Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Blížílo se vyvrcholení erotické povídky

Ááno...ááno...zasténala...vydrž ještě...

Blížilo se vyvrcholení . Náhle ji zavalil ohromný pocit rozkoše. Orgasmus otřásal jejím tělem. Jak ve snách zaslechla jeho sténání a výkřik. Cítila jak do ní chrlí svoje semeno. Zatímco prudce oddechovali, vracela se ve svých vzpomínkách nazpět.

Byl červenec, teplý podvečer. Právě se vracela z nevydařeného rande. Přemítala co dál. Chtělo se jí brečet. Byla rozvedená, nebylo ji ani 25 let. Náhle uviděla svého bratra. Byl ženatý, ale přesto mu to neubralo na veselosti. Když ji spatřil, vesele na ni zavolal. Sedli si v parku na lavičku a povídali si. On ji vyprávěl co v práci , z které se vracel, ona zase jemu o svých problémech s muži . Začalo se stmívat, tak se nabídl že ji doprovodí domů. Cestou se několikrát rozplakala, on ji však utěšoval :
,, To bude dobrý"
,, Nebude" zanaříkala, ,,A já bych tak potřebovala chlapa"
,, Škoda, že to nemůžu bejt já"
Řekl jen pro to aby ji uklidnil .
,, Ženská si pěkná."
Oba se odmlčeli.Došli až k jejímu domu.
,,Nechceš na kafe"
Přikývl a vešel. Udělala kafe. Natáhl se na pohovku.
,, Ty čuně, běž se aspoň osprchovat"

Podala mu nějaké věci po svém bývalém muži. Šel se vysprchovat. Už ve sprše ho napadaly dost podivné představy , ale snažil se je zahánět. Vzpomínal, že si hrávali na maminku a tatínka, občas jí sáhl mezi nohy, a ona ho většinou provokovala. To ale byli ještě děti. Teď byli oba dospělí. Mezitím připravila něco malého na zub. Vešel osvěžen a s povděkem přijal studenou večeři. Odešla do koupelny a on se natáhl na postel. Vzal si knížku a přečetl pár odstavců. Právě ho zaujala jakási informace, když vešla. Měla na sobě průsvitnou mušelínovou košilku s otevřeným dekoltem.

Možná až hodně odvážným. Zahleděl se na její postavu a řekl:
,, Jak tohle celé může tak zahálet"
Zdálo se mu že na něj pohlédla vlhnoucím a zároveň chtivým pohledem. Na jejích rtech se objevil zvláštní úsměv a její tváře hořely.
Šla ke dveřím a zamkla .
Přiblížila se k němu , těsněji , než by očekával. On seděl na posteli a ona stála nad ním.
,, A podívej jak mám pevná prsa"
Vzala jeho chvějící se ruku a přiložila si ji na pravé prso. Začal hladit velkou ztopořenou bradavku ,neucukla . Políbil ji na prso a jazykem začal bradavku a hnědý dvorec okolo objíždět. Jeho vzrušení vzrůstalo jak snad nikdy. Cítil jak mu úd roste a začal myslet na to, co by mohlo přijít.
,,Podívej co to se mnou dělá",řekl. Odvrátila však oči,jako kdyby to vidět nechtěla.
Levou rukou uchopil druhé ňadro a začal ho hladit. Stála nad ním a jenom zrychleně dýchala. Nepromluvili už ani slovo. Stále ji líbal na prsou, pak ji začal hladit po celém těle. Její kůže byla horká a pevná Sjel rukou na zadek a něžně ho masíroval.
Hlavou mu projela myšlenka na to, že je to sestra, ale okamžitá touha po ní se už nedala zastavit. Zezadu vjel prstem mezi nohy. Byla neskutečně vlhká . Lehce se zajíkla, ale neprotestovala . Trochu se rozkročila aby k ní lépe mohl .To mu dodalo ještě víc kuráže a přitáhl si ji k sobě .
,, Můžeš mě mít a dělat si se mnou co chceš, ale nesmíš to ve mně nechat"
Byl znám tím ,že si nikdy nedával pozor a bylo mu to vcelku jedno.
Horlivě, aby si to nerozmyslela, přikyvoval. Položil ji na postel a sundal košilku.. Chtěl ji políbit na rty, ale ona se odvrátila .Začal ji proto líbat na krku a po celém těle. Když došel až k roztoužené jeskyňce,roztáhla
trochu nohy a on do ní vnořil svůj chtivý jazyk. Chtěla ho odstrčit:
,, chci ho tam "
,, dlouho bych to nevydržel....",
odpověděl chraplavě a pokračoval. Objížděl její poštěváček, chvilkami vsunul jazyk dovnitř, pak zase okolo. Asi se jí to začalo líbit, protože přestala s protesty. Byla velice vlhká a on cítil její vůni. Vzdychala víc a víc, náhle se začala sama pohybovat v rytmu. Její sténání bylo rychlejší a hlasitější . Svým přirozením narážela divoce na jeho ústa .Vtom táhle zavyla, její tělo se vzepjalo, chvíli zůstalo strnule napjaté a pak se s úlevným vzdechem opět vrátilo. Zasmála se uvolněně. To ale už nemohl dál vydržet. Sunul se k ní nahoru a okamžitě do ní vložil svůj penis. Jenom vyjekla, ale on se už neudržel a začal si to taky užívat . Objala ho nohama a pevně sevřela. Netrvalo to dlouho a přesto , že chtěl vydržet , cítil jak se blíží orgasmus . Rychle ho vytáhl .
,, Vem si ho ...a dodělej mě"
Jeho hlas zněl naléhavě. To však odmítla a tak se dodělal sám rukou. Horké sperma jí stříkalo až do vlasů .

Otočila se k němu zády. Nepromluvili spolu ani slovo, proto se za chvíli zdvihl , oblékl se a šel domů.

Když se ráno probudil vedle své ženy, zmítaly v něm rozporuplné pocity. Věděl, že to co se stalo není správné, na druhou stranu se mu minulá noc zdála nejvzrušivější po velmi dlouhé době. Nebyla sice v posteli nijak skvělá, ale vědomí hříchu nebo špatnosti bylo to co ho velmi dráždilo. V myšlenkách se stále ke včerejšku vracel a hlavou se mu honily další a další erotické představy ,které ho neuvěřitelně vzrušovaly. Rozhodl se, že ji zavolá aby zjistil jak se má zachovat dál. Zdvihl telefon a vytočil číslo. Ozvala se, ale když zjistila kdo volá ,neodpovídala. Věděl, že je v kanceláři sama a proto si její mlčení vykládal pro něj nepříznivě. Zeptal se ještě v kolik hodin končí , ona však zavěsila.

,, Takhle to přece nemůžu vyřešit ", řekl si a rozhodl se , že na ní počká před domem. Koupil láhev koňaku na usmířenou a jako omluvu.
Přišla kolem páté ,ale neviděla ho. Zašla domů a začala se svlékat . Hladila si ňadra a myslela na včerejšek Vždycky ho odsuzovala kvůli střídání partnerek , ale vlastně jim záviděla.
..Ještě než odešla do koupelny, někdo zazvonil. Tušila kdo to je, a její touha a morálka v sobě zápasily.Vědomí incestu jí bránilo , ale velká chuť na další sex jí hnala ke dveřím Po chvilce neodbytného zvonění se rozhodla, že mu otevře. Stál za dveřmi s láhví a provinilým úsměvem. Nečekal ,až ho pozve dál a vešel dovnitř. Když ji znovu uviděl, jeho chuť na ni opět stoupla . Zatlačil ji do ložnice a hladově se na ni vrhl . Bránila se dost silně ,ale jeho mužská síla ji v krátkosti přemohla. Začal z ní strhávat zbytky oblečení. Když ji dal ruku mezi nohy, věděla že ví o její chuti a její odpor se pomalu vytrácel. Náhle začala sténat a jen špitla , že není umytá.
,,To je úplně jedno, chci ho tam "
Vzal si ji ve spěchu a vůbec nehleděl na její potřeby. Během chvilky byl hotov, taktak, že ho stačil vyndat.
Ona nespokojeně zamručela a vyčítavě se na něj zadívala.
Zase mlčeli. To nepříjemné ticho prolomila ona :
,,A co dál" zeptala se
,,Vůbec nevím"
,, To přece nemůžeme...."
,,Já vím , víš co, napijeme se ..." , snažil se problém hodit za hlavu
Nalil dvě sklenky a přiťukli si. Po několika skleničkách již spolu hovořili uvolněně Napětí mezi nimi zmizelo
Za chvíli uviděl zase její zvláštní úsměv. Milovali se beze spěchu . Měla dlouhé a krásné vyvrcholení. Zmítala se pod ním, ale on ještě nebyl hotov.
Když potom leželi vedle sebe, mlčky hleděli do stropu . Ticho opět prolomila ona .
,, Moc se mi to líbí , a vlastně jsem to chtěla celou dobu ,ale musíme s tím přestat ."
Vůbec se na něj nepodívala. Ve své podstatě byla nesmírně stydlivá a dá se říct, že i prudérní . Bylo to také
jejich výchovou doma, že byla neznalá
Souhlasil : ,, A co když se sejdeme jen občas ?"
Mlčela a přemýšlela.

Sešli se odpoledne a šli nejdříve do kina. Po filmu si dali večeři a pár sklenek dobrého moku. Později ji doprovázel místním parkem k domovu. Byl teplý a vlhký večer. Šli pomalu a stejně pomalu jim docházelo, že k tomu opět dojde. Chytil ji za ruku a vedl k domu okolo kterého právě šli. Opřel ji o dveře a začal hladit po prsou. Chtěla to taky a proto se nebránila, jenom špitla : ,, Tady snad ne..!"
,, Nikdo nás neuvidí a budeme se jen mazlit ". Pokračoval v hlazení a rukou sjížděl stále níž . Vyhrnul sukni🡕 a dostal se ke kalhotkám. Nejdříve přejížděl hrbolek přes kalhotky🡕 , a když cítil že začínají vlhnout ,tak je stáhl a prstem začal pátrat v jeskyňce . Lehce se rozkročila a chytila ho okolo krku.Chtěl ji políbit, ale opět mu to nedovolila a odvrátila hlavu. Byl hodně vzrušen, ale věděl že by milování na tomto místě nepřicházelo v úvahu . Proto vzal její ruku a položil si ji na poklopec. Cítila jak je tvrdý, vzrušilo ji to ještě víc, ruku však odtáhla. Její sexuální výchova něco takového nepřipouštěla. Věděl ,že na ní musí velice pomalu a opatrně. Mezitím pokračoval v laskání ,vzdychala mu horečně do ucha a přerývaně šeptala :,,Mmm.. to...je ..pěkný...dělej mi to...pomalu...mmm..zrychli...asi se...to....blíží...

áno....úúúúž....ááánooo...
Vypjala se téměř do pozoru, chvilku tak zůstala, pak poklesla v kolenou a lehce zavyla. Přikryl ji rukou pusu . Rychle oddechovala a téměř o sobě nevěděla .Náhle si uvědomila ,že ho drží v ruce ,horkého a pevného, a za pomoci jeho ruky s ním pohybuje. Nepustil ji a pomalu zrychloval. Když se blížil konec , pouze se trochu odvrátil aby nezašpinil její šaty🡕 . Bylo zvláštní ,že při žádném ze svých sexuálních zážitků, které ve svém životě měla, se nedokázala tak odvázat, jako s ním. Proto se teď divila sama sobě, co je ochotna pro rozkoš svoji i svého ,nyní , milence udělat. Nebo to bylo tím, jak si ji naprosto bez skrupulí bral a na nic se neptal ? Náhle dostala chuť si vyzkoušet všechno o čem maximálně slyšela, nebo četla, a před čím raději zavírala oči a zacpávala si uši.
Proto ho pozvala k sobě domů.
,,Nemůžu, žena už začíná mít podezření."
,,Ona něco ví ?"
,,Ne, ale od posledního průšvihu si musím dávat pozor"
,,Co se stalo?"
,,Ale někdo mě práskl ...."
,,Kdy ?"
,,No, je to snad půl roku.."
Oddychla si. Nechtěla se s jeho ženou dostat do konfliktu, i když ji v lásce moc neměla.
Přesto si pomyslela, že když už se mu tak odevzdala, mohl by pro ně oba věnovat víc času. Začínala si uvědomovat, že zprvu jen sexuální vztah se mění v cosi jiného. Ne jednou si teď říkala, že by spolu mohly být častěji .Nedokázala mu to však říci, a proto byla zklamaná, když odcházel domů. Ještě mu stačila slíbit že sama zavolá a už byl pryč Sešli se opět v parku. Seděli na lavičce Vzal ji za ruku a přitáhl si ji k sobě. Položila si hlavu na jeho ramena. Chvilku hladil její husté vlasy,které splývaly až na ramena. Pak přešel na zátylek a druhou rukou začal něžně objíždět bradavku, která se rýsovala přes šaty🡕 . Najednou se stalo něco s čím nepočítal. Rukou mu začala sama rozepínat poklopec a přejíždět po rostoucím a tuhnoucím údu. Vzájemně se laskali. Náhle vstala,vyhrnula si šaty🡕 a pomalým pohybem si nasedla na penis. Držel její boky a ona se klouzavě pohybovala nahoru a dolů. Oba vzrušeně dýchali a dívali se do očí.

Ani jeden však nevěděl co si myslí ten druhý.
Začala zrychlovat své pohyby. Přikryl ji pusu , aby nebylo slyšet jak začíná křičet . Pokračovala však dál a za chvíli měla další orgasmus. Orgasmus . To slovo znala dřív jen z vyprávění.. Právě až s ním ho zažila poprvé. Bylo to jeho milostným uměním, nebo tím zakázaným, ale přesto tak vzrušujícím vztahem ?
To už se ale blížil k vrcholu slasti i on.
..Budu.. končit.."
Vstala z něho a jemně si vzala semenem nabitý penis do ruky. Dívala se na něj a neucukla pohledem ani když
z něj začalo chrlit. Tentokrát musel přikrýt pusu sám sobě. Téměř řval rozkoší. Díval se na ní s podivem a zároveň i s obdivem, jak v krátkém časovém úseku dokázala překonat svoji vrozenou stydlivost. Posadila se vedle něho.
,, Musím ti něco říct" , její hlas zněl potichu a jaksi smutně.
,, Odjíždím pryč"
,,A kam?" zeptal se překvapeně.
,,Do Austrálie. Musíme se rozloučit."
Zamyslel se. ,,Uděláme si aspoň večírek na rozloučenou?" zeptal se nerozhodně.
Přikývla hlavou a řekla mu kdy.

Přišel přesně. Připravila romantickou večeři při svíčkách. Moc toho spolu nenamluvili. Oba byli
z nastávajícího rozloučení trochu rozladěni.
Po večeři odnášel nádobí do kuchyně. Když se vracel, přistoupil k ní zezadu a začal ji hladit po
vlasech. Otočila se a vztáhla k němu ruce. Jemně ji zdvihl ze židle🡕 a odnášel k posteli. Seděla proti němu a horečně mu začala rozepínat poklopec . Okamžitě se vzrušil. Svlékal šaty🡕 , které zahalovaly její postavu, jediným pohybem ruky rozepjal podprsenku🡕 a téměř mlsně se díval na její tělo. Vzala si penis do ruky , a on se začal rychle svlékat. Přitáhla ho k sobě. Začal laskat to chvějící se tělo pod sebou. Políbila ho na ucho a začala mu něco šeptat. Nejdřív tomu nevěnoval pozornost,ale pak si uvědomil co říká.

,,Dneska to ve mně můžeš nechat, beru už prášky"
Úplně zkoprněl, ale pak ji políbil na ústa. Poprvé od jejich vztahu neucukla. Vsunul jazyk do jejích úst a ona jeho útok opětovala. Líbali se vášnivě a dlouho. Jako by se nemohl nasytit jejího těla, stále se vracel od prsou k rozkroku a zpátky. Dlouho to však nevydržela a znovu vzala penis do ruky a vložila si ho tam .
Milovali se pomalu a něžně. Oba oddalovali své vyvrcholení . A pak to přišlo. Byla to smršť jakou
ani on ještě nezažil

Ááno...ááno....zasténala....vydrž ještě .....Blížílo se vyvrcholení . Náhle ji zavalil ohromný pocit
rozkoše. Orgasmus otřásal jejím tělem. Jak ve snách zaslechla jeho sténání a výkřik. Cítila jak do ní
chrlí svoje semeno.

Za týden nato odjela a víckrát se už nespatřili. Občas mu napsala a on odpověděl. Ale ve svých
erotických snech se k ní stále vracel.

🕙 Přidáno 2.10.2021
📂 Kategorie: Incest, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře