Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zodpovědná matka erotické povídky

Zdenka je rozvedená matka, která žije samotná s dcerou Markétkou, které bylo čerstvých 15 let. Markétka je milá, slušná dívka. Už je to nějaký čas, co si Zdenka všimla, že je Markétka velice atraktivní. I když jí je teprv 15, tak už má sice malá, ale kulatoučká prsíčka, dlouhé štíhlé nohy, hezký zadeček a blonďaté vlásky. Nejde si nevšimnout, jak se po ní muži dívají.

Zdenka si už delší dobu láme hlavu nad tím, kdy Markétku připravit do života. 15. rok bude ideální čas. Zdenka má totiž přítele Martina. Je o něco málo starší než Zdenka a je to rozumný, pracovitý a zodpovědný muž, ideální volba.

Zdenka totiž zastává s Martinem stejný názor, každá slušně vychovaná dívenka, by měla svému muži nejdřív nabídnout zadek k uspokojení a je na muži, jestli bude chtít análek nebo kundičku. Martin je muž, který ví, co chce a tak má Zdenka šukaný zadek s železnou pravidelností. Markétce by se měla dostat stejná péče a kdo by byl lepší, než Martin. Jelikož se Martin stará o Markétku jako o vlastní, tak se Zdenčiným návrhem souhlasí. Předběžně se domluví na sobotní večer a Markétka o ničem neví... Markétko, běž se osprchovat, přijde navečer Martin. Tak jo mami. Sotva Markétka zavře dveře od koupelky, zvoní zvonek. Zdenka otevírá dveře do chodby a usměje se na Martina. "Ahoj." "Ahoj, " odpoví Martin s úsměvem a políbí Zdenku ve dveřích a pohladí jí zadek. "Moc ti to sluší." "Děkuji." odpoví Zdenka. Martin si zouvá boty, svléká a pověsí bundu🡕 a následuje Zdenku do ložnice, "Kdepak ji máme, to naše dospělé zlatíčko?" "Koupe se a za chvilku přijde sem do obýváku, dáš si něco?" "Ano, voda s citrónem stačí, děkuji." Markétka se mezitím osprchuje a jde do svého pokoje, kde se obleče a jde do obýváku. "Ahoj zlatíčko." pozdraví ji Martin. "Ahoj Martine." usměje se Markétka a zastaví se uprostřed pokoje. Má vlasy po lopatky, na sobě bílé tílko na doma bez podprsenky a černé legínky, pod kterými se jasně rýsují kalhotky. Martin se na ní dívá až na to Markétka není zvyklá. "Copak je Martine?" Usměje se, "Jsi velmi krásná Markétko a teď už je z tebe velká holka, je ti 15 let." Markétka se trošku začervená. "Děkuji." Koukne se na mamku a pak na Markétku. "Zlatíčko, ty víš, že mamka chce pro tebe jen to nejlepší a že má skoro vždycky pravdu, viď?" Usměje se, když řekne skoro vždycky. "Ano, vím, " odpoví Markétka "máma je nejlepší!" "Já vím, že je." Usměje se na Markétku. "Zlatíčko, máma by chtěla, když už ti je 15, aby jsi byla připravená do života na svého nadcházejícího muže a poprosila mě, abych pomohl. Protože tě mám moc rád, neváhal jsem." Markétka kouká z jednoho na druhého a moc netuší o čem je řeč. "No...dobře." usměje se jen. "Markétko, chtěl bych, aby sis sundala tílko i legínky a ukázala se nám jen v kalhotkách, ano?" Markétka vykulí oči a zrudne. "Jen v kalhotkách?? To nejde!!" a je červená jako rak. Martin se usměje. "Markétko, neměj z ničeho strach a nestyď se. Věř mi, jsi krásná dívenka a chceme tě s mamkou vidět." Markétka přemýšlí a uvědomí si, že jsem jí v kalhotkách už stejně viděl, tak jaký je v tom vlastně rozdíl? Tak proč ne. Začne si stahovat legínky a položí je na židli🡕 . Má krásné dlouhé štíhlé nohy. Pak si trošku nesměle stáhne tílko a objeví se její malá prsíčka, zakryje si je dlaněma a už trošku méně červena se před námi narovná. Celou si ji prohlížím pomalu od hlavy k patě, zadívám se jí přímo do klína na malé kalhotky, jsou bíle s krajkovým okrajem a je v nich hezky vidět stisknutá pipinka.

Pak se podívám na její prsa a nazakrývající dlaně, pohlédnu ji do očí a nadzvednu obě obočí. Markétka pochopí a dá ruce dolů podél těla. Obě bradavky jsou velice rychle jako dva malé hroty a kozičky se lehce nadouvají, jak Markétka zrychleně dýchá. "Jsi opravdu krásná dívka, nádherná Markétko!" chválím ji. Markétka se uculí, "To mi říkáš v jednom kuse." Zadívám se jí do klína. "Markétko, holíš se, nebo máš blonďaté chloupečky na pipince?" Markétka zase zrudne. "Neholím." špitne stydlivě. Jen se na ni usměju. "Máš zlatíčko blond chmýří na pipince, nebo spíš takový malý kožíšek?" "Spíš takový kožíšek." odpoví a stále se culí. Usmívám se na ní také. "Máš, zlatíčko, chloupečky až k dírce do zadečku, nebo jenom klín a pipinku?" Markétka kouká a chvíli nic neříká. "To nevím, já se tam nikdy nekoukala." "Rádi by jsem se s mamkou podívali." Markétka zase vykulí oči. "A jak?" kouká s otevřenou pusou. "Chtěl bych, miláčku, aby ses otočila zády k nám a klekla si tady na ten připravený kobereček. Až si klekneš tak dej trošku nohy od sebe a opři se o lokty, ne o dlaně. No a nakonec se lehce prohni v zádech." Markétka poslouchá. "Tak....jo." řekne a podívá se na mámu. Máma se jen usměje a kývne hlavou, že ano. Otočí se zády k nám, klekne si na podložku, dá nohy lehce od sebe, opře se o dlaně a prohne se v zádech. Její zadeček se krásně vyšpulí, je kulatý a krásný. "Takhle?" a otočí hlavu na nás. "Ano, takhle, zlatíčko, jsi opravdu moc šikovná!" a zvednu se ze židle🡕 a jdu k ní zezadu. Dřepnu si za ní a pohladím jí po tom hladkém zadečku a usměju se na ni. Hladím jí půlky. "Stáhnu ti teĎ kalhotky dolů, ano? Ale nechám je pod zadečkem v půli stehen." Markétka jen pokývne hlavou, všimnu si, že má bradavky maximálně špičaté a když za ní dřepím, kousek od jejího klína, cítím nápadný pach. Vůni šťáviček.

Chytnu lem jejích kalhotek a začnu je pomalinku stahovat dolů pod zadeček. Tím, jak Markétka klečí a je opřená o lokty a ještě prohlá, tak je jí zezadu velmi dobře vidět malá, bloňďatá, jen lehce ochmýřená kundička a nad ní je úžasná malá dírečka do zadečku. Dokonalý kulaťoučký análek patnáctileté dívky. "Zlatíčko, vždyť jí nemáš chlupatou, žádný kožíšek, je to jen chmýří." "Já nevěděla." špitne a zrychleně dýchá. Dívám se na její vystavený análek a kundičku. Na kundičce je vidět, jak se leskne, je pěkně vlhká. Položím jí obě ruce na půlky a pohladím je. "Jak se cítíš zlatíčko?" "Trošku zvláštně, " špitne "ale dobrý." a usměje se. Usměju se taky. "Jsi správná holka." A jak jí hladím půlky, tak lehce zatlačím do stran a pěkně jí roztáhnu prdelku. Zadívám se na ten roztažený malý análek. "Prostě nádherná dírečka." povím jí a ukážu análek mamce. Dones Zdeni prosím tě gelík z ložnice a vstanu. Markétka na nás kouká, "Mám takhle zůstat?" "Ano, zůstaň, zlatíčko." a začnu se vyslékat. Rozepnu si košili a pásek🡕 u kalhot a stáhnu je, nechám si pouze trenky a oblečení složím na židli🡕 . Markétka mě ještě nikdy asi takhle neviděla a prohlíží si mě. Jsem pěkně stavěný muž, silná ramena a paže, pevná stehna a když sjede pohledem na mé trenky uvidí obrys něčeho, co si zatím jen představovala ve svých fantaziích, ale vlastně nikdy pořádně neviděla. Zdenka přinese gel, kouknu na ni. "Zdeni, prosím tě, namažeš Markétce dírku do zadečku?" Markétce při pohledu na mě, jak se svlíkam, začne bušit srdíčko, kouká na mamku, jak si za ní klekne a kápne si gelík na prsty a začne jí roztírat chladivý gel po dírce do prdelky. "Co se bude dít, mami?" řekne trošku nervózním hlasem. Zdenka pečlivě maže malou dírku gelíkem a u toho i jemně tlačí na análek a masíruje ho krouživým pohybem.

Markétka trošku zasténá a má pocit, že má kundičku už uúplně maximálně mokrou. "Mami, proč se Martin svléká?" Ptá se znova vyplašeně. Zdenka přestane mazat zadeček a podívá se na dcerku. "Miláčku, Martin z tebe dnes udělá ženu, už nejsi dítě a já chci, aby jsi byla připraveno do života." Márkétka kouká a neví jak to má pobrat. "Já nevím, mami, jak to myslíš." "Uvidíš zlatíčko a ničeho se neboj, ano?" A pohladí ji. "Dobře." špitne Markétka a podívá se na mě. Já sleduju rozmluvu matky a dcery a dívám se, jak maže Markétce tu dírku. Markétin zadeček je nádherný a análek dokonalý, začnu být velmi rychle vzrušený a trenky mě utlačují. Stáhnu si je dolu a odložím, jakmile má můj nadržený ocas svobodu, rychle se napne. Mezi nohama mi majestátně trčí moje chlouba. Kolmo vzhůru tvrdě stojí můj silný, dokonale hladký ocas. Mám opravdu výstavního klacka. Velký žalud, silný kořen a korunují ho nateklá velká varlata, jako dva těžké šutry. (18/5cm) Markétka se na mě dívá s otevřenou pusou, ještě nikdy ocas neviděla. Vidím, jak na mě civí, jak jede očima pomalu od kořene po žalud a pak zase dolů ke koulím. Neví, co říct a jen zamrká očima a pořád mi kouká mezi nohy. "Zlatíčko, " oslovím ji. "slib mi jednu věc, ano? Že budeš pěkně držet a že se celá uvolníš, hlavně zadeček. Nezatínej svaly a buď prostě v klidu, dobře?" Márkétka mi stále civí na ocas a pak odtrhne oči a podívá se na mě. Není schopná říct nic víc než "Ano." Postavím se za Markétku přímo nad její zadeček a dřepnu si nad ní. Snaží se otočit hlavu a dívat se na mě, ale nejde jí to. Mám její lesklý análek přímo pod svým ocasem, klacka maximálně tvrdého a nadrženého na tu mladou prdelku. Zdenka jde před Markétku a povzbuzuje ji. "Jsi moc šikovná, zlatíčko, hezky drž a nech Martina, ať se o tebe postará. Jsi moc statečná." Markétka koukne na mamku a je vidět, že je vyplašená, trošku vyděšená, ale mámě věří.

Dřepím nad ní a chytnu pevně svůj ocas u kořene a zajedu žaludem na její análek a začnu jí žaludem roztírat gelík po análku a lehounce tlačím na dírku. Markétka sebou lehce trhne, když jemně zatlačím žaludem a roztírám gel. Dráždím jí a zároveň tak geluju i svůj žalud. Položím jí jednu dlaň na hýždě a ocasem mířím přímo na análek, podívám se na mámu a ta kývne na souhlas. Markétka je uvědomělá dívka a zadeček má relativně uvolněný, tak, jak jsem jí řekl. Zatlačím žaludem přímo na prdelku a jak je análek nagelovaný i můj žalud, tak lehce vniknu do jejího malého zadečku. Markétka sebou škubne a zajíkne, hned na to ucítím, jak se jí stáhne prdelka kolem mého žaludu a pevně ho sevře, víc netlačím, jenom žalud. "Mami!" kníkne Markétka a vyplašeně se jí dívá do tváře a zatne pěsti. "Markéto, povol zadeček, musíš být uvolněná!" a já zatím držím v dřepu s žaludem v prdelce. Markétka rychle dýchá a po chvilce cítím, jak uvolní stáhnutý zadeček a povolí. "To je ono, pochválím ji." Pustím svůj klacek a položím ji druhou ruku na hýždě a pevně si jí chytnu oběma rukama. Cítím hned za žaludem jak se její análek střídavě stahuje a uvolňuje. Její prdelka ještě není zvyklá a i když se Markétka snaží uvolnit, tak se jí zadeček instinktivně stahuje. Ještě chvíli počkám a pak zničeho nic zatlačím svůj tvrdý klacek Markétce hluboko do zadku. Naráz, protože je nagelovaný. "Ooooohhhhhhh" vzdychnu zhluboka a pevně si Markétku držím, cítím v pažích, jak chtěla uhnout, když jsem zatlačíl, ale držel jsem ji pevně. Markétka vytřeští oči a nahlas vykřikne, ale není to výkřik bolesti, spíš překvapení smíchané s neznámým pocitem. Když jí vyplní její malý zadek takový tvrdý silný ocas, jako je ten můj. Zatlačil jsem ho Markétce do zadku na dobrých 15 cm, skoro až po koule a zůstal jsem v ní. Cítím, jak se jí zběsile uvolňuje a stahuje análek a Markétka rychle dýchá a trošku kníká.

"Zlatíčko, máš užasnou prdelku!" chválím jí a povzbuzuju, "Krásně držíš, jsi moc šikovná." Markétna nic neříká a jen stále dýchá a kníká. "Ano, děkuju." špitne jen, protože si uvědomí, že by měla už něco říct. Já se uvelebím v jejím zadku, je to užasný pocit. Jak si ji držím, tak se začnu v dřepu lehce pohybovat dozadu, můj ocas vyjíždí z její prdelky, vidím jak je análek dokonale obtažený kolem mého klacku. Jakmile vyjedu jen po žalud, tak zase pomalu zasunu až po koule...."oohhhhhhh." Zopakuju podruhé, vyjedu z její malé prdelky a s chutí zase zajedu hluboko do zadku...."ooohhhh." U druhého průniku Markétka zakňučí. "V pořádku, zlatíčko?" ptám se jí s ocasem zapuštěným po koule v zadku. "Ano, " špitne Markétka, "nepřestávej prosím!" špitne znova slabým hláskem. Usměju se a začnu pravidelně a pomalu vyjíždět ocasem ven a zajíždět do vystavené prdelky. Po druhém zásunu už se nezastavím a začnu Markétce pravidelně a pomalu projíždět malou prdelku mým nadrženým tvrdým klackem. U každého zásunu blaženě vzdychnu a pozoruju její mladé tělo, jak se mi kroutí pod rukama. Markétka začne s každým zásunem kňučet a vzdychat. Neporušuji pravidelné pomalé tempo, které jsem započal a rytmicky jí zasouvám ocas do zadku. "Zvládáš to zlatíčko, mám přestat?" a poslouchám její sladké vzdychy a kňučení. "Ne aaacchhich prosím, nepřestévej aaaachhh nepřestávej!" zopakuje podruhé. Je to tak intenzivní pocit, že nedokáže říct jednuduchou větu v celku a mezi slovy sténá. "Jsi užasná, zlatíčko." pochválím jí. Začínám cítit, že si její prdelka už docela zvykla a Markétka už se i méně škube a spíš se začne vlnit. Přidřepnu si a lépe si ji chytím a z pomalých zásunu přejdu na pravidelné lehké mrdání jejího zadku. Markétka začne vzdychat a knučet v jednom kole, že nemůže ani popadnout dech.

Je to nádherná píseň jejích vysokých vzdychů a stenů a jen mě to podporuje v mém mrdání. Držím si jí a nadrženě jí šukám prdelku, až moje těžká varlata začnou plácat o její blonďakou kundičku. Hekám a vzdychám s každým zásunem, šoustání její malé prdelky je velice intezivní pocit a já se mu plně oddávám. Vidím, jak pravá Markétina ruka začne cestovat po koberci, jako kdyby nevěděla kam s ní. Se zavřenýma očima jede po svém stehně a nahmatá mé břicho a snaží se ho prstama ošahat a jemně mě odtačit. Vzrušuje mě to a s velkou chutí mrdám její zadek. "Ach Markétko." vzdychám blaženě. Markétka se snaží chvíli o mé zastavení, ale bezradně, její ruka putuje po jejím těle, až nakonec zajede do svého mokrého klína. A tam už nadobro zůstane. Markétka během chviličky začne prstit a masírovat svůj potěváček jako o závod a já jí už svižně a nadrženě mrdám hluboko do zadku. Markétka začne zběsile hekat, vzdychat a kňučet. Cítím, jak se její tělo napíná a povoluje, její hlas se stupňuje. Mrdám ji prdelku a sleduju její vlnící se tělo, už si plně zvykla na můj ocas a pěkně drží. Když vidím a hlavně slyším, že na ní jde její první orgasmus, tak se snažím odhadnout, kdy to bude, soustředím se na mrdání její prdelky a poslouchám. Markétka velice rychle dojde k vrcholu, přestanu jí mrdat zadek a zatlačím jí ho hluboko do zadku po koule a zůstanu v ní. Markétka se celá křečovitě napne a začne hekat a vzdychat vysokým hláskem, její prstíky pilně a rychle prstí její kundičku a Markétka vystříkne své šťávičky přímo na koberec a rychle dýchá a heká, prožije silný orgasmus.

Chvíli není schopná slova a jen rychlé dýchá se zavřenýma očima. Já nad ní dřepím s ocasem po koule v zadku. "Jak se cítíš zlatíčko?" zeptám se jí po chvíli. "Užasně, je to užasné!" povídá jemným hláskem. "Chci znova prosím!" špitne. "A co chceš znova zlatíčko?" zeptám se jí s úsměvem. "No..."povídá Markétka, "chtěla bych znova to, chtěla bych to zažít ještě jednou, prosím." "Chceš ošukat zadek Markétko?" "Ano prosím, chci ošukat zadek, chci moc ošukat zadek, prosím prosím žadoní Markétka." Opět jí pevně sevřu boky a začnu jí pomalu mrdat zadek, ale rychleji než na začátku. Markétka začne okamžitě vzdychat a její prstíky hned najdou vlhký klín. "Udělám si z tebe svoji anální kurvičku Markéto." "Ano udělej prosím, špitne Markétka, budu tvoje anální kurvička, nepřestávej!" povídá a vzdychá. Její oddanost a nadrženost mě pěkně vzrušuje, během chvíle jí začnu zase pěkně mrdat zadek a Markétka už je hned tam, kde byla předtím. Její prstíky svižně pracují v mokrém klíně a zadečkem lehce přiráží. Já blaženě hekám a vzdychám, Markétin zadeček je úžasný, mrdám jí ho jako smyslů zbavený, nemůžu se ho nabažit a neskonale si ho užívám. Během ani né pěti minut už je markétka téměř hotová. "Šukej mi zadek, prosím!" vzdychá rychle a kňučí, "Nepřestávej, šukej mi zadek, prosím prosím!" Kňučí nadrženě a já vzrušeně mrdám její prdelku. Markétka se udělá podruhé a její šťávičky opět vystříknou. Ječí a užívá si to naplno, stehna už má celá mokrá jak teče a stříká. Tentokrát se ale nezastavím a její zadek mrdám nadrženě dál, už nepřestanu dokud se nevystříkám, ale tohle nejde dlouho vydržet. Markétčin druhý orgasmus jakoby neskončil a jen nepřetržitě knučí, vzdychá, sténá a kroutí se.

Já mrdám její análek, který je i po uvolnění úzký a rychle se blížím ke svému vrcholu. "Budu moc stříkat, budu moc stříkat!" vzdychám blahem a hekám. Je to neuvěřitelný zážitek mrdat Markétčin patnáctiletý zadek a Markétka samotná, je úžasná. "Mrdej mi prdelku, mrdej mi ji a stříkej, stříkej! Prosím!" žadoní Markétka a povzbuzuje mě. Je to šílené, její slova mě tak rajcují, budu stříkat, hekám v jednom kole a oba společně vzdycháme a hekáme, sténáme. Ještě párkrát zajedu do jejího zadku a vím, že to je konec, budu hotovej. Pevně ji sevřu dlaněma, přitlačím si ji na ocas a rychle křečovtě jí mrdám zadek před vyvrcholením. Markétka začne křičet v třetím orgasmu a já začnu křičet zároveň sní. "Aaaaaaaahhhhhhhhhh!!!!" zařvu, protože cítím, že je to tady, skoro se mi zamotá hlava a celým tělem se mi začne prolévat neuvěřitelná slast a velmi, velmi silný orgasmus. Začnu Markétce prudce stříkat do zadku své semeno, řvu u toho jako lev. Držím si Markétku pevně přiraženou na ocas po koule a pumpuju do ní své nateklé koule. Markétka řve se mnou a prstí se, já se neovládám a nevnímám, jen na ní čumím a můj ocas se prudce škube v jejím zadku a plní ji svým semenem. "Bože, bože!" vzdychám na vrcholu blaha a jsem úplně mimo, pumpuju Markétce do zadku semeno, svůj silný orgasmus a přestanu ji šukat. Jen v ní držím a stříkám. Markétka se uvolní a jen heká. Cítí jak se mi škube, jak jí plním. Pěknou chvíli stříkám, jsem muž na vrcholu a pořádný samec, mám vydatné dávky horkého semene. Vystříkám Markétce zadeček a úplně se uvolním...cítím že je po tom. Můj orgasmus odezní a já hladím Markétku po zádech, má plný zadek mého semene. "Zlatíčko, " říkám tiše, "to bylo úžasné, ty jsi úžasná." Markétka nic neříká a jen spokojeně leží hlavou na zemi a oddychuje. Podívám se na mamku a ta se usmívá. Lepší to ani nemohlo být, povídá mi celá rozzářená.

Zavrávorám se po tak silném orgasmu a vytáhnu ho Markétce z prdelky. "oooochh..." zakňučí tiše, když vyjedu ven a zůstane klečet s hlavou na zemi a zavřené oči. Když vytáhnu ocas vyteče jí z prdelky část semene, co byla úplně na krajíčku a teče jí po stehnech...prdelka se jí stáhne a zůstane plná mého semene. Zvednu se a prohlížím si Markétku na zemi, zadeček vystavený, celá lesklá lehce zpocená, stehna mokrá od šťáv a od mého semene a na koberci mokrý flek od toho, jak dvakrát vystříkla při orgasmu. Pojď zlatíčko, jdeme se osprchovat a opatrně jí zvednu ze země mátožnou a v náručí jí odnáším do sprchy....

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře