Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

U nohou Madam K. 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Tři dny uběhly opravdu pomalu. Bylo to frustrující. Koule jsem měl nateklé k prasknutí a kvůli té hrozné klícce na péru jsem se nemohl uvolnit". Musím se přiznat, že to byl opravdu zvláštní pocit. Klícka mě nutila neustále na K. myslet. Vlastně jsem sám sebe mučil. A ani postavit se mi kvůli klícce nemohl. Prostě už jsem se moc těšil ke K. a doufal jsem, že hned jak dorazí, mi klícku sundá.

Odpoledne mi od ní přišla SMS, že k ní mám přijít přesně v sedm večer, zakončeno smajlíkem - -. Odepsal jsem, že tam budu, a že už se na ní moc těším.

Doma jsem se předtím co nejlépe připravil, oblékl a vyrazil za K. Po cestě jsem ještě koupil její oblíbené růže, abych k ní nepřišel s prázdnou. Byl jsem hrozně nervózní. Neustále mi hlavou lítaly myšlenky, co na mě chystá. Do čeho jsem se to dostal. Ale zároveň jsem se na ní opravdu těšil. U jejích dveří jsem byl přesně v sedm a už jsem zvonil. Když otevřela a objevila se ve dveřích, to, co jsem viděl mi málem vyrazilo dech. K. na sobě měla jen růžovou saténovou košilku, která jí sotva zakrývala zadeček. Její krásná prsa se z ní dmula. Byl to prostě pohled pro bohy, jinak to popsat neumím. K. se na mě jen šibalsky usmála, jak to uměla jen ona. Já jsem jí pozdravil a nabídnul jsem jí květiny. Poděkovala, přičichla si k nim a spokojeně se usmála, načeš mi dala lehkou pusu. Naše první pusa problesklo mi hlavou. Musel jsem být celý červený, protože se začala zase lehce smát. Potom se otočila a pozvala mě dál. Oči mi sjely na její zadeček, který zpod košilky lehce vykukoval. Hned jsem si všiml, že má tanga. Moje péro už nějakou dobu, možná hned od otevření dveří bojovalo s klíckou, samozřejmě marně.

Pohodlně jsme se usadili. K. mi nabídla pití a sama si přinesla kávu🡕 . Aniž bych se stačil zeptat, jak se měla, nebo co za ty tři dny dělala, K. začala mluvit a já poslouchal. Doufám, že jsi nezlobil zlato." Usmála se K. a nožkou mi jemně zajela mezi nohy, kde svými prstíky zatlačila na klícku. Nezlobil, ani kdybych chtěl, tak bych zlobit nemohl." odpověděl jsem dost nervózním tónem. To jsem ráda, tak se mi to líbí. A jak se cítíš? Ale pravdu!" Řekla K. rázně. Polknul jsem na sucho a odpověděl - Celou dobu jsem na Tebe myslel a těšil se, až tě zase uvidím. Klícka je dost těsná a za celou dobu se mi v ní nemohl vůbec postavit. A mám pocit, že moje koule jsou plné k prasknutí. Sundáš mi jí prosím?" Zeptal jsem se s výrazem roztomilého králíčka. Všeho do času!" odpověděla opět rázně K. Líbí se mi, že jsi hezky vzrušený a natěšený. Zvykej si zlato moje." A při těchto slovech se ke mně přitiskla a začala mě přes kalhoty🡕 hladit v rozkroku. Srdce mi v tu chvíli málem vyskočilo z hrudníku a moje péro začalo znovu svůj marný boj s klíckou. Když se i moje ruce daly do pohybu, abych K. objal a mohl hladit, zastavila mě. Moment, moment... očividně ti budu muset nejdřív vysvětlit pravidla našeho vztahu. To je mimochodem to, proč jsem chtěla, abys dneska přišel a moc jsem se na to těšila, stejně jako ty, i když asi jiným způsobem." A po této větě se opět krásně usmála a já jsem zjihnul. Má mě v hrsti a očividně to ví, problesklo mi hlavou.

Do reality mě dostal až její pokyn, že se mám svléknout do naha. Od minula jsem věděl, že nemá cenu nijak protestovat, a tak jsem ze sebe dostal oblečení co možná nejrychleji. Hmmm... tak je hodný chlapec." Pochválila mě K. něžným hlasem. A teď si klekni tady před gauč, šup. Tak se mi to líbí. Roztáhni nohy. Ještě víc. Ruce za záda. A narovnat!" Pokračovala K. sérií příkazů a já jsem poslouchal. Když mě měla v pozici, která se jí líbila, řekla jen, ať se ani nehnu a že mluvit budu moci až mi to sama dovolí. Já jsem jen koukal a čekal, co přijde.

K. mě jemně hladila po těle, zkoumala mě, a hlavně moje péro v klícce, které v ní bylo vzrušením celé zmáčknuté a K. se to očividně moc líbilo. Potom se K. pohodlně rozvalila na gauči a začala svůj připravovaný proslov. Zlato, jak jsem ti už říkala minule, tvůj život se hodně změní. Abys to lépe pochopil, vysvětlím ti pravidla, která budou od této chvíle v našem vztahu platit. Zaprvé, o tomto víkendu se ke mně přestěhuješ. Nebudeš potřebovat nic, já se o všechno postarám." Po této větě jsem vytřeštil oči a chtěl jsem začít něco namítat, ale K. mě utnula ještě dříve, než jsem se stačil nadechnout. Nic neříkej! Říkala jsem, že budeš moci mluvit, až ti dám svolení, nebo se na něco zeptám!" Tento její rozkaz mě vrátil znovu do mé pozice a já jsem dále jen poslouchal. Kde jsem to přestala, než jsi mě přerušil? A, už vím... že se o všechno postarám, a tím myslím opravdu všechno. Nebudeš potřebovat ani oblečení. To půjdeme nakoupit spolu. Chci, aby ses mi líbil."

Zadruhé, většinu času, když budeš zde, budeš nahý, tak jako jsi právě teď. Samozřejmě až na klícku, která bude neustále hlídat, abys byl hodný a poslušný. Neboj, máme tu soukromí, takže se nemusíš bát, že by tě někdo viděl."

Zatřetí, chci, abys byl všude vyholený. A protože ty nemáš dovoleno se mého péra ani dotknout, budu se o tohle starat sama. Už se těším, až si tě hezky upravím, abys byl pěkně čistý a voňavý, tak se mi to totiž líbí." Zasmála se K. a opět mě lehce pohladila, tentokrát po mých naběhlých koulích.

Začtvrté, budeš bez odmlouvání dělat všechno, co ti řeknu. Od úklidu až po masáže. Prostě všechno, co zrovna budu chtít a na co zrovna budu mít náladu. Pokud bys měl s něčím nějaký problém, já už mám možnosti, jak si tě vycvičit, to mi věř. Je to zatím jasné zlato?" zeptala se mě K. Na chvíli jsem zaváhal, ale hned na to jsem odpověděl, jen - Ano, je mi to jasné." Po této odpovědi následoval zase šibalský úsměv na tváři K., načeš pronesla - Tak je hodný chlapec, věděla jsem, že se ti to bude líbit, že jsi chápavý a že jsi přesně ten pravý pro mě. Mám radost! No ale rozhodně jsem ještě neskončila..."

Zapáté, pamatuj si pravidlo, že se smíš koukat, ale sahat smíš jen s mým dovolením. Vím, jak na mě můžeš oči nechat a moc se mi to líbí. Ale aby sis mohl také sáhnout, to musíš být opravdu poslušný a musím ti to dovolit."

Zašesté, klícka na tvém péru bude neustále. Jen já sama rozhodnu, kdy ti jí sundám, stejně tak jen já rozhodnu kdy, kde a jak se budeš moci uvolnit. Zapomeň na časy, kdy jsi mohl šukat, jak se ti zachtělo, nebo že sis honil péro, kdy ti zrovna přišlo na mysl. Tyhle časy jsou pryč. Pamatuj si, že orgasmus a uvolnění budeš mít, jen když ti to já dovolím. A to bude opět jen tehdy, když budeš hodný a poslušný, jasné?"

Ano, rozumím." Řekl jsem a musím se přiznat, že zatím všechno co K. řekla mě neuvěřitelně vzrušovalo. Mohl jsem oči nechat na jejím sexy těle. Líbila se mi představa, že se o ní budu starat, a že mě ona bude vlastně ovládat. Asi jsem to i v hloubi duše potřeboval a ona to ve mně vycítila. A od této chvíle jsem byl v její moci.

Další věci přijdou následovně. Prostě si hlavně pamatuj, že bez odmlouvání uděláš všechno, co ti řeknu. A pokud se budeš hezky snažit, věř mi, že i ty budeš moc spokojený." Po této větě se ke mně opět nahnula a dala mi vášnivou pusu. Naše jazyky se potkaly a bylo to krásné a vlastně mi to připadalo naprosto přirozené a normální. Potom mě pohladila po vlasech a ještě dodala - Na veřejnosti budeme samozřejmě jako normální pár, tedy až na to, že na sobě budeš mít klícku a já k ní budu mít jediný klíč. Moc se na to všechno těším, zlato."

Poté se K. zvedla z gauče a na chvíli odešla. Když se vrátila, přešla za mě a přes oči mi zavázala šátek🡕 . Ocitl jsem se ve tmě. Potom jsem jen slyšel, jak se opět položila na gauč. Pojď ke mně, hezky po kolenou se přibliž." Přikázala mi K. a já jsem udělal, co mi řekla. Dala jsem ti na oči šátek🡕 , protože ještě nemáš dovoleno vidět mojí kundičku. Co máš ale naopak teď za úkol, je, mi jí krásně vylízat a udělat mě. Moc jsem se na tebe těšila a stejně jako ty jsem už hodně nadržená. Samozřejmě na rozdíl od tebe, já jsem si to během těch pár dní čekání několikrát udělala." zachichotala se laškovně K. Potom už mě ale jemně vzala za hlavu a začala si mě pomalu přibližovat ke své kundičce. Mě mezitím bilo srdce jako o závod a péro v klícce bylo opět drceno vlastním vzrušením. Když se má ústa přiblížila k její voňavé kundičce, začal jsem ji nejdříve jemně líbat a zkoumal jí svými ústy. Měla jí krásně hebkou, jistě čerstvě vyholenou. Byla velká škoda, že mi jí ještě nedovolila vidět. Ale možná i tahle skutečnost mě vzrušovala o to víc. K. měla prostě pod kontrolou úplně všechno a očividně si to moc užívala. Potom jsem přidal i jazyk a začal jí jemně dráždit. Když jsem jazykem zajel hlouběji, K. jemně zasténala ano, tak je to hezký" a já pokračoval dál. Od začátku byla krásně vlhká. Její vzrušení bylo cítit a já byl jako omámený. K. si mě hezky vodila, jak se jí to líbilo a říkala mi, co mám zrovna dělat a co se jí líbí a já jí poslouchal a snažil se jí udělat co nejlépe. Hmmm... jsi moc šikovný, to jsem ráda... a až si tě pořádně vycvičím, budeš mi to dělat, kdy budu mít chuť a jak zrovna budu chtít... nepřestávej... tak hezky..." Sténala K. a dech se jí zrychloval. Já jsem zatím přidával na intenzitě lízání a K. mi potom ještě hlavu přimáčkla na její kundičku. Po nějaké době tohohle krásného lízání se prohnula v zádech a krásně nahlas zasténala. Užíval jsem si její první orgasmus se mnou. Byla to nádhera. Vždycky jsem měl rád, když jsem ženě udělal dobře. Ale to má rád asi každý muž.

Hmmm... jsi opravdu šikovný zlato, moc se mi to líbilo... A teď tu čekej, ani se nehni řekla K. a pohladila mě po vlasech. Potom se K. ještě chvíli převalovala. Za chvíli jsem slyšel, že se zvedla a odešla, načeš jsem slyšel zvuk sprchy. Já jsem jen klečel na zemi, v ústech jsem měl její chuť a konečně jsem měl víc času přemýšlet, co K. říkala a jak se mi změní život. Trochu jsem se bál, ale všechen strach přebilo jediné... že budu s K., a to je to, co jsem si přál vždycky nejvíc...

Části povídky

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Orál

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře