Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Blondýna z baru erotické povídky

Dveře bouchly. Mam ji doma. Dvě těla splývají se v jedno. Snaží se co nejrychleji dostat k posteli. Splétají se a jdou uličkou. Schodí každý obraz pověšený na zdi. Touhou plný byt řinčí snahou na to rychle vlítnout. Pomalu ji spouštím na postel. Jazyk zabořený v jejích ústech. Svůdně se kroutí. Začíná rozepínat mou černou košili, stále líbajíc mě. Vzrušení dalo by se krájet. Svlékám halenku. Kousnu ji do rtu a pomalu sjiždím po jejím krásném krčku až na hruď.

Rukou sjedu po z plochého bříška na záda a rozepínám podprsenku. Sundám ji. Krásné pevné prsa. Nejdřív jemně olíznu bradavku a hned skousnu. "Ách". Lehce zoubkama a jazykem si hraju s jejími krásnými bradavkami zatim co druhou rukou sjiždím k jejímu pokladu. Projedu její pičku a cítím jak teče. Zvednu se a sundávám jí džíny. Povalí mě. Zabořila jazyk do mých úst. Rukou sjížďí po mém vypracovaném břiše a rozepíná kalhoty🡕 . "A je venku" pronese. Sjíždí svýmy rty po mém těle až k té chloubě. Chytá ho do ruky. Olízne špičku. A hned zmizel v její vyhřáté puse. Jezdí nahoru a dolu pak ho vyhtáhne nekolikrát po celé jeho dýlce projede jazykem a zase zmizí v ní. Snaží se ho zasunout co nejhouběji až se dáví a vyjede až ke špičce a znova. Pak ho vyndá a začne cucat kulky. Celé je vcucne a masíruje jazykem. Přitom nepřestává pracovat rukou na mim tvrdym péru. Už to nevydržim, schodim ji ze sebe a přicucnu se na její kundičce. Začnu sát celé její pysky a jazykem si hrát s jejím poštěváčkem. Strašně ječí. Lížu jako o život. Chytne mi hlavu a pritlačí jí do klína. Sténá a já ještě zrychlím. "U-už. ." a celá se prohne. Celá je v křeči a dávka jejích šťav mi teče po bradě. Hned jsem se zvedl a začal se s ní líbat. V tom nasazuju klacek na okraj její promočený kundičky. Tvrdě přirazim. Jsem až na dně. "Póójď" se line z jejích úst. Tvrdě jí mrdám. Projíždím jí celou svou dýlkou co nejrychleji můžu. Vzdychá, křičí! Další orgasmus projíždí jejím tělem jak šíp. Teče jak řeka před povodní. Slejzám z ní a otáčím jí na bok. Je jak v tranzu. Zasouvám ho z boku do ní. Vzrušení se táhne celým domem. Šukám ji jak nejlíp umím. Krásne to pleská a mlaská.

Drtí mi ruku. Když v ní projíždí další vlna rozkoše. Neví co se s ní děje. Zvedám ji a mrdám ze zadu. "Už-ž. .dost z ní vypadne v hekání. "Ne, ty kurvo". Chytám jí za vlasy a tvrdě přirážim. Začne ječet a cuká se. To už se nedá a přirazim pořádně. Začínám jí plnit. Ona spadne obličejem na postel a vychutnává si plnění semenem. Jeden výstřik za druhým plní její nenasytnou pičku. Svalim se na ní, vychutnávám si svůj vrchol do ní a líbám jí záda. Mačkám její překrásnou kulatou prdelku a vyklouzávám z ní. Kapka spermatu jí sjíždí po pyscích až na poštěváček a skápne na postel. Následuje jí další a další. Svalim se na postel a ona na mě. Cítím své sperma jak mi vytéká z její hlubiny a pomalu usínám.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře