Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vzpomínka na mé poslední erotické povídky

Můj jediný a poslední večer se ženou za poslední rok ... Z dlouhé samoty jsem procitl k potřebě společnosti blízké osoby, kterou jsem kdysi miloval. Chtěl jsem oběma dopřát hezký večer, popovídat si jako již dospělí lidé a na chvíli nemyslet na bolesti kolem.

Slečně jsem oznámil pouze datum, kdy si nemá nic jiného plánovat a vzít si tmavé šaty🡕 . Miluji elegantní oblečení. Vzal jsem si nejoblíbenější kombinaci. Černý oblek, černou košili rozepnutou na 2 knoflíky a hezkou vůni.

Dojel jsem pro slečnu, krásné vlasy, krásné šaty🡕 s rozparkem. Vystoupil jsem, otevřel dveře u auta. Půvabná vůně mě přesvědčila, že bude těžké celý večer na dívku nemyslet.

V hezké restauraci jsme si dali výborné tří chodové menu. Skvěle jsme si popovídali, že čas plynul neuvěřitelně rychle, až nám oznámili, že restaurace bude zavírat. Nechtělo se mi končit hezký večer. Navrhl jsem tedy, zda se neprojdeme kousek. Ve finále kousek byl na další hodinku a půl.

V autě, připraven slečnu odvést a popřát dobrou noc, slečna pronesla "Nezakončíme tento večer lépe?" a její pohled nezapomenu dodnes.

Našli jsme v pozdních hodinách hotel. Prošli jsme lobby, ale já jsem spíš létal. Perfektní večer, krásná společnost, krásné šaty🡕 ...

Stojíme před pokojem, slečna přiloží kartu ke dveřím a v moment, kdy se odemknou, zezadu ji chytnu za boky a políbím na krk. Její vzdych mě odzbrojil. Protočila se mi v rukách, ruce mi dala kolem krku a políbili jsme se. V políbení jsem ji pevněji stiskl boky a vyhodil ji na sebe, nohy mi omotala kolem pasu a takto jsme prošli dveřmi, minichodbu až před postel. Stále v políbení.

Položil jsem ji, otočil břichem dolu, poodhrnul vlasy a líbal na krk. Vím, že ženy to mají rády. Pravou rukou jsou je lehce chytl pod krkem, jelikož bývala na drsnější hrátky. Tělem jí projel mráz. Líbí se jí to. Levou rukou jsem ji držel ruku, propletli jsme si prsty. Začal jsem něžně kousat do krčku, do ramínka. Současně svým spodkem jsem ji tlakem kroužil po zadečku přes oblečení ...

Pustil jsem jí krk i ruku, ale rty jsem měl stále na jejím krku. Rukama jsem začal vyhrnovat šaty🡕 . Až jsem byl na úrovni kalhotek. Vzdychla. Chviličku jsem počkal. V napětí nevěděla co se děje. Její lehce zmatený pohled miluji.

Přiložil jsem ruku na vlhké kalhotky, lehce zatlačil prsty. Mírně se prohnula. WOW. Chytl jsem po stranách kalhotky a pomalu je svlékal. Musel jsem již být za ní, ale já rád. Odehrávala se přede mnou nádherná podívaná. Svlékající se kalhotky odhalovali nejhezčí zadeček. Neudržel jsem se a ...

Jazykem jsem obkroužil jednou, dvakrát. Zajel jsem s ním dovnitř jak jen to šlo. Přetlačil jsem tvář. Slečna se opřela o bříško a zatím co jsem hltal každý její doušek. Stahl jsem jí kalhotky úplně. Byla hodně juicy, chutnala mi. Polilo mě štěstí, radost a zároveň bezstarostnost. Střídal jsem pohyb, tempo. Něžně líbal na pošt... a hned na to zajel jazykem dovnitř. Mrška se kroutila. Levou rukou jsem jí přidržoval záda, aby se nekroutila tolik, ale ve skutečnosti jsem jí dělal jen oporu, ať si to vychutná naplno, jako já.

Druhou rukou jsem konečky prstu přejel od lýtka, velmi pomalu přes stehno, po zadečku a zpět. Občas hezky stiskl. Po několikáté jsem ruku nechal na zadečku, sjel přes stehno k její mušličce a prsty na stehnu a palcem něžně přes vaše nejcitlivější místečko. Stále jsem jí líbal tam dole. Nyní však jazýček šel výše. K zadečku. Slečna trochu znejistila. Šeptem ´Neboj´ byla trošku uklidněná. S jazykem u zadečku jsem jí do mušličky vjel celým palcem a jazykem kolem zadečku. Vzdechla hlasitě. Zakousla se do polštáře a peřiny sevřela pevně, jako by je chtěla roztrhat. Místo palce nyní v sobě měla 2 prsty. Kroužil jsem. Roztahoval je. Stahoval. Křičela do polštáře ...

🕙 Přidáno 13.5.2024
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře