Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Těhotná dcera erotické povídky

Někdy přijde chvíle, nečekaná, úžasná, že vypadá jako zázrak. Ale je to jen ta výjimka, potvrzující pravidlo. V té každodenní rutinně prostě někdy vypadne pomyslné kolečko a spustí se lavina. To seznámení pro mě bylo tak nečekané, že jsem musel přemýšlet, jak se to mohlo stát.

Ani jsem nehledal, jen jsem se před spaním podíval do erotické seznamky. Po straně ve sloupku běžel chat a tam jsem si jí všiml. Nestihl jsem vše, co psala, jen jsem zahlédl, že je jí třicet let a že by ráda třeba někoho potkala. Vůbec by mě nenapadlo, že by se mladá žena se mnou bavila, a tak jsem z legrace napsal, že v tomhle věku jí stačí napsat jméno, že je tady a my se o ní popereme všichni.

Asi jí to pobavilo, nebo mi nahrával čas. Bylo po půlnoci a v tuhle hodinu už tu moc lidí nebylo. Tak mi stihla odpovědět. Napsala, že je vdaná, takže to musí být diskrétní, ale že by tady ráda někoho třeba potkala. Nadchlo mě, že odepsala a snažil jsem se jí zaujmout. Znova jsem zalichotil a napsal, že v tomhle věku jsou ženy nejvíc sexy, mladé ale už s půvaby dospělých. Abych vypadal jako chápavý a vnímavý, připsal jsem přání, aby našla a aby byla opatrná.

Odepsala a poslala fotku! Zíral jsem na krásnou mladou kočku. Teda, nebyla to nějaká umělá modelka. Prostě žena, která se dá potkat na ulici, ale velmi hezká. Dlouhé hnědé vlasy, milá tvář. Fotka byla z dálky, proto jí asi poslala bez nějakého maskování, ale jasně hezká a hlavně to tělo! Měla na sobě úzkou sukni🡕 s halenkou a bylo zřejmé, že je štíhlá s moc hezkými baculatými prsy.

Začal jsem vypisovat, co vše je na ní hezké a proč. Aby to nebylo jen obyčejné lichocení. Její odpověď mě potěšila. Poděkovala a napsala, že by si představovala někoho, jako já. A že se musí k něčemu přiznat. Znova jsem se podíval na její fotku. K čemu se chce taková kočka přiznat? Že má pinďoura mezi nohama? Ani by mi to u ní nevadilo. Šlo ale o jiné překvapení.

Napsala, že ta první fotka je trošku starší. Že je těhotná, ale manželovi vadí bříško, takže s ní přestal spát a jí to vadí. Hodně vadí, tak kdyby někoho potkala, diskrétně, někoho normálního, aby přes těhotenství nahradil manžela. Hned jsem začal odepisovat, a abych nevypadal nějak chtivě, napřed jsem pogratuloval, popřál a pak připsal jen tak, že by neměla strádat, i kvůli miminku. Překvapivě právě na tohle zareagovala. Odpověděla, že ano. Že někdy má už ty nervní stavy a nechce, aby se to přenášelo na miminko, a že chce mít v sobě ty šťastné hormony a i kvůli miminku chce sex a někoho najít.

Začal jsem pomalu ťukat odpověď, ale nevěděl jsem pořádně co. V tom přišla druhá fotka a vyrazila mi dech! Bylo zřejmé, že je právě vyfocená a ta kočka na ní byla nalíčená. Asi, aby dobře vypadala, tak se namalovala a pak vyfotila. Nalíčená už i připomínala filmovou herečku. Především ale, byla nahá! Civěl jsem na nejkrásnější těhulku, jakou jsem kdy viděl! Nevím, čím to bylo, ale ta hezká tvář mladé ženy s tím docela už větším bříškem vážně vypadaly moc sexy. A ty prsa! To bylo něco. Ty kozy byly z říše snů! Nalité, baculaté, jako vykynuté bochníky kulatého chleba jen ve středu protažené a zašpičatělé zduřelými bradavkami.

Upřímně jsem napsal, že je jako bohyně a že se musím taky přiznat. Neočekával jsem setkání, jen věděl, že si to u její fotky udělám a tak jsem napsal svůj věk. Odepsala, že věk neřeší, hlavně sympatie a nechce potkat nějakého úchyla. Já bych prý vyhovoval. Polilo mě horko, díval jsem se na její fotku a říkal si, že kvůli takové bych klidně jel přes půlku republiky. Zkusil jsem to a zeptal se, odkud je.

Odpověď byla další šok! Velký, jako rána do hlavy. Byla ze stejného města! Já si psal se sousedkou! Teda sousedkou, byla z druhého konce. Napsala město a trošku popis domu, hned jsem věděl, kde to je. Mít na dosah ruky takovou kočku, která poslala nahou fotku, to jsem nemohl pustit! Věděl jsem ale tady z inzerátů, že to někomu vadí. Stejné bydliště. Opatrně jsem odepsal, že je to hezká náhoda nebo osud, ale že nebydlím daleko. Možná jsme se potkali, ani o tom nevíme, jestli by jí to nevadilo. Odepsala, že to fajn a nevadilo by to.

Třásli se mi ruce, ale vyťukal jsem: Za deset minut můžu být u vás. Jako odpověď přišli smějící se smajlíci. Tak to je konec? Chtěla si jen povídat, sejít se nechce? Rozběhlo se mi hlavou. Po smajlících přišli ale i písmenka. Napsala, že bude čekat na parkovišti tam a tam! Znova se mi rozbušilo srdce a nevěděl jsem najednou co dřív. Jen hlavou mi běželo: Dělej vole, jen pět minut půjdeš k autu, a jestli nepočká, nikdy jí už neuvidíš!

Přijel jsem asi na poslední chvíli. Stála tam v elegantním dlouhém kabát🡕 ě a lodičkách. Poznal jsem jí podle dlouhých vlasů a viděl jsem, jak se už nervózně rozhlíží. Rychle jsem zaparkoval a vylezl z auta.

"Tak to jsem já, už žádný mladík," zkusil jsem se zasmát.

Ona jen vesele mávla rukou. Asi si všimla, jak na ní zírám, protože začala vysvětlovat: "Já chtěla vyběhnout jen v keckách, ale k tomu kabátu🡕 to fakt vypadalo blbě, tak jsem si vzala lodičky. Ten kabát🡕 je dlouhý, teplý, tak jsem si pod něj nemusela nic brát."

"He éch?" jen jsem překvapeně zasípal.

Ona pobaveně pokračovala: "Nic pod ním nemám, abychom mohli... Jsem pod ním nahatá."

To je něco! rozlétlo se mi hlavou. Nejen že opravdu přišla, ale je i připravená... na sex na parkovišti!

"Jsi úžasná, ty se mi zdáš!" vydechl jsem, "pojď, sedneme si do auta dozadu."

Otevřel jsem jí dveře a pomohl nastoupit. Rychle jsem posunul obě přední sedačky a pospíchal sednout si k ní. Když jsem přisedl, měla už stažený kabát🡕 a byla nahá. Díky lampám na parkovišti bylo v autě vidět.

"Jsi nádherná," zašeptal jsem a už nevydržel.

Natáhl jsem k ní ruku, pohladil jí rameno a sjel dlaní na ty úžasné kozy!

"To je něco," zafuněl jsem, " s takovýma prsama bys mohla dělat modelku!"

Jen se usmála a začali jsme se líbat. Ona se mi bokem přitiskla do klína. Buď opravdu už chtěla penis, nebo byla zvědavá, jak na tom jsem. Běžně jsem už míval problémy s erekcí, ale teď jsem cítil, že to bude dobré. Byl jsem polotuhý a s rostoucím vzrušením rostl i ten můj. Pohladil jsem její bříško a chtěl sjet níž, abych jí polaskal, podráždil. Jak jsem se dostal dlaní mezi její nohy, poznal jsem, že to není třeba. Byla tam už mokrá a mazlavá.

Začal jsem rychle stahovat kalhoty🡕 . Dokud mi stojí a než třeba klesne. Ona se natočila proti mně, položila se a rozevřela nohy. Já na půl klečel a na půl stál mezi nimi, přidržel jsem penis a zkusil se co nejvíc přiblížit k její pochvě. Jak jsem na špičce ucítil to mokro a sladké horku, zasunul jsem!

Zasténala hlasitěji, než já a přizvedla pánev. Vjel jsem do ní a cítil tu slast. Vidět ta rozhoupaná ňadra a slyšet jí vzdychat, mě ale dostalo. Ke své hrůze jsem cítil, že už vystříknu. Rychle jsem ještě přirazil, aby to nevypadalo, že jsem byl hned. Ona ale zašeptala: "Pomaluuu!"

"Ano, ano, opatrně, na miminko," přitakal jsem, ale pták mi už cukal a vychrlil do ní sperma.

"Uuuch," zachrčel jsem, "promiň, já, já vystříkl."

Ona se jen zasmála: "To nevadí, víc těhotná už být nemůžu."

Asi to pochopila jinak. Hlavně, netvářila se nijak zklamaně nebo naštvaně. Hladil jsem jí a koukal na tu krásnou kozatici s bříškem. Cítil jsem, že ještě nechci konec téhle chvíle.

"Jsi tak nádherná, to nešlo vydržet, ale za chvíli bych mohl asi ještě," zašeptal jsem.

V očích jí nadšeně blýsklo. Taky chce, napadlo mě. Opatrně jsem se k ní sklonil a začal ocumlávat a sát ta úžasná ňadra. Dlaní jsem jí zajel mezi nohy, do toho mokra. Prsty jsem nahmatal klitoris a začal jí laskat. Zasténala a já věděl, že mi to ještě jednou opravdu půjde. Sál jsem jí prs jako mimino a dráždil dole. Užíval jsem si, jak začala vzdychat víc a víc. Mlaskal jí i klín, jak jsem tam kmital prsty. Muselo to být slyšet až ven z auta, ale hlavně, pomáhalo to. Dole se mi rozlévalo příjemné šimrání a pták začal znova tuhnout.

"Asi už můžeme," vydechl jsem.

Posadil jsem se a zeptal se: "Nechceš zezadu? Že by sis klekla na sedačku a já vystoupím, budu stát venku a zezadu..."

"Hmm," zavrněla souhlasně a začala se otáčet. Já vystoupil, rozhlédl jsem se, ale všude byl klid. Všechno spalo. Pohladil jsem krásné boky, které vystrčila, jak si klekla na čtyři. Přidržel jsem penis a takhle zezadu do ní snadno vklouzl. Oba jsme začali vzdychat v rytmu, v kterém jsem projížděl její vagínu. Sklonil jsem se a chytil oběma rukama ta úžasná prsa.

"To je nádhera!" zaskučel jsem a cítil, že za chvíli zas budu.

Už mi to ale nevadilo. Podle jejího sténání jsem si říkal, že si to určitě taky užila.

"Jó! Jóó zlató!" chrčel jsem a začal do ní zas stříkat.

Ona vzdychala taky hodně šťastně. Vytáhl jsem penis a trošku zvědavě se podíval, jak z ní vytéká moje sperma. Pohladil jsem jí zadeček a sedl si zpátky do auta.

"To bylo úžasný, ty jsi úžasná!" vydechl jsem a objal jí, "tvůj muž přichází o nejkrásnější chvíle, když to s tebou teď nedělá!"

Jen se usmála a pohladila mi tvář.

"Takovou ženu by chtělo hodně mužů," pokračoval jsem, "já vzhledem ke svému věku, bych tě bral i jako dceru, i jako táta bych na takovou kočku byl hrdý!"

"Jako táta?" usmála se, "to by bylo asi nejlepší."

Koukal jsme na ní a ona vysvětlovala: "To bychom se mohli klidně scházet, tady z našich známých nikdo neví, jak můj otec vypadá, ani manžel pořádně ne, kdybych jim řekla, že jsi otec, mohli bychom se scházet a když by muž nebyl doma... tak i šukat."

Překvapeně jsem koukal, jak se uculuje, a cítil, že asi červenám. Nevím proč, ale vzrušovalo mě to.

"Nebo můžeme někam jet! Třeba do wellnesu, když jsi těhotná, tak ze zdravotních důvodů, jako táta a dcera!" rychle jsem vyhrkl.

Hlavou mi běželo, že jí tátu budu rád dělat, ale co kdyby nás potkal někdo, kdo zná mě?

"Hmm," zas tak spokojeně zavrněla a nadšeně řekla, "Jo! To je fajn nápad, tak to se domluvíme, napíšu do vzkazů na sebe číslo, já už radši poběžím, kdyby se manžel vzbudil, aby mě nehledal."

Objal jsem jí a ještě políbil. Zašeptal jsem: "Ano moc rád se domluvím, rád budu táta, co bude nosit svou dceru na rukou."

Pohladila mi tvář a s úsměvem zašeptala: "Dobrou noc tati."

Natáhla si zas kabát🡕 a vyběhla z auta. Sledoval jsem ji, dokud nezašla do vchodu, abych měl jistotu, že je v pořádku doma. Až pak jsem si přestoupil a sedl za volant.

"Tak já mám dceru a takovou kočku! A dvakrát jsem se do ní vystříkal." zasmál jsem se trošku nuceně, sám pro sebe a zakroutil hlavou nad tím, proč mě to tak vzrušuje.

🕙 Přidáno 24.2.2024
📂 Kategorie: Šukání, Školačky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Luban (2024-03-02):
No škoda ,že nic nevydrží a holka si neužila. A pak ,manžel spí a mohl by se probudit . To jsou slabá místa ,jinak zajímavý nápad ????

Lucik devil (2024-03-13):
Zajímavá povídka víc takové ????????