Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

BDSM překvapení erotické povídky

Byla zima a pršelo. Seděl jsem v práci už od rána a těšil jsem se domů , ale práce se zdálo čím dál víc a já už jí měl plné zuby. K tomu mi jetě volali z ředitelství , že by se mnou rádi projednali novou smlouvu . V tomto psím počasí bych nejraději neřešil nic, ale nedalo se nic dělat , naštěstí vše proběhlo dobře a nová smlouva byla na světě.

Den pomalu utíkal a konečně přišlo odpoledne, vše naplánované bylo za mnou a já se mohl odebrat domů za svou přítelkyní , na kterou se pokaždé moc těším. Vím , že má ráda červené víno a tak byl dárek na oslavu mé nové smlouvy víceméně jasný . Cesta domů ubíhala rychle a já se ocitl s lahví kvalitního vína před domem. Otevřel jsem dveře a sundal si bundu🡕 . Jdu dál do bytu , když slyším zřetelně dámské sténání . Stál jsem jako opařený , bože , co se to děje ? proč mě ? Dveře byly pootevřené a tak nebyl problém vniknout do oné místnosti, kde se odehrávaly podle zvuků divoké hrátky . Pohled , který se mi naskytl mi vyrazil dech . Můj miláček ležel na sněhobílé postely , měla nádherné punčochy tělové barvy a mezi jejíma nahama se činila nějaká žena . Divoce jí olizovala a prstila její krásnou kundičku a Miška u toho velmi hlasitě sténala . Ách ano , udělej mi to , pořádně mě ošukej křičela. Stál jsem mezi dveřma , když si mě láska všimla . Co tam stojíš , nevidíš že šukám ? vypadni ! Už jsem chtěl něco říct , když vztala a vyvedla mě ven . Zamkla dveře a začaly se dít věci . Ted ošukám já tebe řekla a za chvilku bylo slyšet mlaskání stehen a divoké výkřiky obou žen . Nebylo pochyb , co tam spolu dělají . Podle výkřiků bylo jasné , že si to obě velmi vychutnávají . Za chvilku se ozvala rána , Miška se opřela o dveře , kde byla jakási skleněná tabule. Nebylo přes ni vidět přímo , ale jen obrysy. Z ničeho nic se za ní objevila druhá žena a vnikla do mé krásné kundičky . Nejprve to bylo pomalé , ale po čase zrychlila a šukala mušličku mé paní s opravdovým umem. Láska se opírala o dveře a divoce křičela. Jazýčkem olizovala sklo ve dveřích , jako by tam byl můj nalitý žalud. Už jsem nemohl. Potřeboval bych uvolnění , tak se tedy alespon vyhoním napadlo mě. Sotva mi vypadl z kalhot , otevřely se dveře a vyěla Miška - Tak tys nás sledoval ty hajzle ? já ti ukážu , co se dělá s takovýmihle šmíráky . Potrestám tě , že se z toho zblázníš. Ihned se svlékni. Dělej , pěkně do naha. Ted si s tebou pohraju já ! Rozkaz zněl jasně , nechtěl jsem to zbytečně vyostřovat , Vš šlo dolů až na pánská tanga . Sundej je , nebo ti ho urvu , zakřičela , Popadla mě za penis a dotáhla mě na sedačku , kam mě s pomocí druhé ženy přivázaly. Ruce, nohy , poté zavázala oči a do úst dala roubík. Roztrhla mé tanga a já tam ležel celý nahý a bezbrannný. Překrásně mi olízla žalud a já čekal , že se konečně bude věnovat mě , ale místo toho mě před zraky cizí ženy začala bít jezdeckým bičíkem . První rána dopadla na hrudník , druhá na stehna, poté mě bila hlava nehlava po celém těle. Konečně ho odhodila .

Ted se trochu pobavíme řekla a pohladila mě po rozbolavělých zádech. a odešla někam dál. Ted si navzájem vylížeme naše jeskynky jo ? pornesla. Za chvilku se v místnosti rozezněly dámské orgastické výkřiky. Penis mi z tohoto zvukového divadla stál jako totem a divoce s sebou škubal chtíčem. byly tak hlasité... Náhle to ustalo, bylo ticho , občas jsem jen zaslechl nějaké štrachání. Když ke mě přišla žena. Podle hlasu to by la ta druhá. Něco mi cpala do úst. Dělej , ochutnej to , nebo ti mám ted prdel zlískat já ? Raději jsem otevřel ústa a nechal si vložit předmět do úst. Co je to , povídej ! Chutná ti ? Po lehkém přejetí jazyka bylo vše jasné. Je to velký umělý penis. Chutná ti ? tak ho pěkěn vykuř , dělej zmetku , dělej ! já ti sluší , měl si být gay. Ted jím s ním ošukám tvou přítelkyni. A můžeš si za t sám ! Je to tvá chyba, že ted vyšukám tvou holku tímto velkým penisem , protože ty máš malého kašpárka. Je tak malý , že s ním nikdy neuspokojíš svou holku , proto jí ted dopřeji tu rozkoš já. Je to už dospělá žena a potřebuje mít kvalitní sex , který jí ted dopřeji já ! Míšin výkřik mluvil za vše . Byla píchána skutečně velkým penisem a dělalo jí to velmi dobře . Ách , ách přidej prosím , šukej mě tvrději , poroučela si . Její výkřiky mi rvali srdce. Bylo nepochybné , že tento umělý penis jí dělal lépe než můj . Byl jsem vyřízen, na dně. Konečně bylo po všem a neznámá odešla .

Zabouchly se dveře , ale pro mne to teprve začalo . Uvidíme , zda je živej lepší než umělý. Pomalu mi dráždila žalud pusou a u toho ho honila. Bylo to krásné , vzrušující. Když na mě nasedla, cítil jsem se jako v nebi. Dokonale jezdila na mém penisu a já si to naplno užíval. Přirážel jsem zespodu a brzy mi po penisu tekla krásná , vonavá milostná tekutina. Svíjela se na mém penisu v divokém orgasmu . Rychle mě odvázala a já ji mohl položit, zvednout nohy a pořádně potrestat. Bušil jsem do ní jako šílený , až s námi jezdila postel , když už měla opravdu dost . Zmohla se už jen na šedesát devítku, Její kundička byla tak vlhká. Málem jsem se v ní utopil . Můj orgasmus byl silný . Její ústa byla celá plná mým semenem . Bylo to nádherné a rád na to vzpomínám.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: BDSM, Bisex, Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře