Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znásilněná 2 chlápky erotické povídky

Ani nevím proč, nikdy jsem to neudělala až ten den. Vracela jsem se ze cvičení a zkrátila si cestu přes park. Byla jsem už skoro na jeho konci, když se přede mnou objevili 2 chlápci. Byla tam tma jako v pytli, takže jsem jim neviděla do obličeje. Co si takhle pořádně zamrdat krasavice, zeptal se jeden a oba se zasmáli. Prosím nechte mne, pospíchám domů.

Hm, ona pospíchá smál se jeden, přiskočil ke mně a zkroutil mi ruku za záda. Tak to budeš muset ještě chvilku počkat kurvičko, protože mi máme šílenou chuť Tě pěkně vymrdat víš ?! To už mne ale držel i druhý muž a táhli mne k silnici, kde stálo auto. Když mne nacpali na zadní sedadlo, řidič se rozjel. Vykuř ho ty couro zařval jeden, a nacpal mi svůj tvrdý ocas do pusy, zatím co druhý mi trhal punčocháče a pod spoďárkama mi začal honit kundu. Je pěkně mokrá, okomentoval mou čvachtající kundu a já se dál dusila čurákem, který za chvíli stříkal nálož hustého, nahořklého semene ! Kouří skvěle děvka. Tome zastav, máš jí připravenou, ale nejdřív jí ukaž co jí čeká couru špinavou. Řidič Tom zastavil, ti dva mne vytáhli z auta, Tom rozepnul poklopec a rval mi mírně ztopořený ocas do pusy. Bránila jsem se, ale po facce jsem raději byla poslušná. Ocas mi v puse narostl do velkých rozměrů a pak mne hodili na břicho na zadní sedadlo a Tom ho do mne nemilosrdně začal tlačit. Křičela jsem bolestí, moje kundička nebyla na takový rozměr připravená, ale Tom přirážel jako šílený. Kundička mne už bolestivě pálila, když konečně s výkřikem začal do mne stříkat. Myslela jsem, že už je konec, ale spletla jsem se. Právě jsem se chtěla zvednout, když mě velká tlapa přišpendlila zpět na sedadlo a už se rval do mne další čurák. Už jsem ani nemohla křičet a jen jsem bolestivě sténala. Druhý se vystříkal také celkem rychle, ale když zasunul i ten co jsem ho před tím vykouřila, myslela jsem že pod jeho ocasem snad umřu. Nevím jak dlouho mne mrdal, ale připadalo mi to jako věčnost. Konečně stříkal, bil mne přes prdelku a nadával mi do šoustavých sviň. Jeden z nich mne vytáhl za vlasy z auta a přikázal, abych se svlékla. Odmítla jsem, dostala facku jako hrom a v momentě jsem před nimi stála úplně nahá. Po stehnech mi vytékalo semeno. Najednou mne povalili do studené trávy. Roztáhni hnáty čubko řvali a já raději poslechla. Dva se vrhli k mým tvrdým kozičkám, třetí mi bolestivě prstil kundu. Cítila jsem jak je olizují, okusují, sají a styděla se za to, že mne dohnali k orgasmu, který jsem neuměla skrýt.

Tak tohle se Ti děvko líbí jo ? smáli se a nepřestávali ani když mi Tom opět narval svého obrovitého čuráka do kundy a mrdal jako zběsilý. Musela jsem ještě přestát utrpení, kdy se i ti dva vystříkali a u mých koziček všichni vystřídali. Pak mi konečně dovolili abych se oblékla, nasoukali se do auta a já trnula hrůzou, aby mne tam náhodou nenechali. Nasedni ty kurvo, nebo chceš jít domu pěšky ? Rychle jsem se nasoukala do auta, Tom ho obrátil a ujížděli jsme k našemu městečku. Zastavili přesně na místě, kde mne naložili. Tak co píčo ? Co takhle poděkovat na pěkné vyšoustání řekl jeden z nich. Bála jsem se, aby mi něco neudělali a tak jsem řekla - děkuji za pěkné vyšoustání. Smáli se jako šílení, otevřeli dveře, vystrčili mne ven a než jsem se stačila podívat na espézetku, byli pryč. Když jsem nedostala měsíčky, málem jsem zešílela, neboť jsem si uvědomila, že v té době jsem vysadila antikoncepci ! S hrůzou jsem šla ke gynekologovi, který těhotenství na 90% vyloučil a po injekci, kterou jsem dostala se do dvou dnů dostavily i mé dny. Od té doby jsem si již nikdy cestu přes park nezkrátila !

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Znásilnění, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře