Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Svadební noc s tchýní erotické povídky

Svatba byla nádherná, nevěsta krásná a ženich Petr nadržený na svatební noc, třebaže nevěsta byla ve třetím měsíci !!!! Všechno se ale nějak zvrtlo únosem nevěsty. Všichni řidiči už začali pít a tak se role pronásledovatele spolu se mnou jako ženichem stala nevěstina osmačtyřicetiletá matka Kamila. Projeli jsme několik vesnických hospůdek, ale nikde jsme nenašli ani nevěstu, ani únosce. Už má tchýně Kamila rozhodla, že se vrátíme, že už se všichni určitě taky vrátili a už budou pěkně sťatí.

Bohužel, zpátky nebyli a já měl na Pavlu - moji nevěstu děsný vztek. Odešel jsem do hotelového pokoje, kde měla probíhat naše první manželská šukanice a začal do sebe házet panáka za panákem. Když se objevila má tchýně Kamila, měl už jsem pěkně "nakoupíno" a ani nevím jak se to všechno seběhlo. Najednou jsem povolnou a asi taky trochu líznutou tchýni líbal a rukou šmátral v její veliké podprsence a v jejích kalhotkách. Kozy měla vskutku velkolepá a kundu pěkně zarostlou a mne čurák vyletěl z poklopce jako čertík z krabičky. Tchýně líbala jako mladice a svůj hbitý jazyk nijak nešetřila v mých ustech. Líbala tak vášnivě, až jsem se bál, že budu předčasně ejakulovat, tak mne nádherně vzrušovala. Prosila abych jí to udělal, když tu není Pavla, že ženich nemůže zůstat bez nevěsty o svatební noci. Koncour, že patří do trouby, jinak , že to přináší smůlu. Že ona jako její matka , se ráda obětuje. No řekněto, kdo by chtěl odmítnout takovou velkou obětu! Vyhrnul jsem jí šaty🡕 přes statné boky a na prsou rozhrnul a vybral ven obě vemena s dlouhými vztyčenými , hnědými bradavkami. Když jsem jí za její pomoci stáhl kalhotky a uviděl její píču, myslem jsem, že vystříknu dřív, než ho do ní strčí. Tak chlupatou píču s tak velikým poštěvákem jsem ještě nikdy neviděl. Chlupatá byla hodně daleko i na vnitřní straně stehen. Už jsem na nic nečekal a narval do mokré kundy svýho skoro štvrtmetrovýho čuráka a mrdal o stošet. Její kunda mi pasovala jako ulitá. Lidičky ta uměla dát své vzrušení najevo - lapala po dechu, přirážela, kroutila zadnicí , kousala, škrábala, z kundy ronila velké slzy a čurák v ní rejdil jako šílený. Už ani nevím kolikrát se ta sladká mrdna pode mnou udělala, pořád vzdychala a šeptala, že to je čurák, nádherný, velký, tvrdý čuráček, ten by chtěla mít doma a v kundě pořád! když jsem do ní konečně začal ládovat týden zadržované sperma. Tchýně ječela jako by ji na nože🡕 brali a kundou mi ho vyždímala do poslední kapičky. To teda byla mrdačka!

Ani ve snu by mě nenapadlo, že si na svý svatební noci takhle parádně zašukám s matkou svý nevěsty, o víc než dvacet let starší ženskou. Tchýně si pak si vytřela píču kalhotkama, já zastrčil čuráčka do kalhot a šli jsme si užívat svatebního veselí. A protože se Pavla ještě nevrátila a my měli na sebe pořád chuť, šli jsme si to s Kamilou rozdat ještě jednou, tentokráte do jiného pokoje, aby nás Pavla náhodou nevyrušila. Bylo to snad ještě lepší než poprvé. Pěkně jsem ji zase píču naplnil svým semenem. Takhle jsem vyjebával a plnil tchýni Kamilu k oboustranné spokojenosti až do rozednění, kdy usnula nádherně vyšoustaná a unavená v mém náručí. Poté jsem se přemístil do našeho pokoje, kde spala Pavla a po jejím probuzení jsem jí ještě vyčinil ( dokonce jsem jí nařkl z nevěry), že jsme s Kamilou projeli snad celý okres a nikde jsme je nenašli. A víte kde byl a i se svými únosci ? Ve vedlejším pokoji hráli karty ! To jsem měl tedy kliku, mohl jsem v den své svatby být zároveň i rozvedený. To že jsem píchal její tetu by Pavla určitě nepřekousla a tak jsem jí rychle nahradil svatební noc, abych neměl výčitky svědomí !

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Pohádky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře