Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znásilnění na táboře erotické povídky

Tento příběh se stal na letním táboře poblíž vesnice jménem Nýdek. Šlo o tábor organizovaný pro místní pubertální mládež, s cílem přiblížit jí k přírodě, poučit o místní historii, tradicích a odvést od lumpáren, videoher, kouření a alkoholu🡕 . Na táboře jsem měl pomáhat dobrovolné vedoucí Janě K. Janu jsem znal už z dřívějška a pálil za ní už dlouhou dobu, bohužel byla členkou křesťanské mládeže a věřila pevně v zásady mravní čistoty, pomáhala organizovat dobročinné akce🡕 ve svém okolí a byla uvědomělá až mi to přišlo hloupé.

Nicméně ve 26-ti letech neviděla zřejmě žádný rozpor mezi svými zásadami a touhou líbit se, což vyjadřovala svým lehkým oblečením leckdy odhalujícím že má štíhlý pas, kulatý pevný zadeček a krásná pevná prsa akorát do ruky. Myslím že ta její čistota ve kterou tak věřila jí s věkem dělala čím dál větší potíže, protože příroda je přírod a a občas ji asi frnda pořádně svrběla. Tábor měl trvat týden, prvních několik dní jsme chodili na výlety do okolních kopců, hráli nejrůznější kolektivní nebo míčové hry z nichž některé nebyly tak nevinné jak by se mohlo na první pohled zdát. Například jedna, už nevím jak se jmenovala, spočívala v tom, že se kluci a holky rozdělí do dvou skupin a vytvoří dva kruhy jeden uvnitř druhého, obě skupiny mají stejný počet členů, uprostřed obou kruhů pak stojí jeden- kluk, nebo holka to je jedno, pak začnou kluci i holky chodit v kruzích do kola v opačných směrech, když ten co je uprostřed tleskne jednou otočí se všichni čelem vzad a začnou chodit v opačném směru, když tleskne dvakrát všichni začnou utíkat, ti kteří byli ve vnějším kruhu mají za úkol utíkat před těmi co byli ve vnitřním a tím co byl uprostřed, poslední který si nikoho nechytí do páru se ocitne v příští hře uprostřed. Pochopitelně lepší bylo mít kluky ve vnitřním kruhu aby chytali holky, bylo to přirozenější a kluci se taky víc snažili, někteří do toho dávali opravdu srdce( nebo jiný orgán), protože puberta je nakonec puberta a po několika dnech na táboře už byli všichni nadržení, a tak pronásledované holky leckdy chytali za hýždě, nebo jiné části těla na které by si jinak nešáhli. I já si tyhle hry docela užil, bohužel ne tak plně jak bych si přál. V podstatě jsem při tomhle táboření měl neustále plné ruce práce s nezvladatelnou mládeží kolem a naneštěstí taky den za dnem plnější pytlík a žádnou možnost si vyhonit. V noci jsem přespával v jediné chatce s Janou, ta zase na sebe bohužel nedala sáhnout, jak už jsem řekl. Nakonec přišel poslední den tábora a s ním večerní táborák. Seděli jsme kolem ohně, opékali párky a mluvili o všem možném. Čas utíkal, už se dávno setmělo a někteří kluci a holky už zalezly do stan🡕 ů, mě se ten večer nějak nechtělo ponocovat, byl jsem už po celém týdnu utahaný. K mému překvapení se Jana nabídla že tu s těma pár klukama ještě chvíli posedí, než je vyžene do spacák🡕 ů, tak jsem si šel lehnout do chatky sám. Jak se ukázalo později, těch pár posledních puberťáků co tam zůstali s Janou bylo otrlejších a drzejších než bych si pomyslel a měli od začátku s Janou svoje vlastní plány. Věděl jsem že byli přes den ve vesnici a podezříval je že si z té vycházky přinesli nějaký alkohol🡕 , ale že to dopadne tak jak to nakonec dopadlo by mě ve snu nenapadlo, - ještě k tomu s netýkavkou Janou! Zkrátka pozdě v noci mě vzbudilo zabouchání na dveře chatky a pak nějaký hluk jako by někdo rychle utíkal křovím. Podívám se na hodiny- byly tři ráno.

Rozmrzele jsem se vykutal ze spacáku🡕 a v trenýrkách se šel podívat co se děje. A nevěřím svým očím, vedle vchodu opřená o stěnu chatky sedí Jana, na první pohled opilá na mol. Když si mě konečně všimla neúspěšně se pokusila vstát a něco nesrozumitelně zabreptala. Pivem byla cítit na kilometr a nejen to, měla zmačkanou uválenou blůzku, jedno ramínko podprsenky utržené, sukně🡕 politá pivem se jí vyhrnula a bylo tak vidět že nemá kalhotky. V tu chvíli se ve mně probudila moje celotýdenní nadrženost a zároveň vztek že nakonec dala takovým puberťákům, když se přede mnou tvářila jako by byla kdovíjaký svatoušek. A pak, protože příležitost dělá zloděje, jsem jí popadl pod paží a odtáhl do chatky, pak jsem ji chvíli takhle držel v náručí aby nespadla a při tom jí důkladně masíroval ten její parádní kulaťoučký zadeček a párkrát jí taky bez skrupulí zmáčkl pořádně prso, to už jsem byl vzrušený tak, že se mi trenýrky napínaly jak plachta🡕 na stožáru. Ona se sice sporadicky pokoušela o odpor, ale než si uvědomila v té svojí alkohol🡕 em prosáklé makovičce, že jí mačkám prsa a zvedla ruku na obranu, tak už jsem jí masíroval pět minut pro změnu zadek. Vzrušením bez sebe jsem stáhl trenýrky a s pérem trčícím ke stropu začal svlékat ji. Nalili jí tím pivem teda pořádně, až se z toho naší štíhlounké Janičce nafoukl pupík. Pak jsem jí položil na postel a začal ji píchat. Prsy se jí vlnily a moje přeplněné koule jí pleskaly o kundu. Ale takhle jsem se udělat nechtěl a navíc pokud jí téhle noci měl někdo naprcat radši když to nebudu já. Když už to nešlo vydržet kleknul jsem si nad ni a začal si honit péro. Tak potvoro jedna celý týden mě provokuješ, koule mám kvůli tobě jak melouny, a pak se necháš ožrat a ošukat bandou puberťáků, jako děvka, tak tady pro tebe něco mám kurvičko. A za chvíli už měla celý obličej a prsa zapatlaný spoustou semene. Ty kurvičko, celou dobu ses bavila jak kvůli tobě slintám s oteklýma koulema, teď si to sperma můžeš třeba sežrat.

Pak jsem jí přikryl spacák🡕 em a taky si lehnul. Správně jsem počítal s tím že je beztak tak nalitá že si nebude nic pamatovat a kdyby, těžko se bude někde chlubit tím, že se nechala ožrat a ošukat partou kluků z tábora, stejně ani nebude vědět kým, a pak některým tady ještě nebylo patnáct. Ráno a odjezd proběhl jako by se vůbec nic nedělo, jen Janě bylo špatně a kdykoli se přiblížil některý klučina zrudla a dělala, že se dívá jinam.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře