Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

V deváté třídě 4 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Dnes jsem musel jet do Prahy kvůli něčemu vrátím se na večer. Takže Tomáš tentokrát před školou počkal sám na Jardu s Romanem. Ti už se z dálky na něj usmívali a bez nějákejch řečí s ním šli k němu. Tomáš šel s nima do svýho pokoje kde se začal svlíkat a přikázal jim at se taky svlíknou. Oba se hned svlíkli a Tomáš si mezitím vzal pouta🡕 a chtěl spoutat🡕 Jardu ale oba se na něj vrhli a nakonec spoutal🡕 i ruce za zády oni jemu. Roman ho chytl zezadu za krk a donutil ho si kleknout.

Jarda k němu přistoupil k němu a strčil mu ptáka do pusi. Tomáš hnet pochopil co má dělat a tak začal kouřit. Roman měl na jeho krku pořád ruku a chvilkami ho zaškrtil. Tomáš kvůli té bolesti zavřel vždy oči. Roman si mezitím vzal mobil a udělal si pár fotek jak Tomáš kouří něčího ptáka aby jsme na ně už nemohli. Když se jarda blížil k vyvrcholení chytl ho za vlasi a zatlačil mu ptáka až do krku aby to Tomáš všecko spolykal. Nakonec mu Jarda otřel zbytky sperma o obličej, a hodili ho na postel břichem dolu a na záda mu sedl Roman a kolenem mu tlačil do zad na znamení aby sebou necukal a nesnažil se utéct. Pak Jarda vzal Tomášovu ponožku🡕 kterou měl ten den na sobě a navlíkl si jí na ruku. Narval mu jí vší sílou do zadku, kde uchopil ponožkou🡕 jeho hovno a vytáhl ponožku🡕 , a obrátil jí naruby takže vevnitř zůstalo to co měl nedávno k jídlu. Zavázal ponožku🡕 na uzel a strčil jí Tomášovi do pusy a pak mu pusu zalepili izolepou aby jí nevyplivnul. Po chvíli Tomáš začal cítit tu hroznou chut a snažil se řvát a cukal sebou. Přestal, hned jak mu Roman zaryl koleno do zad a zatáhl ho za vlasy.

Potom vzal Jarda druhou ponožku🡕 do který dal klíč od pout, zauzloval a strčil mu jí do análu. Pak hodili Tomáše na postel na záda tak že měl ruce pod sebou spoutaný🡕 . Každou nohu mu přivázali do dolních růžků postele takže je měl roztažený aby nemohl vstát. Nasadili mu na krk obojek, na ten z každý strany přivázali provázek a oba provázky pak spojili pod postelí. Pak Jarda odešel z pokoje a Roman mu na bradavky přicvakl železný úchytky který sundal ze záclon na okně, kterýma se přichitávaj záclony. Tomáš ucítil bolest na kterou si po chvilce zvykl a snažil se ignorovat vše co se děje. Pak přišel Jarda a donesl trychtýř z kuchyně. Do izolepy kterou měl olepenou pusu mu udělali malej otvůrek kterým prostrčili trychtýř. Roman se postavil k Tomášově hlavě a naplnil mu trychtýř močí, která pomaličku vyprchávala. Roman pak našel na stole kuličkovku s kuličkama. Vzal jí a střílel do Tomáše. Do břicha, do chodidel ale především do penisu a do koulí na kterých to bolelo nejvíc(asi většina z vás už zažila tu bolest když vás někdo kopne do koulí tak stejnou bolest v pobřižku cítil i Tomáš). Nakonec sezbýrali všechny kuličky co se kolem váleli ale nenabíjeli kuličkovku. Spletli si zásobník s jeho penisem. Ano, kuličky mu jednu po druhý strkali do penisu. Bylo jich kolem třiceti. Nakonec mu to prstama zasouvávali přez vnějšek penisu hlouběji a hlouběji. A aby to náhodou nevyletělo všechno moc brzo uvázali mu na jeho vzpřímený penis provázek a tím mu zaškrtili močák aby nevystřelila ani jedna kulička. Jeho penis začal žilnatět a to Jardu zrušovalo na tolik že mu ho začal honit. Netrvalo ani deset sekund a Tomáš cítil jedinej příjemném pocit za celej den kterej hnet přešel v ukrutný muka když Jarda nepřestával honit. Sperma se Tomášovi zaráželo o provázek kde bylo vidět jak je vystouplá močová trubice. Toho si Jarda všiml a z milosti přestal honit.

Roman mezitím přinesl vysavač. Zapojil ho do zásuvky a zapnul. Trubice od luxu Tomášovi přicucl na žalud ale ten byl tak velkej že se nevešel do hadice od luxu. Tak mu tu hadici odlepil od žaludu a přiložil na koule, které hned zmizeli v trubici. Tomáš znovu cítil bolest v pobřižku ale tentokrát trvalou. Jarda s Romanem měli fotky který chtěli. Roman se ještě narychlo udělal do Tomášovejch slipů, vyndal mu trychtýř z pusy kterej už byl prázdnej a navlíkl mu ty slipy na hlavu. Přikryli ho peřinou, tak že mu na horní části postele koukala hlava s navlíklejma slipama a dole čouhala hadice od luxu.

Roman s Jardou odešli a Tomáš zůstal ve svým pokoji na svojí posteli s rukama za zády na nichž měl pouta🡕 jejichž klíč byl v ponožce v jeho zadku. Na hlavě měl slipy se spermatem pod nimiž měl v zalepené puse ponožku🡕 s jeho stolicí. S obojkem na krku a provazy spojenými s obojkem a postelí, nohama roztaženýma a přivázanýma na posteli neměl možnost uniknout. Se štípancem po těle od kuliček které nakonec skončili v jeho měchýři, se zaškrceným penisem a s vysavačem který mu vysával koule, se Tomášovo tělo svíjelo v bolestech. Kolíky které měl na bradavkách, dala znát po hodině štiplavá bolest která se nedal vydržet. Venku byla teplota přes třicet stupňů a se zavřenýma oknama a vytaženýma žaluzijema v pokoji pod peřinou bylo vedro jako v sauně. Celí jeho tělo bylo prosáklí potem kterej ho všude nepříjemně štípal. Myslel na to co se stan🡕 e až ho někdo z rodiny takhle uvidí a přes vší bolest usnul nebo spíše omdlel. Když jsem přijel domů kolem čtvrtý odpoledne, šel jsem hned k Tomášovi. Zvonil jsem ale neotvíral. Branka byla otevřená a tak jsem šel dovnitř. Šel jsem do jeho pokoje kde sem slyšel vysavač. Viděl jsem ho jak spí v posteli se zapnutým vysavačem u postele. odkryl sem peřinu a okamžitě se mi postavil!Vypnul jsem lux a sundal mu hadici z koulí. Jeho pytlík s koulema byl strašně dlouhej. Jednou tak delší co můj. Pak tam byl zplasklej penis, kterej vypadal jako uschlej dedek. Provázek mi z něho nešel sundat byl moc natěsno. Tak sem si pomohl tak, že sem jeho penis vzal do sví pusy a začal ho cumlat abych ho naslinil a šel mi sundat ten provázek.

Celej penis měl úplně studenej, na rozdíl od jeho těla který přímo hořelo potem. Když byl penis dost oslintaném provázek šel krásně sundat a zároveň na mě vystříkla jeho moč se spoustou kuliček. Celej sem smrděl a oblečení sem měl pochcaný. Dál jsem mu odvázal nohy a sundal mu kolíky z prsou který měl úplně oteklý. Na to sem viděl že se probudil protože začal hejhat nohama. sundal sem mu slipy z hlavy, pod nimiž měl zavřený a oči a ulepeném obličej se zalepenou pusou. Vzal sem klíče od svého domu a přeřezal s nimi izolepu. Sundal jsem mu jí a vyvalil se na mě zápach kanálů. Pomalu mu z pusy vypadl roubík kterej jsem vzal za krajíček a hodil na zem.

Otevřel sem okna a svlíkl ze sebe tričko protože tam bylo vedro jak ve skleníku. Odnesl jsem Tomáše v náruči do koupelny a napustil studenou vodu. Tomáš se hned probral a všechno mi řekl. Pak jsem mu ze zadku vyndal ponožku🡕 , vyndal zní klíček a odemkl mu pouta🡕 . Mýdlem jsem ho umyl mezitím co mi všechno vyprávěl. Pak jsme uklidili pokoj a zametli jakýkoliv stopy aby jeho rodiče na nic nepřišli. Nebylo mu dobře a tak si lehl nahej do postele. Já jsem si lehl k němu k jeho zádům a rukou jsem ho objal. On se ke mně otočil a abych mu udělal radost, šoupl jsem se níž a začal mu kouřit péro. Trvalo celkem dlouho než se mu ta jeho zvadlá kláda postavila. Byla docela dost na místech ještě žilnatá. Po dlouhý době konečně přišlo vyvrcholení s troškou moči a dvěma kuličkami který jsem pak vyplivnul. Docela mě z toho Dlouhého kouření bolela pusa. Pak jsem si lehl vedle něj a odpočíval on si lehl na moje břicho a hned usnul. Hodinu jsem tam sním takhle ležel a hladil ho po těle. Potom jsem vzal nějáký pyžamo do kterého jsem ho oblíkl. Ani mi nepomohl protože spal jak dudek a vůbec nevnímal. A tak jsem ještě vše zkontroloval a šel domu.

Části povídky

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře