Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Belinda 6 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Malkolm se nutil ke klidu. To je ale náhodička, právě jsem byl na cestě k vám, pravil poměrně již klidněji k policistům. Ti lidé tam nahoře mi připadají nějak divní. Já jsem student a chtěl jsem se zrovna učit, ale s tou bandou je to nemožné. A víte čím je to tam cítit? No, jak se to jenom jmenuje, no, marihuana. Malkolm teď už na policisty hleděl chladně. Rozumím, řekl vysoký policista, ale abychom nebloudili, půjdeme se tam podívat společně. Nic jiného mu tedy nezbývalo, ale jakmile ho už nepotřebovali, koukal rychle zmizet. Utíkal jako splašený, ani se nepodíval jestli ho nesledují. Až teprve po dlouhé chvíli zpomalil a pak šel již normální chůzí.  Vše co měl musel nechat u Dity. Bál se myslet na problémy, které mu přinese budoucnost. Za nějakou dobu bude zas vše vpořádku, ale co do té doby? Vždyť tady nikoho nezná... Moment a co telefonní číslo té dívky z vlaku? Horečně přemýšlel, pak šel k telefonní budce. Ruka se mu při vytáčení čísla chvěla... Belinda položila tefonní sluchátko. Aneto, to byl ten mladík z vlaku, jmenuje se Malkolm. Je v úzkých a ptá se  jestli by nemohl být pár dní u nás.  A nezdá se ti to trochu divné, jen tak zavolat a zeptat se jestli se může nastěhovat? Ale Aneto přeci nezkazíš legraci, copak jsem ti neříkala, že má pěkné a zajímavé přirození? Jsi ty ale zkažená holčičko, no dobře, o Anetě Forbesové se nesmí říct že vyhazuje mladé a začínající autory. Kdy že chce přijít?  Bude tu asi za půl hodiny!  Malkolm... Belinda na něho vzpomínala jako na nesmélého, stydlivého chlapce, ale ty dva měsíce v Londýně ho značně vytáhly z jeho rezervovanosti. Ona sama mu dala velký šok, když ho tenkrát ve vlaku svedla. Belinda vstala od toaletního stolku. Aneta se k ní přimáčkla a odkryla jí stehno, které jí počala hladit a líbat. Počkej chvilku, měj trpělivost, počkáme přece až přijde Malkolm. Chtěla bych mu připravit nějaké sexy uvítání.

Po chvíli zazvonil zvonek. Já jdu otevřít, řekla Belinda a šla ke dveřím. Za několik minut se vrátila a vedla za ruku bledého muže, který vypadal jako po prožitém šoku. Belinda ho představila - To je Malkolm - moje teta Aneta. Aneta si ho se zájmem prohlížela. Už to bylo hodně dávno co byla v posteli s takovýmto typem muže a připoměla si, že přednosti oné noci nebyly k přehlédnutí. Usmála se na něho, podala mu ruku a odvedla ho ke stolu a ptala se zda s nimi povečeří. Ano rád, odpověděl Malkolm. Byl ze všeho ještě celý špatný, ale večeře byla výborná a tak se cítil lépe. Po večeři mu nabídli drink a odvedli ho do ložnice, při čemž byly obě polonahé. Vypil dlouhými doušky nabídnutouwhisku a hned se cítil lépe. Rozhlédl se kolem, bylo to tu cítit penězi, luxusem a popularitou. Najednou věděl, že patří sem a nebo alespoň k této skupině lidí. Opřel se o měkké polštáře. Doufám, že mi prominete, že jsem vás přepadl, ale jak už jsem řekl Belindě, nemám momentálně kde být. Belinda úmyslně rozhoupala své prsy pod průhledným negližé, než k němu došla. Nemusíš se omlouvat drahoušku, já doufám že nám bude jen potěšením míti možnost pomoci ti, že Aneto! Ale Anetu nebylo nutné k ničemu nutit. Pohladila mladíka po vlasech a řekla, to je přeci docela samozřejmé, my umělci musíme držet pohromadě. Malkolm přikývnul. Belinda přinesla láhev whiskyblíže, znovu mu nalila, sedla si k jeho nohám, zkřížené ruce položila na jeho stehna. Malkolm sebou zavrtěl, když ucítil, že mu začíná topořit úd. Už jenom samotná vůně parfém🡕 u a blízkost těch dvou polonahých žen, probouzely jeho smysly. Nech mně napít, řekla Belinda, vzala skleničku a položila rty na stejné místo, kde je před tím měl on. Přítažlivě se na něho podívala, její ruka ho pohladila po krku a její ruka jela pomalu dál až po stehně, při čemž se naklonila tak, že mohl vidět její pevné a obnažené prsy.

oložila se opatrně na jeho nohy a rukou se pomalu sunula k jeho výstupku pod kalhotami. Bez jediného slova, začaly obě ženy Malkolma svádět. On se pohodlně posadil a ponechal oběma děvám, aby přivedly jeho erotické zóny do varu. Aneta ho něžně hladila po hrudi a pomalu mu rozepínala košili🡕 . Malkolm pomalu a opatrně objal její měkké prsy. Aneta ho začala pomalu s pootevřenými ústy líbat. Belinda jej rukou hladila na jeho značně ztopořeném údu. Pak najednou její ruce vystřídala ústa a začala ho přes kalhoty🡕 něžně do údu kousat. Malkolm sebou zavrtěl, ale po malé chvíli Belinda přestala a řekla, to by mohlo stačit Aneto! Aneta uposlechla a vstala z opěradla na kterém seděla. Překvapeně se na ně podíval Malkolm. Přece teď nechtějí přestat a nechat ho jen tak, myslel si. Belinda se před něj postavila. Vzpomínáš si ještě jak jsem ti ve vlaku dělala striptýz? Teď ti ukážu něco lepšího! Aneto, drahoušku, pomůžeš mi se svlékáním? Ale jistě poklade! Aneta se postavila blízko za Belindu, rozevřela župan🡕 a přimáčkla se na dívku, něžně ji hladila na prsou a ramenou. Sundej mi ramínka, zašeptala Belinda. Vláčně pohybovala rameny, když jí Aneta sundavalaramínka jejího negližé. Dělaly to tak pomalu a tak vzrušivě, že Malkolmovi vyschlo v hrdle a musel se znovu napít. Konečně byla ramínka dole a celé negližé viselo jenom na bradavkách jejích prsů. Belinda pozvedla ruce a Aneta chtěla jemnou látku zadržet. Jen to nech spadnout, já nejsem stydlivá, špitla Belinda. Aneta však jen velice pomalu, milimetr za milimetrem pouštěla Belindino negližé níže.

Chvíli je podržela pod prsy, ale pak je spouštěla dál přes břicho a podbřišek, až se již objevilo Belindino ohambí, zakryté ještě kalhotkami. Pak teprve Aneta spustila negližé docela a Belinda z něho graciózně vystoupila. Pak něžně položila Anetě ruce kolem krku a řekla, tak si myslím, že mi také můžeš svléknout kalhotky🡕 . Myslím, že jsou mi trochu malé, cítím jak se mi zařezávají do zadku.Aneta si před ní klekla, začala jí je pomalu za gumu stahovat, pomaloučku odhalovala před Malkolmem Belindin zadek. Pak je rychle stáhla přes nohy a Belinda stála docela nahá před Anetou. Ta jí rukama přejela po zadní straně stehen, až na zadek a počala jí masírovat . Ale Aneto, to se přece nedělá, protestovala Belinda v legraci. Ale já si myslím že ano, tvůj zadek vypadá nějak unaveně, uvidíš že po masáži se budeš cítit lépe. No když mermomocí chceš, svolila Belinda. Ale musíš být opatrná, víš přece jak jsem tady dole citlivá. Aneta přeslechla úmyslně připomínku své neteře a začala choulostivé místo třít. Přes všechny protesty, neměla Aneta žádné problémy. Roztáhla pěkně půlky od sebe a ukázala Malkolmovi celý konečník i se vstupem do otvoru rozkoše.Najednou se začala Belinda zuřivě bránit a skoro se  Anetě vymkla, ta však zavolala Malkolma, honem si pospěš nebo se mi vytrhne! Ten už by stejně déle čekat nemohl, vrhnul se vpřed a společně se jim podařilo přidržet na zemi zmítající se dívku. Aneta násilím držela Belindiny nohy od sebe a rukama jí hladila přirození. Anetiny prsty pracovaly zručně, a zpracovávaly se stoupající chutí toto místo. Belinda se pak jako kdyby se vzdala a nechala s sebou dělat co chtěli oni.

Malkolm sedíval na Belindiny prsy, ještě teď se houpaly i když už dívka ležela klidně. Malkolm je pohladil, jak neuvěřitelně jemné byly, Malkolm těžce zavzdychal. Tak dlouho masíroval její její prsy, až začala rozkoší bezmocně vzdychat. Podíval se jí do očí a ty ho prosily, aby jí už konečně uspokojil. Rychle pustil její prsy, rozepnul si kalhoty🡕 a vykřikl rozkoší, když se jeho úd uvolnil z velkého tlaku. Pak sevrhnul k dívce a nechal ji se svým údem dělat co ona chtěla. Ona si ho přítáhla k ústům a začala ho pomalu lízat. Takhle předkloněný to neměl Malkol, zrovna pohodlné, ale příjemný pocit, když Belinda vlhkými rty stiskla jeho úd, ho odškodňoval za tuto mírně nepohodlnou pozici. Belinda se nespokojila jen s lízáním masité části jeho údu, ale jazykem přejížděla špičku jeho žaludu a snažila se jazyk strčit do jeho dirky na špičce. Aneta zatím byla zaměstnaná tím, že se snažila prsty souložit svojineteř. I když tuto její intimní skulinu velmi dobře znala, přecejí to vždy vzrušovalo, když mohla své prsty strčit dovnitř. Belinda vždycky upustila trochu šťávy, jako zálohu a ani tentokrát neudělala vyjímku. Aneta ucítila tuto vlhkost a chvíli byla zmítána touhou, také tuto vlhkost ochutnat. Jako obvykle vyhrála její ústa. Pomalu vytáhla prsty z Belindiny pochvy a vstrčila je rychle do pusy a do sucha je olízala. Pak strčila hlavu mezi Belindina stehna a hodně pomalu se přibližovala k místu rozkoše. Její ústa a Belindina "druhá ústa" se sjednotila v touze lesbické lásky. Anetiny rty našly poštěváček a silně ho lízaly, pak sjela jazykem do vstupu a zajela jím dost hluboko do pochvy. souložila šikovně svou neteř jazykem a přidržovala si ji za zadek.

Přivřenýma očima se dívala jak Belinda líže Malkolmův úd. Bylo to přitažlivé a on najednou pocítila touhu, ba přímo hlad, vychutnat si sílu pánského přirození. Aneta si přiznala že je to již hodně dávno co lízala mužské přirození. V poslední době byla výhradně zaměstnána příslušnicemi vlastního pohlaví. Opět byla zmítána touhou, cítila že by bylo nemožné opustit Belindino přirození, ale zároveň představa Malkolmova silného údu v puse byla také velice lákavá. Najednou ji to projelo jako blesk. Přirozeně, to byla jediná možnost. Malkolm musel Belindu souložit a pak mohla ona zároveň lízat její přirození i jeho úd najednou. Vytrhla se ze snění a naznačila mu kývnutím, aby vstrčil svuj úd do Belindy pochvy. On okamžitě pochopil a položil se na Belindu. Aneta láskyplně zavedla jeho úd do Belindiny pochvy a hlavu si přitom položila na roztažená stehna své neteře. Ze vzdálenoisti několika centimetrů pozorovala jak Malkolm strká svůj úd do měkkého, teplého masa její pochvy. Rozevřela její pysky jak jen to šlo a pak je stáhla kolem jeho údu. Malkolm, který už byl dost vzrušen pevným stiskem pevných svalů Belindiny pochvy, v té chvíli ucítil jako by ho projel blesk, když Aneta počala lízat jeho pytlík a kořen jeho údu. Připadalo mu to jako když souloží dvě ženy najednou. Nejprve projel jeho úd kolem vlhkých rtů Anety, ta ho něžně líbala na spodní straně jeho údu, a když více přirazil stiskla ho pevně Belinda svojí horkou pochvou. Musel tvrdě bojovat, aby oddálil svůj orgasmus a nedošlo u něho k předčasnému výronu semene. Aneta začala mezi nimi hladit Belindiny prsy. Malkolm to mezi přivřenými víčky pozoroval a tento pohled ho tak rozdráždil, že skoro nemohl dýchat. Zvýšil prudce rytmus a byl nyní plně přesvědčen, že nejprve projíždí Anetinou pochvou, než se dostane do překrásné díry rozkoše Belindy.

Způsob jakým Aneta jeho úd sála a lízala, připomínal pevné sevření pochvy. Belinda se blížila ke svému vrcholení, aby namočila čekající a toužící ústa a úd. Pevně přirážela na Malkolmův úd a její smysly ji pomalu začínaly opouštět, byla blízko mdloby rozkoší. najednou prudce zaryla nehty do jeho ramen. Rychle drahoušku, rychle, pomoc mi, vystříkej se do mně, teď, teď, prosím teď!  Její hlas ho tak vybičoval, že ztratil veškerou kontrolu nad sebou. Belinda vypouštěla mohutný tok šťávy lásky, která horce tekla kolem jeho údu. Aneta sála rychle tuto hlenovitou tekutinu, která volně vytékala z otvoru rozkoše. Rukou uspokojovala také sama sebe a to vydráždilo i u ní orgasmus. Malkolm jehož úd ještě stále zpracovávaly také Anetiny rty, začal prudce vstřikovat sperma do Belindina lůna. Jeho tělo se napjalo a sperma z něho vystřikovalo jak vybouchnuté šampaňské. Belinda sebou ještě několikrát zaškubala a pak utichla. Ale Aneta, jakmile vyklouzl jeho úd z Belindiny pochvy, rychle jej vzala do úst a vysála z něho poslední kapku jeho mužství ...

Ale proboha, proč jsi nezavolal dřív, místo abyses zabýval tou holotou? to bylo asi o dvacet minut poté, když už seděli všichni tři na gauči vedle sebe, pili whisku a vyprávěli si své zážitky. Nona každý pád si s námi ještě užiješ dost zábavy, že Aneto?!  řekla Belinda.        Účinky hašiše už u Malkolma vzali za své, vyprchali a nyní se zase cítil tak volný jako dříve, nebo ještě víc. Měl zase nějaký cíl a pevnější než před tím.

Části povídky

🕙 Přidáno 19.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře