Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znásilněná matrona erotické povídky

Bylo už hodně po půlnoci, když jsme s kámoši (bylo nás pět) procházeli parkem. Občas si tu vyhlídneme nějakou oběť a pěkně jí opícháme. Většinou to ty kurvičky vzdají, odbavíme se na nich a jdou domů. Někdy je to ale náročnější, to když se nějaká kurva brání a řve, to jí pak hodíme do auta a odvezeme si jí na chatu a tam jí dáváme do těla dokud se jí nenabažíme. A zrovna na takovou jsme narazili dneska.

Byla už to starší ženská, ale moc nás přitahovaly ty její velké kozy, které měla narvané v tričku s velkým výstřihem. Mysleli jsme, že když je dává všem na obdiv, že bude se vším svolná, ale ona ne, nakopla jednoho kámoše do koulí a tak dostala pěstí a "usnula". A už jsme s ní ujížděli na chatu.

V autě jsme jí svlékli donaha, zkoumali jsme prsty její otvory a hlavně si hráli s těma ohromnýma balónama. Když se probrala, začala prosit abychom jí nechali, že už je stará a my si máme najít mladší a že doma jí čeká manžel a určitě se bude o ní strachovat. Najednou Ka rel zařval - tak Kláro, nedělej z nás voly, v občance máš napsáno, že jsi rozvedená ! Hm, ono Ti je 58 let! No to jsi zachovalá čubička !Tak buď ráda, že Tě konečně někdo ošoustá a to hned pět mladých nadržených kanců- hahaha ! Právě jsme dorazili na chatu a hnali nahou Kláru před sebou ! Byla to moc pěkná baba a na těch 58 roků fakt vůbec nevypadala. Jako první se na ní vrhl Milan ( ten co ho nakopla do koulí). Chtěl aby mu ho vykouřila, ale Klára ho kousla do žaludu a kuřbu odmítala. Tak tos posrala ty krávo, zařval a už bral do ruky důtky, které jsme zde s několika mučícími nástroji měli po ruce. Řezal do ní jako blázen a Klára hrozně křičela ( docela mi jí bylo líto). Tak co , už budeš kouřit ? Celá ubrečená přikývla a Milan byl z té surové předehry tak vzrušený, že za chvíli stříkal a řval - běda jestli Ti ukápne sebemenší kapka, dostaneš opět výprask. Neukápla a nastoupil jsem k jejímu mučeníčku já. Jsem spíš horňák a toužil jsem týrat její cecky. Postavil jsem jí uprostřed pokoje, kozy pevně svázal prádelní šňůrou až začaly modrat a začal cucat její ztopořené bradavky. Nejdříve stále uhýbala, ale když jí kluci několikrát "pohladili důtky po zádech" držela jako ovce. Hrábnul jsem jí do pěkně zarostlé kundy a narazil na ohromného poštěváka. Několikrát jsem do něho cvrnkl a Klára začala skučet jako malý štěně. Hele tý kundě se to začíná líbit co ? A všichni se postavili okolo Kláry a dle libosti si hráli a týrali její tělo. To už jsem s Klárou hodil na gauč a narval ztopořeného ptáka do její zmáčené píči. Mrdal jsem jak nejlépe umím, jednoho ptáka Klára kouřila, dva proháněla v rukách a poslední trýznitel řádil na jejích ceckách. Občas zakřičela bolestí, což mne děsně vzrušovalo a za chvíli už jsem stříkal do Kláry horké mlíčí. Odkulil jsme se a viděl, že její díra byla ucpána dalším ptákem. Takhle se jí do kundy vystříkalo všech pět ocasů a Klára ležela jako mrtvola.

Tak to ne děvko, budeš prcat celou noc, hned Tě probudím a už vidím jak Milan začíná do Kláry tlačit láhev od vína. Klára křičí, prosí, pláče, ale Milan řádí jako černá ruka. Júúú ty máš kundu jako vrata, podívej už kouká jen hrdlo, mám ho tam narvat taky ? Neblbni, snažíme se ho krotit, ještě jí budeme vozit do špitálu. Chvíli jí s ní šoustá a ukazuje všem jak se jí pěkně otvírá píča a nakonec do ní zajede už opět ztopořeným čurákem. Omrdáváme jí s přestávkama celý den ( je sobota ) a myslím, že už Klára ani nevnímá co s ní děláme. K večeru i my máme dost. Pomůžeme Kláře s oblékáním a odvážíme jí před její dům. Slibuje, že nikomu nic neřekne, odchází a my odjíždíme do svých domovů pořádně se vyspat a nabrat síly pro další šoustání.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře