Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Šukání ve vaně erotické povídky

Jak tam ležíš, ponořená v té krásně teplé vodě, celá nahá a jen pěna tvou krásu částečně zakrývá. Máš zavřené oči a vychutnáváš si ten pocit a to uvolnění. Já za tebou přijdu, už vysvlečený, tak aby jsi mne neslyšela. Přikleknu si k vaně a něžně tě políbím na ústa, počkám si až pomaličku otevřeš oči a políbím tě znovu o něco vášnivěji. Využiji své ruce a začnu hladit tvá ňadra, stále tě u toho líbám.

Rukama mířím níž, nyní ti hladím bříško...a ještě níž...začínám hladit tvé stehna a ty se pomaličku poddáváš. Polibky přesměruji na tvůj krk a rukou začínám opatrně hladit tvou květinku.

Chvilku tě jen tak hladím, poté se ti podívám do očí a znovu pořádně políbím na ústa. U toho pomaličku prsty hladím tvůj poštěváček a poté pomaličku vnikám dovnitř. Až cítím že jsi velmi vzrušená vlezu si za tebou, začnu líbat tvůj krk, přecházím k ňadrům, zase ke krku a ústům. Hladím u toho tvá stehna a bříško. Poté se k tobě přitisknu a vniknu do tebe. Vychutnáváme si, jak jsme si blízko a zatím tě jen dráždím tím, že je to pomalé a něžné. Ty už to nevydržíš, vezmeš ručník který je poblíž, položíš si mě do vany, zavážeš mi s tím ručníkem oči, začneš me líbat na ústech, hrudi, bradavkách.....hladíš mě mezi nohama a jemně mi třeš můj úd......nasedneš na mě a necháváš se unášet vzrušením, já se jen můžu poddat a vychutnávat to vzrušení, jak úžasně hýbeš pánví, jak jsi čím dál tím víc vzrušenější. Začínáš mi zarývat nehty do hrudi, jsi stále divočejší, slyším tvé vzdechy a ty slyšíš mé, nic nevidím a jen tě cítím, když rukama hladím tve ňadra a zadeček. Cítím jak tečeš a ty cítíš, jak jsem z toho celý napjatý. Cítím ten třes, jak tvůj tak i můj, blíží se to. Přestáváš se ovládat a zarýváš nehty ještě víc. Já ani nemám vůli se tomu bránit, jak jsem vzrušený. Cítím jak jsi zrychlila, vychutnávám si tvé tělo. Cítím, že to už bude, už to déle nejde vydržet, vykřiknu slastí a o chvíli se do mě zakousneš, aby jsi svůj křik umlčela. Přes vzrušení necítím nic jiného, jen tvé tělo a to jak tě mám blízko. Už to pomaličku odeznívá, stále jsem v tobě a jen na mě ležíš a oddechuješ jako já. Hladím tvé záda, tiskneme se k sobě...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře