řekla pak Hana a šla se převléci. Neuplynulo ani deset minut a už troubila sanitka před domem. Chtěla mi ještě něco říci mezi dveřmi, ale pospíchala, a tak jsme se ani nerozloučily. Konečně mám klid a to ticho. To je balzám. Venku bylo krásně teplo, otevřela jsem okno a šla si lehnout. Probudila jsem se příjemným tlakem v klíně. Otevřela jsem oči a chtěla jsem začít křičet, ale mé hrdlo bylo staženo a já ze sebe nevydala ani hlásku. V matném světle vzdáleného pouličního osvětlení se přede mnou rýsovala kučeravá hlava jakéhosi mladíka. To, co mě probudilo, nebylo nic jiného než ruka na mé kundičce. Než jsem se stačila znovu nadechnout, rychle se ke mně sklonil a už jsem cítila jeho vlhký jazyk.

Ruka mu zajela pod mou noční košili a jeho prst hledal můj nezkušený poštěváček. Nebylo mi to nepříjemné, a tak jsem zase vydechla a volání o pomoc jsem odložila na pozdější dobu. Vzrušil mě natolik, že jsem odhodila noční košili a pevně ho obejmula. Měl teplé ruce, jemně mi mnul bradavky a líbal mě na krku. Přivádělo mě to k šílenství. Byla téměř úplná tma, ale hmatem jsem cítila jeho silné a pevné tělo. Z jeho chování bylo zřejmé, že si mě spletl s Hanou. To asi byla ta věc, kterou mi Hana nestačila říci. No nedá se nic dělat, pomyslela jsem si, budu tě muset zastoupit, sestřičko! V tom jsem cítila jeho silný prst v mé mokré díře. Bylo to nádherné. Roztáhla jsem nohy, aby se mohl dostat co nejdál. Vše se odehrávalo beze slov. Měl plno práce s mými bradavkami a já se bála promluvit, aby mě nepoznal. Také byl silně vzrušený, protože jsem zřetelně cítila jeho tvrdý úd na mých stehnech. Pomalu se posouval nahoru, až se zastavil u mých úst. "Tak dělej!" byla jeho první věta. Byla jsem nezkušená a nevěděla jsem dost dobře, co po mně chce. Ale brzy jsem si vzpomněla na jeden pornofilm, který jsem náhodou viděla u kamarádky. Jistě chtěl vykouřit ptáka! Vzala jsem ho mezi rty a začala jej jemně olizovat. Moc se mi to zalíbilo. Vzrušovala mě ta jemná kůžička, která obepínala jeho žalud. Pak začal lehce přirážet. Když jsem vzala do ruky jeho dvě chlupaté kuličky a jemně je mnula, nevydržel to a vystříkl semeno na má prsa. Penisem jej rozmazával. Znovu mi úd vsunul do pusy a chtěl, abych ho do čista olízala a vysála. Plně jsem se mu poddala. "Dnes ti to udělám ještě zezadu, " bylo jeho další přání. Klekla jsem si tedy na postel a opřela se o její čelo. Nemohla jsem se dočkat, až jeho ohon vstoupí do mě. Klekl si a prsty zajel mezi má stehna. Chvíli mi dráždil poštěváček, přičemž nezapomněl ani na mou spanilou prdelku. Nezadržitelně jsem se blížila k orgasmu. Zřejmě to zpozoroval, podle toho jak jsem se vlnila a vystrkovala zadeček proti jeho ruce. "Konečně, " vyhrkla jsem. Vrazil mi ocas hluboko dovnitř, až tam, kde jsem ho už dávno chtěla mít. Svíjela jsem se a nabodávala na jeho penis. Toužila jsem prožít co nejvíce takovýchto krásných okamžiků a jeho počínání mě nenechávalo na pochybách, že tomu tak určitě bude. Choval se jako divoch.

Rejdil svým ohonem a vymetal všechny kouty v mé pochvě. Znovu ho do mě vrazil a tvrdě přirážel s takovou silou, že kdyby mě pevně nepřidržoval rukama, určitě bych spadla z postele. Přála jsem si, aby ta rozkoš, kterou prožívám, trvala věčně. Dalšího vyvrcholení jsme dosáhli oba společně. Cítila jsem jak se mi celým tělem rozlévá teplo. Byl to nádherný pocit. Pomalými pohyby jsem se navlékala na penis. Ten vypadal, že toho stále ještě nemá dost. Ale ke svému velkému zklamání jsem zpozorovala, jak se penis nápadně zmenšuje a měkne. Jeho majitel se převalil na bok vedle mě a během chvíle tvrdě usnul. S tím jsem se nechtěla spokojit. Toužila jsem po tvrdém penisu více než kdy předtím. Nahrazovala jsem si ho alespoň rukou, dráždila svůj ztopořený klitoris a občas zajela do vlhké a nenasytné kundičky. Za chvíli jsem i já dosáhla vytouženého orgasmu. Unavená, plná štěstí jsem upadla do hlubokého spánku. Když jsem se probudila bylo ráno a můj neznámý byl pryč. Chvíli trvalo, než jsme si to se sestrou vysvětlily, ale od těch dob se scházíme ve třech...

🕙 Přidáno 12.6.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře