Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Svázaná školačka Petra erotické povídky

Parkuju před hotelem. V kufříku si vezu svůj ženský svět a těším se na naši dnešní schůzku. Týden jsem vymýšlela příběh dnešního odpoledne a musím říct: bylo to lepší, než jsem čekala. Vyjíždím do třetího patra, kufr házím na postel, otevírám ho a začíná moje příprava. Mám přesně dvě hodiny, než dorazí Honza. Zaklaply dveře hotelového pokoje a já jsem Petra.

Crossdresser, tranny, bisexuál... kdybyste potřebovali nějakou definici. Moje definice je jiná: jsem kluk, který miluje kluky. Miluju je ale jako žena. Krásně oblečená, obletovaná, rozmazlovaná, namalovaná, citlivá, ale i oddaná, vášnivá a něžná. Honza je můj milenec. Ženatý chlápek, o dvanáct let starší než já. Voňavý, chytrý, bisexuální. Miluje anální sex, miluje mne v ženském oblečení, miluje můj penis i dírku.

Sprchuju se a třikrát se vypláchnu. Moje dírka musí být čistá a tlak teplé vody v mém zadečku se mi líbí. Hotovo.

Dlouze se sprchuju a holicím strojkem ladím dnešní chloupky do hladka. Natřu se tělovým mlékem a protáhnu se. Kapka gelu na prsty pravé ruky, promnout a zlehka promasírovat. Do zadečku si tlačím anální kolík: chci být připravená ve všech směrech. Lehce to mlaskne a je tam.

Přichází moje chvíle. Sedám si k zrcadlu: teď mne čeká práce nejmíň na hodinu... makeup, rtěnka, oční stíny, nalepit řasy, vybrat paruku, obléct se... Dneska budu za školačku: podkolenky, tenisky, sukýnka sotva pod zadek. Černobílá kombinace, vymýšlím si.

Mám top, který mi těsně přiléhá na bradavky, na rukou mám dlouhé rukavice🡕 , podkolenky vykreslují moje krásné, štíhlé nohy... Před zrcadlem se chvíli nakrucuju, špulím rty, vystrkuju zadek, jen tak si marnivě poskakuju. Pomalu se z Petra měním na Petru. Cvakám telefonem pár lascivních selfies a jedno pošlu Honzovi na whatsupp. Detail krajky kalhotek na mém stehnu. A ještě jednu: kalhotky těsně obepínající můj klín. To by se ti mohlo líbit, píšu mu a odkládám telefon.

Těším se na Honzu: mého chlapíka, nabíječe a milence v jednom. Je skvělej chlápek: miluje můj chlapecký zadek v dámských kalhotkách, kouří moje péro, které mi leze z krajek, žmoulá moje bradavky v přiléhavém topu... říká o sobě, že je bisexuál a já bych ho chtěla někdy jen tak mazlit, líbat po celém těle, lízat ho jazykem od rtů až po špičku jeho vztyčeného penisu.

Honza je kluk, který mě dělá šťastnou: bere mne přesně takovou, jaká jsem. Je sehraný s mým tělem a přesně ví, jak mne dovést k orgasmu. Záleží mu na mém orgasmu, není to jen nadržený týpek, který chce ojíždět tranny... Jde mu o víc a já mu každý týden ráda dávám svoje tělo.

Scházíme se už skoro rok v jednom zapadlém hotelu na kraji Prahy, každému je tady naprosto jedno, kdo jsme, proč tu jsme a odkud jsme. Zaparkuju své BMW vždycky o pár ulic dál, vezmu kufřík, na recepci hodím bankovku starší ženské, ta mi dá klíč... a dál už je to jen na nás. Honzovi posílám ve zprávě číslo pokoje a o pár hodin po mne se podobně nenápadným způsobem objevuje i on. Zaklepe, vejde, letmo mne políbí a jde se sprchovat. Pečlivě si skládá v koupelně oblečení, mydlí se, nespěchá. Ví, že tohle je no-time čas. Čas jen pro nás dva.

Vyjde z koupelny, dívá se na mne. Sjíždí mne pohledem: rty, prsa, klín, nohy... Je nadržený. Stojím u postele a dívám se na něj. Pohledem sjíždí moje boky v krátké sukni🡕 , osahává mi zadeček, kouká na nohy v teniskách... Právě teď jsem holka připravená na Honzovy tužby. Sedím na posteli, kouřím Honzu a kalhotky mám stažené u tenisek. Dáví mne svým pérem, moc se mnou dneska nemazlí.

Cítím z něj napětí, spoustu spermatu v jeho koulích a mužskou dominanci. Strčí do mne, povalí mne na postel, vůbec mu nevadí, že mi vyklouzl z pusy. Jsem natažená na posteli, kalhotky se válí někde u postele. Přitáhnu si pokrčené nohy k sobě a vystrčím dírku. "Tak pojď, ty nadrženej kanče," zašeptám na něj. Penetruje mne hned. Dívám se mu do očí a můj anál od něj dostává pořádně zabrat. Jsem plná gelu a po pár přírazech se Honza zastaví. Odněkud vytáhne dva provazy, spoutá mi ruce s pokrčenými nohami. Sváže mne jako balík slámy.

Jediné, co můžu, je svalit se na bok a držet... Mrdá mě a v očích má nezúčastněný pohled. Kdyby pod sebou měl silikonovou pannu, bylo by to asi stejné jako teď. Bolí mne to a vlastně mne to ani moc nebaví... Nevím, co to do něj dneska vjelo. Nikdy jsme se o žádném BDSM nebo svazování nebavili a já ho upřímně taky nijak nevyhledávám. Jsem ráda volná a ráda měním polohy, což mi tohle jeho spoutání neumožňuje.

"Rozvaž mne," prosím ho. Chvilku na mne kouká, pak mne rozváže a já si protáhnu ruce i nohy, tahle pozice nebyla moc pohodlná. Mám otlačená zápěstí, kolem nohou červené náramky od provazu... Co to mělo znamenat, ptám se. Obejmu Honzu rukama kolem krku, přitáhnu si ho k sobě. Vjedu mu jazykem do pusy a pravou rukou mu navedu ztopořený penis do mé roztoužené dírky. Vydechne a dychtivě se dere dál.

Přes moji pevně sevřenou hráz se jeho penis cpe hlouběji a hlouběji do mne. Obejmu ho nohama a přijmu celou tu jeho nadrženost do sebe. Objímám ho rukama kolek krku a šeptám mu do ucha: "Mrdej mne, prosím. Prosím. Víc..." Moje nohy ho tlačí do mne. Jsme spojeni a on mne naplňuje. Takhle se cítím šťastná. Tak šťastná, že ani nesleduju jeho výstřik... pumpuje ho do mé dírky, funí při tom a šeptá mi: "Krása... krása, krása...". Pak odpadne, sesune se ze mne a zhluboka dýchá. Muži jsou tak jednoduchý, pomyslím si. Nastavíte jim dírku a je to...

Já jsem svůj orgasmus dneska zatím neměla. Pohladím ho po hlavě a nekompromisně ho nasměruju do mého klína. Je omámený, ale rychle pochopí, co se od něj chce. Saje mne, kouří mne. Vsune mi prst do zadečku a dráždí moji naběhlou prostatu. Za dvě minuty jsem hotová, tisknu si naběhlé bradavky a vyprázdním se do Honzových úst. Polkne, usměje se a přitulí se ke mne. Líbá mne na rty a moje sperma se z jeho pusy lepí na moje rty. Obtáčím ho nohou a tisknu svůj klín proti jeho. Trvalo mi dlouho, než jsem našla bisexuálního muže, který se mnou každý týden hraje tyhle hry.

Dnes jsem za školačku a po úvodním čísle se upravím, zvednu z postele a pustím hudbu. Srovnám si sukýnku, narovnám lem punčoch a nechám ho, aby se mi díval střídavě do klína a očí. Trochu blbnu a lascivně ho provokuju. Líbí se mu to, naleje si sklenici vína, posadí se do křesla a vychutnává si moje ženské křivky i vyšpulený zadeček.

Kleknu si před něj a začnu ho kouřit, dneska už podruhé. Po chvíli kdy mu pěkně stojí, se nageluju a dosednu na něj. Rytmus je můj: Honza sedí a hladí mi střídavě boky a chvilkami si mne nadzvedává. Jezdím na něm takhle asi deset minut, vypiju mu víno a začíná se mi lehce točit hlava. Sukýnka mi poskakuje, jsem mokrá a pomalu zrychluju... Vím, že moje tempo dlouho nevydrží a udělá se do mne po druhé. Pojď, šeptám mu, když cítím, že se jeho orgasmus blíží. Vystříkne a já se na něj přitisknu.

Líbáme se a já jsem mu dávno odpustila ten hloupý nápad se svazováním. Utírám si jeho sperma, které mi pomalu stéká po stehnech a vím, že za týden spolu zase poplujeme v našem tranny snu.

🕙 Přidáno 31.12.2022
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Bisex, Orál, Školačky, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře