Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Bezmocná Sára erotické povídky

Ahoj. Jmenuji se Sára. Když se tohle všechno odehrálo, tak mi bylo 13 let. Moji rodiče jsou pracháči takže máme velký barák. Mám všechno co chci. Jednoho zimního večera, asi to bylo v prosinci, jsem sledovala ve svém pokoji telku. Sledovala jsem nějaký horror. Zároveň jsem na svém iPhone X sledovala instagram. Cítila jsem se trochu nadržená a tak jsem si vyhledala PornHub a pustila jsem si nějaké vánoční Porno. Byla jsem na gauči a vedle sebe jsem měla ovladač.

"Sakra, musím ho dát na stůl aby když si budu hrát se svojí kundičkou, tak abych ho nerozbila. a položila jsem ho na stůl. Měla jsem kalhotky s nápisem Merry Christmas (Veselé Vánoce). Nápis jsem měla na prdelce. Můj ex-přítel mi někdy říkal, že mám sexy prdelku. Sundala jsem si kalhotky a potom košilku, přes kterou mi byly vidět prsa. Pomalu jsem začala masturbovat a zrychlovala jsem. Vstala jsem a pod postelí jsem měla krabici, o které rodiče nevěděli. Vyndala jsem ji a otevřela. Vzala jsem vibrátor a dildo které jsem v krabici měla a šla jsem si sednout zpět na gauč. Sedla jsem si na gauč a zapla vibrátor. Jelikož moji rodiče byli pryč, tak jsem byla doma sama. Najednou jsem slyšela ránu, ale bylo mi to jedno, protože jsem si myslela, že to bylo z ulice. Ale někdo vyrazil naše dveře.

Najednou někdo vtrhl do mého pokoje. Vypadal na 20-23 let. Měl hnědé oči a hnědé vlasy. Byl krásný. Přes rameno měl velkou černou tašku. Začala jsem křičet. "Drž hubu kurvo! zařval a já zmlkla. Rychle jsem si vypla vibrátor. Přišel ke mně blíž a řekl - "Jsi velmi sexy. a vyndal si z tašky roubík a dal mi ho do pusy. "Ne! Prosím ne! jsem mumlala když jsem měla na puse roubík. Sundal si kalhoty🡕 a roubík a bylo to tu. Měl velkýho ptáka a proto jsem se bála že to bude bolet. Čupl si a začal lízat moji kundičku. Já jsem se cítila vystrašeně ale zároveň skvěle. Za 7 minut se postavil a chvilku masturboval. "Jdeme na to kočičko a vrazil ho do mé kundičky. Trochu mi tekla slza protože to bolelo. Trochu mi tekla krev ale to ho nezajímalo. Když ho vyndal z mé kundičky tak řekl - "Jdeme na anál. a usmál se. Prudce mi ho strčil do zadečku a bolestivě přirážel. Asi za 15 minut přestal a sundal mi roubík. Nevím proč, ale dal mi facku a řekl - "Pokud tohle někomu řekneš, tak tě najdu, ošukám a zabiju. A utekl. Já se rozbrečela ale když se rodiče vrátili, tak jsem předváděla, jako že se nic nestalo.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře