Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Belinda 5 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Malkolm bydlel s Ditou teď už skoro měsíc, v té uplynulé době se staly dvě závažné věci. Především byl stále nespokojenější s prostředím a lidmi se kterými se Dita stýkala a styl mluvy, který používali. Jejich způsob života, mluva, způsob jednání s ním, byl pro něho odpudivý. Nebyli mu vůbec sympatičtí a ani se nenamáhali, aby se v jejich společnosti cítil alespoň obstojně, když už né dobře. A Malkolm pochopil, že si život mezi lidmi užívajícími drogy, představoval úplně jinak. Bylo mu líto, že lidé, podle kterých si chtěl jednou zařídit život, prostě žili jen za dne na den. A pak přišel dopis od nakladatele, který mu sděloval, že jeho rukopis byl přijat... Tuto radostnou zprávu Ditě ani neřekl. Ráno jí dal přečíst průklep jeho rukopisu. Ona ho četla sotva do poloviny a bezohledně ho dala stranou, jako naprosto nezajímavé čtení. Nemohl se s ní ani rozumně domluvit a to ho dopalovalo nejvíce. Seděl  v houpacím křesle a civěl na ní. Dita byla bezvadná v posteli, to se jí muselo přiznat, za celý měsíc co u ní Malkolm byl, nesouložila ani jednou s někým jiným. Malkolm bojoval sám se sebou co má dělat, zda s ní zůstat, nebo odejít. Pak se rozhodl, večer mělo být na pořadu párty, takže konečné rozhodnutí odložil až na druhý den. Samozřejmě, jako na jiných večírcích, ani dnes se nepodával alkohol🡕 . Všichni Ditini přátelé dávali přednost marihuaně. Později večer se mělo podávat LSD, ale způsob jejího chování po požití drogy ho odpuzoval. Když se hosté dostavili, stál Malkolm v blízkosti gramofonu a tvářil se jako že čte název nějaké desky. Ale oni se o něho vůbec nezajímali. Někteří mu jen kývli hlavou na pozdrav, ale většinou se hned starali o to, zapálit si cigaretu. Sedli si se zkříženýma nohama a oddávali se svým snům a rozjímání. Včetně Malkolma a Dity, jich bylo asi deset. Místnost tím byla tak plná, že se sotva mohli hýbat.

Po chvíli řekla Dita, já myslím že už je čas udělat si malý výlet. Odešla do kuchyně a přinesla z ledničky tři, do fólie zabalené kostky cukru. Rozbalila je, jednu podala dívce se kterou se bavila, jednu podala chlapci jménem Bill a jednu si dala sama do úst. Rychle to spolkli a zapili sklenicí vody. Dita se posadila a řekla, těch prvních patnáct minut je nejhorší to čekání až to začne působit. Pak si udělala pohodlí a položila se na zem a pod hlavu si dala polštářek. Bill vytáhl z kapsy nějaký papír a začal předčítat nějakou báseň. Celý pokoj najednou ztichnul. Pak najednou, bez upozornění i Bill ztichnul, báseň ještě určitě nebyla u konce, ale jeho oči se zavřeli, celý se zkroutil do sebe, list mu vypadl z ruky - LSD začalo působit. Nyní se začala ozývat Dita, také druhá dívka začala reagovat na drogu, hlava jí spadla na ramena, mírně otevřela ústa a oči se jí zvětšily a rozšířily. Malkolm, když viděl Ditu poprvé při účincích LSD, byl zklamán. I když pak začala mluvit volně, neupjatě, nekontrolovaně, její úplná otevřenost ho odradila, aby drogu také vyzkoušel, jinak Dita vypadala na pohled naprosto nezměněně. I teď to bylo stejné. Všichni tři byli v úplně jiném světě, ale přihlížející mu připadali jako pod vlivem uspávacího prášku. Skoro tři hodiny se nic nedělo a všichni se dívali tupě do země. Poté si však skoro součastně sedla Dita i druhá dívka, která se jmenovala Sylvie. Dita si přejížděla rukou čelo a pak se jí na tváři rozzářil úsměv.

Ó já si připadám tak sexy. To je také něco nového, co jsem ještě nedělala, ale já to chci, já to teď potřebuji!  Ditanatáhla ruce, Sylvie se k ní přisunula a objala ji. Dívali se na sebe a pak se počali líbat. Malkolmbyl úplně šokován a chtěl vstát, ale někdo ho chytil za ruku a stáhnul ho zpět. Když to chtějí dělat, tak je nech a neruš! Ale to je přece moje děvče, přece se nemůže nechat takhle líbat! Ale proč né, jen se uklidni, tady jde všechno, tady je dovoleno všechno,   všechno ty idiote, rozumíš! Malkolm jen polkl. Obě děvčata se stále objímala. Sylvie vsunula ruku Ditě pod svetr🡕 a počala masírovat  její prsy. Dita jela rukama pomalu pomalu po Sylviiných zádech, až na její zadek a začala ho hladit. Při tom jí pomalu vytahovala sukni🡕 , až odhalila přede všemi její stehna a zadek. Obě se stále ještě líbaly. Sylvie rozepjala Ditě podprsenku🡕 . Dita nyní hledala ještě intimnější místo a začala Sylvii svlékat kalhotky🡕 . Pak pomalu třela prstama v jejím rozkroku, až se dostala do vstupního otvoru. Sylvie sebou házela a ještě pevněji sevřela Ditiny prsy, které Malkolm tak dobře znal.  Sylviiny ruce pojednou pustily Ditiny prsy a sjeli dolů po jejím těle, vyhrnula jí šaty🡕 a vjela rukou pod kalhotky🡕 a začala  hladit pysky jejího přirození. Dita roztáhla nohy, aby Sylvie mohla pohodlně do zvlhlého otvoru, její ruka se rytmisky pohybovala a zpracovávala Ditino přirození. Obě dívky přitom hlasitě vzdychaly a křečovitěse pohybovaly. Malkolm cítil, že se mu dělá zle, né tak moc proto že to byly oběženy, ale proto, že se to dělo před publikem. Ale i přes veškerý odpor mu to připadalo velice sexy, že nemohl oči odtrhnout. Obě dívky bez přestávky pokračovaly ve vzájemném uspokojování tužeb svých nástrojů lásky. Obě pohybovaly zuřivě zadky.

Bill se celou dobu intenzivně díval a nyní šel k oběma zfanatizovaným dívkám a natáhl se na zem, přímo za Ditu. Obě dívky byly samy sebou tak zaměstnány, že to ani nepostřehly. On povolil pásek🡕 a zip u svých kalhot, které vysvlékl a stáhl i spodní kalhotky🡕 přes silně se zvedající úd. Jeho erekce ještě nebyla dovršena, ale rychle postupovala. Bill položil svůj úd mezi stehna obou dívek, tak aby ho Sylvie mohla vzít do ruky. Dívka začala Billův úd třít a masírovat. Když Malkolm viděl tuto scénu, byl by nejraději vstal a rozbil Billovi hubu. ale připokusu postavit se na nohy ho zase pevné ruce stáhly dolů. Hra lásky pod vlivem drog tedy pokračovala nerušeně dál, všichni tři byli vlivem drogy tak omámeni, že úplně zapoměli na vše kolem.Billovi ruce objaly Ditu po holém pasu. Oba, muž i žena se snažili zpracovávat Ditin otvor lásky. Když Dita uviděla Billův úd, který Sylvie zpracovávala, řekla si že by měla být také aktivní. Bille, ó jak já bych ho chtěla lízat, Bille nech mně, ó jak mně tvůj úd potřebuje! Klekla si mezi Billovi nohy a začala hladit, třít a masírovat jeho úd. Pak začala něžně dýchat na žalud a zvyšovala tak jeho touhu.Pak mu ho vzala do pusy a nechala ho zajet tak hluboko jak to jen šlo a nebylo z jeho údu skoro nic vidět. Malkolm pocítil jak jeho vlastní úd počíná při této scéně tuhnout. Zajímavé, to bylo něco co sním Dita nedělala a tak to pro něho bylo ještě nesnesitelnější, dívat se jak ho Bill před veřejností ponižuje.Toužil po ní, ale byla to jen chladná touha, pudová touha, která neměla s láskou co dělat. Najednou ucítil jak pevná ruka objala jeho tuhnoucí úd přes kalhoty🡕 . Udělala to dívka, která byla viditelně zaměstnána pohledem na Ditu, Sylvii a Billa. Tím docílila toho, že jeho úd úplně ztopořil.

Její rukamu rozepjala kalhoty🡕 a zajela do rozparku spodních klahotek, vytáhla mu tím otvorem úd ven a položila si ho do klína. Skoro na to vůbec nereagovala, když vmáčkl své prsty přes její šaty🡕 na její přirození. Jeho prsty  ji začaly pomalu masírovat a on se s napětím podíval na trio před sebou. Vytáhl jí sukni🡕 a dívčina stehna se automaticky roztáhla, aby jeho ruka mezi ně dobře mohla. Hladil její přirození, které se pod jeho dotykem lehce pohybovalo. Pozoroval při tom Ditu, která stále ještě lízala a sála Billův úd. Silvie si zatím lehla pod klečící Ditu a lízala její přirození, při čemž silně mlaskala. Malkolmův úd tancoval mezi dívčinými prsty, projela jím vlna vzrušení. Odtáhl gumu jejích kalhotek🡕 a vstrčil ruku dovnitř, do jejího přirození. Její pysky jeho prsty pevně objaly. Při tom si ani nevyměnili pohled. Dita zatím přivedla Billův úd do extáze, začala ho rychleji třít a kousat a pak... Bill stříkal prudce Ditě do úst. Dita ani nestačila všechno spolykat, teklo jí to kolem úst, když Bill vrážel svůj úd do ní. Když ho konečně vytáhl, byl stále ještě silný a veliký. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se měl scvrknout. Dita si ho vsunula do své toužící a čekající pochvy a on ji začal pomalu ve stejnoměrném rytmu souložit, při čemž začal masírovat její prsy. Sylviiny a Ditiny ústa se zase sešly ve smyslném polibku, Dita při tom počala zpracovávat Sylviino přirození.

Malkolmův úd byl tvrdý a signalizoval svévyvrcholení. Tento pocit, když mu ho masírovala úplně neznámá dívka, byl sice perverzní, ale přesto více vzrušivý než od pravé milenky. Malkolm ucítil že dívka už vytekla a věděl že u něho už také budebrzy konec a přece se mu podařilo vydržet. Nějaký neznámý vnitřní hlas mu našeptával, že nesmí připustit dříve své vrcholení, než se vrcholení dostaví u Billa podruhé. Ke  svému uspokojení viděl, že Bill se již zmítá v křeči svého orgasmu. Způsob jak bezmocně ležel na dívčině těle, mu to prozrazoval. A když Dita, zaryla své prsty do Billových zad, věděl Malkolm, že Bill stříká do dívčiny pochvy. Zároveň ucítil, že i u něho se dostavuje vyvrcholení. dívka to poznala a počala mu třít úd rychleji. Malkolm to nechal se zavřeným očima stříkat. Jeho smysly se uvolnily a on pocítil celkové ulehčení. Hašiš tak posílil jeho smyslnost, že toto byl nejsilněji prožitý orgasmus vůbec v jeho životě. Sperma z něho již jen volně vytékalo, když dívka zesílila stisk. Musel na nějakou dobu propadnout snění, protože jeho prsty byly stále ještě v dívčině přirození. Když Malkolm otevřel oči, viditelně byla atmosféra v místnosti změněna. Všichni na něho civěli, žádný nemluvil. Dita, Bill a Sylvie se rozdělilia celý pokoj byl až hrozivě tichý. Byl z toho zmatený, když se podíval po obličejích přítomných, připadal si jako odsouzenec k smrti. Jeho oči sjely ke svému údu, visel mu celý uleptaný z kalhot, stále keště obejmutý dívčinými prsty. Stehna měl potřísněná spermatem, které ve značném množství vyteklo. Najednou se styděl a počal si namlouvat, že to bylo jen vinou hašiše. Odstrčil dívčinu ruku, bezohledně doklopýtal do koupelny, omyl se, upravil a v divoké panice, která v pokoji nastala, vyběhlven z bytu a utíkal po schodech dolů.

Tam zastavil a zas ho přepadla panika, musí přece odtud pryč, ven na čerstvý vzduch. Malkolm otevřel hlavní dveře a narazil na vysokého uniformovaného policistu a ještě dva stáli za ním.

Části povídky

🕙 Přidáno 19.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře