Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Belinda 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Malkolm si našel zaměstnání jen na půl dne, nebylo to sice podle jeho gusta a nehodilo se to k jeho povaze, ale mohl pozorovat lidi všech možných tříd a povah. Říkal si že je to důležité, jestliže chce být dobrým spisovatelem. Jeho kapitál se stále zmenšoval a pokud se v brzké době neozve nakladatel, kterému zadal svoji knihu, bude si muset najít nějaké lépe placené místo. Momentálně myl nádobí a občas obsluhoval v poměrně moderním Café baru. Tento lokál navštěvovali lidé z literárního prostředí, divadelní herci, ale také tam chodila skupina homosexuálů, kteří vypadali, že jsou napůl herci a napůl spisovatelé. Jednoho večera už poměrně pozdě, procházel Malkolm mezi stolky s platem na kterém nesl tři šál🡕 ky mizerně chutnající kávy. Už měl v této práci docela slušnou paxi, aby se dokázal vyhnout hostům, nebo včas uhnout aby nepolil hosty vstávající od stolu, ale tentokrát ho vyvedl z rovnováhy loket, který prudce narazil na jeho plně naloženou ruku a obsah jednoho šál🡕 ku se vylil na stůl a přes několik papírů, které tam měla dívka, která něco psala, rozložené po stole. Vy idiote! křičela na něho. Podívejte se co jste to tady provedl! Malkolm si plato odložil a rychle utěrkou utíral stůl a polité papíry. Na papírech zůstávaly tmavé fleky a dívka měla slzy na krajíčku. Promiňte já nerad... omlouval se. Co jsou platné všechny omluvy, už se stalo, teď mohu začít znovu a počala polité listy trhat.        Kolem jedenácté byl lokál skoro prázdný a Malkolm si dopřával zaslouženou pauzu. Jeho pohled zabloudil ke stolku, kde seděla dívka, které polil kávou🡕 nějaké papíry, která stále ještě zuřivě psala. Ještě nikdy si ji Malkolm nevšiml, oblečená byla stejně jako ostatní návštěvníci zde, ale v obličeji byla velice hezká.

Malkolm počkal na chvíli kdy ve psaní udělala pauzu a přistoupil k ní. Dívka se na něho podívala s otázkou "no?" Chtěl jsem se jenom zeptat zda nechcete náhodou kávu🡕 ? Ale ano, proč né? Malkolm ji tedy donesl kávu🡕 a dívka se ho ptala co vlastně dělá, když není zrovna zde v baru. Před týdnem jsem přijel z londýnského předměstí a zkouším si tady zvykat. Dívka přikývla, rozumím, také byste chtěl uveřejňovat své rukopisy, že?  A tohle je zase vaše práce? ukázal na rukopisy ležící na stole Malkolm. Ona se zasmála, proboha né, já píšu jen sobě pro radost a pro několik mých přátel. Jsou to jen poznámky z mých zážitků, tedy nic co by se ukazovalo každému, hlavně ne někomu koho dobře neznáme. Rozumím, řekl Malkolm. Ale tady už přece nikdo není koho obsluhoval, proč si nesednete? Malkolm se rozhlédl, všiml si že šéf dělá něco obdobného, sedí také s jedním hostem, otočil tedy židli🡕 a přisedl si. Tak je to lepší, já jsem Dita a ty? Malkolm vytáhl krabičku cigaret a nabídl jí. Ona ji opatrně očichala a pak si bez zábran zapálila. Jsou sice docela dobrý, ale nemáš něco silnějšího? No nekoukej tak vyjeveně, tohle tu žádný nekouří, nemáš něco s hašišem? Teď Malkolmovi došlo. Lituji, ale nic takového nenám a také neznám nikoho, kdo by něco takového prodával. Dita se zasmála, tak se s někým takovým seznam. Já jsem v posledním roce přivezla 5o liber hašiše z Bejrůtu. Od té doby nemám hluboko do kapsy. Na, vytáhla šedivou tičinku z kabelky, zkus to. Není to trochu riskantní kouřit tohle na veřejnosti, zepsal se Malkolm. Je, ale chlupatý tuhle díru ještě nevyšmejdili, tak to můžem využít.Na, a rozpůlila tyčinku a zapálila obě půlky nad plamenem svíčky, která stála na stole.

Ukážu ti jak se to dělá. Můžeš ji klidně vykouřit, na tomhle kousku nezbohatnu. Malkolm kouřil přesně tak jak mu to Dita ukázala. Dokouřil až do konce a špačka zmáčkl v polpelníku. Dita ho pozorovala - no jak se cítíš? Její hlas mu připadal hrozně vzdálený, měl hrozný pocit v puse. Myšlenky se mu v hlavě honily, nemohl se na nic soustředit. Máte hosty obsluhovat a né s nimi sedět! to byl majitel podniku. Tady je cítit marihuana!!! Podíval se z jednoho na druhého. Podívej se už jsem ti jednou řek děvenko, že tyhle věci tady nechci, že je to nebezpečné,   až na to přijde policie, seberou mi koncesi a zavřou podnik.Tak koukej mazat odtud, a ty také, obrátil se na Malkolma a už se tu neukazuj, už tě tu nechci ani vidět. Dita vzala Malkolma za ruku a vedla ho na zastávku autobusu.  To nebylo úmyslné, omlouvala se mu, ale vypadáš hrozně. Bude lepší, když půjdeš ke mně domů, bojím se nejhoršího, kdybych tě nechala samotného. Je mi docela dobře, řekl Malkolm. Když ho Dita zavedla do svého bytu, měl Malkolm pocit uvolněnosti a lehkosti. Dita si sedla k němu na gauč a ptala se ho, nechceš k tomu trochu  hudby? Dita mu položila prsty na rty a pomalu s nimi přejížděla a lehce tlačila na zuby. Malkolm nereagoval. Mohu ti pomoci? přimáčkla se na něho tělem, víš já tě totiž chci a moc!!! Položila mu ruku kolem krku, přitáhla si jeho hlavu k sobě a políbila ho. Pracovala svými rty tak dlouho až jí Malkolm jemně odpověděl. Dívčiny ruce ho něžně hladily po tvářích, krku a kolem uší. Vidíš, takhle je to mnohem příjemnější, přimáčkla se na něho, pak se natáhla a zhasla světlo. V místnosti  bylo teď jen málo světla, které vycházelo z elektrického topení. Malkolm ji pevně objal a zároveň ho přepadl pocit něhy a touhy zároveň. Políbil Ditu a pomalu ji položil.

Sám si lehl vedle ní a svoji jednu nohu měl vsunutou mezi její stehna. Žhavě se líbali a jejich jazyky se třely o sebe. Se zavřenýma očima vnímal Malkolm hudbu a zároveň zjišťoval jak mu topoří úd. Živě si představoval, jak by se třel o holou kůži dívčina těla. Jeho ruka zajela pod dívčin svetr🡕 a pevně objala její jeden prs. Divoce jí jej mačkal a třel. Ona se jen lehce pohybovala v jeho objetí, když najednou ucítil, že jí může bez obtíží stáhnout podprsenku. Vstrčil pod svetr🡕 ještě i druhou ruku a počal jí tříti a mačkati oba prsy. Vytahaný silný svetr🡕 skrýval skutečnost, že Dita má skutečně pěkné a velké prsy. Ve vzrušení které Malkolm pociťoval při doteku dívčiných prsů, ani nepozoroval, že Dita mu rozepla košili a hladila ho po hrudníku, až když mu nehty zachytila a přejela přes bradavku, teprve si to uvědomil. Znovu se zuřivě zaryl do jejího měkkého masa. Dita si lehce pohrávala s jeho bradavkami, pak sjela rukou dolů, rozepjala mu pásek🡕 u kalhot, poté i zip. On se lehce nadzdvihnul, aby jí pomohl. Pak zajela její ruka mezi jeho stehna a konečně objala jeho silně ztopořelý úd. Pulsoval velice silně proti spodním kalhotkám a Dita je rychle stáhla přes jeho horký a pevný úd. Ten vyklouzl ven ze svého zajetí a vztyčil se prudce do vzduchu. Dita jej prsty objala a začala volnou předkožku stahovat nahoru a dolů. Pevně ji přetáhla přes žalud a pak povolila, toto opakovala se zvyšujícím se tempem a přitom stále pevněji tiskla. Malkolm pustil její prsy a sáhl po jejím zadku. Pevně sevřel celou jeho jednu půlku. Dita uhnula kousek jeho rtům, tak aby s ním mohla mluvit a řekla, tvůj úd je tak tvrdý, poklade, co s ním chceš dělat? Hm? Malkolm se celý zachvěl očekáváním. Dita mu zuřivě úd třela.  On se díval do přítmí na lesk jejích očí, zaryl se oběma rukama do jejího zadku a třel její erotickou prohlubeň.

Ty víš až moc dobře co s ním chci, odpověděl. Dita mu prsty přejížděla měkce po žaludu. Chceš ho sem vstrčit? zeptala se a přítažlivým sexy pohybem ukázala na místo, kde ji teď Malkolm hladil. On už prostě nebyl schopen promluvit, jen přikývnul. Ona se vyprostila z jeho náruče a postavila se. Počkej moment. Díval se na ní jak v tranzu, když svlékala svoje svršky. Hašiš neochromil jeho smysly jako alkohol🡕 , ale ještě je více probouzel.  Tím si byl jist. Dita si stáhla kalhoty🡕 i kalhotky a tak se objevilo její značně zarostlé ohambí. Pak si svlékla i svetr🡕 . Teď tu stála s rukama za hlavou a mírně se pohupovala. Malkolmovi se to zdálo nekonečně dlouho. Pak přišla k němu a položila se vedle něho. Její tělo se mu nabízelo, ale nyní bez zbytečných oděvů. Znovu položil ruce na její prsy a opatrně je třel. Měl teď dojem nekonečného času. Ditiny prsty opět hladily jeho úd, který vzala do ruky a něžně masírovala.  Pak si ho vložila mezi stehna a pevně stiskla jeho červený žalud. Pomalu třela stehny o sebe tak, že jeho pevný ale ještě ne tak tvrdý úd narážel na její přirození. Jeho úd mu při těchto dotycích ztopořil a ztvrdnul, že jej hned zavedl do dívčiny pochvy. Jeho hlava byla teď úplně jako v plamenech, pozoroval že nad sebou ztrácí kontrolu. Pevně přirazil, pak úd vytáh a obrátil dívku na břicho. Naklonil se nad ní tak, aby mohl svůj úd vnořit do jejího zadního otvoru - konečníku (dnes říkají do její kakaové dírky). Dita se nijak nebránila, naopak, přes všechny těžkosti a zjevné bolesti a potíže, které při tom měla, nastrčila mu zadek tak aby mu mohla pomoct. Nestarej se o to jestli to bolí nebo né, jen se starej ať ho tam dostaneš a vstrč ho tam pořádně. Jeho touha, byla jejími slovy ještě podpořena.

Pevně nastrkal špičku do jejího zadku a pomalými krouživými pohyby se snažil dostat tam celý úd. Konečně se mu to podařilo a Malkolm tiše vzdychnul slastí. Po nějakou dobu zůstal v klidu, aby nabral dech, bylo mu horko. Pak ale podlehl své touze, pomalu úd vytáhl a znovu ho do ní nacpal, znovu a víc...  Malkolm ustálil rytmus a Dita spouštěla a zdvíhala zadek a pomáhala mu tak nechat se dlouze a vzrušujícně osouložit. Dita spustila ruce ke svému přirození, vsunula je doněho a počala svými prsty přes přepážku mezi přirozením a konečníkem tříti hlavu jeho údu, žeho to až zbavovalo rozumu a zvyšovalo jeho touhu a rozkoš. Zvyšoval stále tempo soulože a projížděl úzkým lepkavým kanálem tak, že Dita počala rozkoší křičet a vzdychat a prosila ho aby přestal. Malkolm měl najednou chuť setkat se s jejími prsty v jejím přirození. Jen nerad ustal v pohybech v jejím zadku, a spustil ruce mezi dívčina stehna a ucítil měkké maso dívčina přirození. Pomalu přejížděl prsty po pyscích a cítil při tom její prsty. Přitom tlačil úd do zadku tak, že se tiskl ke slabé přepážce mezi pochvou. Ó bóže, to je krása, ale víc, soulož mně víc, šeptala Dita. okamžitě přirazil prudce do jejího zadku. Ano, tak je to pěkné, to je krása, děláš to bezvadně, ó to je pocit!  Jeho prsty pojednou zvlhly vytékající krémovitou šťávou jejího přirození. On ucítil svoji vlastní šťávu, jak už se také tlačí ven. Bylo nemožné vydržet to ještě déle, touha vystříkat své hlenovité sperma do dívčina zadku ho přemohla. Malkolm byl unešen dlouhou dobou trvání jeho vrcholení. Možná že to bylo způsobeno tím hašišem, ale určitě tak silný a dlouhý orgasmus ještě nezažil. Jeho sperma dlouze vystřikovalo do dívčina vnitřku. Teklo to hodně, vystřikovalo, plnilo dívku a ještě vytékalo ven.

Ona se na gauči zvedla a co nejvíce se k Malkolmovi přitiskla, aby zachytila každou kapku, stáhla zdek k sobě a držela úd pevně svými svaly až  do doby, kdy jeho úd počal měknout a ztrácel svůj tvar a velikost, teprve pak uvolnila sevření a dovolila mu vyklouznout. Byl celý mokrý od hlenovitého sperma, které stále ještě z něho vytékalo. Malkolm si dívku otočil, aby se na ni mohl podívat a ještě jednou ji dlouze políbil. Bylo to vinou, či příčinou hašiše, že to bylo tak pěkné? otázal se jí. Ona se na něho usmála a řekla, doufám že i já jsem na tom měla nějakou zásluhu?! Leželi si v náručí a vzájemně se ještě zahrnovali různými něžnostmi, když se Malkolm zeptal, mohu se k tomu přítulnému kotěti nastěhovat, co říkáš holčičko? Když chceš, jestli opravdu chceš, můžeš to u mne týden zkusit, ale při vzrůšu které u mne panuje... mám dost přátel. A kromě toho je zde ještě i to riziko, víš kámoši, já kšeftuju s drogama a to  pak poldové... Malkolm kývl netrpělivě hlavou a řek, myslíš že jsem zbabělec, když to riziko můžeš unést ty, unesu ho i já, to snad je jasné.

Části povídky

🕙 Přidáno 19.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře