Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Tvůj trest erotické povídky

Když jsem se vrátil z práce, tak manželka ještě nebyla doma. Byl jsem rád protože jsem byl večer před tím v hospodě a protáhl jsem příchod o celou hodinu.

Bylo mě jasné, že mne paní pěkně semele a tak její nepřítomnost dávala tušit dalším několika okamžikům klidu. No klid zmizel v okamžiku kdy jsem na kuchyňském stole vzal složený papír a zjistil jsem, že je určený pro mě . Začal jsem číst a bylo mě jasné, že bude zle.

Za svůj pozdní příchod přichází trest. Vše vykonáš přesně podle návodu a vše budeš natáčet na kameru, ať mám  přehled. Se vším začneš přesně v sedmnáct hodin. Jestli se to nepovede, tak budeš čekat do druhého dne do deseti hodin než se vrátím.

Takže začneme

Do uší si dáš špunty, proti hluku

Jestli se to povede a zámek ti rozmrzne a ty se dostaneš dříve, než přijedu sedneš si a napíšeš mě dopis jak se ti to  líbilo a kolikrát jsi se udělal. Začneš psát hned po odpoutání. Necháš si na sobě postroj, latexové slipy i anální kolík. Jelikož máš právo sem psát, tak tvůj dopis bude pokračovat zde pod mím příkazem, jak se spoutáš.

To je všechno.

Dobrý den paní. Ledový zámek rozmrnul a klíček mě spadl přímo k rukám, takže jsem si okamžitě sedl a píši Vám svoje dojmy z trestu, který jste mě přikázala na sobě vykonat.

S trestem jsem začal, přesně v 7 - 00. Vše jsem udělal jak jste popsala, akorát s análním vibrátorem jsem měl velké problémy. Je na mě stále moc velký, ale na popáté jsem ho do sebe dostal. S řetězem od stropu a od kotníku to také bylo těžké. Udělal jsem jejich délku jak jste poručila, ale když jsem připnul řetěz od oka ve stropě, tak jsem zjistil, že je řetěz od kotníku moc krátký. Musel jsem zvednout kotníky ze země aby řetěz dosáhl k obojku a tak jsem už musel zůstat. Celé dvě a půl hodiny jsem seděl jen na špičce zadku a tedy pouze na robertku, který se do mě stále neuvěřitelně tlačil. Hned jak zaklapl zámeček od obojku jsem připnul kovová pouta🡕 . Podařilo se mě  je dát na oka od pout na kotnících, takže byli jak nejníže to šlo. Pak jsem zapnul vibrace a ovladač se mě povedlo protáhnout za postrojem u lopatek, takže jsem potom neměl šanci na něj dosáhnout. Zacvakl jsem do pout nejprve pravou ruku a pak levou. Jak jsem zacvakl levou ruku tak se hned dostavil mohutný orgasmus. Projížděla mnou jedna vlna rozkoše za druhou a já se zmítal na řetězech. Byla to souhra mnoha věcí.

Byl to robertek, který ve mě vězel a já ho neměl šanci dostat ven. Byl to i nedostupný ovladač, který jsem nastavil na plné vibrace a který byl tak blízko a přesto tak daleko. Navíc díky špuntům do uší jsem neslyšel nic jiného, než svůj dech. Proto jsem se také uvázal čelem ke dveřím, abych na ně viděl. Nevím proč jsem na ně chtěl viděl. Když by někdo vstoupil, tak jsem s tím stejně nemohl nic udělat. Když mě ale zavalil první orgasmus, a pak pomalinku velice pomalu začal odeznívat, a tím odcházelo i moje vzrušení uvědomil jsem si že se na špičce zadku otáčím do všech možných směrů a nemohu s tím nic udělat. Skončil jsem stejně zády ke dveřím, bez možnosti jakoukoliv částí těla dosáhnout na zem a tím se nasměrovat zpět. Začalo se dostavovat další vzrušení. Vlastně mu odeznění první vlny předcházela panika. Obrovská panika, protože vzrušení a touha být vám po vůli spoutaný🡕 , nepatrně odezněla, a já si uvědomil svoji bezmoc. Došlo mě že jsem plně závislí na velké kostce ledu, která mě tam držela na zemi. Panika, která se mě pomalu zmocňovala s uvědoměním, si své pozice se po chvilce, měnila v opětovné vzrušení. Takto se se ve mě střídali celé dvě a půl hodiny. Mnohdy jsem se po prodělaném orgasmu otočil, tak že by mě klíč spadl k zádům. Byl by mě byl k ničemu.

Musel jsem se zmítáním pomalinku otáčet směrem ke klíči. Jenže, když jsem se konečně ke klíči natočil, tak přišel orgasmus a já byl zase jinde. Dalším aspektem, který mě doháněl k zoufalství, byl sluch. Díky špuntům v uších, a své hluchotě, jsem si některé zvuky vsugerovával a každou chvilku jsem slyšel kroky, které ale byli jen v mé hlavě. Takto jsem protrpěl celé dvě a půl hodiny, během kterých jsem se pětkrát udělal. Vůbec netuším, jestli při posledních orgasmem i stříkal. Bylo to díky latexovým slipům s těsnou kapsou na penis, která vše spolehlivě držela uvnitř.

Myslím si paní, že jsem vše popsal jak jste si přála.

Na závěr bych Vám chtěl poděkovat za trest, který jsem si zasloužil.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře