Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Tenkrát poprvé v 15 letech erotické povídky

Jednou, to mi bylo 15 let, jsme jeli s rodiči na návštěvu k jedné známé. Bylo to v zimě. Přijeli jsme tam - byla to dlouhá cesta, ta známá bydlela na horách. Táta zaparkoval auto a ještě jsme museli kousek jít pěšky a už jsme zvonili. Otevřel nám kluk - tmavé oči, tmavé vlasy, o kousek vyšší než já s pěknou postavou. "Ahoj" řekla jsem a usmála se. Taky pozdravil a šli jsme dál.

Ta známá byla jeho babička a byla trochu praštěná. "Ahojky, lidičky, no já vás tak ráda vidím!" rozplývala se. "Ahojky, Lucinko!" řekla mi. S rozpaky jsem jí odpověděla a potom jsme šli dál. Pohostila nás čajem a čajovým pečivem. Chvilku jsem to její dětské tlachání musela přetrpět, ale kromě toho to byla velice milá postarší dáma. Ten kluk - Tomáš - seděl naproti mně a nespustil ze mě oči. Docela mě to znervózňovalo, ale zároveň mi to i lichotilo. Občas jsem po něm taky hodila pohledem a potom babča řekla - "Tak dětičky, proč si nejdete hrát do pokojíčku?" Tomáš se záhadně usmál a pokynul, abych šla za ním. Následovala jsem ho a jakmile zavřel dveře svého pokoje, otočil se ke mně - "Promiň, babička je taková... ulítlá. " řekl. "Chovej se tu jako doma. " prohlásil. "Díky. " odpověděla jsem a usmála se. Chvíli jsme pak spolu flirtovali, až jsem ztratila pojem o čase. Potom do pokoje vrazil táta a řekl - "Lussy, budeme tu muset přespat. " překvapeně jsem se na něj podívala. "Ale já jsem si nevzala žádné věci!" řekla jsem zaraženě. "Já vím, "prohlásil táta. "Ale venku je mlha a mrzne. Kdybychom vyšli ven, nenašli bychom auto a mohli bychom umrznout. Hory jsou v zimě nebezpečné. " prohlásil vážně. "To je jasné, " vložil se do toho Tomáš. "Ty můžeš spát u mě v posteli a já si lehnu na zem. " otočil se na mě. Táta se na něj usmál. "Díky. Tak já už půjdu spát - s mámou přespíme v přízemí. Dobrou!" řekl. "Dobrou. " odpověděla jsem stále ještě překvapená.

Jakmile bouchly za tátou dveře, Tomáš vstal a zamkl dveře do pokoje. "Co to děláš?" zeptala jsem se zmateně. Neodpověděl, přišel až těsně ke mně a dostrkal mě až k jeho posteli. "Prosímtě, přestaň!" zašeptala jsem. Neposlouchal mě. Posadil mě na postel a sedl si na mě. Chytil mi zápěstí a pošeptal mi do ucha - "Hlavně nekřič. Nebraň se. " řekl a začal mi rozepínat pásek. Snažila jsem se mu odtlačit ruce. "Přestaň! To nejde, to nemůžeme. " řekla jsem. "Pšššt,  neříkej nic. " řekl. Chytila jsem ho za zápěstí. "No tak! To nejde!" řekla jsem důrazněji. Jemně mě chytil za hlavu a pohlédl mi do očí. Bezmocně jsem jeho pohled opětovala a pustila ho. Konečně mi rozepl pásek, ale stále jsem věděla, že bychom neměli. Na druhou stranu jsem to vážně hrozně chtěla. Naše oči se znovu střetly.

Přestala jsem se bránit a sama jsem ho políbila. Opětoval moje polibky a hladil mě po celém těle. Sundala jsem mu tričko🡕 a za chvíli leželo na zemi i to moje. Cítila jsem jeho rozpálené tělo na sobě a veškeré moje zábrany se zhroutily. Nevím jak, ale skončila jsem nahá a ležící na zemi. On ležel na mě, vnímala jsem ho každým svým kouskem těla. Neustále mě líbal. Potom do mě neskutečně jemně vnikl. Cítila jsem bolest, ale i ta byla v tu chvíli příjemná. Byl to neuvěřitelný zážitek. Vnikal do mě a tempo se zvyšovalo. Tiše jsem vzdychala. Trvalo to nádherně dlouho a potom přišel orgasmus. Vykřikla jsem a svíjela jsem se v slastné křeči. Naštěstí nikdo z rodičů nic nezaslechl. Moje vyvrcholení rozrajcovalo i Tomáše a za chvíli jsem měla svou jeskyňku plnou horoucího semene. Tomáš bezmocně odpadl. Chvíli jsme tam jen tak leželi a potom se Tomáš zvedl. Znovu vylezl na mě. "Máme na to celou noc. " zašeptal mi do ucha a znovu mě políbil.

Dnes je mi 25 let a mám desetiletou dceru. Nedostudovala jsem školu, pracuji jako prodavačka v jedné samoobsluze. Tomáš, když jsem mu řekla, že jsem otěhotněla, prohlásil, že on s tím nechce mít nic společného. Ztratila jsem důvěru v lidi, protože moje těhotenství mi zničilo vztah i s rodiči. Jeden čas jsem musela dělat prostitutku, abych vůbec uživila svou dceru. Je to těžký život a je to velká cena za jednu nerozumnou noc. Nenechte se strhnout vášní a bez antikoncepce už vůbec ne! Je příliš snadné zničit si život. Svoji dceru samozřejmě moc miluju, ale vím, že jsem jí měla dát život mnohem později a s někým úplně jiným.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře