Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vánoce u Babi 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

"Tak co, není to od babičky lepší než si ho honit potají v pokoji do kapesníku🡕 ?” Zvadlý úd mi teď ležel v klíně, čistý, jakoby se vůbec nic nestalo. Pomalu jsem přicházel k sobě a rozpačitě jsem přikývl. Takovou nálož extáze jsem ještě nezažil. "Ale babi, nenapadlo by mě že...” "Že má stará babička taky svoje potřeby? Nemysli si, že občas nevidím ty tvoje hladové pohledy. Ale nemusíš se bát, byla bych hloupá, kdybych nechala takového mladého kluka jen tak si to dělat samotného u porna. To by byla věčná škoda pro nás oba.” "Myslím, že bysme se jeden od druhého mohli leccos naučit a trochu lépe se poznat, nemyslíš?”, dodala lišácky, "bude to naše malé tajemství.” Usmáli jsme se na sebe ve shodě.

Poprosila mě, ať jí skočím pro sklenici vody, a já se jen v triku odbelhal poslušně do kuchyně. Když jsem se vrátil do obývacího pokoje, babiččina halenka a sukně🡕 ležely zmuchlané na zemi pod konferenčním stolkem a babi seděla rozcapená na pohovce s pokrčenýma nohama od sebe. Culila se na mě jak rozpustilá školačka a ruce měla volně položené na kolenou, čekala až přijdu blíž. Průsvitné punčochy končily v horní půlce mohutných stehen a já zíral na její zvoucí klín. Mezi nohama jí zářily dokonale bílé krajkové kalhotky, ze kterých na vnitřní straně stehen koukalo černé neoholené ochlupení. Vprostřed kalhotek se leskl obrovský mokrý flek - babiččina kunda pod nimi byla totálně mokrá a já cítil jak mi z toho pohledu znovu tvrdne péro.

Než jsem stačil položit sklenici vody na stolek, bimbala se mi mezi nohama tvrdá kláda připravená na druhé kolo. "Vidím, že ten tvůj macík by chtěl ještě,” potěšilo babi a lehce se dotkla mého fialového žaludu. Zachvěl jsem se blahem. Stál jsem u pohovky a zíral na ni v očekávání. Vzduch byl cítit její mokrou pičkou. Moje oči přejížděly po jejím nádherném zachovalém těle. Nad horním lemem kalhotek se zvedalo malé bříško a vzápětí se propadalo do krásného, hlubokeho pupíku. Možná to bylo právě těch pár kil navíc, co dodávalo její hladké bílé pokožce stále tak mladistvý vzhled. Moje ruka se pohnula směrem k jejím velkým prsům, které vypínaly jednoduchou podrpsenku. Chtěl jsem se konečně dotknout a osahat si to, co jsem na babi obdivoval nejvíc - její nalité pětky doposud skryté mým zrakům. Babi mě ale zastavila lehkým plácnutím přes nataženou ruku - ještě ne, dráždila mě. "Tohle bys chtěl?” Rychlým pohybem vyprostila jedno velké ňadro z podprsenky a nechala ho viset přes. Koza se rozlila přes půl hrudníku. Nasliněným prostředníčkem si začala dráždit tvrdnoucí bradavku uprostřed velkého růžového dvorce. Krásnější kozu jsem ještě neviděl, a co víc, tahle byla skutečná a na dosah mojí ruky. Chtěl jsem ten cecek líbat, kousat, sát, postříkat ho a rejdit špičkou žaludu po té úžasné bradavce. Moje ruka ale klesla a já místo toho automaticky popadl svůj pevný klacek a začal si ho zvolna honit u kořene tak, aby dobře viděla na můj velký a horký žalud, jehož špička se opět začínala lesknout tekutinou. Už jsem věděl, že je po něm jako divá, a tak jsem jí ho předváděl v celé své kráse. Babi si pomalu hrála s kozičkou a já se svým čurákem; dívali jsme se jeden na druhého.

Přesunul jsem svou pozornost mezi její nohy. Po delší době se mi ze sebe konečně podařilo vypravit celou větu, "babi, m-m-můžu ti sundat kalhotky, máš je úplně mokré”, řekl jsem s pohledem upřeným do jejího klína. "A proč?”, zeptala se laškovně. Víc než důvod chtěla slyšet jak to řeknu. "Chtěl bych se dívat na tvoji kundičku když si ho honím, babi.” "Už jsem myslela, že se nikdy nezeptáš. Mám pod sebou malou louži, viď? Tak podívej, co tu pro tebe babi má.” řekla tiše vyzývavým hlasem. Babiččino ňadro hbitě zmizelo zpět v podprsence a poposedla si zadkem blíže kraji pohovky. Roztáhla nohy ještě trochu od sebe a jednou rukou shrnula kalhotky na stranu k pravému stehnu, kde je podržela. Odhalila se mi promočená kunda s obrovskými růžovými pysky, korunovanými velkým, asi centimetrovým klitorisem a hustým, černým porostem kolem. Ochlupení se táhlo od stehen až k podbřišku a okolo naběhlých pysků bylo prosáklé a slepené babiččinou šťávou. "Líbí se ti moje mokrá buchtička?”, škádlila mě hravým tónem. Místo odpovědi jsem si stoupnul přímo před babičku a aniž bych si to uvědomoval, moje ruka na čuráku začala zrychlovat.

"Počkej, ukápne to!”, vyhrkla najednou a ukázala na můj penis. Okamžitě jsem pochopil co tím myslí. Velká slza lepkavého preejakulátu mi ze špičky penisu stekla na uzdičku a odtud se natahovala a chystala se každým okamžikem ukápnout na zem. Malým krokem jsem si stoupnul těsně až k pohovce, takže jsem se koleny skoro dotýkal babiččiných nohou, a teď jsem držel žalud tak akorát nad její chlupatou pičkou. Velká kapka průzračné tekutiny se pomalu oddělila od žaludu a oba dva jsme sledovali, jak dopadá kousek od babiččina poštěváčku. Druhá na sebe nenechala dlouho čekat. Babi vydechla a potěšeně se zachichotala té situaci. "Vidím, že jsem ten tvůj klacek pěkně rozdojila”. Prsty volné ruky začala okamžitě roztírat preejakulát přes velký poštěváček a ten se snad ještě trošku zvětšil. Ta část jejího těla mě fascinovala; ružový útvar vypadal skoro jako miniaturní penis a lesknul se směsicí šťáv. Babiččiny hbité prsty rejdily rychle po klitorisu sem a tam, jakoby ten malý penis snad chtěla zvětšit ještě víc. Chvíli ho hladila a chvíli se ho snažila dvěma prsty zlehka honit jako malý úd, její dech se zrychloval. "Podej mi tu vodu, musím se napít”, pokynula mi a nepřestávala dráždit svůj malý čuráček. Podal jsem jí sklenici, ze které si párkrát lačně lokla a vrátila mi ji. Poslední doušek nadvakrát vyprskla mezi svoje nohy. Čůrky vody stékaly z jemně ochlupeného podbřišku kolem poštěváčku a mísily se se zbytkem šťáv. "Lepší”, usmála se.

Pak si prohrábla kundu odshora dolů a natáhla ruku s mokrými prsty směrem ke mně. Poslušně jsem si klekl, chytnul babiččiny kotníky, naklonil se blíž a nechal si do pusy strčit několik ulepených prstů. Labužnicky jsem je jazykem očistil od té báječné směsi. Hodný kluk - přejela mi prstem po špičce nosu. Ten intimní a zároveň perverzní akt mě rajcoval k nepříčetnosti. Nevěděl jsem, jestli jí chci dřív mezi nohy zabořit svůj obličej nebo penis. Bylo to tak blízko. Píchání jsem viděl snad stokrát, ale pouze na obrazovce a nenapadlo by mě, že bych mohl přijít o panenství právě dnes, a ještě s vlastní babičkou. Babi pustila kraj kalhotek, dala kolena k sobě a přetáhla si gaťky přes velký zadek ke kolenům. Beze slov jsem jí pomohl, stáhl je od kolen přes kotníky dolů a hodil prosáklé prádlo na zem. Roztáhla nohy do původní polohy, ale kotníky tentokrát nechala ve vzduchu a oběma rukama si začala zlehka roztahovat vnější pysky od sebe aby odhalila co nejvíce. Štěrbina uprostřed se pozvolna otevírala.

"Jsi připravený vymrdat babičce buchtičku?”, pozvala mě konečně dovnitř. "Ale pomaloučku..”. Na semaforu mi naskočila zelená. Stojíce u kraje pohovky jsem babi uchopil rukama pod koleny a položil horkou kládu žaludem k otvoru; na stehnech mě hřál dotek jejího bílého zadku. Jednou rukou žalud lehce z vrchu vtlačila do dírky a přerývaně vydechla. Naklonil jsem se blíže a sledoval jak půlka penisu mizí v dychtivé, teplé kundě. Začal jsem opatrně šukat její překvapivě úzkou dírku a s každým zásunem se moje péro nořilo hlouběji. Babička s otevřenou pusou zhluboka dýchala a dívala se jak můj penis zajíždí tam a zpátky. Moje péro se dralo na dno té hluboké propastí a já ucítil u kořene penisu mokré ochlupení. Nalehl jsem pánví nadoraz co to šlo a žalud mi pulzoval kdesi v jejích útrobách. Jednou rukou jsme postupně stáhl podprsenku na jednom i druhém prsu. Nádherné kozy se vyvalily ven a já do každé ruky vzal jednu. To mě ještě více vzrušilo - začal jsem jí mrdat s narůstající intenzitou. Nalité cecky se vlnily pod každým nárazem doprovázeným babiččiným vzdycháním, cítil jsem, že brzo budu.

"Babi, budu stříkat”. "Nepřestávej, chci cítit jak mě plníš svou mrdkou”, hlesla. Mocně jsem přirazil, nalehl na babi a začal jsem jí nesměle laskat rty. Vypadalo to, že se jí to líbí a odpověd přišla okamžitě; chytla se za prsa a vnitřek její kundy se stahoval v mocnému orgasmu. Zmítala se blahem v mohutných záškubech a drtila můj hluboko ukrytý žalud. Moje horká mrdka vzápětí začala plnit tu zralou a šťavnatou kundu v nekonečných dávkách, zatímco jsem si s babičkou vyměňoval sliny. Čím více sperma jsem do babi pumpoval, tím vášnivěji její rty odpovídaly na moje polibky.

Ještě chvíli jsme se líbali, než mi péro uvnitř babi úplně zvladlo, a já se odvalil na stranu. Babi se vyčerpaně schoulila do klubíčka na pohovce a vypadalo to, že usne. Přikryl jsem ji dekou🡕 a šel si dát sprchu.

Části povídky

🕙 Přidáno 9.1.2024

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Slv (2024-01-09):
To jsem netušil, že se dá takhle přijít o panenství. Vždycky jsem si myslel, že takto dochází ke ztrátě panictví. Jinak dobrý. Co bude dál?

Kkk (2024-01-21):
Šikovná babča