Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vesnická zábava s babičkou erotické povídky

Ahoj jmenuju se Honza a je mi 20 let. Chtěl bych se s váma podělit o můj zážitek s babičkou. Babičce je 55 let, ale na svůj věk je hodně zachovalá, postavu má jako mladá holka, měří asi 170 cm a váží asi 60 kg. Prsa má asi 4ky, řekl bych, že na svůj věk velice pevná. Jenom zmiňuju, že babička špatně vidí, má nějaký zelený zákal, takže vidí jenom obrysy. Můj zážitek začal, když u nás na vesnici byla zábava a já jsem babičku vytáhl asi po 10 letech někam mezi lidi.

Když jsme tam dorazili, bylo asi 8 hodin a na babičku už tam čekaly její kamarádky z mládí a tak s nima šla tancovat a popíjet dolu na sál a já si to nasměřoval ke kamarádům do hospody. Po pár hodinách přišly babiččiny kamarádky, že bych jí měl asi vzít domu, že už má celkem dost vypito, mě to moc nevadilo, byl jsem na tom podobně jako ona. Tak jsem šel za babičkou, že už půjdeme. Měli jsme to domu docela kus, asi 3 km. Ona nic nenamítala, tak jsme se rozloučili s ostatníma a vyrazili jsme. Když jsme se vypotáceli z hospody, chytl jsem babičku za loket, abych jí rukou podpíral a šli jsme. Když jsme ušli asi 500 metrů od hospody, babička začala být jako by víc opilá, asi se jí ten alkohol🡕 dostal chůzí víc do hlavy a začala se motat ještě víc, že se pomalu nedala ani udržet a začala mi vyprávět, jak za mlada dováděla s chlapama a kam všude chodila atd. . Mě to docela dost vzrušovalo, protože jsem byl ještě panic a postavil se mi můj 17 cm klacek. Naštěstí to ona neviděla, protože byla tma a ještě špatně vidí, tak jsem byl v klidu. Najednou, jak furt povídala, sem začal vymejšlet plán, jak ji ošukat. Měla na sobě triko a legíny a neměla kalhotky, protože se jí mezi nohama rýsovala čárka.

Jak jsme tak šli, babička najednou zastavila a říká, že už nemůže, že si musí odpočinout. To bylo asi půl 1 ráno. . když jsme si sedli a trochu si odpočinuli, zrodil se mi v hlavě plán. Tak jsem se otočil k babice zády, měl jsem na sobě slabý šusťáky a narovnal jsem si ptáka, aby mi stál přímo. Otočil jsem se k ní, ona seděla na nějakém betonku a říkám - "Pojď babi, musíme jít!" a ona, že ještě ne, že si ještě neodpočinula a já jí nabídl, že jí ponesu. . to byla součást mýho plánu. Ona souhlasila a natáhla ruce před sebe. Já se k ní sklonil s trčícím pérem, ona mě chytla kolem krku a já se narovnal a chytil jí nohy pod kolenama a zvednul ji tak, aby měla zadek nad pérem. Nechtěl jsem, aby to bylo nápadný. . když jsme šli asi 5 minut ona zase začala vyprávět o chlapech. Mě stál jak kůl a tak jsem nenápadně pustil ruce níž. Dal jsem si záležet, aby se jakoby napíchla na moje péro kundičkou. Když jsem ji dosadil na moje trčící péro, tvrdý jak kámen. Přes slabý šusťáky na její legíny. Viděl jsem, jak se velká boule zabořila do jejího klínu a tak jsem si jí na sebe nenápadně přitlačil. Ona udělala jen takové tiché ááá... ale jinak nic. Asi po 2 minutách chůze s pérem zabořeným mezi jejíma nohama začala potichu vzdychat, ale pořád nic neříkala, že co to je, nebo tak... Byli jsme už na půli cesty a já myslel, že můj pták exploduje. Došel jsem s ní až k lesu ‚bydlíme za lesem‘ a tam jsem udělal to rozhodnutí.

Jednou rukou jsem jí trochu zvedl a levou rukou jsem si stáhl přední část šusťáků a trenek. . můj pták vyletěl ven celej tvrdej jak kámen. Babičku jsem zase chytil oběma rukama, ale držel jsem jí nad mým pérem. Pak jsem jí odtlačil, spustil na úrověn špičky mýho ptáka a jemně jsem jí začal táhnout k sobě. Péro se jí začalo tlačit na kundičku a já furt tlačil a ona zase jen tiché, teď už o něco delší, áááách. . tak jsem podle chůze začal jakoby přirážet, ale aby to vypadalo, jako že to přirážej moje kroky a ne já. Asi za 2 minuty jsem cítil vlhko přes její legíny. Udělal jsem větší krok, abych jí mohl přiřazit trochu víc, ale péro mi vyjelo pořád zabořené mezi pysky nahoru ke klitorysu. Nechal jsem to být a pořád jsem maličko přirážel, ale najednou babička řekla - "Počkej, pust mě dolu!". Já vyděšeně pustil a čekal, co se bude dít, ale ona si stáhla legíny pod kolena, sundala si tričko a zavelela - "Zase mě vem!". Já poslechl, péro mi pořád trčelo ven z kalhot a já jí zase chytil pod koleny ona se držela oběma rukama kolem krku a najednou se jednou rukou pustila a chytla mýho ptáka a začala ho soukat do kundy, kterou měla úplně promáčenou. Zandala tam špičku a poskočila dolu a v tu ránu mi do ní péro zajelo až po koule a ona vyjekla - "Jooooo, ježiši! To jsem potřebovala, dělej šoustej!!" a já stál a ona se zvedala na mých rukách a přirážela na mýho ptáka a pořád hekala a řvala" "Dělej! Vymrdej mi kundu! Dělej!" To už jsem ale nevydržel a sundal jsem ji ze sebe.

Položil jsem jí na zem a začal jsem jí dávat péro jenom na krajíček, abych jí ještě víc vzrušil a ona - "Dělej" Dej mi ho tam!" a já vždy ucuknul a šukal jen 2 cm dovnitř a ven. Jenže já už to nevydržel a musel jsem stříkat. Tak jsem si stoupl, obkročil jsem ji a klekl si nad její prsa a začal stříkat první obrovský výstřik schytala na pusu a na krk a další 3 várky na její prsa. Ona ležela a říkala jak to potřebovala atd... já ji na to řekl, že to není konec a ať mi ho vykouří a vysaje zbytek mrdky. Ona poslechla a sála. Za chvíli mi zase stál jak kůl, já se postavil, udělal krok zpět a lehl jsem si. Zabořil jsem hlavu mezi její nohy a začal jí lízat kundičku. Lízal jsem jí asi 20 minut, dokud se nekroutila a jak se začala kroutit a hekat a řvát slastí, tak jsem si klekl a nasměřoval svýho ptáka do její kundy a zase jsem ji začal dráždit. Jen kousek jsem do ní zasunul a ona - "Dělej, narvi mi ho tam! Dělej! Mrdej!" a já zatlačil péro mi do ní, zajelo až po koule a ona vyjekla. . začal jsem jí šukat co nejrychleji jsem dokázal a asi po minutě jsem ubral na tempu. Ona se celá chvěla, prohýbala se a řvala - "Můj bože, ty si skvělej!". Já jen přirážel v tempu a sklonil jsem se nad její prsa a začal jsem jí cucat bradavku a přirážel zase rychleji a rychleji. Ona zvedla oči v sloup, začala se cukat, strašně se chvět a řvát. Cítil jsem stahy v její kundě, jak mi svírá moje péro. Když stahy přešly lehl jsem si na záda a ona si nasedla na mýho ptáka a začala jezdit dopředu a dozadu. Já jsem po chvíli odpočinku pokrčil nohy, zapřel se a začal ji mrdat co nejtvrději a nejrychleji jsem dokázal.

Vydržel jsem to asi 2 minuty a začal jsem znovu stříkat. Tentokrát do její kundičky! Ona zase jen řvala, cukala a já zase jen cítil, jak moje stříkající péro stahuje její kunda. Ona sesedla z ptáka a semeno jí vytékalo společně se šťávičkou z její kundičky ven. Klepali se ji nohy. Já jí řekl, ať si klekne na čtyři a ona poslechla. Já s mým pořád stojícím pérem si klekl za ní a začal jsem jí šoustat zezadu. Jednou rukou jsem ji držel prso a druhou jsem jí dráždil klitoris. Ona se pořád klepala a hekala. To mě nutilo přirážet víc a víc a tak jsem zase jak mašina přirážel co nejvíc to šlo. Vzhledem k tomu, že už jsem se 2x udělal, mi teď trvalo o hodně dýl se udělat po 3. Tak jsem ji šukal a ona asi po 10 minutách už nemohla. převalila se na záda a jenom se cukala a hekala a já pořád šukal jak pominutej dalších asi 20 minut. Po tom jsem ucítil, jak se znovu začala strašně chvět, začala řvát a její kundička mi začala znovu stahovat mýho ptáka tak moc, že už jsem nevydržel a začal jsem stříkat další várku semene. Po tom jsme oba leželi na trávě a dejchali jak blázni. Za chvíli mi řekla, že to bylo úžasný a že si to určitě musíme dopřát častěji.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře