Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

U topení erotické povídky

Sedíš v kresle a čteš si jakousi knížku. Mas na sobě jen nějaké lehčí oblečení. Já se na tebe dívám a představuji si tak nádherné věci, ze to nevydržím a chci je i vykonat, jsem velmi vzrušený a už to dal nedokážu vydržet. Přijdu k tobě, vezmu tvou knížku, zahodím ji, zvednu tě z křesla, políbím a donesu k topení, kde trubky vedou do stropu. Pevně chytím tvé ruce, postavím tě ke zdi a i když se bráníš tak ti dám ruce nad hlavu a provazem ti je k topeni připoutám.

Vezmu šátek🡕 , zavážu ti oči, rukou ti začnu zajíždět pod tričko🡕 , hladit tě na bříšku a vždy tě poškrábu tak, abys to necekala. Tak moc tě chci vidět už nahou. Nevydržím to a strhám z tebe tričko🡕 . Vezmu nůž🡕 , plochou častí čepele ti s ni přejedu od bříška, mezi poprsím až ke krku, abys cítila ze tě mám ve své moci a co se chystám udělat. Nožem ti začnu řezat kalhoty🡕 , ale tak aby druha tupá strana čepele ti projížděla trosku přes tvou jeskyňku. Cítíš ten kov jak do tebe trosku vniká a cítíš jak kalhoty🡕 povolují. Jsi už jen ve spodním prádle. Nožem ti rozřežu i podprsenku🡕 , ale kalhotky🡕 sundám zubama, přičemž trochu pokoušu i tebe. Sam už jsem se vyslekl a dívám se na ty tvé krásné křivky, ty prsa které mě tolik fascinují. Políbím tě na ústa....přejdu niž a políbím tvůj krk....stale ho líbám, najednou tě do něj kousnu a znova. Jdu níž, líbám tvá prsa, prsa které mě tolik vzrušují, napřed ti jen cucám bradavky, ale potom ti po nich začnu sjíždět zubama, hladím u toho tvou jeskyňku. Libí se mi jak jsi bezmocná. Přitisknu se k tobě, koncem svého údu jen přejíždím přes tvou jeskyňku, . Cítíš že do tebe mužů kdykoliv vniknout, ale Já vyčkávám. Udělám to najednou, natvrdo do tebe úplně vniknu kam to až jde. Vteřinku počkám, abychom si to oba vychutnali, začnu do tebe tvrdě vnikat a cítím ze do zad a zadečku tě tlačí ty trubky. Vyrušuje mě to, nehty ti začnu škrábat boky, zadeček, využiju toho, abych mohl víc přirážet. Přestanu, vyndám svůj úd a poškrábu tvé stehno. Rozvážu tě, ale jen proto, abych te otočil k sobe zady, znovu tě nesvazuju, ruce ti nahoře jen držím, Pevně, aby jsi se nemohla hnout, kousnu tě do ramena, do krku a zase do tebe tvrdě vniknu zezadu. Cítíš jak moc narážím do tvého zadečku. Ruce ti držím uz jen jednou rukou a druha sjíždí na ňadra, které ti napřed jen hladím. Poté je mačkám a místy te škrábu. Cítím jak moc jsi vlhka a ty cítíš jak ho mam tak velkým vzrušením pevného. Přestanu....chytnu tě do náruče a odnesu na stul.

Sundám ti šátek🡕 co mas na očích, chytnu tě pod krkem, začnu tě trochu škrtit, přinutím tě tím abys si na stul lehnula. Stále tě škrtím a ty mi na oplatku nehty zarýváš do zad. Rukou ti naplácám na zadeček, aby jsi se poddala, lehneš si na stul a vniknu do tebe, hodně rychle. Začnu do tebe vnikat kam to až jen jde. Cítíš jak ti tím vlastně buším do zadečku. Zvednu si tě, abychom cítili své pokožky na sobě a stále přirážím. Zakousnu se ti do krku, ty mi nehty zarýváš do pozadí, cítíme každou část naší kůže na sobe. Už cítím že se to blíží, přirazím víc a tvrději, ale stále stejným tempem. Cítím jak mým tělem proudí orgasmus, nehty ti při tom zaryju do zad a víc se k tobě přitisknu, stále ale do tebe vnikám stejným tempem, čekám na tebe....cítím jak jsi ještě víc zvlhla, jak jsi svůj výkřik ukryla tím ze jsi se mi zakousnula do ramene. Stále sedět na stole, já u tebe stojím , zůstávám v tobě, mačkám tvé tělo a ty mé. Vychutnáváme si jeden druhého...

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: BDSM

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře