Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

U kamarádky Jany erotické povídky

Ponořená do myšlenek jsem se loudala nočním městem ke svému podnájmu. Měla jsem za sebou zážitek; z něhož jsem měla příšerně rozporuplné pocity, ale zřejmě mě zasáhl víc než jsem se zprvu domnívala. Má návštěva u kamarádky Jany začala jako obvykle, otevřela sedmičku přírodního bílého vína a povídaly jsme si o všem a o ničem.

Jana náhle prohodila, že se nedávno v kině seznámila s jednou starší ženou a že s ní pak šla do parku, kde se na lavičce pomilovaly. Zasmála jsem se tomu a řekla, že má bujnou fantazii. Usrkla víno a vyprávěla, jak se při jedné velice sugestivní scéně, ve které šlo o sbližování dvou žen, ocitla na jejím stehně ruka její sousedky, jak jí zajela zvolna pod sukni🡕 , jak ji hladila stále výš, byla tím natolik šokovaná, že se nezmohla na sebenepatrnější odpor. Bylo to prý tak vzrušující a zároveň lákavé, že se tomu nebránila, ani když se vzpamatovala z prvního překvapení. Prsty jí hbitě vklouzly pod proužek kalhotek a laskaly broskvičku tak kouzelně, že to snad dosud takhle nezažila, bezděčně sjela tělem níž, aby to té ruce usnadnila, a starala se pouze o to, aby její vzrušení nezaznamenalo okolí. Jana to líčila s takovým roztřeseným zaujetím, že jsem jí uvěřila. Pak chtěla vědět, co si o tom myslím. Zamumlala jsem, že jsem ještě nic takového nezažila a že tedy nevím, jak bych se zachovala, ale že pokud se jí to líbilo, proč to odsuzovat... přisedla blíž, vzala mě kolem ramen, přitiskla teplé rty na moji tvář poblíž úst a tichounce pokračovala. To hlazení v kině ji rozpálilo tak, že měla vlhké i kalhotky, a když jí jeden z prstů vnikl do pukliny a začal se zabývat poštěváčkem, měla strach, že začne sténat nahlas a všechno zkazí. Naštěstí už ten film končil. Rozsvítila se světla, lidé se hrnuli k východu ze sálu. Ta žena, mohlo jí být tak pětatřicet a byla to nefalšovaná blondýnka, ji vzala za ruku. Jana šla s ní jako omámená. V parku se posadily na lavičku. Blondýnka jí zašeptala, že v ní vycítila spřízněnou duši a že to musela prostě učinit. A pak Janu líbala, rozepnula její blůzičku, hrála si s jejími ňadry. Janě se brzy vrátilo vzrušení z kina a znovu neměla sílu, aby proti tomu něco podnikla. Celé tělo jí zmalátnělo, když jí žena cumlala a lízala bradavky Pak dokonce klesla koleny na zem, vsunula jí ruce pod sukni🡕 , zbavila ji kalhotek, ponořila obličej do jejího klína. Líbala jí vnitřní strany třesoucích se stehen a konečně i samotnou kundičku, přejížděla jí jazykem stydké pysky, až mezi ně vnikla... Janino vyprávění na mě zapůsobilo tísnivě, ale zároveň jako by ve mně vykřesalo něco, o čem jsem zatím neměla tušení. Polykala jsem žhavé sliny. Jana mě znovu políbila, ale nebyl to kamarádský polibek, kterým jsme se vítaly či loučily, o tom svědčil i její jazýček, který mi objel rty. Ruka, kterou mě držela kolem ramen, se mi ocitla ve vlasech, našla můj ušní lalůček, promnula ho. Druhou mi položila lehce na ňadra, která se mi podivně vzedmula, cítila jsem, jak mi tuhnou bradavky.

Projela mnou dosud nepoznaná horkost. Chtěla jsem se tomu vzepřít, ale pak mě přemohla zvědavost - Ukončit to mohu přece vždycky .. Jana mě líbala a současně mi rozepínala blůzku. Nenosím podprsenku a tak se její prsty dostaly přímo k mým kozám. Hladily je, mnuly bradavky. Po chvíli Jana přiklonila hlavu, pokryla obě má ňadra polibky a mumlala, že od té příhody s tou ženou musí myslet na mne. Jsme přece důvěrné kamarádky. Vykoktala jsem, zda si to všechno pouze nenamlouvá. Cumlala mi prsy a její ruce sjely na má kolena, odtud stoupaly pod sukni🡕 . Co když si chci jen vyzkoušet, zda tomu podlehnu? Co když se pak už neodvážíme pohlédnout si do očí? Co když tím skončí i naše kamarádství? Prolétlo mi hlavou, zachytila jsem její ruce, vyškubla je zpod své sukně🡕 , vyhrkla, že toho raději necháme, vyskočila a zapínala se. Janě sklesly ruce do klína, vyhrkly ji slzy do očí. Vyběhla jsem z její garsonky jako splašená. Ale teď jsem se zastavila, hrábla si do vlasů. A jestli to bylo všechno opravdové? Třeba ode mne skutečně očekávala naplněni své touhy, kterou v sobě po setkání s tou ženou objevila? A já ji odvrhla, přestože je mi tak blízká... Nebylo mi to přece nepříjemné. Naopak. Najednou jsem pochopila, proč jsem jednala tak hloupě, docela jinak než jsem si přála jednat. Naštvalo mě, že podlehla vábení té cizí ženy! I proto nad mojí vlastní touhou převládla falešná morálka a zaběhnutá konvence. Jana se to pokusila prolomit, vyšla mi tak nádherně vstříc a já...

Pootočila jsem se a hleděla zpátky spoře osvětlenou ulicí. Musím se k ní vrátit! Zaťukala jsem na její dveře a zchváceně dýchala. "Blanko..?" hlesla a upírala na mě uplakané oči. Vklouzla jsem dovnitř, zavřela, opřela se zády o dveře, hlesla, aby mně prominula, že jsem byla blbá. Vzlykla. "Asi sem to přehnala, vid‘ "Ne. Prostě jsem se toho polekala. A musela si to srovnat v hlavě." Přistoupila jsem k ní, objala ji, přitiskla k sobě. "Jani, zapomeň na mé chování. "A já se domnívala, že jsem tě ztratila. Bylo mi příšerně smutno, Blanko. Uvědomila jsem si, že jsi jediná, s kým mohu být šťastná, " šeptala mi. Políbila jsem ji, vzala kolem krku. Vešly jsme do místnosti. Tam jsem jí řekla, že i já ji mám ráda a že jí to chci dokázat. Ulehly jsme na pohovku, objímaly se a šeptaly si, že nás už nic nerozdělí. Pak jsme jedna druhou svlékaly. Sklonila se, její dlouhé vlasy se rozprostřely kolem mého obličeje jako tmavá záclona, přispěly k intimitě našich polibků. Líbaly jsme se stále roztouženěji, laskaly si vzájemně ňadra, třely si bradavky, pak boky, bříška, dech se nám zrychlil a potrhal. Jak zamířila ústy do mého klína, vysadila proti mně zadeček. Pohladila jsem ho, vklouzla rukou mezi její hebká stehna, pomohla její pravé noze přes mé tělo. Janiny rty se přisály k mé kundě a já pozvedla hlavu a líbala ji do žlábku prdelky. Jana mě jemně lízala a já jí to oplácela, až jsme se obě roztřásly blažeností. Po společném orgasmu padly i ty nejskrytější překážky. Objevovaly jsme na svých tělech stále nová místa, která nám působila další radosti. Zůstala jsem u Jany až do rána a po dalším nádherném milování jsme se dohodly, že pustím dosavadní podnájem a přestěhuji se k ní.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře