Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vracela jsem se z odpolední směny erotické povídky

Vracela jsem se z odpolední směny a jako po každé jsem si krátila cestu přes park. Byla tma jako v pytli, neboť veřejné osvětlení jako vždy neuneslo nápor vandalů. Najednou přede mnou stáli 3 klučinové. Hádala bych jim tak 17 - 20 let, ale sprostí byli až hrůza. Ahoj ty stará kurvo, nechtěla by sis s námi zamrdat. Myslela jsem, že když jim sprostě odpovím zaleknou se a utečou.

Ale moc jsem se zmýlila. Když jsem jim totiž řekla, ať táhnou do prdele, jeden z nich mi vrazil facku až jsem spadla na zem a pusu jsem měla akorát u poklopce jednoho z nich. Ááá čubka by chtěla kouřit tak jí ho tam Míšo vraž. Míša vytáhl svůj velký úd z kalhot a já začala před ním uhýbat. Prosím, nechte mne, neubližujte mi šeptala jsem, ale to ty divočáky ještě víc rozparádilo. Začali ze mne strhávat oblečení a když jsem se válela po zemi úplně nahá, rozsvítil jeden z nich baterku a při jejím světle si mne prohlíželi. Má slušný kozičky, tak akorát do huby, pěkně kousat, mňam mňam. Máš ráda, když Ti někdo kouše bradavky ty kurvo ? Néé prosím nechte mně. Ale opět jsem svým sténáním umocnila jejich touhy. Jeden mi začal lízat už pěkně zmáčenou pičku a řval, že ta čubka teče jako děravej hrnec, druhý mi narval svého ptáka do pusy a já kouřila jako o závod, ale jen proto aby byl spokojený a nechtěl mi ublížit.

A třetí začal vykonávat svou hrozbu - okusoval má vzrušením tvrdá prsa a jen díky zasunutému ocasu v mém krku jsem nevykřičela svůj báječný orgasmus na celý park. Když však zjistil ten co mi právě prolizoval pičku, že jsem se opět udělala, řval, že narazili na tu správnou samici a už do mne rval svého dlouhého čuráka. Několik tahů dovnitř a ven a už bych opět vřískala v tom nejdivočejším orgasmu, ale právě jsem si musela dávat pozor na tučnou porci, kterou dostávala moje pusinka abych se pod tím přídělem neudusila.

To už si ale měnili chlapci pozice. Ten co mi okusoval moje prsiska právě rval svého obra do mé před chvílí vystříkané pusiny a ten co z mé pusiny právě vypadl se s velkou chutí zakousl do mé trčící bradavky. A byl tu další orgasmus, který se střetl v horké kundičce se semenem, který do mne začal stříkat jeden z mých trýznitelů.. Nyní jsem měla zasunutý pyj, který jsem dosud pokuřovala v mé horké pičce a další dva se věnovali mým už pěkně zdevastovaným kozičkám. A blížil se další překrásný orgasmus a já s konečně volnou pusinkou jsem se rozhodla vykřičet ho do celého světa. Jóoo anóoo, to je kráásaa, prcejte, mrdejtéé , šoustejte nadrženou kundúúúú. Aleno, Aleno, probuď se, asi se Ti něco zdálo, řveš jako blázen a házíš tu sebou jako ryba na suchu. Otevřu oči a vidím toho svého ňoumu co už mi snad půl roku neprojel kundu a chce se mi brečet. Zase to byl jenom sen !

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Znásilnění, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře