Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zajímavé doučování erotické povídky

Doučování Na gymplu jsem nepatřil k nejlepším studentům, ale v některých předmětech jsem exceloval. Jedním z těch předmětů byla i matika, hlavně dobře mi šli ve třeťáku komplexní čísla. Jednou za mnou přišla moje spolužačka, Martina se jmenovala, jestli bych jí nedoučil komplexní čísla. Řekl jsem jí, že klidně a zeptal se jí, kdy a kde. Odpověděla mi, abych přišel odpoledne k ní.

Martina byla dost hezká, ale co jí příroda dala na kráse, tak to jí vzala na rozumu. Takže jsem věděl, že to odpoledne bude fuška. Po škole jsem si doma dal sprchu a kolem 3 jsem vyrazil k Martině. Bydlela jenom s mámou v rodinném domku. Kdyžjsem zazvonil, přišla mi otevřít Martina. Martina byla černovláska, s hubenou sportovní postavou, měla dvojky prsa a pěknej pevnej zadeček a pod ním nádherný dlouhý nohy. Měla na sobě úzký džíny, v kterých vynikal ten její zadeček a černý tílko s velkým výstřihem, který umožňoval dobrý výhled na její kozičky. Martina byla zkrátka nádherná osmnáctka, co by stála za hřích. Ahoj zdravila mě hlasitě máma není doma, tak budeme mít na to doučování klid. Ahoj odpověděl jsem a vešel dovnitř, když mi otevřela branku. Pak proběhla konverzace, kdy zas Martina jenom potvrdila, že i když má černý vlasy, tak je to stoprocentní blondýnka. Zavedla mě do svého pokoje, kde bylo na můj vkus až moc růžový barvy. Měla růžově vymalováno, růžově povlečení atd. Začali jsme tedy s doučováním a řeknu vám, že to byla fuška naučit Martinu komplexní čísla. Asi po dvou hodinách jsme skončili s tím, že to jakž tak umí. Martina navrhla, že bychom to mohli zapít skleničkou vína, s čímž jsem souhlasil. Jak jsme tak popíjeli, tak se mě zeptala kolik mi má dát za to doučování. Neblázni nic mi nedávej odpověděl jsem. Ale vždyť si tady se mnou nad tím strávil dvě hodiny, musím se ti nějak odměnit. Hele to fakt nemusíš. Ale jestli na tom trváš, tak by ta odměna mohla být v naturální podobě zkusil jsem. A to myslíšjak řekla a nevinně se na mě dívala. No víš, já už to dlouho neměl, tak mě napadlo jestli, by ses se mnou nevyspala?. Chvíli na měněmě koukala a pak mi řekla - hele nemyslím, že trocha doučování stojí za sex. Ale jestli chceš, tak ti ho vykouřím, to by šlo. Tak dobře souhlasil jsem. Posadila mě na postel a sama si klekla na zem přede mě. Měl jsem na sobě jenom kraťasy🡕 a trenýrky, takže mi oboje snadno stáhla a pustila ven můj penis, který už se začínal pomalu stavět. Martinka ho vzala do ruky a začala mi ho pomalinku honit, byla to nádhera, jak mi pomalinku stahovala a zase natahovala předkožku. Druhou rukou mě hladila po koulích. Po chvilce už se mi tyčil v plném pozoru, Martinka se na mějen usmála naposled mi stáhla rukou předkožku a nasadila si špičku žaludu mezi své sladké rtíky. Chvilku mi ho jen tak cumlala a pak přidala i jazyk, kterým rychle kmitala po špičce žaludu. Potom si nechala zajet penisem ažhluboko do pusy a přitom měla pevně semknuté rty, takže jsem si to pořádně užíval. Sice to nebylo to, co jsem chtěl původně, ale i tak nádhera. Jednou rukou mě držela u kořene penisu, který perfektně kouřila a druhou rukou mi mačkala koule, jako kdyby ze mě chtěla vymačkat co nejvíc. Po pár minutách jsem měl už dost a tak jsem jí oznámil, že užbudu. Jenom se usmála a ještě přidala na rychlosti, kterou mě kouřila.

Jenom jsem vzdechl a začal jí plnit pusy semenem. Bylo toho docela dost, takže jí začalo vytékat z pusy a kapalo jí to do výstřihu. To co měla v puse spolykala, bradu si otřela rukou a řekla, že se půjde osprchovat, ať na ní počkám. Chvíli jsem jen tak seděl a poslouchal, jak teče voda ve sprše. A pak jsem se rozhod k činu. Když jsem vešel do koupelny, Martina zrovna vylézala ze sprchy a byla zahalená ručníkem. Co tady děláš?zeptala se mě. No, tak nějak jsem přemýšlel. Vykouřila jsi mně fakt nádherně a já si myslím, že si mi za to doučování splatila o něco víc, tak bych ti to teď chtěl vrátit řekl jsem a přistoupil k ní. Klekl jsem si před ní, ručník jí končil těsně pod rozkrokem, tak jsem jí ho nadzvedl a trochu jí roztáhl nohy. Neprotestovala a jenom stála a mlčela. Měla krásnou růžovoučkou mlaďounkou broskvičku, nad kterou měla vyholenou čárku. Začal jsem jí líbat na podbřišku. Jednu nohu jsem jí hodil přes svoje rameno, takže se mi otevřel plný výhled na její broskvičku. Začal jsem jí líbat na stydké pysky. Prsty jsem jí začal rozevírat a jazykem dráždit její klitoris. Měla nádhernou dívčí chuť. Jazykem jsem kroužil kolem klitorisu a občas na něj i zatlačil a pomalinku jsem do ní vnikl jedním prstem. Martina tichounce vzdychala a byla čím dál tím víc mokřejší.

Přidal jsem ještě jeden prst a tak jsem jí dvěma prsty pořádně šukal. Kolem klitorisu jsem kroužil ještě rychleji a cítil jsem, že už to na ní jde. Za chvilku mě sevřela mezi stehny, ještě jednou hlasitě vzdychla a vytryskl na mě proud jejích šťáv. Celý mě to dost vzrušilo, tak jsem se postavil a chtěl jsem dát pokračovat. Martina mi jenom řekla, že jsem jí splatil to, co jsem chtěl, a že na ní můžu počkat v pokoji. Takže jsem zase odešel bez zásunu, což už mě dost naštvalo a řekl jsem si, že už se o nic pokoušet dneska nebudu. Martina přišla po chvilce, na sobě měla jenom župan. Jak tak na tebe koukám, tak jsi docela dost natržený povídá mi. No. Docela jsem odpověděl jsem. Přistoupila ke mně a políbila mě. Byla to nádherná pusa, naše jazyky se proplétaly. Potom mě povalila na postel a klekla si na de mě. Víš já bych to taky docela chtěla řekla. A já na to jenom, že to není problém. Stáhla mi tričko a hladila mě po hrudi. Já jsem jí sundalžupánek a Martina klečela na mě celá nahá. Měla Nádherný pevný dvojky a její bradavky se tyčily vzhůru. Sundala mi kraťasy🡕 i s trenýrkami, můj penis už stál v pozoru. Vzala ho do ruky a navedla ho na vchod do její jeskyňky a pomalu začala na mě dosedat. Byla taky zřejmě dost vzrušená, protože byla celá mokrá a tak jsem v ní krásně klouzal. Seděla na mě a rukama se opírala o mojí hruď. Já jí pomáhal a taky jsem pohyboval boky, aby se lépe napichovala. Při tom jsem jí jednou rukou hladil po kozičkách a druhou na břiše, kde jsem pomalu sjížděl k jejímu rozkroku. Až jsem jí nakonec začal pastami dráždit na klitorisu, což Martinu začalo dělat ještě víc, až se úplně divoce napichovala na můj klacek. Po chvilce na ní přišel orgasmus a zhroutila se na mě. Nechal jsem jí, ať si užije orgasmu. Pak jsem se jí zeptal, jestli ještě může pokračovat. No moje prcinka už je unavená, protože jsem si jí už ráno dělala vibrátorem. Ale dost ráda bych ještě dneska pokračovala, tak co kdybys mi to udělal ze zadu odpověděla a tvářila se dost svůdně. 5ekl jsem, že klidně. Tím jsem plnily mé nejtajnější sny, téhle namyšlený holce projet všechny díry. Vstala a vytáhla nějaký gel, ten mi podala a klekla si přede mě načtyři. Nanesl jsem si trochu gelu na prsty a ty jsem pomalu začal zasouvat do její zadní dírky. Jen klečela a užívala si, to jak jí jezdím prstama v zadečku. Když jsem usoudil, že už je dost promazaná nasadil jsem svůj klacek na okraj její zadní dírky.

Řekla mi, ať jsem opatrný, že tak velkého ještě vzadu neměla. Pomalu jsem začal zasouvat dovnitř. Šel tam ztuha, ale pomalounku jsem se probíjel dál. Martině se ve tváři dala číst bolest, ale i vzrušení, které jí prostupovalo celým tělem, až se třásla. Konečně jsem ho tam dostal celého a začal jí pomalounku píchat. Martinka slastně vzdychala a začala ještě víc, když jsem jí pár prstama zajel do kundičky a začal jí dráždit pošťeváček. Po chvilce šukání té její ouzké díry to na mě přišlo a začal jsem jí plnit zadek semenem. Po chvilce prstění se udělala i Martinka. Když jsme se oblékli, tak jsme si slíbili, že to nikomu neřekneme a já jsem šel domu.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře