Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Anděl s ďáblem v těle erotické povídky

Byla jsem do něj blázen, byl to ten nejkrásnější kluk, modré oči, špinavé blond vlasy, úsměv, který mě dostával do kolen. Chodili jsme spolu už půl roku, ale zatím jsme se nedostali dál než k mazlení, jen zřídkakdy jsme si to vzájemně udělali alespoň rukou. Byl horký letní den, tak jsme vyrazili na palouček na kraji lesa.

Chvíli jsme tam jen leželi a mazlili se. Líbala jsem ho něžně na krku, občas jsem ho malinko kousla a na jeho rukou se pomalu objevovaly první stopy husí kůže. Byla jsem už dost vlhká. Z jeho výrazu ve tváři bylo totiž vidět, že se mu to líbí. Byl to hodný kluk a nechtěl nikam spěchat, tak jsem se trochu bála pokračovat, abych to nějak nezkazila, ale pak jsem sebrala odvahu, stáhla mu triko a líbala ho po celém těle. Pomalu jsem se posouvala dolů, pak jsem se vrátila zpátky k jeho krku a pošeptala jsem mu, že ho chci vykouřit. Podíval se na mě s trochu plachým výrazem, ale oba jsme věděli, že to chce a tak jenom kývl. Pomalinku jsme ho zase líbala na krku a pak jsem pokračovala dolů na břicho. Sundala jsem mu kraťasy🡕 , potom trenky a pomalu jsem mu začala olizovat žalud. Naslinila jsem ho co nejvíc to šlo a jen jsem ho zlehka cucala a olizovala a on začal potichu vzdychat. Přidala jsem tedy i ruku, honila jsem mu ho a jazykem olizovala žalud a pak se v tom mým andílkovi probudil trochu ďábel, kterého jsem dosud neměla možnost poznat. Chytl mě za hlavu a začal přirážet. Na jeho věk (19) měl luxusní penis. Úžasná velikost i tloušťka. Pokaždé, když jsem ho měla v ruce, jsem si přála, aby ho do mě už konečně zasunul, ale teď, když jsem ho měla v puse jsem doslova šílela touhou. Držel mě za vlasy, potichu vzdychal a cpal mi ho až do krku a já tekla jako potok. Potom ho rychle vytáhl, aby se neudělal, a řekl, ať si lehnu. Sundal mi tričko a začal mi cucat bradavky, já ho u toho jemně škrábala na zádech a pak jsem mu řekla, že už ho chci mít v sobě. Sundal mi kraťasy🡕 i s kalhotkama a zajel mi tam rukou. "Seš mokrá" řekl, usmál se a začal mě líbat. Cucala jsem mu jazyk a kousala ho do rtu. Potom se ode mě odtrhl, chytl si ho do ruky a začal mi ho zasouvat do kundičky. Blahem jsem snad ani nedýchala. Když do mě zasunul celých těch 20 cm, nahlas jsem vzdychla. Začínal pomalu a něžně, koukal se mi střídavě do očí a střídavě je měl zavřené. Přitáhla jsem si ho k sobě blíž a zase jsem ho líbla. "Miluju tě" řekl mi a chytil mě za vlasy. Trochu jsem se v tu chvíli lekla. Chytl mě pod krkem a začal prudce přirážet. Vzdychala jsem nahlas, byla jsem v úžasné eufórii a bylo mi úplně jedno, jestli nás někdo vidí nebo slyší.

Potom mi řekl, ať se otočím a kleknu si na všechny čtyři. Bez váhání jsem jako jeho poslušná kurvička uposlechla a on mi řekl, že chce mojí prdelku. Teď jsem se lekla hodně protože anál jsem nikdy neměla a vždycky jsem se ho bála, ale s tímhle klukem jsem chtěla úplně všechno, tak jsem souhlasila. Naslinil si prst a pomalu mi zajel do prdelky. Nebylo mi to moc příjemné. Takhle to chvíli opakoval, pořád slinil a zasouval prsty a potom mi tam opatrně začal zasouvat svůj tvrdej klacek. Byl to zvláštní pocit, nejdřív to bolelo, ale když se tam dostal, strašně mě to vzrušovalo. Jeho pohyby zrychlovaly a já si to užívala. On nejspíš taky, protože docela nahlas vzdychal. Potom mi řekl, že už bude, ať se rychle otočím, že chce do pusinky. Otočila jsem se, vzala si ho do pusy a nechala jsem ho, aby zase přirážel. Za chvílí se mi do pusy začala valit hromada horké tekutiny. Bylo jí opravdu hodně, tekla mi i z pusy. Můj zlobivej chlapeček mě chytl pod krkem a řekl mi ať to spolknu, tak jsem to všechno spolkla a společně jsme se svalili na deku. Moje láska ještě chvíli vydechovala a já taky. Potom se ke mě přitulil a obejmul mě. "Miluju tě, lásko" "Já tebe taky miláčku" a v tu chvíli jsme věděla, že můj andílek je zase zpátky.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře