Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Uvěznění po práci erotické povídky

(smyšlené) Je mi 22 let a pracuji jako servírka. Když jsem jednou v pátek šla z práce a čekala jsem na zastávce autobusu, kousek ode mě stál nějaký 23 letý mladík, který po mě pořád pokukoval a tak nějak mě svlékal očima. Jel se mnou celou cestu autobusem a sledoval mě až k domu, což mi bylo velmi nepříjemné.

Když jsem zašla dovnitř, tak si to střihnul zpátky k zastávce. Celý večer mi to vrtalo hlavou. Když jsem šla spát, radši jsem zamkla a pustila to z hlavy.

Když jsem se další ráno probudila, zjistila jsem, že jsem spoutaná🡕 , mám zavázané oči a pusu. Najednou jsem uslyšela kroky a mužský hlas, který říkal - Tak se na to podíváme, kotě. Rozvázal mi oči a já zjistila, že to byl ten mladík ze zastávky. Povídal - "Tak co, jsi překvapená, kotě?" posadil mě a řekl - "Líbí se ti tu?" Řekla bych ne, kdybych mohla. Byl to pokoj, ve kterém byla na celé podlaze rozprostřená obrovská matrace🡕 , stěny byly polepeny erotickými plakáty a visely na nich prapodivné erotické pomůcky. Nevěděla jsem nic, jen jediné a to, že je to naprostý úchyl.

Najednou se ztlumila světla, pustila romantická hudba a já jsem byla najednou rozvázaná, ale zase připoutaná k zemi do polohy, že jsem se vyprsila a měla jsem roztáhnuté nohy. Najednou vytáhl injekční stříkačku a vpíchl mi něco do krku. Rozvázal mi pusu a já jsem na něj chtěla vychrlit tisíce otázek a nadávek, ale... nemohla jsem vydat ani hlásku a on se jenom pousmál a pravil - "Neboj, je to jen dočasné, to abys mi tu neječela.

Najednou se začal svlékat a já jsem se snažila ze všech sil vymanit z pout. Už byl celý nahý a já viděla, jak mu trčela ta jeho obrovská pružina. Vytáhl nůž🡕 a rozřízl mi černé sexy negližé, do kterého mě před tím oblékl.

A pak to začalo. Začal mě líbat, pak mi olízal celé tělo (mou kundičku si nechal nakonec). Když se dostal k mému podbřišku, nejdříve mě tam pohladil, poté si tam otřel penis a pak mě začal olizovat. Nejdříve špičkou jazyku rozřízl mé stydké pysky, poté začal olizovat můj nateklý poštěváček, až se dostal k mé dírce. Cítila jsem vzrušení a věděla jsem, že to chci a líbí se mi to, ale nedávala jsem to najevo, přece je to cizí člověk! Ale to jsme odbočili. Olízl mi celou vagínu a opatrně zajel jazýčkem dovnitř. Kapku to tam olízl a práci jeho šikovného jazýčku převzaly prsty. A přišlo to! Udělala jsem se! Bylo mi hrozně a báječně zároveň. On se jen zachechtal a strčil mi svojí kládu do úst. Párkrát si zajezdil, potom jej vložil mezi mé melouny a to samé a pak do mě vniknul! Silně mě ošukal až jsme téměř sladěně došli orgasmu. Naštěstí si předtím vzal kondom, takže jsem uvnitř sebe cítila, jak se zalil horkým spermatem.

Takhle se to opakovalo několik dní, až jsem si to zamilovala a zůstala jsem u něj. Nemusela jsem pracovat, protože je bohatý. Má i ještě několik dalších mladých kočiček, na kterých jezdí několikrát denně. Nenosím nic jiného, než úsměv a sexy prádlo, a někdy jen ten úsměv. Ven už vůbec nechodím, jen na soukromou zahradu. Nechává své pánské služebnictvo, aby si na mě také zajezdili a i své pánské návštěvy. Tento způsob života se mi zkrátka líbí. Sex je můj živel! Mám až 30 orgasmů denně. Miluju to!

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Znásilnění

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře