Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Únos nevěsty erotické povídky

Konečně den D. Půlroční přípravy vyvrcholily v jediný a nejdůležitější den, kdy jsem si měla brát muže svých snů. Budoucí manžel byl sexy chlap, snědý, čokoládové vlasy a voněl kořeněným parfém🡕 em. Tím mě prostě dostal. Obřad proběhl v klidu, oběd také, a tak jsme tak seděli v restauraci u kávy a čekali, až se pořádně rozjede svatební party.

Neustále přijížděli další svatebčané a sál se pomalu začal plnit bavícími se lidmi. Byla jsem hrozně unavená, protože jsem díky přípravám nespala snad týden. Dopila jsem kávu🡕 a dostala chuť na víno.

Konečně jsem mohla pít, tak jsem si objednala Savignon a rozhodla se jít se všemi seznámit a poklábosit. Měla jsem tam spoustu přátel, známých i prvních lásek. Ale neznala jsem přátelé mého manžela, brali jsme se totiž po tříměsíční známosti, tak spontánně. Tak jsem chodila od stolu, ke stolu, s každým jsem si připila na zdraví a než jsem obešla celý sál, tak jsem se úžasně opila. Chtělo se mi hrozně smát a měla jsem chuť tancovat. Tak jsem tam rozjela své hadí tance a všichni na mě zůstali zírat včetně manželových rodičů. Ani manžel to nějak nemohl překousnout, ale už měl také vypito, tak tančil se mnou a neustále mě svlékal očima.

Vzali jsme se za ruce a tancovali spolu tělo na tělo. I přes šaty🡕 jsem cítila, že mu něco v kalhotách🡕 přebývá. Díval se na mě nesmělým výrazem a v očích jsem poznala, že by ho chtěl vzít do pusy. Jenže jak? Kdyby tam nebyl plný sál lidí, tak prosím, ale takhle. Otočil mě a odtancoval k dalším tanečnicím v sále. Tak jsem tam zůstala trsat sama a dívala jsem se na ostatní svatebčany, jaké taneční kreace používají oni. Musela jsem se smát. Venku se začalo stmívat, zábava začala být v plném proudu a já si všimla jak kolem manžela krouží nějaká blondýna a nemůžou ze sebe spustit oči. Zdeněk, můj manžel, ji vzal kolem pasu a velmi si vychutnával jejích krouživých pohybů a přírazy zadečkem na jeho plný poklopec. Pojď!, zašeptal mi Zdeňkův kamarád, táhl mě za ruku pryč ze sálu. Co děláš, kam jdeme?, tázavě jsem se na něho osočila. Únos nevěsty, ne? Dělej honem, než si nás všimnou!, táhl mě za ruku vší silou až jsem zakopávala o šaty🡕 . Vyšli jsme ven, kde už stálo přistavené auto s plným autem chlapů s lahve🡕 mi vína v ruce. No to se mi snad zdá, úplně jsem zapomněla, že se tohle dělá!, smála jsem se. Neznala jsem tam ani jednoho chlapa, všichni znali Zdeňka, já jsem se s nimi seznámila až dnes. Seděla jsem vzadu s dvěma staršími muži a vepředu seděli další dva mladší kluci. Neznala jsem jejich jména, sice se mi představovali, ale já si jména nezapamatovala. Jeli jsme lesy, někam hrozně daleko až jsem se s nimi začala bát. Jediný, kdo asi nepil byl řidič, ostatní byli pěkně na mol. Říkala jsem si, že to má Zdeněk pěkné kamarády, možná také Zdeňka pořádně neznám, třeba s nimi takhle jezdí také. Kam vůbec jedeme, aby mě manžel našel, řekla jsem poněkud prudce. Manžel už tě nenajde kočičko, teda najde, ale akorát trochu použitou, řekl s lišáckým úsměvem jeden ze starších chlapů vedle mě. No, to v žádném případě, koukejte mě pustit ven!, soukala jsem se k okýnku. Ale, ale, trochu se vám plaší, pánové!, řekl jeden z mladších hochů na straně spolujezdce. Jeden ze starších chlapů mě chytl za ruce a druhý mi vyhrnul šaty🡕 až do pasu. Hezké kalhotky nevěstinko, no, a ten podvazek. Ty už pana nejsi, co?, ušklíbl se. Chtěla jsem kopat nohama, ale když mi jeden ze starších mužů hrábl mezi nohy a začal mi jí pěkně pomalinku hladit, přestala jsem se cukat. Ten, co mě držel za ruce, tak mě začal vášnivě líbat, později jsem zjistila, že se jmenuje Jarda. To se evidentně líbilo mladému klukovi, který seděl za volantem, auto zastavilo a začala obrovská show pro dva mládence na předních sedadlech. Jirka byl ten, co si začal hrát s mou mušličkou a sál mi pošťěváčka tak divoce až jsem se poprvé udělala. Zabořil mi jazyk do horké jeskyňky a vychutnával si ji plnými doušky. Jarda mi vytáhl z korzetu má plná ňadra a chytl mě prsty za bradavky, které již byly zduřelé. Mládenec, co řídil, Martin, otevřel dveře a zařval - A ven, už si chci také zapíchat, už ho mám pěkné tvrdého a připraveného podívej, chlubil se jeho profesionálně postaveným kolíkem.

Natáhla jsem se přes Jardu a vzala ho Martinovi do pusy. Ten se jen opřel o dveře, vzdychal vzrušením a nechal si ho hluboce vysávat. Protože jsem se povytáhla, Jarda mi laskal prsa jazýčkem a hrál si s mými narvanými prsy. Martin mě vzal za ruce, vytáhl mě z auta a řekl, ať si sundám ty šaty🡕 . Na to, že jsi ještě cucák, tak si dost vyskakuješ, řekla jsem maminkovským tónem. Na to že jsi vdaná a šukáš tady se čtyřma chlapama, tak to nevím, kdo si vyskakuje, odvětil na to Martin. Zasmály jsme se, ale mě do smíchu nebylo. Byla jsem hrozně nadržená a ještě jsem ho tam neměla. Sundala jsem si šaty🡕 a Martin mi zajel do mojí kundičky. Liboval si, jak mi čvachtá a je celá mokrá. Mezitím přišel spolujezdec z přední sedačky a vytasil ho na mě, že chce také kouřit. Do toho vystoupil i Jarda a držel jeho nástroj v ruce. Jirka vešel z druhé strany, lehl si pode mě na trávu a začal mi jí lízat. V tu chvíli mi bylo jasné, že je asi Jirka bisexuál, když mu nevadí, že mi ji líže a jezdí mi tam cizí péro.

Tak v tu chvíli byli všichni zaměstnaní. Jirka mi ji lízal, Martin prcal a já měla plné ruce práce s penisem Jardy a spolujezdce. Martin zrychlil tempo a zarýval mi jeho nehty do zadku, křečovitě se chytil a já cítila, jak mě plní jeho horkým semenem. Ty vole, to byla jízda, pochvaloval si Martin. Tak další pán na holení, prohlásila jsem s úsměvem. Jirka vůbec nechtěl, tomu se líbilo pode mnou, aby se mohl dívat, jak mě pánové šukají. Stejně jsem mu ho vzala alespoň do pusinky a sjížděla jsem ho pomalinku nahoru, dolů, jemně jsem ho projela zoubkama. Cítila jsem, jak mu ukápla kapička, kterou jsem si vychutnala a dostala jsem chuť na další várku. Jarda neváhal a šel mi obstarat mou nádherně horkou prcinku, z které vytékaly proudy štávy smíchané s mrdkou a kapaly Jirkovi přímo do pusy. Zajel mi tam a já vykřikla, protože Jarda ho měl nejtlustšího, takže to jsem si opravdu užívala. Začala jsem hlasitě sténat a dravě kouřit spolujezdce péro, které už bylo také připravené na vystříkání mých úst.

Jak jsem byla na čtyřech, posadila jsem se na péro Jardy a začala pomalu jezdit nahoru a dolů. Jirka se spolujezdcem se vyměnili. Jirkovi jsem vzala kolíka pěkně hluboko do pusy a spolujezdec poklekl k mé vášnivě rozbouřené jeskyňce, kde mi honil a lízal venušin pahorek, který narostl do obrovských rozměrů. Připadala jsem si jak Alenka v říši divů a úplně jsem zapomněla na to, že jsem vdaná, manžel mě hledá někde po restauracích a já si tu užívám s chlapama. Jarda ho vysunul a pěkně mi zepředu postříkal broskvičku. Teď už konečně je čas na spolujezdce, ten neváhal, povalil mě na trávu, chytl mě za vlasy a roztáhl mi nohy.

Rozmazal mi semeno po celém zadku a vrazil mi ho do něj. No, tak to moment, přispěchal Jirka a nasoukal se pode mě, aby mi mohl penis strčit do volné díry. Měla jsem je tam oba, Martina v zadku a Jirku v kundičce. Ještě nikdy jsem takhle neslyšela sténat chlapy. Neuvěřitelně mě to rajcovalo, abych řekla pravdu, nic takového jsem ještě nezažila, takže to byl můj první zážitek. Slyšela jsem, jak to překrásně mlaská při přírazech obou mládenců a díky tomu jsem se začala svíjet v obrovském orgasmu, kdy kluci nepřestávali a naopak zrychlili tempo. Dívala jsem se na Jardu a spolujezdce, kteří nás pozorovali a dávali si rauch pauzu u auta. Komentovali naši jízdu a mou rozkošnou a vášnivou prdelku. Martin ho ze mě vysunul a zestříkal mi záda, cítila jsem, jak mi semeno stéká po páteři směrem dolů. Už budu, budu, dělej pojď jsem!, táhl mě za vlasy Jirka a cpal mi do úst naplněný penis.

Nestačila jsem ho zasunout celého do pusy a už stříkal, měla jsem co dělat, abych všechnu várku spolykala, protože toho bylo opravdu hodně. Pánové, končíme. Máme už nevěstu pro sebe tři hodiny a měli bychom jí vrátit, než nás ženich zabije, volal na nás Jarda. Už jdeme. Já jsem byla celá opatlaná, otřela jsem se kapesníčky, co mi půjčil Martin, ale jaksi to nestačilo. Navlékla jsem si šaty🡕 a cestou se snažila něco udělat s účesem, ale všem muselo být jasné, co se dělo. Bála jsem se, co na to řekne můj Zdeněk, protože ten ty své kamarády zná.

Když jsme dorazili, tak jsem rychle zaběhla na záchod, kde jsem se trochu upravila. Zdeněk mi šel naproti naprosto na káry. Něco mumlal a tak jsem se s ním políbila a on se rozbrečel. Byl hodně opilý, tak jsem se ho na nic neptala a rozhodla jsem se, že za dnešní den toho už mám také hodně. Oznámila jsem hostům, že ženich se opil a chce jít spát a já se jdu převléknout. Na hotelu jsem se tedy osprchovala a převlékla, Zdeněk usnul v oblečení, tak jsem ho musela svléknout. Na jeho slipech byly stopy červené rtěnky, které opravdu nebyly ode mě. Tak jsem mu je svlékla a nechala ho na pokoji, zhasla jsem a odcházím.

Na zemi ležel Zdeňkům rozsvícený mobil s přijatou sms - BYL JSI STEJNĚ DOBRÝ JAKO ZA MLADA, ŠKODA ŽE SES OŽENIL, DĚKUJI ZA ÚŽASNÉ ČÍSLO - JSEŠ SKVĚLEJ.

V ten den Zdeněk ani nepostřehl, že mě někdo unesl a ostatní svatebčané mu řekli, že to byl mžik, asi půl hodinky🡕 . Nikdy jsme o tom později nemluvili, každý měl své tajemství a máme už 10 let šťastné manželství.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Nevěra, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře