Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

U nohou Madam K. 4 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Na úvod se chci omluvit, že další část vychází až po takové době, ani nevím, jak dlouho to bylo, tři, čtyři roky? V mém životě se toho stalo hodně a já jsem na psaní neměl vůbec čas. Každopádně jsem za tu dobu měl spoustu nových zkušeností, které rád použiji i do svého příběhu. Nebudu slibovat pokračování, ale pokud budu mít čas a bude mě to bavit, ještě pár částí třeba bude... Tak příjemnou zábavu.

Po našem setkání mě K. poslala domů, abych si vše zařídil a o víkendu, že mě bude čekat u sebe k nastěhování. Nebylo vůbec lehké udělat v životě takovou tlustou čáru, všechno nechat, jít do neznáma, ale na druhou stranu, stejně jsem na K. stále myslel a moc jsem se těšil na to, že budeme spolu, i když to bude hodně zvláštní vztah, ale vlastně i tahle představa se mi líbila. Musel jsem dát K. za pravdu, že mě asi správně prokoukla.

Problém byl s klíckou. Po takové době to bylo neskutečně nepohodlné. Nemohl jsem myslet na nic jiného. Koule plné k prasknutí, a to nemluvím vůbec o spaní. Připadal jsem si neustále jako opilý. Špatně jsem spal, budily mě noční erekce, no prostě hrůza. Moc jsem doufal a věřil, že jak se ke K. nastěhuji, tak mi klícku sundá a já se budu moci uvolnit, po všech stránkách... víte, jak to myslím...

V pátek jsem měl vše zařízené, měl jsem sbalené jen to nejnutnější. Poslal jsem K. zprávu o tom, že jsem připravený a že se na ní už moc těším. Večer mi přišla odpověď: "Já se taky moc těším zlato moje. V 9:00 buď u mě. Dobrou noc."

V sobotu ráno jsem byl přesně v daný čas na místě. K. otevřela dveře a přivítala mě tak, jak to umí jen ona. Skočila na mě, že jsem málem spadnul, objala mě nohama a začala mě líbat. Prostě jako úplně normální pár, který se delší dobu neviděl. Líbali jsme se takhle docela dlouho, bylo to krásné. Až potom se mě pustila, koukla se mi do očí a přivítala mě. "Ahoj brouku, jsem ráda, že jsi tady a hezky na čas, tak se mi to líbí." Potom se koukla na můj kufr a zeptala se: "To je všechno, co máš"? Ano, to je všechno, jen to nejdůležitější." Odpověděl jsem. "Výborně!" Tak to hoď do auta a pojedeme!" řekla K. natěšeně. "Kam?" Zeptal jsem se trochu nechápavě. K. se na mě podívala, pohladila mě po tváři a řekla: "No přece do našeho nového domova! Tenhle byt je malý, navíc budeme potřebovat více soukromí. Rodiče mi nechali menší vilku u Prahy, tam to bude ideální, moc se těším, až ti to tam ukážu, věřím, že se ti tam bude líbit!"

Za tu dobu co K. znám vím, že přesně ví, co chce, a tak jsem se víc na nic neptal, neřešil jsem to a jen se těšil. K. mi řekla, že budu řídit, že mě bude navigovat. Soustředil jsem se na jízdu, zatímco mě K. navigovala a zároveň jsme si spolu povídali, tak jako vždycky. Byli jsme s K. neskutečně sehraní, žádné téma pro nás nebyl problém, moc rád jsem se s K. bavil, skoro pořád jsme se spolu smáli. Po chvíli jízdy mi najednou K. nečekaně zajela rukou mezi nohy. Trochu nervózně jsem se ošil, ale K. mě jen důrazně řekla, ať se soustředím na jízdu, abychom prý do našeho nového domova vůbec dojeli. "Jak to zvládáš s klíckou, hm?" zeptala se mě K. se šibalským úsměvem na rtech, zatímco mi přes kalhoty🡕 hladila moje plné koule. Péro mě téměř hned okamžitě začalo tlačit, jak se snažilo dostat ven z klícky, samozřejmě marně. "Co Ti budu povídat, není to vůbec jednoduché, nemůžu myslet na nic jiného, špatně spím a nemluvím o tom, že se nemůžu uvolnit, koule mám naběhlé a jsem hrozně nadržený. K čemuž teď ještě víc přispíváš Ty, jak mě teď hladíš. Péro už mě pěkně tlačí!" Odpověděl jsem zcela upřímně. "Hmmm... to moc ráda slyším, jsi šikovný, jak to zvládáš... i když ti vlastně nic moc jiného nezbývá, viď? Ale neboj, já se o tebe postarám. Jsi šikovný a poslušný, tak si zasloužíš odměnu, ale to až budeme na místě." Řekla K. a celou tu dobu mě přes kalhoty🡕 dráždila. Bylo to krásné a rafinované mučení.

Zanedlouho jsme dorazili na místo. Byla to moderní vila u Prahy, která byla kolem obehnána vysokým živým plotem, takže soukromí, o kterém K. mluvila, bylo opravdu zaručeno. Na první pohled se mi dům moc líbil. S autem jsme zajeli až do garáže. Když se zavřeli vrata garáže, K. mi řekla, ať si vyndám kufr a jdu za ní. "Kufr dej tady do předsíně a pojď za mnou do obýváku." Řekla K. a já jí následoval a mezitím si dům prohlížel. Byl opravdu moderní, čistý, moc se mi líbil. K. měla prostě vkus nejen na oblečení. Potom, když jsme byli u pohovky, K. z ničeho nic pronesla ostřejším hlasem: "Svlíknout! Hned. Prohlídku domu s tebou udělám jindy. Těšila jsem se na tebe a na úplně jiné věci než ti ukazovat náš nový domov, na to bude času dost." Hned jsem se tedy svlékl donaha, samozřejmě až na klícku, která už se stala mojí nedílnou součástí. Potom mi K. rozkázala, ať si kleknu. Začala si mě prohlížet, hladila mě po vlasech. Za chvíli se nahnula a začali jsme se líbat. Chtěl jsem jí zajet rukou do vlasů, ale K. mě za ní chytnula a odsunula pryč. "Ne, ne, ne... Co jsem ti říkala a dotýkání? Až ti já sama dovolím, že se mě smíš dotknout, až potom můžeš. Ještě se musíš hodně učit." Řekla K. a zase, tak jako vždy se u toho usmívala způsobem, po kterém mě přejížděl příjemný mráz po zádech. "Čekej tady!" Nařídila mi.

Když jsem slyšel, že se K. vrací, přešla za mnou a bez varování mi přetáhla nějakou kuklu🡕 přes hlavu. Kukla měla otvor jen na pusu, takže jsem se rázem ocitnul ve tmě. Poté následoval obojek kolem krku, který celou kuklu🡕 zajistil na mojí hlavě. "Ruce za záda!" rozkázala K. Následovaly pouta🡕 na rukách. Už jsem si začínal zvykat, že asi vždycky si mě K. pojistí tak, aby nade mnou měla vždy co největší kontrolu. "Hmmm... takhle se mi líbíš... Pojď ke mně..." řekla K. mile a přitáhla si mě vodítkem. Já jen následoval směr, kudy mě přitahovala. Poté mě vzala rukou za zátylek a přitáhla si mě k sobě. Moje hlava se rázem ocitla v jejím voňavém klíně. Téměř okamžitě jsem jí začal lízat. Hezky jemně. Něžně líbal a lízal. Ochutnával její chuť. K. do toho jemně sténala a cítil jsem, jak se její tělo prohýbá. To byla prostě nádhera. Škoda, že jsem to nemohl i vidět. Péro mě v klícce zase tlačilo, ale to už snad ani nemá cenu říkat, to je jasné. K. si celou dobu říkala, jak mám co dělat, kdy a kde mám přitlačit, kdy mám naopak zjemnit. Zanedlouho se prohnula v zádech, zasténala a já cítil, jak měla krásný orgasmus. Ještě nějakou dobu potom jsem jen cítil, jak se hladí po těle, občas pohladila i mě po hlavě a pak řekla: "To bylo krásný zlato... Jsi opravdu šikovný... Moc hezky posloucháš... Myslíš, že si taky zasloužíš uvolnění?" Zeptala se K. svým jemným hláskem a potom mě políbila. "Ano K. prosím... určitě si zasloužím uvolnění!" Vyhrkl jsem ze sebe skoro jako zoufalý výkřik o pomoc, což K. očividně rozesmálo. "No dobře, dobře... Pojď za mnou." Řekla K. a táhla mě vodítkem do neznáma.

Když jsme došli, kam chtěla, rozepnula mi pouta🡕 a přikázala mi, ať zvednu ruce nad hlavu. Když jsem to udělal, ucítil jsem na rukách další pouta🡕 , načež jsem zjistil, že je již nemůžu vrátit zpátky, takže jsem mohl jen stát na místě s rukama pověšenýma nad hlavou. K. mě chvíli obcházela a hladila mě po těle. Sem tam mě i polechtala a já sebou jen bezmocně škubal, což se jí moc líbilo a rozesmálo jí to. "Vidím, že jsi hodně lechtivý, no ty si se mnou užiješ!" Smála se K. a stále pokračovala ve svém laškovném zlobení. Potom mě zase hladila po těle, ještě jsme se dlouze líbali, zatímco mi rukou sjela na péro, které už se delší dobu marně pralo s klíckou. K tomu mi ještě zmáčkla plné koule a já se zase mohl jen zmítat v poutech.

Za chvilku jsem cítil sevření i na kotnících a já jsem po chvíli zjistil, že nohy musím nechat roztáhnuté i kdybych nechtěl. K. si pak ještě chvíli hrála s mým pérem a koulemi. Byl jsem naprosto v její moci. Mohl jsem se jen zmítat v poutech a k tomu ještě sykat bolestí i slastí zároveň. Po tomto hraní jsem najednou ucítil něco na rtech. Něco, co se mi pomalu snažilo vtlačit do pusy. Chvíli jsem se bránil, K. nic neříkala, ale tajemný objekt neustával, až jsem nakonec podlehl a ústa jsem otevřel. Byl to roubík, který byl očividně ve tvaru menšího penisu. K. si s ním chvíli v mé puse chvíli hrála, zasouvala ho tam a zpátky a k tomu mě držela za koule. Po chvíli roubík zastrčila na doraz a kolem mojí hlavy ho upevnila řemínkem, takže jsem ztratil možnost nejen se pořádně hýbat, ale i protestovat. K. mě pohladila po hlavě a řekla: "Tak se mi líbíš zlato... hezky bezmocný... a v klidu... nemám ráda, když mi kecáš do toho, co dělám..." Já jsem jen zahuhlal do roubíku a cítil jsem, jak rukama opět sjíždí dolů k mému zamčenému péru.

Z ničeho nic jsem cítil, že K. klícku odemknula a začala jí pomalu sundávat. Po takové době to bylo krásné uvolnění a já jsem si to užíval. Péro se mi okamžitě naplno postavilo, až to trochu bolelo. Bylo napnuté k prasknutí. "Hmmm... krása... krásně ti stojí zlato... Dlouho si to neužilo viď? No to víš... dny, kdy se mohlo postavit, nebo dokonce stříkat, kdy se mu zachtělo jsou pryč! Teď už je to moje péro a já se o něj musím postarat, aby nezlobilo!" Řekla K. laškovně, a přitom mě po něm jemně hladila, mačkala a tahala mě za koule. Byl jsem v sedmém nebi. Pral jsem se marně s pouty a užíval jsem si její doteky a to, že mi po dlouhé době stálo péro naplno.

K. pak s hlazením přestala, na chvíli odešla a když se vrátila, cítil jsem, jak mi na péro a koule něco maže. Po chvíli jsem to pochopil. Byla to pěna na holení. "Teď se nehýbej zlato, hezky drž! Nerada bych tě řízla! Říkala jsem, že se o tebe hezky postarám. Za tu dobu, co jsi zamčený, jsi docela zarostl, a to se mi nelíbí. Takhle tě budu holit pravidelně, aby ses mi líbil, neboj brouku." Já jsem jen držel a cítil, jak mě K. pomalu holí. Bylo moc příjemné cítit její něžné dotyky a péro mi k tomu celou dobu stálo. Pak mi K. roztáhla i půlky a vyholila mě i tam. Plácla mě po zadku "Hotovo! Tak se mi líbíš! Jaká jsem?" Zeptala se K. Já jsem jen zahuhlal do roubíku. "Já vím, šikovná a že mi moc děkuješ? Nemáš zač" A tentokrát mě po zadku jen pohladila.

Pak jsem cítil, že mi začíná povolovat roubík, načež mi ho vyndala z pusy. "Děkuju K.", řekl jsem a procvičil si čelist, která mě z roubíku trochu bolela. "Děkuješ hezky, ale předčasně zlato" kontrovala K. načeš mi sundala i kuklu🡕 , ale roubík mi rychle vrátila do pusy a zase mi ho zajistila řemínkem kolem hlavy.

Nezbývalo mi nic jiného než bezmocně na K. koukat, co má za lubem. Ta si mezitím začala pomalu hrát s mým pérem, které už nebylo tolik v pozoru, ale po těchto dotycích se do něj téměř okamžitě vrátilo. "No a copak uděláme s tímhle co? Chtěl bys uvolnit, viď? Zasloužíš si to? Nezlobil jsi?" Smála se K. a neustále pokládala podobné otázky, na které jsem nemohl odpovědět, ale právě to se K. asi líbilo a ani odpověď neočekávala. Jediné, jak jsem mohl reagovat, bylo zmítání se v poutech a huhlání do roubíku. Samozřejmě, že jsem chtěl říct, že si určitě uvolnění zasloužím, že jsem byl hodný a poslušný. Koule jsem měl napnuté k prasknutí. Myslel jsem, že vyletím z kůže. Nebýt spoutaný🡕 a bezmocný, už bych se na K. vrhnul a vyšukal bych jí mozek z hlavy! Ale já jsem spoutaný🡕 a bezmocný byl, takže skončilo jen u představ... Byl jsem v její moci.

K. na chvíli odešla a vrátila se zpět s provazem. Začala ho omotávat kolem mých koulí, takže ty se začali pomalu ale jistě oddalovat od mého těla, až byly za chvíli úplně napnuté. Celé tohle počínání mělo za následek to, že jsem měl pocit, že mi celé péro exploduje, spolu s koulemi. Takhle mi snad v životě nestál! K. si to všechno moc užívala. Hrála si se mnou, jak se jí to líbilo. Pak mi na péro nakapala i lubrikant a začala mě honit. Bylo to ale hrozně pomalu. Snažil jsem se pohyby kyčlí docílit zrychlení, ale K. vždycky při těchto pokusech buď povolila sevření, nebo dala ruku úplně pryč a jen se usmívala. Po chvíli jsem pochopil, že musím zůstat nehnutě stát. V tu chvíli K. přitlačila a zrychlila tempo. Byl jsem v sedmém nebi. Užíval jsem si její doteky. Přesně věděla, co má dělat. Bylo to neskutečné! Po chvíli jsem cítil, že se blíží orgasmus. Svaly se mi zatnuly a já cítil a koukal, jak jsem začal stříkat! Ani nevím, kolikrát se mi svaly zatnuly, ale byl jsem si jistý, že takový orgasmus a tolik jsem toho v životě nenastříkal, bylo to neuvěřitelné. K. se jen smála. "Nádhera zlato! Krásně si se vystříkal, to se mi moc líbilo!" Moje reakce byla jen slastné zamumlání do roubíku. "Já vím, nemusíš děkovat zlato... rádo se stalo... Říkala jsem ti, že když budeš hodný, bude i odměna, já se o tebe postarám, vycvičím si tě, uvidíš." Řekla něžně K.

Potom mi sundala z péra provázek a já jsem čekal, že je pro dnešek konec, ale to jsem se mýlil. K. na chvíli odešla, vrátila se zpátky s mokrou žínkou a nějakou krabičkou, kterou dala zatím jen na zem. Žínkou mi omyla péro a trochu i tělo. Pohladila mě po hlavě a dala mi pusu. "Tak a teď vrátíme moje péro tam, kam patří, když ho zrovna nepotřebuju." Řekla K. rozhodně. Takhle věta mě vrátila zpátky do reality. Došlo mi, že mě zase zamkne do té hrozné klícky. Začal jsem se na protest zmítat, ale bylo to marné. "Copak zlato? Snad sis nemyslel, že tě nechám volného? Ne, ne, ne brouku, zvykej si na to, že většinu času budeš zamčený! A když nebudeš zamčený, tak budeš bezmocný, třeba jako teď! Tvoje dny honění, stříkání a šukání, kdy se ti zlíbilo jsou pryč! Říkala jsem ti to, a tak to bude!" Řekla K. rezolutně a mě nezbývalo nic jiného než stát a koukat.

Koukal jsem na to, jak K. zvedla ze země krabičku, kterou před chvílí přinesla. "Ale neboj zlato, nebude to ta stará nepohodlná plastová klícka, kterou si měl na sobě doteď, mám pro tebe něco speciálního, něco, co je mnohem pohodlnější na delší nošení, ale musela jsem to nejdříve objednat. Chvíli to trvalo." Po této větě jsem se trochu uklidnil. Ta plastová klícka opravdu nebyla pohodlná a já jsem K. věřil. K. začala krabičku otvírat před mýma zvědavýma očima. Za chvilku jsem viděl, že nová klícka je kovová! Začal jsem sebou zase ošívat a K. mě jen uklidňovala a hladila po vlasech. "Neboj zlato, uvidíš, že tahle nová je mnohem pohodlnější. Nebude tě tak tlačit, jako ta stará, teda, až na chvíle, kdy budeš mít nestoudné myšlenky brouku." Zasmála se K. "A taky spaní v ní, je daleko příjemnější, uvidíš zlatíčko. Chci pro tebe jen to nejlepší!" Mě nezbývalo nic jiného, než jen stát a koukat s vytřeštěnýma očima co mě čeká. K. mi začala klícku na péro nasazovat. Bylo vidět, že si to užívá. Občas koukla do mých očí a jen se zase šibalsky smála. Když měla instalovaný kroužek, vyndala kovovou klícku, která byla malá, jako můj žalud! Byla to spíš taková kovová čepička, která v sobě měla pár dírek, které očividně sloužili k močení. Jako v hororu jsem koukal na to, jak mi ji K. na péro nasazuje a jak ho pomocí ní pomalu zatlačuje ke kovovému kroužku. Nevěřil jsem tomu, že se mi do ní péro vejde, ale K. si bohužel poradila. Celou klícku zamknula klíčkem na speciální mechanizmus, který byl pevnou součástí klícky, takže tu nebyl žádný visací zámek, tak, jako u staré plastové klícky. Zůstal jsem jen stát a koukal jsem na to, že moje péro je najednou celé schované v téhle malé kovové klícce. K. vše pečlivě zkoumala a dívala se, jestli mi jí nasadila správně. Péro se mi mezitím zkoušelo postavit, ale to bylo úplně marné. Malá klícka veškeré naděje na erekci okamžitě utnula. K. mě potom pohladila po koulích, koukala se mi přímo do očí a spokojeně se usmála.

pokračování příště... možná...

Části povídky

🕙 Přidáno 18.2.2021
📂 Kategorie: BDSM, Orál, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

David (2021-11-11):
Ahoj, super pribeh, pokracovani by bylo urcite vitane... nebo nejaka Madam K. by byla vitana. :D

Madam K (2022-07-30):
Ráda bych uvítala příběh

David (2022-08-04):
Madam, dejte tomu jeste tak rok a bude to... soude podle minule prodlevy. :D