Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Tlusťoška 16 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

K oslavě Petřiných narozenin se sešli v plné sestavě - majitelka firmy Iva, oslavenkyně a šéfová, tlustá padesátnice Petra, která si přivedla svého mladého přítele detektiva Jirku a jednu z podřízených, sympatickou a trochu macatou Karlu. Večírek se konal u šéfa detektivní kanceláře Petra. Režii oslavy převzal spolu se svojí manželkou Blankou. Když se po oficiálním přípitku oslavenkyně Petra dostala ke slovu, promluvila ke dvojici mužských - "Pánové, máte tu mladou, starou, štíhlou, tlustou, s malýma, s obrovskýma, co vám v tomto ženském ráji může scházet? A to má být vlastně moje oslava, je to spravedlivé?" "To neříkáš přesně, " opravila ji Iva - "Ty tady máš k dispozici mladou i starší, s malýma i velkýma, ale navíc dva nadržené muže. Všichni tu jsou hlavně proto, aby ti připravili co nejkrásnější vzpomínky na dnešní narozeniny. Ta oslava před pár dny byla pouhou nácvičnou proti tomu, co tě čeká dnes!" "A začneme přehlídkou, když už jsme se všichni tak krásně oblékli, abychom se také pěkně předvedli. V pořadí od nejmladšího se každý postaví do kouta před koupelnou, předvede se nám ze všech stran, jako na módní přehlídce, načež si odloží vše až na dva kousky oděvu podle vlastního výběru!" Centrální světlo pohaslo, bodový reflektorek ukazoval na dveře do koupelny. Společnost tonula v hlubokém šeru. Jako první napochodovala pod reflektor Karla. Předvedla mladistvé oblečení v pastelových barvách, začala pak odkládat jednotlivé kusy oděvu, až světelný kužel opustila v sexy kalhotkách a hluboce vykrojené podprsence. Podobnou show předvedla i paní domu, která ovšem neměla na sobě podprsenku, takže si kromě kalhotek ponechala i dost průsvitné tričko. Ve světle reflektoru dělala dojem, že je od pasu nahoru svlečená, její kolečka kolem bradavky se nádherně vykreslovala. Nejvíce pozornost vzbudil závěrečný striptýz oslavenkyně.

Při její tělnatosti jí dělalo dost potíže dostat přes hlavu přespočetné oblečení. Když ale nad textilem zvítězila a vypnula prsa, špekovitost jejího těla zanikla před dojmem, který její obrovské proporce, díky pevné látce dobře podporované, způsobily. Prsa jí trčela tak daleko dopředu, že když už skončila, společnost ji poprosila, aby se ještě jednou do osvětleného prostoru vrátila a nechala vrhat na dveře stín. Vstupovala tedy do kuželu světla pomalu, vskutku byl dojem dokonalý. Dlouho vstupovala jen a jen její ňadra, po nich teprve bříško, pak obojí, teprve po mnoha dalších centimetrech se do profilu vešel zbytek její postavy. Takto spravedlivě oblečeni, nebo spíše svlečeni, absolvovali hosté oslavy zvláštní soutěž🡕 ní zážitek. Podle písemně připraveného harmonogramu se smíšené páry ve všech možných kombinacích na několik minut izolovaly v kuchyni nebo v koupelně. Po návratu na připravený nákres tabulky zapsaly do každého políčku bodování na lísteček, který na políčko každý položil obrácenou stranou. Body od 1 do 5 měl každý vyjádřit, jak moc by si s tímto partnerem přál prožít intimní noc. Postupně se spoře oděné dvojice zavíraly za dveřmi koupelny nebo kuchyně, aby po několika minutách, někdy rozesmáté, jindy mírně rozpačité, každý z nich jednotlivě přistoupil k bodování. Ženy postupně vyplnily a prázdnou stranou zase nahoru otočili dva lístečky ve "svojí" řádce tabulky, pánové čtyři lístečky. V sázce nebylo málo. Muž, který z mužské dvojice rozdá více bodů, se po dokončení hry na delší dobu stáhne do ústraní s ženou, která mužům rozdala nejvíce bodů mezi ženami. Muž, který dostane bodů méně, prožije uzavřenou společnost zase s ženou, která získá druhý největší počet bodů mezi ženami. Zbývající dvě ženy si budou dělat společnost samy.

Pro přehled přidělená "startovní" čísla a základní charakteristika účastníků - 01 - Petra (tlustá vedoucí firmy) 02 - Jirka (mladý detektiv z detektivní kanceláře) 03 - Iva (majitelka firmy) 04 - Blanka (manželka šéfa detektivní kanceláře) 05 - Petr (majitel detektivní kanceláře) 06 - Karla (zaměstnankyně ve firmě) A také hlavně zajímavá tabulka, ze které vyplynulo, že nejvíce bodů si daly již stávající milenecké dvojice - 1 2 3 4 5 6 1 x 5 - - 1 - Ž 06 - 2. místo 2 5 x 5 2 - 3 M 15- 1. místo 3 - 5 x - 2 - Ž 07 4 - 1 - x 5 - Ž 06 5 2 - 3 5 x 5 M 05 - 2. místo 6 - 4 - - 5 x Ž 09 - 1. místo V tom právě spočívala rafinovanost hry, která přinesla originální sestavu dvojic. Výsledky vyhlásil hostitel - "Iva s Blankou se odeberou do kuchyně, já s Petrou s dovolením zůstaneme tady a Jirka s Karlou odejdou do koupelny." "Nemůžeme to změnit. Vidíte na mně přece, že mě ze všeho nejvíce láká kuchyně!" protestovala tlustá Petra. "Nic takového, " odmítl se smíchem pán domu. Tam by ses vrhla na ledničku, zatímco tady se budeš moci věnovat pouze mně!" Dveře do koupelny i do kuchyně se zavřely, pán domu zůstal s oslavenkyní sám. "Nemám se trochu víc zahalit?" zeptala se. Místo odpovědi ji k sobě přivinul, jak to jen při jejím objemu šlo. "Musím se ti k něčemu přiznat, " začal tajuplně. "Když jsme rozjeli tu akci🡕 proti tvému sadistickému předchůdci, byl jsem celou dobu u monitoru s Jirkou. Byli jsme připraveni okamžitě zasáhnout. Ale asi ti nemusím povídat, který okamžik z té akce🡕 se mi neustále promítá před očima..." "Tvoje žena mě připravovala na to, že nás budeš chtít vidět, jak se hladíme. Je to pravda?" "Ano. Ale ona by zase chtěla vidět, jak jsem na tebe moc hodný, nebo jak to mám říct, jak prostě se sám budu snažit, abys dnešní oslavu prožila jako v ráji." Petra se nad jeho rozpaky rozesmála. "Máš tak nádhernou paní, přece by sis nakazil apetit takovou hroudou sádla."

"Smím tu hroudu pohladit?" zeptal se vzápětí a současně s tím jí vsunul prst do žlábku mezi ňadry. "Něco ti povím, " začala a trochu se předklonila, aby se tím snížil tlak a jeho ruka mohla vandrovat i do podprsenky. "Pokud ti nebudu fyzicky odporná, můžeš si se mnou dnes výjimečně dělat, co budeš chtít. Ale bylo by férové, aby u toho byla tvoje žena. Je hrozně milá, nechci vůči ní mít žádné výčitky!" Ruka využila nepatrného uvolnění v látce a ze žlábku mezi prsy nyní shora vklouzla přímo pod horní díl podprsenky. Dlaň začala pracovat jako by hnětla těsto. "Výčitky jsou zbytečné. My s manželkou nemáme tajemství, ale chceme si dopřát vše, co je krásné a tomu druhému neublíží, " pokračoval a současně vsunul druhou ruku pod látku a oběma se snažil dosáhnout co nejdále pod látkou. "Všechno mi popsala. Dopodrobna. Neumíš si představit, jakou nádhernou noc jsme pak rozrušením z popisu vašeho hraní pak prožili. "Prozradila ti také, jak jsem obdivovala její krásu? Má je tak nádherné, něžňoučké, vaše milování musí být jako ta nejkrásnější poezie." Zjistil, že postup oběma dlaněmi současně je bez šancí, takže jednu ruku vyndal a zvenku se pokoušel uvolnit kousek prostoru pro další postup pravačky, která byla pod látkou rozpláclá na ňadru, zastrčená do látky po předloktí, ale pořád nedosahující kýžených partií na prsu. "Vyprávěla mi, že jsi jí je hladila a líbala. Mně to při tom vyprávění vstalo jako teď. Můžeš se přesvědčit!" "A to budeš taky vyprávět?" zeptala se a sáhla do nohavičky jeho volného spodního prádla. "Určitě ano. A Blanka asi navrhne, abychom jí to někdy předvedli!" "K tomu přece dnes bude výborná příležitost, nic nemusíme dělat za jejími zády, " namítla Petra, ale vzrušeného ptáka už v ruce podržela a začala pomaloučku honit.

"Co jí budeš chtít ještě vyprávět?" zeptala se tiše, svojí volnou rukou vyndala z podprsenky jeho dlaň, aby tam vzápětí strčila vlastní ruku, ale daleko šikovnějším navyklým pohybem si ňadro vyndala. "Ano, toto. Přesně toto mi vyprávěla a já šílel touhou také to zažít, " šeptal vzrušeně nevěřícím hlasem, popadl nabídnuté ňadro a sklonil se k jeho bradavce. Byla tak velká, že ji ani nebylo třeba zvlášť jazykem vzrušovat. Rovnou si vzal mezi rty a začal na ní cucat, něžně brát mezi zuby, prožíval nádherné pocity. Když se potřeboval nadechnout, znovu zašeptal - "Blanka měla ve všem pravdu. Máš ji obrovskou, nádhernou, skvělou ke hraní. Jestli to i tobě dělá tak hezky, jako mě, zůstaneme při tom třeba celou noc..." V kuchyni se Iva zeptala zcela věcně Blanky, nebude-li žárlit na svého muže, který teď zřejmě laská obrovská prsa oslavenkyně. "Jen ať si užije a dnes hlavně ať si užije Petra. Po tom všem pekle, které musela prožít." "Cítím se vůči ní provinile. Měla jsem toho chlapa prokouknout dřív a nenechat situaci ve formě dojít tak daleko. Nejenom Petra si to odnášela. O to lepší je situace dnes, kdy se stala šéfovou. Ani nevím, jak to začalo, ale sama hledám často útěchu na její mohutné hrudi." "Tam se hledá útěcha asi velmi příjemně. U mne bys nenašla nic, " zvedla Blanka do výše košilku a ukázala svoje dívčí poprsí. "Prsa nejsou všechno. Ani sex není všechno, co lidský život naplňuje štěstím." "Ale když už na sex chuť je, a když jsou přitom i pěkná ňadra, tak to snad štěstí pro život také znamená!" namítla Blanka. "Já bych si teď docela ráda trochu štěstíčka dopřála, když už tady to všechno taky je..." Iva se rozesmála, rozepnula si vzadu podprsenku a přitiskla se k Blance. "Netušila jsem, že by ti to mohlo být se mnou také příjemné, " poznamenala tiše a dala jí pusu. "Vy si to asi někdy děláte s Karlou, že?" "Jsme dobré přítelkyně ještě z kolejí.

Známe se, jak staré boty. Já byla vždycky tak trochu mužatka, takže jsme si i takto hrávaly." "Mužský jde ale obyčejně přímo na věc. To jsem u tebe ještě nepoznala, " provokovala Iva a vykoledovala si odpovídající reakci. Paní domu se na ni vrhla, strčila jí jazyk do pusy, celou vahou svého drobného těla ji natlačila na kuchyňskou linku a aniž by přerušila políbení, jednou rukou popadla do dlaně její ňadro a druhou zajela shora pod gumu kalhotek. "Stačí, stačí, přesvědčila jsi mě, " bránila se v pauzách mezi polibky starší žena, ale Blanka ve svojí demonstraci nepolevila. "Teď už je pozdě, už tě nepustím, " šeptala jí rozhodným tónem, vyndala ruku z kalhotek, v nichž se předtím nekompromisně zmocnila všeho, co se jí vešlo do dlaně, kalhotky Ivě stáhla na podlahu a pomohla jí do sedu na kuchyňské lince. "Roztáhni je, " poručila rezolutně a sklonila se k nahému ženskému klínu. Netrvalo dlouho a Iva v něm začala vlhnout. Zkušený jazyk sebou v kundičce kmital, rty chňapaly po stěnách škvíry, do které vnikly tři prsty a pohybovaly se tam se stejnou vášní, jako mužský penis. Iva se opírala rukama vzadu a prožívala mužskou rozkoš v podání dívky. Zavřela oči a vzápětí měla iluzi muže téměř dokonalou. Volnou rukou jí Blanka sáhla na ňadro a začala je tisknout tak energicky, jak Iva znala pouze od mužských milenců. Když odezněly výkřiky jejího orgasmu, zmohla se na apatické - "Teď já, dovol mi to taky, " kterému se ale Blanka usmála. "Podíváme se, co dělají naši miláčci. A jestli řádně nešoustají, tak je popoženeme!" Vzala Ivu za ruku a bez varování vstoupili do obýváku, kde čekali milostnou scénu. Místo ní ale zbývající obě dvojice spořádaně seděly u skleničky, viditelně v dobré náladě. Nad společností oděnou pouze do prádla a provázanou spoustou prožitých erotických zážitků, kroužila myšlenka pořádného grupáče.

"Má oslavenkyně nějaké zvláštní přání?" zeptala se pak Blanka. "Je to tvůj večer, uděláme ti vše, co ti uvidíme na očích..." "Nebo i jinde, " dodal kdosi. "Ano, mám jedno velmi odvážné přání, " odpověděla oslavenkyně Petra. "My ženské vás pány pořád rajcujeme i tím, že se vzájemně miliskujeme. Ale nikdy jsem neviděla, jak na sebe sahají pánové..." "Tak to ne, to ani omylem. Respektuji, že mnoho mužů je takto orientovaných, některé osobně znám, jsou velice milí, pozorní, čistotní, ale já sám... Prostě ne, to bych určitě nezvládl, navíc by mi to opravdu celý večer pokazilo, " protestoval pán domu a bylo vidět, že to myslí upřímně. Také Jirka vzápětí potvrdil stejný postoj. "Uznáš ale, že máš radost, když se tady my ženy vzájemně hladíme a ty se na to můžeš dívat. Aspoň kousek podobné radosti nám také umožněte prožít!" Petr i Jirka dělali dojem, že utečou, nebo snad okamžitě vyskočí z okna. Do sporu se vložila paní domu - "Mám nápad. Nemůžeme naše pány nutit k něčemu, co by jim zkazilo večer, ale zase oni musejí uznat, že padesátiny se slaví jen jednou a legrace oslavenkyně zaslouží i trochu sebepřekonání. Aby si všichni přišli na své, ať si tedy Petra lehne na záda a protože stejně potřebuje přidržovat při milování bříško, Jirka se tohoto úkolu ujme a kromě bříška ještě nasměruje ptáka Petrovi tam, kam patří. To přece, pánové, zvládnete, ne?" Oba muži se netvářili moc šťastně, ale do plnění zvláštního úkolu se pustili. Zajistili velmi intimní osvětlení, stáhli Petře kalhotky a pomohli jí z obrovské podprsenky. Když si to vzápětí přála, okamžitě také všichni ostatní odložili prádlo a společnost se rázem proměnila v tlupu naháčů. Aby oslavenkyně měla obzvlášť silné potěšení, hned po ní druhá nejmacatější Karla si jí klekla za hlavu a nad pusu jí spustila prsa, se kterými si ležící žena hned začala hrát a lízat je.

Její vlastní obrovská ňadra se rozvalila každé k jednomu boku. Iva se přiblížila k Blance a zašeptala jí, že jí teď předvede, jak by také hrála mužatku. Současně s tím jí ruku nacpala mezi stehna a párkrát projela pasáží kundičky. Blanka se prohnula ve chvíli, kdy prst zasáhl správné místo, ale ruku přítelkyně z klína vyndala a odvedla ji k ležící oslavenkyni. Každá k ní přilehla z jedné strany. Levého ňadra se zmocnila Blanka, pravého Iva. Držely je oběma dlaněmi tak, aby mohly dráždit už tak vzrušenou velikou bradavku ústy. Po očku ale všechny tři ženy sledovaly, jak si pánové poradí s nejchoulostivější částí úkolu. Mladý detektiv důvěrně ležící tělo znal, naučeným pohybem pozvedl břicho tak, aby se odhalila stehna, klín i chloupky nad ním, načež volnou rukou nasměroval prsty rovnou do kundičky, kterou už tolikrát předtím laskal. Pán domu Petr klečel připraven mezi nohama ležící ženy se stojícím ocasem a fascinovaně sledoval koncert prstů a poslušné reakce ženského klína. Tlusťoučká stehna se rozkoší jakoby sama roztahovala a vzápětí přibližovala, až prsty mezi nimi byly sevřeny jako ve svěráku, při každém otevření bylo vidět, jak se citlivé ženské partie vzrušují, škvíra mezi masitými pysky rozevírá, celé té podívané vévodí vzrušený poštěváček, připomínající malého mužského ptáčka. Na ten se nyní Jirkovy prsty zaměřily. Přejížděly po něm opakovaně bříšky všech prstů, braly jej mezi prsty a vytahovaly vzhůru. Oslavenkyně přestala potlačovat vzdechy rozkoše. Nahlas, i když s plnými ústy Karlina ňadra, vykřikovala, jak jsou všichni skvělí, že jim takovou rozkoš nikdy nebude moci oplatit. "Strč mi ho tam už, to se nedá vydržet..., " zavelela pojednou a bylo zřejmé, že je jí v dané chvíli srdečně jedno, který z kokotů její dychtivé lůno navštíví.

Pánové hru nepokazili. Pán domu sice utrousil, "že by tam sám taky trefil, " ale poslušně nastavil svého stojícího ptáka tak, že se špičkou opíral o chumel Petřiných chlupů. Jirka si úkol usnadnil tak, že jednou rukou nepřestal dráždit vzrostlého poštěváčka svojí milé, do druhé dlaně prostě popadl šéfova ptáka a urychleně ho nasměroval do pootevřeného otvoru. Teprve ve chvíli, kdy ho už držel v ruce, si nečekaně uvědomil, že to vlastně zase taková hrůza není. A také, jaké vzrušení tím přihlížejícím ženám připravuje. Změnil proto směr a ptáka namířil proti poštěváčkovi. Každou rukou se dotýkal jednoho vzrušeného místa a manipuloval s nimi tak, aby se o sebe co nejvíce třela. Sám byl tímto nápadem fascinován, ženy v roli divaček strnuly a divadlo sledovaly s pootevřenými ústy. Už už to vypadalo, že Petře stojící penis vloží tam, kde po něm už drahnou dobu volala, ale on s ním ještě několikrát projel pasáží mezi prokrvenými vzrušenými pysky a pak teprve ho, jako by to byl robertek, zastrčil na kýžené místo. Všichni přihlížející jako na povel vydechli, pán domu začal divoce přirážet a Jirka, zcela rozrušený splněným úkolem i rozšířenou formou, jak se toho zhostil, jemně odstrčil Karlu, pořád shora nabízející pořád ležící Petře, sklonil se a začal ji líbat. "Dej jí ho do pusy, ať má dva, " navrhla tiše Karla. Rád vyhověl, klekl si tak, že se jeho ležící milá mohla přidržovat rukou u úst jeho vzrušeného ptáka a dráždit ho na pytlíku, po celé délce a špičku přitom cucat ústy. V kleče se opřel i o ruce, sklonil hlavu a pozoroval, jak se pták v péči úst a rukou má dobře, opatrně do úst začal přirážet. Vzápětí se ale Karla jeho hlavy zmocnila, zvedla si ji k prsům od předchozího cucání se stále vzrušenými bradavkami a šeptala mu.

"Udělal jsi to nádherně, něco takového jsem nikdy neviděla, neuměla si ani představit, jsi báječný! Strašně jsem toužila, aby Petra prožila ráj, přispěl jsi k tomu. Hraj si se mnou, jak tě napadne..." Přirážení do úst zrychlil a pohledem Karle naznačil, jak by si s ní teď chtěl hrát. Ochotně se k jeho hlavě posunula klínem, roztáhla nohy a nechala se lízat. Čekala, že si spíš bude chtít hrát s jejími ňadry, ale teď jí blesklo hlavou, že Jirka je vlastně zvyklý na ještě větší kalibry ženy, která si s ním smí dělat úplně vše. Lízal mladou kundičku, projížděl jí jazykem všechny kouty, jako v transu registroval, že se to Karle líbí, že mu klín sama jemnými pohyby nabízí v ústrety laskání. Zaregistroval také, že Iva teď tlusté Petře dráždí kozu jen jednou rukou, když druhou začala osahávat další největší prsa v této hře dívky, do jejíhož klína má zabořen obličej. Náhle cítil, že se mu blíží vyvrcholení. Nějak se všechny orgasmy propojily. Kunda, kterou lízal, byla tak vlhká, že při jeho pohybech jazykem vydávala mlaskavé zvuky. Do toho bylo slyšet pleskání pytlíku o masitý zadek divoce protahované Petry, on naráz nevěděl, co s tím, když každou chvíli může začít stříkat a jeho milá mu ptáka drží rukama v ústech. Na chvíli mu jej z úst vypudila, rukama ale pokračovala v tahání nahoru, dolů a začala vykřikovat - "Miláčci buďte, buďte, nikam s tím neutíkejte, dělejte, naplňte mě..." načež už sebou cukajícího ptáka znovu strčila do úst, pořád jej honila a vymačkávala si z něho poslední kapky miniaturních Jiříčků rovnou do úst, bublavě vzdychajících. Současně s tím začal vykřikovat rozkoší Petr a připravoval se na to, aby s ptákem na poslední chvíli vyklouzl a nastříkal to ležící ženě na její obrovské břicho.

Ta ale s neobvyklou mrštností sáhla mezi svá stehna, ptáka mu přichytila rukou, a když cítila, že začíná stříkat, přirazila celou spodní částí těla proti němu tak, že zajel do maximální hloubky jejího lůna. Iva jí podala ručník a pomohla otřít obličej i stehna. "Miláčci, " šeptala oslavenkyně, teď bych už chtěla umřít, protože něčeho krásnějšího se v životě už nikdy nedočkám!" Všichni na tu horu šťastného masa s překrásným úsměvem zírali s pocity radosti. Když se lidi mají rádi, mohou si připravit neskutečný ráj, vyjadřovaly úsměvy přítomných. Ticho přerušila teprve po chvíli Iva odpovědí na poznámku oslavenkyně - "Ale dočkáš. Za pár týdnů mám pětatřicet. Není to dobrý důvod se znovu sejít?" "Toto se nedá prožít podruhé, " šeptala oslavenkyně. "Byli jste ke mně všichni tak neuvěřitelní, že mám pocit, že se mi tělo vznáší úplně mimo. Jsem pořád v překrásném snu. Nemohu prostě věřit tomu, co vidím. Nic hezčího už nikdy nebude..." "Nejméně jedno tělesné potěšení jsme si na tebe ale přece jenom ještě vymysleli. Slib, že se pokusíš je také společně s námi se všemi vychutnat, " naléhala Iva. "Ne, miláčci znovu opakuji, že jsem úplně mimo. Nic vám neodepřu, ale rovnou říkám, že jsem vrchovatě vylíbaná, vymiliskovaná, vymilovaná nahoře i dole. Dnes jsem zažila dokonce být pomilovaná i v puse. Nechtějte po mně dnes už nic, nic, jenom snít..." Když se nikdo dlouho neozýval, dodala - "Trochu se až bojím, že ode mne bylo sobecké, všechnu tu lásku přijímat a jenom zlomek jí vracet. Po takovém ráji. Promiňte ty řeči. Samozřejmě se ráda pokusím hrát dál, všechno, co jste si ještě vymysleli. Jakou že to tedy máte na programu další tělesnou rozkoš?" zeptala se dost unaveným hlasem a pozvedla si přitom do výše svá obrovská prsa v očekávání, že někdo řekne - Už jsi to měla mezi nohy, do pusy, ale tvoje tělo si nejvíc říká o to, abys to také dostala mezi kozy!

Ochotně by jim je přidržela. Nic takového. Na programu byla úplně jiná z jejích rozkošných tělesných slabostí. Jako na povel se všichni rozesmáli a ukázali na stůl - "Teď se pořádně nadlábneme!"

Části povídky

🕙 Přidáno 24.9.2019
📂 Kategorie: Orál, Striptýz, Grupáč, Párty, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře