Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Večer půjdu k rybníku erotické povídky

"Večer půjdu k rybníku. A sama." To mi řekla jednoho červencového odpoledne moje kamarádka Jana. No kamarádka - spíše jen známá, párkrát jsme se potkali a prohodili pár vět. Její slova, ze kterých čišela jasná výzva, mne překvapila. A takové výzvě se nedalo odolat. "To je fajn. A vezmeš mě s sebou?" "Ráda, alespoň se nebudu sama bát. V devět hodin se pro mě zastav." Cesta k rybníku vedla lesem. Měsíc nám svítil na cestu a my jsme si tak povídali o všeličems a o ničem. K rybníku jsme došli za čtvrt hodiny. Nikdo tam nebyl, tak jsme si mohli pohodlně vybrat pěkné místečko na břehu a roztáhnout velkou deku. "Půjdeme se vykoupat?" zeptala se Jana. "Samozřejmě, proto jsme přece tady, " souhlasil jsem. "V plavkách nebo nahatí?" zeptala se znovu. Ale nečekala na moji odpověď a začala se svlékat. Moc toho v tom teplém večeru na sobě neměla, a tak za chvíli v měsíčním světle zasvítilo její nahé tělo. Následoval jsem jejího příkladu. Chvíli jsme si zvědavě prohlíželi jeden druhého. Učarovaly mi její pěkně tvarované kozičky i kožíšek hustých černých chlupů pod bříškem. I ona se na mě dívala a nejvíce ji zajímal pohled na mého rostoucího čuráka. Pak se Jana vydala k vodě a já za ní. Měsíc ozářil její hezký zadeček a moje erekce dosáhla vrcholu. Ve vodě jsme se jen tak všelijak šplouchali a pak jsme po sobě začali stříkat vodu. Najednou jsme byli blízko sebe a naše nahá těla se dotýkala. Přitiskl jsem Janu k sobě a dal jsem jí vášnivou pusu. Pohladil jsem ji po zádech a po zadečku a cítil jsem, jak i ona se ke mně silně tiskne. Cítil jsem hroty jejích ňadet i šimrání chloupků v podbřišku. I ona mě hladila a stále jsme se líbali. Pak se Jana trochu poodtáhla, vzala do ruky mého čuráka a rejdila s ním kolem své kundičky.

Bylo to ohromně vzrušující. "Půjdeme radši ven, ne?" navrhl jsem. Ruku v ruce jsme vyběhli na břeh a uložili se na deku. "Chtěla bych se s tebou milovat, " vydechla Jana. A hned se položila na záda a roztáhla nohy. Teprve teď jsem viděl zblízka její hezkou kundu. Můj čurák stál jako kůl, a tak bylo dílem okamžiku její přání splnit. Vklouzl do ní jako po másle a kopulační pohyby stupňovaly naši vzájemnou rozkoš. Na Janě bylo znát, jak její vzrušení vrcholí. Hladila mne, kam až její ruce dosáhly, zmítala sebou pode mnou a její zprvu neartikulované výkřiky se najednou změnily v sérii vulgární květomluvy - "Tvůj čurák je světovej, omrdej mi kundu, vymrdej se dovnitř, už se těším na tvoji mrdku, mrdej mě, mrdej, mrdej - jé už jseeem!" Její přání jsem splnil a uvnitř jsem ji řádně vykropil. Pak už jsme jen leželi vedle sebe a stále ještě nevnímali okolí. "Ahoj, " ozvalo se najednou vedle nás. Trhl jsem sebou a uviděl jsem pár kroků od nás mého kamaráda Petra s nějakou holkou. "Vy jste nás šmírovali?" vyjel jsem na ně. "To ne, " Petr na to, "právě jsme přišli. Ale to vaše šoustání nešlo nevidět a hlavně neslyšet. Jdeme se taky vykoupat." A bez rozpaků se oba svlékli do naha a vběhli do vody. Nezdálo se mi, že by tato příhoda Janu vyvedla z míry. Řekla mi, že Petra i jeho holku Lenku zná a že jí jejich přítomnost nevadí. Chvíli se zamyslela a najednou vyhrkla - "Poslyš, už jsi se někdy miloval ve čtyřech?" "Ne, " odpověděl jsem po pravdě. "Já také ne, ale docela bych to chtěla zkusit. Zkusím se jich zeptat." Jenže k nějakému vyptávání vůbec nedošlo. Petr s Lenkou za chvíli vylezli z vody a s úplnou samozřejmostí si nahatí přisedli k nám na deku. Petr si zkoumavě prohlížel Janu a jeho čurák se zvolna zvedal. Pak Janu pohladil po stehně, a když neuhnula, začal ji hladit na prsou. Lenka se podívala na mne, co tomu říkám. Když viděla, že ani mně to nevadí, přisedla si ke mně blíž a začala mě také hladit. "Víš, my už jsme s Petrem dneska šukali dvakrát, tak chce změnu. Jestli chceš, tak si to můžeme prohodit, já bych se s tebou taky ráda pomilovala." Mezitím se už Petr dobýval čurákem do Janiny kundy. Ani my s Lenkou jsme tedy neváhali a dali jsme se do díla. Zasunul jsem svůj nástroj mezi světlé chloupky Lenčiny kundičky a užívali jsme si vzájemné radosti až do slastného konce.

Lenka při souložení nemluvila, jen mne stále náruživě líbala. Zato Jana byla zase v ráži a před vyvrcholením vykřikovala - "Už budu, mrdej mě čurákem do kundy, chci tam mít i tvoje mrdiny, mrdej, moje kunda tě chce, mrdej, mrdej - už jseeem!" Blížila se půlnoc, ale pořád bylo příjemně teplo. Šli jsme se tedy ještě společnš vykoupat, ale na další milování jsme už neměli náladu. Noční společné zážitky v nás však zůstaly a domluvili jsme se, že budeme někdy pokračování.

🕙 Přidáno 25.6.2019
📂 Kategorie: Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře