Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Tlusťoška 11 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

V kanceláři byla rozehraná scéna, která by kalhoty🡕 žádného fotografa nenechala bez pořádného vyboulení. Na stole roztažená osuška, na ní na zádech roztažená před krátkou dobou jmenovaná nová vedoucí pracoviště, tělnatá inženýrka Petra. Úplně nahá, jakoby právě vylezla ze sprchy. Baculaté nohy od sebe, baculaté paže od sebe, ústa rozevřená rozkoší. Jediné, co měla zavřené, byly oči. Obrovská ňadra se celou vahou tlačila každé na druhou stranu podél boků, z obou stran je ale její ruce podpíraly tak, že se nad břichem vytvořilo dvouhoří s dlouhou škvírou hlubokého údolíčka. Její služebně nadřízená, žena v nejlepších letech, majitelka firmy Iva, se skláněla nad jejími stehny, čechrala jí chloupky a podpírala přitom druhou rukou břicho, které by jinak klín ležící dámy zavalilo k totální nedostupnosti. Ve spodní části rozsáhlého pole divokého porostu se vyjímala dost široce roztažená intimní škvírka. Nesla blýskavé stopy čerstvě prožitého laskání. Před chvílí ji navštívil jazyk, nos, prsty. Teď ji čekala další etapa rozkoše. "Přidrž si chvíli bříško sama, " poprosila jemným hlasem Iva. "Ale tak, abych na ni stále dobře viděla." Petra pustila prsa, která si předtím oběma rukama přidržovala a popadla do dlaní vlastní břicho. Obrovská hmota ňader se rázem rozvalila na obě strany trupu. Ženě to ale nevadilo, průběh posledních desítek hodin z ní odvál veškeré mindráky. Viděla, že pohled druhé ženy na jejích rozteklých vnadách spočinul nejenom bez sebemenší známky kritiky, ale naopak s obdivným potěšením. Iva si přetáhla přes hlavu tričko a vzápětí sundala i podprsenku.

Nebyla podvyvinutá, ale její prsa snad měla třetinový objem oproti Petřiným. Teď si jedno z nich vzala do dlaně, zvedla k ústům a rty ve spolupráci s jazykem si zvětšila bradavku. Vše činila tak, aby to mohla ležící partnerka pozorovat. Tu pohled inspiroval, váhu bříška svěřila jediné ruce a druhou si také sáhla ke svému boku, odkud si k ústům pozvedla ňadro. Obě ženy pak se skloněnými hlavami a vzájemně se pozorujíce držely mezi rty vlastní špičku prsou. Zatímco ležící Petra v této činnosti nepřestávala, Iva se k jejímu rozevřenému klínu naklonila a ňadro se stojící bradavkou nacpala mezi její stehna. Vzápětí ale laskání přerušila. "Potřebuji tu špičku ještě vylepšit, " řekla, obešla stůl a převzala Petře její ňadro. Chytila si je do obou dlaní, sklonila se k němu a hned cítila, že na této výměně vydělala. Bradavka byla několikanásobně větší oproti té vlastní, kterou ústy laskala do této chvíle. Jak se naklonila, vlastní kozičkou se trefila přímo do otevřených úst na zádech ležící Petry. Ta se hned přizpůsobila změně, i když ji to v první chvíli nepatrně zarazilo. Sama si často svoje prsa hladila a pusou jejich špičky dráždila, ale na těle jiné ženy to ještě nikdy nevyzkoušela. Pojednou si ale uvědomila, že vlastně všechny hrátky s Ivou do této chvíle probíhají tak, že způsobují sladké pocity převážně jenom jí, ona sama toho zatím jen málo oplatila. I veškerou zkušenost z vlastního potěšení teď koncentrovala do nabídnutého, na její poměry, dost malého kozátka. Do rozevřené pusy ho nacpala, kolik se jen vešlo, šmejdila jazykem, cucala, až ucítila, jak se bradavka pěkně zvětšila. Zvedla ruce, ňadro přítelkyně vyndala z úst, přidržela rukou a přejela po jeho špičce bříšky prstů. Pak se k němu znovu přisála a jazykem kontrolovala, jak jí v puse roste. "Stačí?" zeptala se po dlouhé době jemně, bradavku mírně vzala ještě do zubů, přejela po ní prsty a ňadro propustila. Stačilo. Iva Petře znovu roztáhla nohy, dvakrát projela vlhký žlábek jazykem a pohladila vzrušený poštěváček čerstvě vzrušenou bradavkou. Stehna se roztáhla, jak to jen šlo, kunda odhalila mezi vzrušenými pysky narůžovělou pasáž.

Právě do ní se druhá žena svým ňadrem zapíchla a projížděla citlivou štěrbinou opakovaně nahoru a dolů. "Miláčku..." vyslovila Petra poprvé v životě směrem k ženě. "Teď se ale ke slovu musím dostat já. Ty jsi mi už dala tolik..." Druhá žena ještě jednou zabořila ňadro se vzrušenou bradavkou přímo do pootevřené škvíry mezi roztaženými stehny ležící Petry, pak ale poslušně vstala a řekla - "Nehledej v tom souvislosti nebo nějaký pocit, že ti chci umožnit satisfakci. Ale jsi po všech stránkách tak báječný člověk, že prostě tvoji radost prožívám současně i jako moji radost, věř tomu, " hladila je zcela neeroticky po tváři. "Ale teď bych ráda, abys mě vedla. Udělám všechno, co budeš chtít!" Petra by nejraději to, co nebylo možné, aby jí Iva ještě jednou proháněla špičkou ňadra mezi nohama, ale ona aby jí to také současně oplácela. Bylo zřejmé, že bude muset změnit polohu. Nakonec její tvary jsou pro laskání rozevřeného ženského klína ještě vhodnější! Než se stačila vyslovit, ozval telefon. Petra se nenamáhala vstát, zůstala na stole s rozvaleným obrovským poprsím a přiložila si sluchátko k uchu. "Už jsem si dělala starosti, že ses po našem posledním telefonátu rozhodl nakonec nepřijet." "Aha, chuť na ta přání tě nepřešla. To je moc dobře, vše je připraveno." "Už jsi před domem? A v jakém pořadí ta přání chceš mít splněna? Půjdeme napřed papat?" "Nevadí, najíme se potom. Všichni tři, říkám přece, že přání je připraveno v maximální verzi!" Během telefonování Petra naznačila majitelce firmy Ivě, že ji má znovu mezi nohama lízat. Tu sice takové přání v dané situaci mírně zaskočilo, ale byla si vědoma svojí poslední věty, že udělá vše, co bude Petra chtít a sklonila se k rozvášněnému klínu.

Inženýrka mezitím miláčkovi po telefonu řekla, že je víc odhalená, než oblečená, že se její bradavky ptají, jak dlouho budou ještě čekat, a že mu teď pošle ještě jednu zvukovou hádanku. Načež mikrofon přidržela pod svým bříškem, kam jen dosáhla. Druhá žena pochopila, co se od ní čeká a začala Petřin klín lízat tak, aby při tom vznikaly typické vzrušující čvachtavé zvuky. "Uhodneš, co tě tu čeká?" zněla vzápětí mezi těžce potlačovanými vzdechy otázka do telefonu. "Ty si to už zase děláš?" odpověděl nevěřícně. "Od chvíle, co jsi ji probudil k životu, se o to hlásí skoro pořád, to pochopíš, až budeš tady, " řekla tajuplně a zavěsila. Iva přestala lízat. "To byl ten tvůj detektiv? A ty ho chceš pustit sem?" ptala se a neskrývala zděšení. "Okamžitě vypadnu!" "Ale kdepak, miláčku. "Teď teprve přijdou na řadu taky moje přání, které jsi slíbila plnit. Pojď mi hezky dát ještě pusinku, vychutnám si chuť vlastního klína z tvého jazyku... Petra jako správný tlouštík milovala nehybnost. Zůstala ležet na zádech, Iva si k ní pro polibek opět musela přijít z druhé strany stolu. Ale během práce jazyků v ústech partnerky přece jen zvedla ruce, nechala své masivní prsa klesnout každé na jednu stranu svého mohutného ležícího těla a do každé dlaně vzala jedno z ňader líbající Ivy. Tiskla je střídavě, bylo krásné, tak akorát do ruky. Přejela dlaní bradavku, ta skvěle reagovala, i když se co do velikosti s jejími vlastními rovnat nemohla. Když Iva přerušila líbací jazykovou orgii, Petra si vzala její pravé ňadro do pusy, trochu je olízla a řekla - "To druhé jsem vlastně ještě vůbec neměla..., " načež stojící žena pohnula trupem tak, aby jí i v tomto přání vyšla vstříc.

Petra teď popadla nabídnuté levé ňadro, přidržovala je těsně nad ústy a pouze špičkou nosu přes bradavku přejížděla. Pak vyplázla jazyk a přejížděla po ní tímto citlivějším nástrojem. Ale to už sama začala být nedočkavá, ústa široce rozevřela a přistrčila si do nich kromě bradavky i co největší partii prsu. Začala sát, přidržovala si tu krásu jednou rukou a druhou v prostoru vyhledala její partnerku, na níž se okamžitě zmocnila bradavky a dráždila ji zkušenými prsty. Ani druhá žena nelenila. Skloněná umožňovala laskání svých ňader, ale sama se rukama zmocnila citlivých míst ležící ženy. Jednou popadla její věčně velkou bradavku, druhou přejela po oblouku břicha až ke stehnům a propracovávala se rovnou do klína, který před chvílí měla celý k dispozici. V této situaci vydržely dámy tak dlouho, než se ozval zvonek u dveří. Iva se zvedla a začala ohlížet po svém oblečení, ale Petra ji zarazila. "Slíbila jsi, že budeš plnit moje přání..." Pustila kontrolní monitor a do hlasitého telefonu řekla - "Miláčku, čeká tě tu opravdu ráj, jak jsem ti ho líčila do telefonu. Teď ale, řekněme na důkaz, že si takový ráj opravdu chceš zasloužit, si před dveřmi odlož. Myslím úplně všechno a hezky s tvým maličkým. Teprve pak budeš vpuštěn dovnitř!" Muž na monitoru si sundal sako a rozepnul košili. "Co když někdo přijde?" zaprotestoval. "Tady na patře už nikdo není a výtah bys slyšel. Už sis odložil?" "Nehraj to na mne, prosím, " odpověděl profesionálně otráveně. "Vím dobře, že mě máš na monitoru..." Sundal si košili a tílko, vše pečlivě poskládal na stolek před dveřmi. "A jak jsi oblečená ty, že mám vstoupit jen tak?" zeptal se. "Bude tě tu čekat tvé přání v maximální verzi. Smíš si je prohlédnout, ale nesmíš se ho ani dotknout a rovnou si pak odskoč do sprchy. Slibuješ?"

Na monitoru bylo vidět, jak si Jirka sundává kalhoty🡕 a horečnatě přemýšlí, co ho asi za dveřmi čeká. "Jedinou věc ale slíbit nemohu. Řekla jsi, že mám vstoupit s mým maličkým..." "O to více se budeš muset ovládnout. Řekla jsem, že ti bude splněno přání v maximální verzi, ale jenom se smíš podívat a hned zmizet do sprchy. Slibuješ?" Iva zírala na monitor, kde si poslední odění, ponožky🡕 , právě sundával krásný mladý mužský s divoce stojícím ptákem. "Co mám dělat já?" zeptala se Petry. Ta přes svoji tloušťku dost hbitě seskočila se stolu, rozepnula druhé ženě sukni🡕 , stáhla ji dolů a vzápětí ji zbavila i kalhotek. Nezmohla se na sebemenší protest, poslouchala Petru jako hodinky🡕 . Když se ozval bzučák, uvolňující dveře, vstoupil Jirka s hromadou textilií přes ruku. Držel si ji před tělem, aby nebylo vidět jeho vzrušení. Ale nikdo by stejně nic neviděl. Na širokém psacím stole ležely na zádech dvě ženské postavy. Úplně nahé. Prsa a hlavu měly zakryté velkou koupelnovou osuškou, zato nohy široce roztažené se nabízely jeho pohledu. Obě rozevřené kundy byly divoce porostlé tmavými chlupy. Jedna z nich, podle stehen bylo jasné, že to je "ta jeho", nesla známky před docela krátkým časem prožitých radostí. Měl se co ovládat. Nečekají snad ženy, že k nim přistoupí a vzrušeného ptáka jim rovnou mezi nohy strčí? Nebo aspoň té jeho, když je tak dobře připravená? Potlačil tendenci vymknout se kontrole a chovat se jako primitivní zvíře. Nebo že by právě to od něj čekaly? Ne! Ať se ten jeho třeba zblázní, hlavně že teď poslouchá a nádherně stojí.

Jeho miláček řekl - "do sprchy", určitě věděl, proč. Odložil vše co držel v ruce na židli🡕 a při vstupu poměrně úzkým vchodem do sprchového koutu zavadil vztyčným ptákem o dveře. Trochu to zabolelo, ale stálo to za ten pocit. Vždyť ještě před několika desítkami hodin trpěl mindrákem, že je impotentní.

Části povídky

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Pohádky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře