Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Teta a já erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Je mi 16 let a ještě nikdy jsem neměl sex až do prázdnin. Na prázdniny jezdím k tetě do Francie kde bydlí ale je češka ale strejda je francouz a skoro každý den je v práci a vrací se až večer. Tyhle prázdniny jsem tam byl měsíc a vcelku jsem si to užíval. Po necelém tejdnu šel strejda jako obvykle do práce ale musel tam zůstat i přes noc a já zustal s tetou sám v celém domě.

Tetě je něco kolem 40 ale je fakt pohledná blondýna s tělem akorát a velkýma kozama. Spal jsem dole v taverně a teta nahoře v prvním poschodí a když jsem ráno vstal byl jsem dost nadržený a chtěl jít nahoru šmírovat ale teta už byla v kuchyni a dělala snídani.

Byl jsem docela zklamanej a snažil se něco vymyslet abych mohl být s ní. Tak jsem navrhnul že by jsme mohly v taverně pustit nějaký film a ona souhlasila. Šel jsem dolů, pustil televizi sednul si na sedačku a začal si hladit čuráka ale v tom jsem slyšel jak jde po schodech dolů tak jsem rychle přestal a začal skrývat mí postavený péro. Ničeho si nevšimla a dívali jsme se na film a po chvíli si lehla na sedačku a začala usínat. Měl jsem štěstí že zrovna měla sukni🡕 a nikdy nenosí ponožky🡕 . Pořát jsem šilhal na její stehna a prstíky u nohou který má fakt perfektní. Po chvíli mi začala stoupat kláda a když jsem viděl že už spí tak jsem vstal a vytáhnu ji sukni🡕 že ji šli vidět bílí kalhotky. V tom mi začalo bejt všechno jedno a po chvíli honění jsem k ní přišel a dal ji čuráka k puse a po chvíli zajel do pusy. V tom se probrala a vyplašená se ptala co dělám tak jsem řek ať se nebojí a pokračuje. Nic neřekla a pokračovala v kouření . Pak jsem ji ale řekl že má krásný nohy a začal ji olizovat prsty u nohou a pomalu jí je dávat za hlavu. Za chvíli přede mnou ležela s nohama za hlavou a vyhrnutou sukní a kalhoty🡕 jsem ji posunul na stranu a na mě už koukala její stará vyholená kunda. Ještě jsem se na ní podíval a zeptal se můžu ? A ona jen přikývla a tak jsem jí do ní zajel a přirážel jen pomalu a sledoval jak si to užívá. Po nějakém čase jsem přitvrdil a zrychlil a sledoval ty velký kozy jak se houpu pod tričkem. pak jsem ho z ní vyndal a žaluda ji strčil do zadku ale hned mě vzala za ruku a že do zadku nechce. tak jsem ji ho strčil ještě párkrát do kundy a postříkal jí hlavu. pak jsme šli do sprchy a takhle to teď chodí do teďka.

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře