Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znásilněná policistou erotické povídky

Tenot příběh se stal poblíž jedné cesty u Prahy, kdy pozdě k večeru vyjely z Prahy dvě slečny v lehce podnapilém stavu . Ten večer měli zrovna službu 2 policisté nechvalně znamý za své prohřešky, tito 2 policisté stoply zrovna projíždějící holky , k jejím si na nish všimli , když je stopli že nejsou zrovna úplně ve své kúži , jedna z dívek spala na zadním sedadle , a proto se policisté rozhodli že dají dívce dýchnout do přístroje, alkohol🡕 metrr naměřil 0, 3 promile. Policista se pousmál a pravil , slečno ukažte mi svůj řidičský, občanský a technický průkaz , dívka se okamžitě rozplakala, že auto není její , že je dívky co spí na zadním sedadle a atˇ nevolají domů , že řidičský průkaz ještě nemá , a kdyby se to doma dozvěděli , tak by bylo zle.

Policista se na ni obořil na to jste měla myslet dřív "budu to muset zavolat vám domů a nahlásit na stan🡕 ici. Dívka začala s brekem prosit že udělá cokoliv. Dívka byla oblečena v kožené bunˇdě s kalhotami s krásnou postavou a blond vlasy. Poliocista k ní přistoupil a sáhnul jí na kozi , měla pevný 3, a pravil možná by se stím dalo něco dělat. Dívka se odtrhla a povídala co si o mě myslíte, ot nikdy neudělám !No , když to bereš takhle , tak budiž , a pomalým krokem šel k policejnímu autu , druhý policista celou tu dobu prohlížel auto dívky. Dívka s malým brekem řekla no dobrá udělám co budete chtít", policista se usmál mávnul na svého kolegu , ten už z praxe věděl o co jde . Oba dva dívku čapli a odvlekli ji do auta , hned po otevření dveří ji povali jeden z picistů na břicho , tak že jí nohy vyčnívaly z auta, druhý policista z druhé strany si už rozepínal poklopec a pomlau si začínal honit svoji kládu , dívka si jen z pohledu na ten velkej kolík v duchu řekla "to snad nemyslí vážně tímhle , mě udusí. První policista si už sundal kalhoty🡕 , a chytil jí za boky na hmatal zip , rozepnul a stáhl kalhoty🡕 , dívka se jen ptala "co se mnou budete všechno dělat ", na to jeden z policistů odvětil" to uvidíš ", dívka měla nadhernej pevenj zadeček , první policista z ní strhnul silou její tanga , dívce se z očekávání co se bude dít naskočila husí kůže . Druhý policista přikázal dívce , aby mu ho začala kouřit , dívka byla v tomto směru nezkúšená a tak mu ho začala jen honit , policista jí řekl "do pusy si ho dej a začni pořádně sát , dívka si to rozmyslela a chtěla odejít , že prý radši snese křik rodičů ne¨ž tohle , první policista jí chytil za stehna a srazil jí zpátky na břicho a řekl "na to už je pozdě, ty malá děvko", dívka se snažila vymanit z jejich moci , ale neměla tu najmenší šanci , a atak se rozplakala , na tož jí druhý policista řekl , udělej co chceme a nic se ti nestane , 18 letá dívka se tedy opřela o lokty a začala mu ho kouřit , policista ji chytil za hlavu a začal přirážet n a svůj ohon, zatímco jí první policista důkladně vylízal píču , přičemž ona nucenýma výkřikama as pérem druhého policisty v puse sténala ohhh, ohhhhh, hmmmmmm.

Policista jí přestal lízat píču achytil ji rázně za stehna , druhou rukou jí přiložil svůj tlustý penis k pochvě a chtěl začít přirážet , když najednou narazil na panenskou blánu a řekl "hele ona je ještě pana" a ne vybíravě začal přirážet s takovým důrazem že dívce vytryskly slzi bolestí , zatímco druhý policista jí její hlavu přirážel na svůj penis takovou rychlostí že jí sliny stékaly pomalu po krájíčkách úst a po chvilce začala cítit že se policista uděla a v tu chvíli jí došlo že se chce udělat do její pusy, chtěla ho od sebe odtrhnout , ale on jí držel pevně za hlavu a začal stříkat , namohla se skoro ani nadechnout , když se jí tam vystříkal a nezbylo jí nic jiného než to zpolknout , policista jí po držel na svém ohonu , a když viděl že to vše spolykala tak jí pustil , dívka se z hekaním (protože jí prní policista tvrd ě mrdal) rozdýchala do normálu a otřela si ústa, policista si nasadil kalhoty🡕 a odešel.

První policista ne ane se udělat a tak vytáh z její lehce zkrvavené poshvy a přiložil k análu a zasunul po okraj , dívka bolestive vykřikla , neměla ještě sex a tohle bylo pro ní dost bolestivé, prohnula se v zádech jako luk a chytila se za zadek a roztáhloa si ho , policistu to náramně vzrušilo a pravil "to je ono ty děvko jenom se pořádně zauč", dívka vykřikla "dál už ne prosím!", ale policista byl v sedmým nebi a přirazil na doraz , dívka bolestivě zaskučela a pokorně snášela souložení do zadku , snažila si ho z obav že by jí roztrhl rozáhnout jek jen to šlo , ale i to bylo málo, pořád cítila strašlivou bolest a po chvíli jak něco teplého vniká do vnitř a po sléze naramné uvolnění zadečku, policista se to nevydržel y vystříkal se jí do zadku atrochu i na hýždě , vytáhl ho zní celý a otřel o její půlky, nasadil kalhoty🡕 a přikázal atˇ vystoupí z auta, dívka se jen s ponížením zvedla , nasadila si dží ny a odešla , policista mávl na svého kolegu a odjeli . Dívka vše vyprávěla své kamarádce , a ta vše oznámila svým rodičům , s policisty se zavedlo disciplinární řízení a na to že dívka neměla ten večer za volantem co dělat se už zapomělo.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Znásilnění, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře